Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovászlány és a Tűzpaci 

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Lizbet Hétf. Okt. 05 2015, 22:01


Élet: 49
Fegyverkezelés: 35
Erő/Irányítás: 8 / 48
Kitartás: 20
Gyorsaság: 41
Speciális képesség: 55
Páncél: +90

Különleges itemek:
Nevelés Kesztyűje lvl8




Ellenfeletek: Illfang a Kobold Fejedelem + 3 Kobold Őrszem

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Okt. 06 2015, 07:23

Ayani (Sebzés: 3 / 45, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Iflang
3x Kobold Őrszem

Úgy voltam vele, hogy lassan már tényleg illene egy olyan játékot mennem, ahol nem azon kell agyalnom, hogy vajon mikor teleportálunk ki, mert a csapat megunta. Ezért én úgy döntöttem, hogy most kivételesen egyedül megyek a Túlélő Csarnok bossainak. Nincs nagy hitem a győzelemre, de hát tudom magamról, hogy nem vagyok egy Hinari. Mindegy is. Tűzrózsával az oldalamon azonban nem veszíthetek.,. legalábbis az első 5 bossig remélhetőleg nem. A csarnokba belépve meg is pillantom Iflangot, és elhúzom a számat. Nem nagyon van esélye ekkora szintkülönbséggel. Tűzrózsa három támadása után a boss tehetetlenül pixeleződött el, míg én két gyors ütéssel el is pixelezek egyet, majd még kettővel még egyet, a maradékot pedig Tűzrózsa takarította el.

// 3x48=144 sebzés Iflangra (meghalt), 2x 8 sebzés Kobold Őrszemre 1-re (meghalt) 1x8 sebzés Kobold őrszem 2-re, majd pihenés (50 CSP visszatér  13+50=63 CSP) majd még egy támadás Kobold 2-re, végül Tűzrózsa 48-as sebzéssel elpusztítja Kobold 3-at //


_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Lizbet Szer. Okt. 07 2015, 22:48

Ellenfeletek: Óriáscsiga

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Okt. 08 2015, 15:42

Ayani (Sebzés: 8, Pet sebzés 45, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Óriáscsiga

Iflang jött, Iflang harcolt, Iflang elbukott. Nem volt túl nehéz feladat, és őszintén nem is éreztem semmi diadalt utána, hisz a szintemhez mérten tényleg elég szánalom volt a boss. És ő még csak hagyjám, de most jön a leggyengébb boss mindközül. Őszintén szólva nem nagyon hittem, hogy túlontúl feltart, így alig jött elő, már rohanok is pacimmal, hogy pár szimpla támadással a túlvilágra segítsem át az idegesítő kis dögöt. Azt a kemény 50-es sebzéstését 1 támadással szinte rögtön nullázta is Rózsi, de végül is én végeztem ki egy nagy ütéssel. Ez sem volt valami túlontúl megterhelő, és miután letisztítottam magamról a fölösleges csiga nyálat indultam is tova a kövi bosshoz.

// 1x Tűzrózsa, 1x én támadunk 53 össz sebzéssel ezzel kivégezve a csiguszt, mivel úgysem számít az átlépés miatt a CSP-t most nem írom Very Happy //

Ayani: 245/245 HP, 90 páncél, 100/100 CSP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Lizbet Kedd Okt. 13 2015, 19:51

Ellenfeletek: IV. Bunmei

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Okt. 29 2015, 13:12

Ayani (Sebzés: 8, Pet sebzés 48, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Ayani
Ayani
IV. Bunmei

Egyelőre megúsztam sebződés nélkül, de úgy hiszem nem fog ez olyan sokáig így folytatódni. Zeriost és tuti le fogom verni, ám az utána lévő Baranban, már nem vagyok olyan biztos. Viszont egyelőre a Bunmeni az áldozatom. Ő nem okoz túl sok gondot. Tűzrózsával egyszerre rohantuk le. Életpontjai, már azelőtt elfogytak, mielőtt le kellett volna állnunk, így nem okozott gondot ez a szintfőnök leverése sem. Mielőtt azonban Zerios megjelenne, gyors megnézem a kézikönyvben melyik gömbjénél is támadhatom meg. Nem lenne jó, ha visszasebezne rám az ütésem, és felesleges időhúzást sem akarok a mobok miatt, de hát nem akarom a szerencsére bízni a döntést, így muszáj lesz lényt idéznem.


// 3x8, 4x48 sebzés Bunmeibe... kanyec Very Happy //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Lizbet Vas. Nov. 22 2015, 14:48

Ellenfeletek: Zerios, az Ellentámadások Mestere

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Nov. 26 2015, 21:04

Ayani (Sebzés: 8, Pet sebzés 48, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Ayani
Ayani
Zerios, az Ellentámadások Mestere


Bunmei, mint előtte, már egypáran szintén pixeljeire lobbant szét, és én egy egy nagy levegőt véve végül ellazultam egy kicsit. Az utolsó még könnyebb boss jön elvileg, amit még egy kör alatt el tudok verni. De hát na, ahhoz képest, hogy nem nagyon mentem a harci dolgokra, hanem életre és specre, ahhoz képest ez személy szerint szerintem nem rossz teljesítmény, mondjon bárki bármit. Bár emiatt nagyon meg fogom szívni egyhamar… a 10-es bossnál mindenképp, az is biztos. Ám még nem pihenhetek. Zerios lespawnolt, de nem támadtam rögtön. Minek siessek? Szépen megvártam, míg Zeri bácsi gömbje lila Szinűvé válik, majd miután aktiváltam a Dühöst rohamra indulok. 2-2 támadás Tűzrózsától és tőlem, és boss már pixeleződött is el. A kis pókocskát pedig Tűzrózsa egyetlen egy rohammal el is söpörte

// Dühös aktiválva +8 sebzés Tűzrózsának 2-2 támadás zeriosra (lila gömb alatt), 1 Tűzrózsa támadás megjelenő pókra //


_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 10 2015, 02:18

Reset miatt a küzdelmet lezárom.

Jutalom: nincs, mert korábbi zárásból már kaptál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 18 2015, 18:38

Mód: One versus all

Élet: 52
Fegyverkezelés: 40
Erő/Irányítás: 8 / 48
Kitartás: 24
Gyorsaság: 41
Speciális képesség: 55
Páncél: +90

Különleges itemek:
Nevelés Kesztyűje lvl8

Ellenfeled: Dab, a Gólem

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Dec. 19 2015, 22:38

Ayani (Sebzés: 8, Pet sebzés 48, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Dab, a Gólem


Ayani (30. szint): 260/260 HP, 90 páncél, 54/120 CSP

Újabb próbára jöttem a bosstermek elé, hogy ismételten nekiveselkedjek a harcoknak. Új féle rendszer szerint jövök, és egyelőre nem terveztem túlontúl sokáig elhúzni a dolgokat. És nem is nagyon hiszem, hogy a sors is mellettem lenne. Ahogy be is lépek a terembe arra várok, hogy rögtön valami nagyon op ellenfelet kapok, ám ehelyett egy kisebb boss vár, méghozzá a 9-es. Hm.. Érdekes. Viszont ezt elvileg nem fogom tudni egy kör alatt elverni, így ideje lesz nekiveselkedni. Elmosolyodok végül, legalább egy pontom biztos lesz. Harcra készen állok, majd nekiindulok. Aktiválom a dühöst, és előre engedem Tűzrózsát. Három támadás, és az első boss pixeljeire is roppant. Majd utána neki is rohantunk a két mási kbossnak



// Dühös aktiválva +8 sebzés, 3 Tűzrózsa támadás Bossba (168 sebzés, pixeleződött), 3x Ayani támadás Boss 1/1-be (24 sebzés), PIHI +52 CSP, 1x Tűzrózsa és Ayani támadás Boss 1/1-re (64 sebzés), PIHI +52 CSP //

Állapot:
Boss 1/1: 62 HP
Boss 1/2: 100 HP 50 P

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 20 2015, 00:01

// Írd le mik maradtak, mert így fogalmam sincs. Csarnokban én csak felügyelek. Very Happy Számolok 1 bossal, ha több van, akkor szólj. //

Boss: 9 sebzés
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Dec. 20 2015, 17:58

Ayani (Sebzés: 8, Pet sebzés 48, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Dab, a Gólem

Az egyik gólemnek annyi, kettő jött a helyére, és az egyik hp-ját már szépen tisztítottam is. Persze előtte pihizek egy kicsit, hogy feltöltődjön a kitartásom, hogy aztán újult erővel rontsunk az ellenségnek. Az egyik bosst Tűzrózsa ismét elpixeleződte, ezúttal végleg, a másik fele viszont még továbbra is él. Bár ha ilyen szépen haladunk nem sokáig. Azért remélhetőleg sikerül majd azelőtt kiiktatnom őket, mielőtt teljes mértékben elveszik a páncélom. Azt nem tudom végül is újra healelni magamon, mint a HP-t így azt jó lenne tartalékolni. Bár így minél később tudom csak használni a képim, de ezen már ne múljék. Minél kevésbé leszek rászolgálva annál jobb. Hú remélem kövi is így fog lenni.

// Dühös még aktív +8 sebzés, PIHI +60 CSP, 1 Tűzrózsa és Ayani támadás Boss 1/1-re (64 sebzés, elpixeleződött), 3x Tűzrózsa támadás Boss 2/1-re (164 sebzés, pixeleződött), 3x Ayani sebzés Boss 2/2-re (24 sebzés), PIHI +60 CSP //

Állapot:
Boss 2/2: 100 HP 34 P
Boss 1/2: 100 HP 50 P

Ayani (30. szint): 260/260 HP, 72 páncél, 60/120 CSP

// shit elszámoltam a pihikör visszatöltődést fogalmam sincs hogy (60 helyett 54-et számoltam felének xD) de mindegy sokat nem változtat, de amúgy előzőbe is írtam a bossokat Very Happy de akkor a 2. gólem sebzését is lesebeztem magamba //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 20 2015, 19:51

Boss: 18
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Dec. 23 2015, 20:51

Ayani (Sebzés: 8, Pet sebzés 48, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Dab, a Gólem

Két gólem maradt, és ebből csak az egyik tud tovább szakadni. A dühös viszont lemerült, így újra be kell aktiválnom. Bár így emiatt egy kicsivel kevesebbet tudok majd támadni, de annyira nem vészes szerencsére. Így hát fogtam magam, és egy nagy lendülettel bele is vetettem magam a harcba, és bár most nem aktiváltam még a kesztyűt, már készültem is. A sérült bosst le fogom tudni verni kesztyű nélkül is, és így is lett. A petem támadásai nyomán a gólem pixeljeire robbant, majd az össztűzzel amit a megmaradtra összpontosítottunk már a Kesztyűvel megspékelve, szinte már majdnem pixelezte. Az a baj, hogy csak szinte.

// Dühös lejárt, PIHI +60 CSP, 3x Tűzrózsa támadás Bossra 2/2-re (138 sebzés, pixeleződött), 3x Ayani sebzés Boss 2/2-re (24 sebzés), PIHI +60 CSP, Dühös aktiválva +8 sebzés, 1x Tűzrózsa, Ayani sebzés boss 1/2-be (64 sebzés) //

Állapot:
Boss 1/2: 62 HP

Ayani (30. szint): 260/260 HP, 54 páncél, 45/120 CSP

// shit elszámoltam a pihikör visszatöltődést fogalmam sincs hogy (60 helyett 54-et számoltam felének xD) de mindegy sokat nem változtat, de amúgy előzőbe is írtam a bossokat Very Happy de akkor a 2. gólem sebzését is lesebeztem magamba //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 24 2015, 04:35

Boss: 9
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Dec. 24 2015, 11:12

Ayani (Sebzés: 8, Pet sebzés 48, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Dab, a Gólem

Már csak egy fél ép boss van, és alig mentünk neki, már darabjaira is hullott. Ez innentől már gyerekjáték, bár még egy kis ideig még el fog tartani, de még egyet rám támad, és utána viszont a maradék is meghal. Azért csak az egyik, mivel Tűzrózsa lángjainak a frissen széthullott boss másik fele… vagy ez már az egy negyede? Hm… mindegy. Szóval a másik szétesett boss, második szétesettje.. meh… na mindegy kicsinálta Tűzrózsa lángjai azt a kő gólemet, slussz passz, ezzel le is tudva. Már csak ezt az utolsót kell kikészíteni, és tovább is mehetek. Bár előre félek attól, hogy mi lesz a kövi boss… Remélem az is tíz alatt lesz, mert kikészülök, ha nem. nem egy-két ponttal akarok zárni, így jó lenne, ha nem lennék kudarcra ítélve.

// Dühös aktív, PIHI +60 CSP, 1x Tűzrózsa, Ayani támadás Bossra 1/2-re (62 sebzés, pixeleződött), 2x Tűzrózsa sebzés Boss 3/1-re (108 sebzés sebzés), 2x Ayani sebzés Boss 3/2-be (16 sebzés), PIHI +60 CSP, 1x Tűzrózsa sebzés 3/1-re (54 sebzés, pixeleződött), 1x Ayani sebzés Boss 3/2-re (8 sebzlés) //

Állapot:
Boss 3/2: 100 HP, 26 P

Ayani (30. szint): 260/260 HP, 43 páncél, 45/120 CSP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 24 2015, 15:06

Boss: 9
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Dec. 25 2015, 18:52

És ezzel ennek a bossnak vége is. Alig szusszantunk egy kis pillanatot, már szaladtunk is neki, hogy kiirtsuk még az utolsó pixeljeit is ennek a nyamvadt bossnak. Túl sokáig tartott, és túl sok életemet emésztette fel. De mindegy megérte. Ezzel van egy pontom. ^.^ Ja nem várjunk… vagy 2? o.O Jó kérdés, mindenesetre , de hát az a lényeg, hogy remélhetőleg nem halok meg kövire. Ahogy azonban a boss pixeljeit bámulom, egy kis nyögés hagyja el a számat. Miért van az az érzésem, hogy ez volt a legkönnyebb boss, amivel ma találkozni fogok… Előre félek, mit hoz nekem a rendzser, és tényleg úgy érzem, hogy ez az a két pont, amit most szerezni tudok csak.

// Dühös aktív, PIHI +60 CSP, 3xTűzrózsasebzés bossba (168 sebzés) //

Állapot:
összes halott

Ayani (30. szint): 260/260 HP, 32 páncél, 15/120 CSP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 19:01

Ellenfeled: Meskiz, a Csendes Gyilkos

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 19:11

Skip: 2->1

Ellenfeled: Zerios, az Ellentámadások Mestere

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Dec. 25 2015, 19:38

Ayani (Sebzés: 8, Pet sebzés 48, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Ayani
Ayani
Zerios, az Ellentámadások Mestere

Egyszer csak minden pixeljeire hullott körülöttem, majd mikor összeállt, az egész bossterem megváltozott. És én ott álltam a krokis boss kezdő szigetén. Hát… az volt az a helyzet, amikor fapofával lehívtam a menüm, és egy kis pötyögés után skippeltem a bosst. De komolyan. Tényleg??? Kikaptam ezt a bosst? Wá…. Nos mindegy. A skippelés viszont elég jól adta ki magát, mert alig teleportálódtam le, már észre is veszem az ellenfelem. Hohohó.. mit látnak szemeim. Zerios. Ez jól jött ki. Máris aktiválom a kesztyűt, majd indulok, hogy leverjük a bosst. Ez kispiskóta lesz. Hihi. Ezután meg jöhet is a kövi. Remélem ez is hasonló gyors lesz.

// Dühös aktiválva +8 sebzés Tűzrózsának 2-2 támadás zeriosra (lila gömb alatt), 1 Tűzrózsa támadás megjelenő pókra //

Állapot:
Boss: halott
Pók: halott

Ayani (30. szint): 260/260 HP, 54 páncél, 30/120 CSP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 26 2015, 17:07

Ellenfeled: Gant, Vízköpők Mestere

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 26 2015, 17:08

Skip: 1->0

Ellenfeled: Óriáscsiga

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Dec. 26 2015, 17:55

Ayani (Sebzés: 8, Pet sebzés 45, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Óriáscsiga

Hát.. azért ilyen a szerencsém.. .de tényleg… Zerios pixeljeire robbant, és én ismét egy olyan boss termébe kerültem, amelyet nem tudok legyőzni… Gantéba, a legutóbbi bosséba. Nos mindegy, ezt is átpörgettem, és legnagyobb meglepetésemre az Óriáscsiga ellen kerültem ki. Fülig érő mosollyal köszöntöttem a bosst, majd rögtön harcba is indulok. Őszintén. Ha jobban belegondolok, a harcba indulás erős túlzás volt a részemről. Egy-egy ütés Tűzrózsától, és tőlem és már robbant is pixeljeire. Ennyi volt, nem is érdemelt többet, egy ilyen gyenge boss… Bár csak a mostaniak közt is lenne ilyen könnyű boss. A végén még nem is kéne annyit szenvedni a kijutással.

Állapot:
Boss: halott

Ayani (30. szint): 260/260 HP, 54 páncél, 30/120 CSP
// 1-1 támadás bossba

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.