Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A hegylakó

+3
Saya
Cearso
Akae
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

A hegylakó Empty A hegylakó

Témanyitás by Akae Csüt. Aug. 20 2015, 11:50

Azok a játékosok akik felvették a küldetést azonnal kapnak egy üzenetet amiben egy koordináta található. Valamint egy kis üzenet.
Üzenet:

Feladat: Eljutni a hegyhez, megmászni azt (a módszert a leleményességetekre bízom) és bemutatkozni a mesternek.
250 szó a minimum és egy hetes a határidő tehát 27.-éig bezárólag mindenki reagoljon. Értelem szerűen ha előbb megkapom mind a 3 reagot előbb is jön a kövi kör. Jó játékot és remélem tetszeni fog.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Cearso Pént. Aug. 21 2015, 05:41

Megmászni a hegyet? Van egyáltalán a nyolcadik szinten hegy? Ezek szerint... Nem is igazán jártam még a nyolcadik szinten, csak mikor Shu-ékkal csirkékre vadásztunk. Akkor még csak erdő volt arra. Miután elfogadtam a küldetést megjelent a koordináta, ami elvileg a hegyet jelölte. Még jó hogy nem emlékeztem a hegyre, hiszen a szintnek teljesen a másik végén vadászgattunk. Talán ezért is nem láttam sehol se azt a hegyet. Bár egy ilyen hegyet, lehet, hogy a szint akármelyik pontjáról látni lehetne. Mondjuk az a szint tele van erdővel, és a fák lombkoronája eltakarhatta a kilátást és ezért nem vettük észre a hegyet. Vagy az is lehet, hogy csak a küldi erejére jelent meg egy hegy. Ezen kezdtem el gondolkodni, ahogy mentem hoza kijelölt koordinátákhoz.
Nem sokára ott is voltam a hegy lábánál.
Tényleg nem emlékszem erre a hegyre.
Első gondolatom az volt, hogy megkerülöm a hegyet, hátha van egy lankásabb része, amit nem olyan nehéz megmászni. Ha van ilyen, akkor nem lesz nehéz dolgom.
Ha nincs, akkor már nem ilyen egyszerű a dolog. Ugyanis a képim inkább arra jó, hogy az ellenfelemet lerángassa a magasból, nem pedig arra, hogy engem felvigyen. Mondjuk nekiláthatnék a képimmel lehozni a madarakat az égről, és őket magamhoz kötve felrepülhetnék a hegy tetejére, d ez hosszú és fáradtságos munka lenne. Ennél biztos van egyszerűbb megoldás.
Hát persze.
Csapok a homlokomra, mikor eszembe jut egy igazán egyszerű megoldás. Egy  kis kitérő Shu kis boltocskájába és összeszedek  néhány szüségesnek vélt kristályt.
Mikor ismét ott állok a térképen megjelölt koordinátánál, aktiválom az egyik kristályt, amit Shu-tól kaptam, míg a másikat egy olyan helyre teszem, hogy aki a megjelölt helyre érkezik, az észrevegye a kristályt. Fair Play mindenek előtt, ha valaki utánam érkezik.
A kristály segítségével hipp-hopp fenn is vagyok, és minden nehézség nélkül juthatok fel a csúcsra.
Ha összefutok fent valakivel, tisztelettudóan bemutatkozom.
-Jó napot, Cearso vagyok, íjász. Azért jöttem, mert tanulni szeretnék  a hegy mesterétől.


[két darab gyors futás kristály elhasználva]

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Saya Kedd Aug. 25 2015, 19:56

-Nahát, egy mester, aki tanítványt keres? Akkor biztos jó erős lehet Surprised
~Na, és mire van nekünk szükségünk? Pont egy ilyen kikapcsolódásra. Én arra szavazok, hogy menjünk.~
-Akkor menjünk, és lehet, hogy majd fog nekem olyat is tanítani, hogy lehetek jó gyors :3 és akkor a Ren-sama nem fog többet lecsigabigázni. -biggyesztem le a számat is, aztán felvesszük a koordinátákat, amiket már nagyon szépen tudok olvasni meg értelmezni meg megtudni hogy mi merre mutat pontosan, mert hát tanulékony vagyok ám, és majd ezt fogja látni a mester is és biztos nagyon fog neki örülni :3
Meg hát elég ritka, ha mi a Hugival egyetértünk, szóval nosza neki, fogjuk a kis íjunkat és megyünk világgá, mondjuk persze csomagolok magamnak szendvicseket, mert a hegymászás az biza nem lehet kispálya.
Mikor oda is érünk, akkor látom is már, hogy tényleg nem lesz az, és tátott szájjal bámulok felfelé.
-Na jó, de ez nagy Surprised
~Mire számítottál, mikor azt olvastad, hegy? Dombocskára? Indulj!~
Hát, akkor indulok is, legalábbis egy darabig, mert meglátok ám csillogni valamit az egyik kövön. Odamegyek és lám, ez egy kristály O.o
-Vajon ezen át lehet beszélni a mesterrel is?
~Hülye. Nézd a nevét. Gyors Futás Kristály. Aktiválod, és futsz felfelé.~
Jaaaa Surprised Oké, mondjuk véletlenül csúszott ki a kezemből és tört el, de sebaj, most jó gyors vagyok, szóval neki is indulok, igaz, elesek egy párszor orra, szóval mire felérek, addigra piszkos pixeles az orrom meg az arcom meg picit a ruhám is, meg lihegek, mert a CSP-m elfogyott egy kissé, de legalább ott vagyok o/
-Jaj, Cear! Szia o/ -jaj, itt sem vagyok egyedül, és megint céhtárs *.* Oh Istenem, Cear megint azt fogja hinni, hogy folyton követem mindenhova, pedig nem is >.>
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Akae Pént. Aug. 28 2015, 13:16

Aki felért a hegyre egy szakállas kopasz szerzetest lát narancssárga ruhába. A kezei karba téve és várja a potenciális tanítványokat. Mögötte pedig egy pagoda emelkedett. Elsőként Cearso ért fel a hegyre, és a mester odasétált hozzá.
- Üdvözöllek! Cearso az íjász.
Majd kicsivel később egy kissé esetlen hölgy is betoppant.
- Jól van kis hölgy? Örvendek a találkozásnak.
Lépett oda a szírt szélére hogy segítsen neki felmászni.
- Ahhoz hogy a tanítványommá fogadjalak titeket ki kell állnotok egy próba sorozatoz ami a kitartásotokat, az ügyességeteket, az elmétek élességét, és végül a fizikai erőtöket teszteli le.
Nézett végig a játékosokon a mester.
- Mostantól ti lesztek az én próbaidős tanítványaim.
Majd átnyújtott nekik egy egy kártyát ami az szerepelt hogy tanítványjelölt.

- Az 4 próbából legalább kettőt sikeresen teljesíteni kell hogy tovább léphessetek és megszerezzétek az áhított tudást.
A mester hátat fordított és elindult az épület felé.
- Ismerkedjetek meg egymással és ha mindenki készen áll fáradjatok be a házamba. Viszont mielőtt beléptek... a fegyvereiteket kérlek tegyétek a fal mellé.


Feladat: Ismerkedjetek kicsit össze, beszélgessetek majd ha mindenki készen áll akkor sétáljatok be az épületbe, de a fegyvereket kint kell hagynotok.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Cearso Pént. Aug. 28 2015, 15:13

-Én is üdvözlöm.. de őnt hogyan is szólíthatom?
Még egy játékos érkezik, akiben egy ismerőst fedezek fel.
-Szervusz Saya. Megtaláltad az ajándékom a hegy lábánál?
Mondjuk lehet, hogy neki nem volt szüksége ilyen segítségre.
-Az már nem számít egy sikeres próbának, hogy sikerült ide feljutnunk?
Ki tudja, hátha ez is ad valamit. Mondjuk nem hiszem, hogy a négy próbából, hármat elbuknék, de van egy kis bökkenő. Le kéne adnom az Artemist, hogy bemehesssek?
-A fegyveremet ugye visszakapom, mikor elmegyek? Nem mintha attól félnék, hogy bárki is elvinné, hisz egészen eddig én se tudtam erről a helyről. Sayában meg céhtársam lévén teljesen megbízom, de tudja...
Itt kéne mondanom, hogy ez nem egy értéktelen darab, de azt hiszem ez nem nagyon érdekelné őt.
-De tudja, az íjászok nem túl sokat érnek a fegyverük nélkül. Közelre alig ütök egy keveset, tehát az erőpróbában biztos vagyok, hogy nem fog sikerülni...
Egy kis kockázatot talán megér, hogy a mester tanítványa legyek. Csak hogy milyen mester tanítványa.
-Milyen mester is őn?
Mondjuk elég cinkes lenne, ha mondjuk például egy szakácsmesterhez jöttünk volna el, egy ilyen mászás után...

-Illetve egy másik kérdés: az összes fegyvert kint kell hagyni? Még magamnál hordom a régebbi fegyvereimnél.
És ahogy megállok az ajtó előtt, még előkerül az inventorymból egy  kezdő íj, és egy futóíj. Amiket szépen odatámasztok az Artemis mellé, hogy szegény ne legyen magányos.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Akae Pént. Aug. 28 2015, 19:43

- Hogy hogyan szólíts? Mesternek, de ha a nevemre vagy kíváncsi az teljesen más ügy. A nevem Hadara.
Majd kis idő elteltével jött a következő kérdés.
- Az hogy sikerült ide eljutnod dicséretes, de nem tartozik a próbatételek közé.
Majd mikor Cear rákérdezett a fegyverre visszafordult.
- Természetesen mindenki visszakapja a tulajdonát az edzések végére. De ha nem kívánod letenni fegyvereidet akkor a helyed nem az én dojomban van.
Nézett az íjászfiúra közömbös tekintettel.
- Én harcművész mester vagyok. A lágy ököl technika kifejlesztője.
És még a válasz végére sem ért már jött egy újabb kérdés.
- Kissé sokat kérdezel... Ha bizonytalan vagy magadban akkor nehézségeid lesznek a próbákon. Légy határozott, légy nyitott és engedd hogy a külvilág információi beszivárogjanak. A válaszom pedig az hogy igen, minden fegyvert kint kell hagynotok.

(Látva hogy Cear milyen posztot írt úgy döntöttem hogy ha hasonló érkezik akkor azokra külön külön írok reagot és ezek mellet fog futni a fő küldetésszál)

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Akae Pént. Aug. 28 2015, 20:18

Kissé megkésve de itt a mester. (természetesen a fegyver nincs nála.)
A hegylakó 4gvtf

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by RenAi Pént. Szept. 04 2015, 16:27

Felcsillant a remény mikor elolvastam a felhívást. Mindig is érdekeltek a harcművészetek, de eddig sosem foglalkoztam velük komolyabban. Tök vagányak meg minden, de valahogy nem éreztem magam olyannak aki jól tudna bánni az ütésekkel, rúgásokkal, ámbár ki kellett tapasztalnom hogy vannak fiúk akik nem nézik hogy lány-e az illető ha kell rúgnak, fejelnek vagy épp ahogy jön. Kellemetlenül és váratlanul értek ezek a megmozdulásaik, de hát ők fiúk, azt hiszem…. mármint azt hiszem ez az oka pontosabban. Viszont ez a lehetőség pont kapóra jönne, úgy is rám jár a rúd akár arénában, akár küzdőtéren…. az igazat megvallva el is ment a kedvem az ilyen összemérem az erőmet másokkal dologtól… De most mint említettem felcsillant a remény, ha kreatívabban ki tudnám használni a környezetemet, a teremet. Vagy a másik ellen fordíthatnám a saját erejét… *-* Nagyon nagy lenne. Viszont: Első feladat: hegyet mászni! o/ Szerettem az ilyen kihívásokat, már aludtam sátorban az erdőben, sőt már másztam meg egy hatalmas mozgó óriást, ami hát hogy is mondjam, majdnem egy hegy volt. Nem úgy hegy hogy olyan nagy, bár az is volt, hanem inkább olyan anyagokból épült, inkább valami hatalmas fa, kő, és barlang járatokkal rendelkező gólem lehetett. Viszont most. Felkerestem a koordináták által megadott helyet.
- Áhh, ez semmiség. ^^ - Önbizalomban nincs hiány, főleg hogy feltornáztattam az adreralinszintemet a gondolataim álltal. Majd nekiveselkedtem. Egyszer… majd még egyszer… és utána még egyszer… ^^” Majd megint… >.> Hiába a csákány, hiába a kötél, ez a hegy omlik mint a vakolat…. -_-” De a kitartásom nem ismer határt, nem úgy mint a pontjaim. ><” Utolsó próbálkozásnak, nekifutottam, immáron ötödjére vagy hetedjére…. nem tudom, lehet volt az több is, de végül megérte. Kitapasztaltam melyik nem omlik, és ha esetleg le is törik, hogy kapaszkodjak meg, hála az akrobatikámnak, és a súlyemelésemnek. De felértem! Feltápászkodtam, piszkosan mocskosan, és ha lehetne izzadni, hát bizony nem túl nőiesen. .___. De ezzel szerencsére nincs probléma, illatoztam mint egy virág, épp csak a csapzottságomon nem javított.
- Meg.. megérkeztem. – Támaszkodtam meg a térdeimen, és csupán a fejem emeltem fel, de azt sem teljesen csak hogy kilássak alóla.
- Ohh, elnézést… elkéstem? – Kérdeztem kissé megdöbbenve, elkerekedett szemekkel miközben tudatosult bennem hogy akadunk már páran, és az a fiú valahonnan ismerős volt de nagyon. Kellemetlen volt mert tudtam hogy már találkoztunk, épp csak azt nem hogy hol és mikor. A kis zöldike viszont maradandó nyomot hagyott bennem, hisz a világért sem árulta volna el a nevét az egyik küldetésünk közepette. >..> De semmi gond, majd most. Ren biztos megijesztette a szeles és vicces kedvű viselkedésével, de most nincs Ren. Nincs aki kikészítsen, és aki aláássa minden elképzelésem úgy hogy közbe a végletekig szekál. ><” Fogalmam sincs miért utál ennyire az a gyerek… de nem is érdekel. ˇ^ˇ Nincs itt, nincs miért ilyenekkel foglakozzak. Akármi történik, a helyzethez viszonyulva válaszolok, alkalmazkodok. Viszont a fiúnak feltűnhet hogy talán kicsit sokat bámulom őt, miközben erősen összeráncolom a szemöldököm. Az emlékeim között vadászok rá, hihetetlen hogy nem tudok rájönni. Még a hangjára is emlékszem, talán bossolt volna. Biztos! Ott fordul meg a legtöbb ember, és a legtöbb új front-jelölt is.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Saya Pént. Szept. 04 2015, 19:50

-Persze-persze. :3 -jaj, ez a Mesterféle aranyos, ahogy segít felmászni, pedig nincs is rá nagy szükség, oké, elbotlottam, de én folyton mindenben, ez valami átok nálam vagy én nem tudom, csak az a jó, hogy nem a rondaságba estem bele, amit szerencsére tényleg csak én látok. Leporolom magam, igaz, mondjuk nincs rajtam por, majd a Cearra mosolygok :3
-Oh, az te voltál? Köszi :3 -aháá, szóval ő rakta oda a kristályt, király o/  Pont így céhen belül, nagyon buli, olyan sorsiróniája, a Cear lesz a legjobb barátom, én ezt már érzem is ezek után, amúgy is olyan cuki, nem egy Anat, de akkor is kedvelem, most már főleg ezek után *.* Aztán a Mester elkezdi ismertetni a dolgokat, mire a Hugi elkuncogja magát.
~Saya, már fordulhatnál is vissza, úgyse fog semmi sikerülni :3~
Dehogynem ˇ^ˇ  Na meg amúgy közben le is rakom akkor a Rubin Íjamat, fúú, szegényt már eléggé le kéne cserélni, az tény, már régieske, meg milyen kopottas már az Artemis mellett. Megnézem az inventory-m, de más fegyverem nincsen, szóval a részemről ennyi volt. Na meg közben fújtatást hallok, talán valami állat jön felfelé... O.o
Ja, nem, csak egy emberke o/
~ facepalm ~
-Szia :3 -integetek neki is, mikor felért, szegényke, dehogy késett el. Az eddig lerakott fegyverekre mutatok.
-Oda kell leraknod a fegyóidat. Négy feladat lesz, kettőt kell teljesíteni és akkor tovább jutsz és lesz ilyen elmepróba meg erőpróba meg ügyesség és ilyesmi. :3 -hadarom el neki gyorsan amiket talán még nem hallott ahogy jött felfelé, és akkor legalább a Mesternek sem kell elismételnie mindent, és belekezdhetünk a tanulásba. Mármint oké, tutira végig fogom csinálni, nem létezik, hogy nem, de nagyon kivi vagyok, hogy például rögvest az első feladat az mi lesz vajon :3  Majd az erőpróbára már meg is van a tervem, hogy mit fogunk használni, Hugi, ugye majd besegítesz egy kicsit? :3
~Öt forintért megmondom.~
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Akae Szomb. Szept. 05 2015, 11:54

Az ajtón szépen lassan jönnek be a játékosok várva hogy a mester próba elé állítsa őket. Ahogy az ajtón beérnek egy hatalmas belterü szobát pillantanak ami telis-tele van magasabbnál magasabb bambuszokkal. A mester felugrik az egyikre és lefele pillant a beérkezőkre.
- Ez a próba talán a legegyszerűbb az összes körül... ez az ügyeségeteket teszi próbára, az eggyensújotokra kell figyelnetek. Na de térjünk a tárgyra... a feladatotok hogy szépen felugráljatok a legmagasabb bambuszig, maximum 2 próbálkozásból. Az vagy azok a játékosok akik megálnak a legtetején sikeresen teljesítik a feladatot.
Majd a mester leugrik és figyeli az eseményeket.

A játék: 2 körből fog állni mind kettőben kockával kell dobnotok, méghozzá 6 oldalúval. 2-t kell dobnotok minden körben. Ha a szám 10-nél nagyobb, de nem 12 akkor sikeresen felugrotok. ha a dobás 12 akkor túl magasra sikerül és túlugrotok, a többi esetben kicsi az ugrás és nem éritek el a legmagasabb bambuszt.
Akinek van Akrobatika jártassága, az felül írhatja a dobását pontosan az akrobatika szintjével megegyezően.
Tehát a cél hogy 10,11 legyen a dobott szám. Jó szórakozást és ugrálgatást. Ja és nincsen esési sebződés mert tatamira estek.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Cearso Hétf. Szept. 07 2015, 10:15

-Mester. Ha nem lennék bizonytalan nem lenne szükségem mesterre, aki megtaníthatja a technikákat, mert magam állnék le gyakorolni minden felügyelet nélkül. Aminek szintén nem lenne értelme. Ezért inkább vagyok boldogan bizonytalan magamban, mint hogy a másik végletet válasszam, és túl határozott legyen a véleményem.
Úgy néz ki nem csak engem és Sayát vonzott ide egy mester képzése.
És már azt is tudtam, hogy valahonnan ismerős a lány. Egy darabig nem tudtam, hogy honnan.
Megvan, ott volt mikor a céhe lerombolta Solvik-ot. Igaz, őt nem hibáztatom azért, amit a céhe művelt.
-Oh, szervusz... Ren...
Itt elhallgattam, elég vicces, hogy ennyit is megjegyeztem a nevéből abban a káoszban, ami az alatt a küzdelem alatt történt. Amúgy sem a névmemóriámról vagyok híres.
-Renáta?
Ez a legközelebbi ami hirtelen eszembe jut, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem ez a neve. Gondolom kijavít, hogyha nincs igazam. Legalábbis ebben reménykedem.
Minden fegyveremet leraktam, így eléggé kiszolgáltatottnak éreztem magam az első másodpercekben. Majd lenyugodtam, és követtem a mester a terembe.

Ez nem éppen egy egyszerű feladat. És ez lenne a legkönnyebb?
-Ha nem bánjátok megpróbálkoznék vele elsőként. Nektek megfelel?
Ha nem érkezik semmilyen ellenkezés, akkor nekiveselkedek a feladatnak. Megvolt az első ugrás, majd a következő, és akkor...
[dobás]
...következő ugrásnál leestem a bambuszról. Nem olyan könnyű, mint amilyennek látszik, mikor a mester csinálja, majd gyorsan el is megyek az útból, hogy a következő is megpróbélkozhasson a dooggal.


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 07 2015, 10:18-kor.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 07 2015, 10:15

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
A hegylakó 4766610511_dda12706fc_s A hegylakó 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Saya Hétf. Szept. 14 2015, 12:31

YaY, ugrálás \o/
Hümmögök meg bólintok, hogy persze, nyugodtan menjen a Cear előre, a Hugi erre azt mondja, hogy legalább meglátjuk, mennyire lesz nehéz a dolog, meg hogy mennyire kell ugrálni, na ja, általában az elsőnek van a legnehezebb dolga az tény. Kicsit hátrébb is állok hogy legyen helye amennyiben leesne, de szerintem elég ügyes, nem fog leesni, nekem meg amúgy nincs félnivalóm, van mondjuk egy picike Akrobatikám, ami lehet, hogy ilyen vékony bambuszokra nem lesz elég de majd meglátjuk. Kitartásom az van :3
A Cear végül leesik, kicsit nem értem, ő asszem nagyjából egy szintű velem, tehát neki is sok pontja van, és akkor vajon a Mester hanyas szintű lehet?  Shocked   Mondjuk lehet a Cearnak csak nincs Akrobatikája.
-Jól vagy? Surprised  -döntöm félre a fejem, mikor próbál nagyjából feltápászkodni, és mivel a lány sem mozdul még, a válasz után mosolygok és fogom magam és felhuppanok az elsőre, majd készülök, hogy elérhessem a legmagasabbat :3
~Csak nyugi, koncentrálj... Jól van, ügyes. Na még egyet... ez is jó! Na nicsak, megy ez neked, rondaság. Gyerünk...~
Még a nyelvecském is kidugom az utolsó előttinél, de aztán nem, mert ha esetleg megharapnám, akkor az baj lenne, nem tudom, mennyit sebződnék ,de azt tudom, hogy a valóságban ha az ember elharapja a nyelvét az nem csak nagyon fájhat, de még bele is halhat akár mert hogy ott valami fontos dolgok vannak amúgy, nem igazán értettem azt a részét, csak tudom, hogy vigyázni kell vele ilyenkor, mert húha. Helyette csak beszívom az ajkaimat és ugrok. Aztán picit még ingok, mert majdnem leesek, de az Akrobatikám a jelek szerint segített... :3 Mondjuk még nem merek büszkélkedni, én még próbálok egyensúlyban maradni a kitárt kezeimmel Rolling Eyes


A hozzászólást Saya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 14 2015, 12:34-kor.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 14 2015, 12:31

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

'12-es dobókocka' :
A hegylakó 4671493466_17a394d125_s A hegylakó 4671495468_55bb4123b3_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by RenAi Szomb. Szept. 19 2015, 20:11

Nem tudtam mennyi dologról is maradhattam le, de így megkésve is a Zöldike lelkesen fogadott. Hmm, úgy hiszem jobb kedve van most mint akkor volt, vagy szimplán nem ismer meg. Bár amit legvalószínűbbnek tartok hogy nincs velem a számára ijesztő Ren-kun. Igen, tuti ezért.
- Szia Ai vagyok.Örülök hogy nem késtem sokat. – Mutatkoztam be a lánynak, a megszólítása után, majd követtem az utasításait.
- Köszönöm a segítséget. – Simogattam meg a kobakját ha engedte, majd mindhárman beléptünk az ajtón. Az elmepróba kicsit ijesztően hangzott, de nem akartam, hogy lássák rajtam. Majd a fiú is megszólított. Kiakadtam és megfagytam…. Már megint „Ren”-nek szólítanak?! Ezt nem hiszem el, majd jött a folytatás.
- Hehh? o.o - Döbbenek meg.
- Nem, RenAi, de szólíts csak nyugodtan Ai-nak. – Közlöm vele mosolyogva. Azért örülök hogy mégsem ahhoz a Ren-fiúhoz hasonlíthat, szimplán csak nem emlékezett a nevemre… Bár Renáta… furcsán hangzik mintha valami külföldi név lenne, vagy halandzsa vagy nem is tudom…
- És emlékszem rád, de a neved Russo? Vagy valami ilyesmi nem? – A nevének a körvonalai, a hangzása valahogy rémlett, de nem emlékeztem rá, és miután elrontotta a nevem ha elrontom neki, az sem baj. Legalább kvittek leszünk. Majd megkezdődik az edzés, én csak ámulok a bambuszokon. Majd bólintok amikor Cear menne elsőnek, figyelem a mozdulatait és azt is hogy leesik. Megmozdultam hogy a segítségére keljek, de rájöttem hogy lehet bajt csinálnék vele neki, arról nem is beszélve hogy hogy talán sérteném a becsületét, vagy ha nem egyedül csinálja kitagadják a játékból, de legalább nem sebzősünk. Ez jó hír. Majd a lány ugrik másodjára, aztán én… kettes szintű akrobatika és némi szerencse. Ugye segítesz? Majd ugrok éééés… :333 Sikerült o/ Méghozzá elsőre. *-* Nem ugrok többet amíg más nem teszi, hisz nem akarok megzavarni senkit sem. De nagyon szurkolok hogy Cearnak is sikerüljön felérnie hozzánk. :3

/Hmm, most nem étem hogy hogy működik ez az ugrás dolog. Kettő 6 oldalú kockával kell dobni, plusz az akrobatika szint ami nálam kettő, tehát 5+5+2? Azt 12, tehát túlugrottam? /


A hozzászólást RenAi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 20 2015, 21:15-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 19 2015, 20:11

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
A hegylakó 4766610511_dda12706fc_s A hegylakó 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Akae Csüt. Okt. 29 2015, 20:06

A mester szépen végigsétál a babus mező kerül és végig nézi azokat akik fent bírtak maradni.
- Gratulálok azoknak akiknek sikerült, akiknek pedig nem azok se csüggedjenek hisz nem sok hiányzott és majd biztosan másban fognak jeleskedni.
A mester jelzi hogy lejöhetnek, majd mikor mindenki szépen lejött és levegőhöz jutott rögtön a következő feladat instrukciójával bombázta őket.
- A következő próbatétel az érőtöket fogja tesztelni, de nem a puszta fizikai erötöket hanem hogy azt hogy tudjátok felhasználni.
A mester odasétál egy dobozhoz és ki vesz belőle egy darab jégnek tűnő tömböt aminek a közepén egy érme van.
- A feladatotok nem lesz egyszerű... úgy kell eltörnötök ezt a jégtömböt hogy a benne lévő üveg érme ne törjön el.
Majd Hadara kicsit hátrál és tenyerével megüti a jégtömböt ami kettéhasad és kigurul belőle sértetlenül az érme.



A feladat: eltörnötök ezt a jégtömböt hogy a benne lévő üveg érme ne törjön el, ez az előzőhöz hasonló módon csináljuk csak itt nem az akrobatika a mérvadó hanem a fegyverkezelésetek és az erőtök fog számítani. 6 oldalúval. 2-t kell dobnotok, Ha a szám 10-nél nagyobb, de nem 12 akkor sikeresen eltöritek és sértetlenül megúszta az üveg, ha 12 akkor eltörik. Ha 10-nél kisseb akkor pedig nem tudjátok eltörni.
A fegyverkezelés és erőtökkel pedig ez úgy függ össze hogy: összeadjatok a fegyverkezelést + az erőt. Akaénál így nézne ki: 48+ 37=85/20 (szintem) = 4,25 lefele kerekítve 4 ennyi ponttal tudom módosítani a dobott értéket. Tehát hogy biztosan érthető legyen: f.k+ erő = x/szint= Y lefele kerekítve.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by RenAi Szomb. Nov. 07 2015, 19:53

Feljutottam, feljutottam, feljutottam! Örömködtem. o/ Ugyanakkor figyelemmel követhettem a többieket, én szurkoltam mindkettőjüknek. *-* A zöld lánykának, és a fiúcskának is. Végül úgy ahogy sikerült a dolog. :3 És a mester is megmondta, hogy akinek nem sikerült ne szomorkodjon, mert nincs miért. bounce Jól éreztem magam, egyrészt mert ügyes voltam másrészt meg mert szeretem a kihívásokat. Igen ám az ilyesfajta kihívásokat szeretem, és szeretek szorítani másoknak is, így csapattársaimnak, vagyis inkább ellenfeleimnek is szurkoltam. Bár ahogy nézem a Mester bácsi megpuhítható, ha sikerül úgy is ráveszem, hogy vegyen mindhármunkat pártfogása alá és tanulhassunk tőle mind sokat. Elvégre azért vagyunk itt, mindenki tanulni szeretne, fejlődni és haladni én is. A harcművészeteknek sokszor hasznát vehettem volna, de nem történt ilyen mert én nem vagyok jártas benne túlzottan, csupán annyira amit elleshettem másoktól… :3 Viszont lejöhettünk, tompa puffanás és két talpra érkeztem, a lábaimat lágyan megrogyasztva majd kiegyenesedve. Kihúztam magam, mikor a következő feladatokat is megkaptuk. Igen, a dolgok szétverése a súlyemelésemnek, és a makacsságomnak köszönhetően jól megy, de felvilágosított róla hogy ez nem így fog most működni… Figyeltem a többieket hogy akartak-e előbb menni, ha nem akkor én voltam a bátor első jelentkező. Oda léptem a mesterhez, majd a jégtömbhöz, a kezem felemeltem újaimat egymás mellé egyenesen kifeszítettem, majd…
- Hjjjaaa~ - Csaptam egyet a tömböcskére, miközben reménykedtem hogy eléggé el tudtam osztani az erőm hogy ne legyek se túl erős, sem túl gyengéd. A tömb nem kell, viszont az az üveg érmecske… ennyi erővel lehetne valami más is benne, mondjuk egy tojás, vagy egy emberke. Igenis, fontos hogy kontroll alatt tartsuk az erőnket. Majd... rá kellett ébredjek túl gyengéd vagyok... QQ Persze a tojás és az hogy megsérthetnék másokat elgyengített mind lélekben mind testben...
- Mester. Megpróbálhatom megint? - Pillantok rá kérlelve.
- Ne számítsuk bele, ezt elbuktam, de szeretném megcsinálni hogy sikerüljön. Kaphatok még egy tömböt? - Kérdeztem tőle lelkesen.

Tehát így módosíthatom: 40+0=40/33/=1 o/ xD

5+2+1=7 Tehát nem sikerült ><" Razz


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 07 2015, 19:56-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 07 2015, 19:53

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
A hegylakó 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
A hegylakó 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Akae Hétf. Nov. 09 2015, 11:35

- Ha csak a tudás vágyad hajt én nem tartalak fel a fejlődésben. Ezt a próbát elbuktad ugyan, de nyugodtan újra próbálhatod. Sőt mindenki addig próbálkozhat amíg szeretne, de csak az első kísérlet számít.
A mester kicsit hátrébb lépett és elővett még pár jégtömböt.
- Tessék ezeken gyakorolhattok ha szeretnétek. Ha pedig nem akkor amint mindnyájatok végzett jön a következő próbatétel.

(Mivel ha teljesítitek a küldetést ugyan annyi xp-t és aranyat kaptok ezért lényegtelen ki menyit próbálkozik attól nem lessz nagyobb a jutalma ^^)

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Saya Hétf. Nov. 09 2015, 11:41

Jaj, olyan cuki, mármint a másik lány, ahogy örül, úgy örülök én is, miközben még egyensúlyozom, de most, hogy már nem kell igazán moccanni meg a lendület is elveszett ez is már sokkal könnyebb. Olyan jó, hogy mind a kettőnknek sikerült elsőre :3  Cear sajna lepottyant, rá megpróbálok olyan vigasztalón nézni meg mosolyogni, hogy semmi baj, de aztán meg se kell szólalnom, a mester is megnyugtatja, és mikor int, hogy lejöhetünk, akkor szépen felugrok, vetek egy szaltót és leérkezek a talpamra, mint a tornászok :3
Meg picit beleingok, szóval előre kell lépnem, de remélem, ezt senki se vette észre >.>
Végül jön a következő feladat, erre már a Hugi is izgatottan elkezd mocorogni a fejemben, mert erőpróba, erre kíváncsi volt, és sokkal figyelmesebben is hallgatja végig a Mestert, mint eddig. Mikor végez az előadással, akkor csak prüsszent egyet.
~Hah, semmiség. Ez most az enyém lesz, rendben?~
Oké :3
Kicsit lehunyom a szemem és alaposan megtámasztom magam, hogy ne legyen feltűnő a dolog, és amíg a RenAi ügyködik meg felkészül, a Hugi lassan előremászik, aztán megmozgatja az ujjaimat és a lábaimat, hogy minden oké-e, meg körbenéz. Szerencsére sikerült, mondjuk ezt már annyiszor csináltuk, hogy csodálkoznék, ha nem sikerülne, na tehát szóval most már vörös a szemem, mert a Hugi előre jött és elmosolyodik, de legalább jobban a hajam mögé bújik, hogy aki eddig látta a zöld szemeket, annak ne legyen fura, hogy most más a színük. Ai már ütött is, de nem sikerült neki, és kér még egy tömböt, addig meg a Hugi aktiválja a képességünket.
-Nna, hajrá... -lép előre, mikor Ai végez és felkészül, nézegeti a tömböt, alaposan megvizsgálja, és elé áll. Kinyújtja a tenyerét, ahogy a Mestertől látta, aztán üt.

[dobások, mindjárt folytatom]

...és a tömb sértetlen marad.
-Au... Na még egyszer megpróbálom... -morog és hátrál, hogy a Cearnak meg az Ai-nak is legyen alkalma, főleg, hogy Ai végül engedélyt kapott az újra próbára. tehát akkor majd mi is :3 Mert hát megrepedt, szóval nem kellett volna sok *.*


Tehát:
Ha nem sikerül a képi:
30+10=40/25=1,6, tehát 1
Ha sikerül a képi:
30+30=60/25=2,4, tehát 2
Mesélő majd eldönti, sikerült-e, de végülis nincs sok értelme, se így, se úgy nem sikerül Very Happy


A hozzászólást Saya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 09 2015, 11:43-kor.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 09 2015, 11:42

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
A hegylakó 4766610511_dda12706fc_s A hegylakó 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
A hegylakó 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Akae Hétf. Nov. 09 2015, 15:21

A mester kicsit közelebb lépett Saya-hoz és a fülébe súg úgy hogy mások ne halhassák:
- Nem kell rejtegetned, nincs tiltva a képesség használata.
Majd hátralép és Ceara szegezi a tekintetét.
- Fiatalember rajtad a világ szeme. A lányoknak most nem sikerült itt a te időd hogy bizonyíthasd a rátermettségedet. Higgy abban hogy sikerülni, mert akkor és csak akkor sikerülhet.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Cearso Kedd Nov. 17 2015, 21:24

-Szóval RenAi, vagyis Ai. Azt hiszem egy kicsit könnyebb lesz megjegyeznem. Bocsánat, nem vagyok túl jó a nevek megjegyzésében. És a múltkor is csak futtában hadartuk el a neveket azt hiszem.
És ami azt illeti, nem én vagyok az egyetlen, aki bajban van ezen a téren.
-Russo? Ez úgy hangzik mint egy olasz maffiavezér. Olasznak nézek én ki?
Kérdezem vissza egy kicsit tréfásan.
-Amúgy elég közel volt. Cearso vagyok.
Mutatkozok be ismét.
-De szólíts csak nyugodtan Cearnak, talán ezt könnyebb lesz megjegyezni.
Majd el is kezdödnek a próbák, megpróbálkozok elsőként végigfutni az akadályon, de elég csúfos kudarccal végzödött, miközben a két lány sikerrel vette az akadályt.
Ezek után már inkább úgy döntöttem, hogy kivárom a többieket, hátha tudok tanulni az ő módszereikből.

A következő próba az erőnket veszi a górcső alá... Ez az a feladat, amitől a legjobban félek, hiszen íjász révén az erőm nem éppen a legmagasabb (ugyanis inkább irányításból szoktam harcolni.) Egy kicsit izgultam is, miközben a többieket néztem, de egy dologban biztos voltam. Nem kell attól félnem, hogy esetleg véletlen túl erőset ütnék. Annak az esélye a nagyobb, hogy a jég nem fog elrepedni sehogy sem a két kezem alatt.
Nem lettem okosabb attól, ahogy a többiek próbálkozásait, hisz elsőre egyiköjüknek sem sikerült. Elveszek egy jéggömböt, és még meghallgatom az utolsó tanácsot.
Még hogy higgyek benne? Mintha valóban egy fantasyban élnénk, és nem csak beragadtunk volna egybe...
Rácsapok egyet a jégre. Úgyse valószinű, hogy sikerülne. Azért közben lélekben az ajtó előtt heverő Artemis segítségét kérem...

fk+erő(55+20)=70  70/25=2,8 lefelé kerekítve 2-vel tudom változtatni az értéket.
/dobás/

és ahogy sejtettem, a jég nem tört el, bármekkorát is csaptam rá....


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 17 2015, 21:27-kor.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 17 2015, 21:24

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
A hegylakó 4766612103_86ee832108_s A hegylakó 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A hegylakó Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.