Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai

4 posters

Go down

[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai Empty [Hardcore]Izéamizé Ren és Ai

Témanyitás by RenAi Pént. Okt. 02 2015, 20:01

Nehézkése ébredtem. Még tudtam volna aludni, viszont vártak rám a napi teendők… Mondani sem kellett, nem csináltam meg belőlük semmit. .___. De nem lustálkodással töltöttem a napom, úgy véltem mihamarabb visszatérek a közösségi életembe, és vagy a céhhesekkel foglalkozok vagy küzdőterezek. De az utóbbi pangott így nem maradt más csak az aréna, de ellenfél híján, fogalmam sem volt kit is válasszak. Sétálva vondultam ki egészen az aréna recepcióig, ahol kijelzett pár emberkét a rendszer ugyan hogy várakoznak, de mégis szívesebben harcoltam volna olyannal akit valamennyire ismerek már. Miért is? Mert ez most olyan játék volt ahol nem akartam veszíteni, tehát ismerni akartam az ellenfelem taktikáit, képességeit és képessítéseit ha nevezhetem így… Jelentkeztem én is, de nem akartam hogy random generáljon nekem nevet, így másképp döntöttem el. Körülnéztem, nem-e lát bárki is, így mivel nem, levettem a cipőm.
~Ha talpra esik, fiú ha nem lány. ~ Talpra esett tehát fiút kell választanom az ismerőseim közül hmmm… Ismét lendül.
~Az ABC-ben, K előttig ha talpa utána ha nem.~ Hátra fordultam… tehát utána…
Ren neve ugrott be elsőnek, így hát őt választottam, legalábbis első körre. Így beírtam a nevét, a rendszer jelezte hogy meg is kapta a felhívást. Amíg vártam, rendeltem egy gyros-szerű kaját, már-már törzsvendégnek számítok hisz ha itt eszek mindig ezt rendelek, már azt is tudják az itt lévő npc-k hogy miként szeretem. Kevés husi, sok zöldség és szlötyi. Tehát minden más. Leültem az egyik padra, majd a menümet böngészve vártam a fiú megérkezéséig. Lábaim kissé idegesen jártak… és néha  néha az ajkamra is haraptam öntudatlanul.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai Empty Re: [Hardcore]Izéamizé Ren és Ai

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Okt. 07 2015, 11:31

Egy kazamata kellős közepén leledzek elég nagy akcióban, ugyanis irtom a népet ezerrel, amikor érkezik egy üzenet. Kinek jut eszébe más embert zavarni munka közben?  Mindegy is, majd vár a sorára, mert nem szakítom csak úgy félbe „szórakozást” Az üzengetésekből nem jön exp, se arany, szóval az bőven másodlagos a számomra ˇ^ˇ  Na, fejezzük be azt, amit elkezdtünk \o/

A környéken már csak két utolsó mob néz velem farkasszemet.. piskóta. Nem éri már meg nagyon foglalkozni velük, helyette eddig fegyver formában lázongó petem eresztem rájuk. Hagy tépje szét őket a maga brutalitásával. Én addig megnézem azt az üzenetet, ami korában jött…. remélem nem valami sírás, hogy kellet ide, kellek oda és mindezt ingyen és bérmentve Rolling Eyes
Eléggé meglepődöm, amikor látom, hogy egy aréna kihívás érkezett. Ez nagyon szokatlan a számomra… sőt, ha jól emlékszem még nem is történt ilyen. Túl erős vagyok az aréna többi résztvevőjének, így csak akkor küzdök, ha kedvem van és néha kihívok valakit, aki nem nagyon mondhat nemet…. gihihihihi…  
Felnevetek kissé, amikor elolvasom, hogy kitől jött a kihívás. Így már nem olyan meglepő az egész. Ai-chan buta és semmiből sem tanul, vagy annyit erősödött ilyen rövid idő alatt, hogy tényleg képes lehet legyőzni? :O Meglepne, de nem tartom lehetetlennek, hisz emlékszem, hogy az elején még ő volt az erősebb, aztán hirtelen lehagytam őt…. bizonyára ellustult, vagy valami hasonló oka lehetett ennek…. meg persze az, hogy én tökéletes vagyok Cool
Reginald időközben pixeleire tépte a két szerencsétlen mobot, így semmi akadálya annak, hogy megjelenjek… menjünk harcolni \o/  Remélem valamivel izgalmasabb lesz, mint az elmúlt pár órám Rolling Eyes
Röpke negyed aóra múlva érek az aréna területére, ahol keresni kezdem azt a bátor kihívómat Rolling Eyes  

_________________
[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai Empty Re: [Hardcore]Izéamizé Ren és Ai

Témanyitás by RenAi Vas. Okt. 11 2015, 19:02

Megtörtént amiért jöttem, jelentkeztem, kihívót küldtem most pedig várok. Majd még mindig várok… .___. Unalmamban jobb híján rendelek valamit enni, hisz éhgyomorral nem lehet harcolni, és ezt nem is várhatja el senki. Főleg nem tőlem. Miközben tömöm a majmot, akadt még pár percem hogy újra átnézzem a pontjaimat, a fegyveremet, páncélzatomat, sőt már fel is veszem őket hogy szépen mutassanak rajtam és hogy később ne legyen velük problémám. Immáron teljes felszerelésben ücsörgök miközben azt kémlelem hogy statjaimmal miként is fogok tudni bánni, viszont elképzelésem sincs hogy miként is fogok neki menni a dolgoknak. Ren furcsa manapság, nem értem bár a bossokon sok esetben ő az egyik akikkel egyet tudok érteni. Amit szeretnék csak az az hogy pontot tegyek a dolgokra, eddig Shukakuval sikrült, vele jól kijövök már legalábbis azt hiszem… És most jön Ren, meg akarom érteni miért is lett olyan amilyen, kicsit furcsa… valamiért. Nem önmaga, de ezt már jó ideje érzem… Figyelem a tömeget mikor is léphet be a bejáraton, már ha onnan jön. Harapok még egyet a szmötyis gyrosomba, jóízűen lenyeltem majd meg is láttam az idomár alakját. Ahelyett hogy távolról intettem volna neki, gyorsan bevertem a maradékot, majd felpattantam, lenyaltam az összemaszatolt újacskámat, amikor ugyanis a terem egy oszlopához siettem, majd amikor láttam hogy nem erre néz, gyorsan átléptem a büfé elé a tömegbe, majd igyekeztem mögé kerülni. Ha mindez sikerült, rácsaptam a vállára.
- Megvaaagy~! – Vigyorogtam a fiúra.
- Nos itemek nélkül, és a helyet te választhatod meg. – Vágtam bele rögtön a dolgokba. Nem hiszem hogy ő is olyannal próbálkozna mint Tachi, mármint hogy full sötétített terem és ilyesmik, így nem is teszek kritériumot minderre, rábízom a fiúkra.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai Empty Re: [Hardcore]Izéamizé Ren és Ai

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Okt. 13 2015, 20:44

Csak miután végzek a dolgommal a kazamatában, veszem az irányt az arénába, hogy felkeressem a kihívómat. A jelenlegi kihívás meg is lep, meg nem is. Az a szép e világban, hogy semmi sem biztos… illetve majdnem semmi, mivel ekét dolog tutira az. Az egyik itt is a halál, a másik pedig az, hogy én vagyok a legmenőbb… most és mindörökké \o/
Legutoljára csak játszadoztam Ai-channal, mert nem jelentett valami nagy kihívást. Legalább háromszor gyorsabb voltam és ez eldöntötte az egészet… alig pár rövidke támadás és már enyém is volt a győzelem. Remélem fejlődött valamit, ha már ő hívott ki engem és nem csak untatni fog.
Lassú léptekkel haladunk az arénában, mellettem páncélos Reginald halad az én tempómban, felhívva magára a figyelmet a hangos, fémes koppanásokkal amit a lépéseivel idéz elő >.>  Meg kell tanítanom még járni is rendesen…. mintha valamilyen nehéz tűsarkú lenne rajta ami így kopog <.<
Mikor a vállamon érzem a kezem és hallom a buta lányka hangját, hírtelen csapódik ki a kezem, megálljt parancsolva máris támadó főnixemnek. Ai-chan szerencséjére még idejében sikerül, és a főnixem acél karmai megállnak alig fél centire a vicces kedvű lány arca előtt. Regi pedig értetlenül néz rám, hogy miért nem tépheti szét azt, aki megtámadott.
- Nyugi, csak így köszönt- világosítom fel a madaramat, aki először rám néz, majd a lányra, égül megint rám és leengedi a kezeit, felegyenesedik a támadó pózból.
~ Defektes? :O ~ kérdezi  Ai-chant bámilva
- Háááát… van egy kis huzat az tuti Rolling Eyes - magyarázom el, hogy nem teljesen komplett a csaj
~ Aha… világos~és ezzel el is veszíti az érdeklődését, mivel mindent megtudott, amit tudni akart a csajról.
- Rendben, de remélem nem fogsz megint untatni – foglalkozom végre kihívómmal, ahogy kell, és már megyek is a harctérre, hogy ne húzzuk tovább az időt. Lehívom az aréna paneljét és összerakok egy laza pályát. Az egészet mély víz fogja borítani, amin elég sok farönk lebeg össze-vissza, mindenfele. Az egyen én állok, egyen pedig a tőlem 10 méterre lévő Ai-chan, petem pedig szintén elhelyezkedett egyen, még csak meg sem moccan, tökéletes az egyensúlya…

_________________
[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai Empty Re: [Hardcore]Izéamizé Ren és Ai

Témanyitás by RenAi Kedd Okt. 20 2015, 12:34

Várakozásom unalmasságát önmagam szórakoztatásával töltöttem egészen addig amíg meg nem jelent a párocska, a petje furcsa ezt már a bossokon is láttam… Valahogy még a látványával is nehéz megbarátkozzak főleg Reginald után… Amire persze nem kaptam választ a bosson a fiútól hogy mi is történt… Azt hiszem annak is eljön az ideje, de most nem zavartattam magam ilyenekkel, ügyesen cselezgetve az oszlopok és emberek között sikeresen a háta mögé osonok.
~ A vaksi :3 bounce ~
Persze nagyon is örültem hogy sikerrel végigvittem a tervem és hátulról a vállára téve a kezem, szólítom meg és köszöntöm. Bár kedves vigyorom hamar az arcomra fagy amikor a pet megkísérel lefejezni, és Ren magyarázkodik neki, hogy így köszöntem.
~ Ez a pet egy ufó…~ Első gondolatom, valahonnan messziről hozhatták ide neki, de úgy látom tanul, és ügyes, legalábbis ez az eslő gondolatom addig amíg meg nem hallom a túlméretezett papagáj mondatát, majd rá a gazdája válaszát.
- Nem vagyok defektes! – Majd ha tudom képen törlöm a srácot a súlyemeléssemmel megspékelve. Miközben kidudorodik az a bizonyos halántéki erecske...
- Tessék, meg sem jelenek szinte és máris sértegetsz! – Fejtem ki sérelmemet, és nem vagyok abban az állapotban hogy kedvesen mosolyogjak a megbántásain. Ha a pet kísérel megállítani, akkor ő is kap belőle, ugyanakkor védett övezet nincs sérülés sem pedig sárgulás. A következő mondatát nem díjazom reakcióval, viszont amint megpillantottam a pályát azt hiszem legközelebb én csinálom ezt is. Látszik hogy kihasználta a tudását, talán tartana  tőlem? Surprised Nem ezt még én sem gondolom, de ezek szerint talán, talán. Ugyanakkor akrobatika és súlyemelés. A súlyemelést kapcsoltam, így ha Rennek nincs a petje nem tud repítgetni, ha van akkor legalább megtudom mennyit ér… Akrobatika, szintén aktív, ami kelleni is fog. Észlelésem is aktív, ha esetleg lenne lopakodása, egyedül a nyomkövetésem nem, hisz arra jelenleg semmi szükségem nem lesz. Felsóhajtottam, akkor első lépésben a pont gyűlytő képimet aktiválom. Arra lesz leginkább szükségem, másodjára a gyorsi ha kell, vagy talán a fegyverkezelés, ez úgyis kiserdül az első támadása után. De hogy ne legyek tétlen, nem kell tudnia hogy nincs támadási pontom jelenleg, szinte rögtön nekiindulok a fiú felé, ugrándozva a faágakon. Szemmel tartva a másik jómadarat is hisz biztos vagyok benne hogy a taktikájuk alapján, nem fog közel engedni a gazdájához. Minden idomár így csinálja...  Rolling Eyes



Felszerelés és pontok :

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai Empty Re: [Hardcore]Izéamizé Ren és Ai

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Nov. 01 2015, 21:12

Ai.chan szeretett volna megviccelni, de ezzel csak azt éri el, hogy a drágalátos petem majdnem elrepíti…. jó meszire. Nekem meg aztán tuti nem lenne kedvem utána menni, de szerencsére ezt mind elkerüljük, hála a villámgyors reflexeimnek… leintem Reginaldot és elmagyarázom neki helyzetet. A magyarázatom persze nem tetszik a kihívómnak és megint erőszakkal próbál érvényt szerezni az igazával, de én csak hátralépek egyet, így a keze csak elsuhan az arcom előtt, de nekem a szemem se rebben. A petem megint támadna, de újfent leintem, így kezeit leereszti, és csak morog a lányra.
- Én nem is mondtam ilyet – és ez így is van, mivel nem én mondtam, hanem ez a páncélos galamb itt mellettem.. mellesleg nem áll távol az igazságtól.
- Ha nem akarod, hogy azt higgyék az emberek, akkor viselkedj normálisan… mégis ki csinál ilyeneket? – utalok az előbbi akciójára, amit bizony normális ember nem csinálna meg.
- Na, de akkor foglalkozzunk azzal, amiért itt vagyunk Razzazzal megindulok az aréna egyik felszabadult harctere felé…
A pálya készítés ezúttal az én dolgom, mivel engem hívtak ki és itemeket sem fogunk használni, mert nem akarok pazarolni egy ilyen harcra semmit sem. A pálya egyszerű, és nagyszerű, egyszerre teszi próbára az ember ügyességét és gyomrát is, hála a himbálózó rönköknek
- Ne húzzuk az időt… csapjunk is bele \o/ - megvárom a felkészülési időt, de amint letelik, abban a pillanatban egyszerre indulunk meg Reginalddal. Ő felreppen, én pedig rönkről rönkre ugrálva közelítem meg a célpontom. Az utlolsó, Ai-hoz közeli rönkre páros lábbal érkezem, ami ettől kisé lesüllyed, elrugaszkodom és mikor visszalök, a lány felé ugrok, és páros lábbal igyekszem gyomron taposni. Eközben petem hátulról teszi ugyan ezt, csak ő páros lábbal taposná hátba a lánykát, éles karmaival mély nyomokat hagyva. Amennyiben nem tér ki, hátraszaltóval érkezem vissza a korábbi rönkre, Regi felreppen és egy csettintéssel megpróbálok a lányból egy lebegő mini jéghegyet létrehozni.

Regi: 106 sebzés
Ren: 13 sebzés
Képi: ha sikerül megfagysz egy körre

_________________
[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai Empty Re: [Hardcore]Izéamizé Ren és Ai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 01 2015, 21:12

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai 4766609959_af0c0eb7c7_s [Hardcore]Izéamizé Ren és Ai 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai Empty Re: [Hardcore]Izéamizé Ren és Ai

Témanyitás by RenAi Szomb. Nov. 07 2015, 19:35

Ehhez a sráchoz külön türelem kell!... Talán még Taa-chan-nál is rosszabb, benne legalább van karizma és jó szándék, ő meg tudja dicsérni a másikat ha olyat csinál, és persze ha haszna származik belőle, de ő még azt sem… Pedig nem ilyen volt… és nem tudom mi történ vele, de ez sajnálatos. És pont ezért vagyok itt, mármint ezért is… Beszélni akarok vele, de nekem nincs türelmem az ilyen Danee-félékhez akik csak sértegetik a másikat és szoknyára vadásznak…
- És még hazudsz is… alátámasztottad a peted állítását… egy… kettő… nem érdekel mit hisznek az emberek és három… mindenki megteszi ha sértegetik… vagy jobban szeretnéd ha lemondanék rólad és szóra sem méltatnám az ilyen alantas beszólogatásaidat? – Na jó, kezdtem kikelni magamból, és puffogtam is, megjelent az a tipikus höripofi kifejezés az arcomon, megspékelve némi pírral a méregtől. De egy nagy sóhaj, majd folytatjuk mindazt amiért idejöttünk. Ez gáz… nagyon gáz… elfelejtettem hogy mennyi türelem kell a jelleméhez, nehéz eset nagyon… Bár szinte minden fiú nehéz eset, meg Shu is, meg Yuukihoz is kell türelem… azt hiszem lehet én vagyok a türelmetlenebb manapság, és ez rossz… nagyon rossz…
- Már felhoztam az attrakciód előtt a lehetőségeket, csak rád várok…  - Fontam karba a kezeim majd megindultam a fiú után. A terep adott, ismét megbánhattam hogy ráhagytam a dolgok eme részét, és tényleg illene már megtanulnom úszni is… >.> Mert így megint rosszul járok, viszont lejárta számláló, és ugyan gyorsabb egy picivel én megindultam felé, ők viszont felém. Imádom az akrobatika hármamat, szinte gond nélkül ugrálgatok a rönkökön, és úgy hiszem kellett ez a szint mivel már kevesebbet hasalok el mint régebben. Tehát, társam sem ügyetlen, és a petecske sem épp elhanyagolható. Elég közel értünk egymáshoz, láttam hogy mire készül és csupán egy dologra koncentráltam, az pedig az hogy ha meg is sebeznek… akkor a képességemmel gyűjthetem a pontokat, én jól járok… Addig inkább az egyensúlyom tartom meg a rönkön, és míg társam akrobatikázik hogy megrúghasson, én súlyemelésem és izmaim megfeszítésével elég erős maradtam hogy talpon maradhassak, ugyan a támadása sikerül, és ha minden igaz mivel a rönkön csak egy embernek volt helye, és a képességét is használta amivel megfagyasztott, így odafagyva csipegettem össze némi támadási  és töltési pontot, míg Ren vagy Ehhez a sráchoz külön türelem kell!... Talán még Taa-chan-nál is rosszabb, benne legalább van karizma és jó szándék, ő meg tudja dicsérni a másikat ha olyat csinál, és persze ha haszna származik belőle, de ő még azt sem… Pedig nem ilyen volt… és nem tudom mi történ vele, de ez sajnálatos. És pont ezért vagyok itt, mármint ezért is… Beszélni akarok vele, de nekem nincs türelmem az ilyen Danee-félékhez akik csak sértegetik a másikat és szoknyára vadásznak…
- És még hazudsz is… alátámasztottad a peted állítását… egy… kettő… nem érdekel mit hisznek az emberek és három… mindenki megteszi ha sértegetik… vagy jobban szeretnéd ha lemondanék rólad és szóra sem méltatnám az ilyen alantas beszólogatásaidat? – Na jó, kezdtem kikelni magamból, és puffogtam is, megjelent az a tipikus höripofi kifejezés az arcomon, megspékelve némi pírral a méregtől. De egy nagy sóhaj, majd folytatjuk mindazt amiért idejöttünk. Ez gáz… nagyon gáz… elfelejtettem hogy mennyi türelem kell a jelleméhez, nehéz eset nagyon… Bár szinte minden fiú nehéz eset, meg Shu is, meg Yuukihoz is kell türelem… azt hiszem lehet én vagyok a türelmetlenebb manapság, és ez rossz… nagyon rossz…
- Már felhoztam az attrakciód előtt a lehetőségeket, csak rád várok…  - Fontam karba a kezeim majd megindultam a fiú után. A terep adott, ismét megbánhattam hogy ráhagytam a dolgok eme részét, és tényleg illene már megtanulnom úszni is… >.> Mert így megint rosszul járok, viszont lejárta számláló, és ugyan gyorsabb egy picivel én megindultam felé, ők viszont felém. Imádom az akrobatika hármamat, szinte gond nélkül ugrálgatok a rönkökön, és úgy hiszem kellett ez a szint mivel már kevesebbet hasalok el mint régebben. Tehát, társam sem ügyetlen, és a petecske sem épp elhanyagolható. Elég közel értünk egymáshoz, láttam hogy mire készül és csupán egy dologra koncentráltam, az pedig az hogy ha meg is sebeznek… akkor a képességemmel gyűjthetem a pontokat, én jól járok… Addig inkább az egyensúlyom tartom meg a rönkön, és míg társam akrobatikázik hogy megrúghasson, én súlyemelésem és izmaim megfeszítésével elég erős maradtam hogy talpon maradhassak, ugyan a támadása sikerül, és ha minden igaz mivel a rönkön csak egy embernek volt helye, és a képességét is használta amivel megfagyasztott, így odafagyva csipegettem össze némi támadási  és töltési pontot, míg Ren vagy visszább ugrott egy másik rönkre, vagy a vízben kötött ki.


Élet:449
Páncél:0
Szerzett pont:59




Ai: Szint:33; Sebzés: változó. Támadáshoz:3 vagy fölé.  Képesség: 2 vagy fölé.

Ren: Szint:39; Sebzés:13/106. Támadáshoz: 2 vagy fölé. Képességhez: 4 vagy afölé.


Képesség használattal: (+23pont)
Fk-ra:63 – 62= Leduplázva Razz (Biztos találat, csak 1-es és halál esetén nem.)2 vagy afölé. Rennek: 4 és afölé.
Gyorsaságra:93 – 81= Duplázok, kétszer támadhatok.
Kitartásra: 44=220
Spec.: 92/44 = Duplázok. Képességhez: 2 vagy fölé-. Rennek 4 és fölé.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai Empty Re: [Hardcore]Izéamizé Ren és Ai

Témanyitás by Cardinal Kedd Nov. 24 2015, 22:32

Osu!

Inaktivitás miatt lezárom a párbajt. RenAi jutalma 120 exp és 320 arany. Legkorábban december 7-től küzdhettek meg egymással újra.

RenAi: +12 pont
Ryuninji Ren: +1 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore]Izéamizé Ren és Ai Empty Re: [Hardcore]Izéamizé Ren és Ai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.