Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Willy Wonka Csokigyára

3 posters

Go down

Willy Wonka Csokigyára Empty Willy Wonka Csokigyára

Témanyitás by Yuuki Asuna Kedd Okt. 27 2015, 16:24

Willy Wonka Csokigyára 24odhqg

Nem csak kapni, de adni is jó. Kufufufufu... Így tehát ha megtetszik valaki jelmeze vagy produkciója, esetleg a csínytevése, a posztja melletti, pici kis + gombbal tudsz neki csokit meg cukorkát adni.

Csokit vagy csalok? Persze, a csalás része a játéknak... De azért van egy határ.

Saját karidnak tehát multival sem adhatsz cukorkát. Egy karakternek egy színben pedig csak egyszer adhatsz cukrot.

Ez a topic azért van tehát, hogy ha valakinek cukrot adsz, akkor azt jelezd itt. Nem kell indokot sem írni, hogy miért. Lényeg, hogy legyen itt egy név. Cserébe 2, azaz kettő ponttal gazdagítod a csapatát.

A csapatát? Akár a ti csapatotokat is. Arról szó nem volt, hogy csapattársnak nem lehet. Rolling Eyes

Azok a repuk, amiket nem jelentenek le, nem számítanak bele a versenybe. Természetesen ettől adhatsz a társaidnak többet, ha akarsz, mert tetszik, amit csinálnak.

_________________
Willy Wonka Csokigyára 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Willy Wonka Csokigyára Empty Re: Willy Wonka Csokigyára

Témanyitás by Yuuki Asuna Csüt. Nov. 12 2015, 14:51

Az új fórumhírek miatt apró változás a játékban. Mivel a hírnév adás már nem elérhető funkció (végre Rolling Eyes ), ezért innentől kezdve ebben a topicban jelezd, ha tetszett X vagy Y posztja.
Ne feledjétek, a saját csapatotoknak is pontokat szerezhettek ezzel. Wink

_________________
Willy Wonka Csokigyára 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Willy Wonka Csokigyára Empty Re: Willy Wonka Csokigyára

Témanyitás by Chancery Csüt. Nov. 12 2015, 15:27

Én, hogy még csak véletlenül, tudat alatt se metázzak, csak azokat a posztokat olvasom, ahol a Chan ténylegesen is tartózkodik épp és történnek az események.  Suspect  *egyébként mindenhol így játszik*
Szóval tekintve, hogy ki tudja, mennyi mindenről maradok le, előlegezem, hogy a nevemben mindenki kapjon egy cukorkát :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Willy Wonka Csokigyára Empty Re: Willy Wonka Csokigyára

Témanyitás by Yuuki Asuna Csüt. Nov. 12 2015, 18:31

Chancery írta:Én, hogy még csak véletlenül, tudat alatt se metázzak, csak azokat a posztokat olvasom, ahol a Chan ténylegesen is tartózkodik épp és történnek az események.  Suspect  *egyébként mindenhol így játszik*
Szóval tekintve, hogy ki tudja, mennyi mindenről maradok le, előlegezem, hogy a nevemben mindenki kapjon egy cukorkát :3

Mindenki, aki eddig legalább egyszer írt, +2 ponttal gazdagította a csapatát, és saját magát. :3 Chan pedig tőlem kap egyet, mert ez cuki volt tőle, és mert király az avija.

(Ezen kívül Shakannak adtam egyet Rolling Eyes Még amikor írt)

_________________
Willy Wonka Csokigyára 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Willy Wonka Csokigyára Empty Re: Willy Wonka Csokigyára

Témanyitás by Miu Csüt. Nov. 12 2015, 22:04

Csatlakozom Chan mellé az édesség osztásban. :3 Én ugyan beleolvastam egy-két játékba, meg megnézegettem a jelmezeket is, de mivel mostanság user totál k.o agyilag, így én se nagyon fogok tovább olvasgatni, plusz az időm se engedi nagyon meg azt, hogy mindent elolvassak. <.< 
Szóval én is adok mindenkinek csokit/cukrot, már csak azért is, mert amiket eddig elolvastam tetszettek is. :3 

(Bár Miu nem adakozik, mert ő épp játszik és nem erre figyel, de Des és Yoi ráérnek az ilyesmire Very Happy )
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Willy Wonka Csokigyára Empty Re: Willy Wonka Csokigyára

Témanyitás by Yuuki Asuna Pént. Nov. 13 2015, 13:24

Miu írta:Csatlakozom Chan mellé az édesség osztásban. :3 Én ugyan beleolvastam egy-két játékba, meg megnézegettem a jelmezeket is, de mivel mostanság user totál k.o agyilag, így én se nagyon fogok tovább olvasgatni, plusz az időm se engedi nagyon meg azt, hogy mindent elolvassak. <.< 
Szóval én is adok mindenkinek csokit/cukrot, már csak azért is, mert amiket eddig elolvastam tetszettek is. :3 

(Bár Miu nem adakozik, mert ő épp játszik és nem erre figyel, de Des és Yoi ráérnek az ilyesmire Very Happy )

Beírva. :3

Asutól Miu kap cukorkát.
Valamint a két csapattársam, Natashenka és Joey.

_________________
Willy Wonka Csokigyára 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Willy Wonka Csokigyára Empty Re: Willy Wonka Csokigyára

Témanyitás by Yuuki Asuna Hétf. Nov. 16 2015, 09:21

ELKEZDŐDÖTT A MÁSODIK SZÍN!

A cukorkaosztásban reset van. Akik eddig adtak csokit és cukorkát, újra adhatnak annak, akinek akarnak.

_________________
Willy Wonka Csokigyára 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Willy Wonka Csokigyára Empty Re: Willy Wonka Csokigyára

Témanyitás by Yuuki Asuna Szer. Jan. 27 2016, 11:40

Saját "multit" kivéve cukorka jár mindenkinek, amiért nem öltetek még meg, mert technikai okok miatt nem tudtam mesélni.

_________________
Willy Wonka Csokigyára 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Willy Wonka Csokigyára Empty Re: Willy Wonka Csokigyára

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.