Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Dodekatheon 12.

2 posters

Go down

[Miniboss] Dodekatheon 12. Empty [Miniboss] Dodekatheon 12.

Témanyitás by Lizbet Hétf. Jún. 29 2015, 16:14

Dodekatheon



Helios

[Miniboss] Dodekatheon 12. Myth_character__helios_by_zeldacw-d5xhtc0

A különös férfi ügyet sem vet rátok, tovább halad megkezdett útján.
Az már leeshetett mindenkinek, hogy egy minibossal van dolgotok, aki még csak ügyet sem vet rátok, vagy szavaitokra. De hát mit is lehet csinálni egy minibossal..... Rolling Eyes

Ha akartok parancsnokot az összeverődő brigádotoknak, akkor válasszátok ki, an meg döntsétek el, hogy mit tesztek és hogyan Suspect


Határidő:
1 hét
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Dodekatheon 12. Empty Re: [Miniboss] Dodekatheon 12.

Témanyitás by Chancery Vas. Júl. 05 2015, 01:52

Eléggé elcsodálkoztam azokon, akik inkább közelebb mentek és úgy próbáltak szóba elegyedni a férfival, mintha ő maga is játékos lenne. Hát nem egyértelmű az indikátor, hogy nem az? Egy játékosnak zöld, narancs vagy piros színű lehet, ez viszont egyik sem. Végül csak akadtak olyanok, akik okosabbak voltak és még olyan is akadt, aki elsősorban énhozzám csöppent oda, aminek pedig kifejezetten örültem. Ayani láttán legalábbis mosoly költözött az arcomra.
-Hát, Ren nehezen, hacsak nem avanzsálódott minibossá. -nézek a lányra kérdőn, majd vissza a furcsa félistenre. Nem tudom, miért képzelné magát Ren-sama valaha is istennek Suspect
-A piknik nem is rossz ötlet. -következett Tachi-sama, mire akaratlanul is némi pír költözött az arcomra. Furcsa, hogy azóta már számtalanszor találkoztunk, mégis most kell eszembe jutnia a randevúnak vele. Oh my, hogy én milyen kis hülye liba voltam még akkor. Nem mintha most ne lennék, de legalább már tudom kontrollálni valamelyest. -És tudod, hogy te sosem zavarsz :3
Mivel a furcsa jelenség nem mutatott eddig támadó jelleget, hagyom, hogy akik közelebbről akarják követni, megtehessék, de készenlétben állok. Álom szintén, és mikor már megtettünk jópár métert, és egyre nő a tömeg száma a boss körül, Álom felé fordulok.
-Ha támadna, védd meg az illetőt a tollakkal, kérlek.
A macska nem válaszol, de farkának legyintése és füleinek állása elárulja, hogy vette az adást és megteszi, ami tőle telik. Most nem marad más hátra, mint hogy figyeljünk, mire fel ez az egész hajcihő. És hogy miért pont most jártam erre, nem máskor?!

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Dodekatheon 12. Empty Re: [Miniboss] Dodekatheon 12.

Témanyitás by Lizbet Hétf. Júl. 06 2015, 17:17

Helios akadálytalanul folytatja tovább az útját, ügyet sem vetve rátok. Ráadásul ez mind nektek köszönhető, hisz nem tesztek semmit, csupán álldogáltok, nézelődtök és csodálkoztok. Úgy tűnik ezúttal egy pacifista csoport, melynek nem célja a felesleges erőszak. Dicséretes dolgok ezek, ám......
Az istenség mindenféle nehézségek nélkül éri el a mező közepét, megáll és tekintetét az égre emeli.... mire az égbolt megreped. Néhány pillanat múlva újabb repedés jelenik meg, azután még egy, és még egy... egészen addig halmozódnak, míg darabokra nem hullik a verőfényes égbolt. A nap helyett már csupán a  hold és a gyengén pislákoló csillagok fénye világítja meg a tájat. Helios eltűnt és vele együtt a remény is, hogy a nap újra e szintre mosolyogjon....... vagy mégsem? :O  
Már most érezhetitek, hogy rohamosan csökken a hőmérséklet, és nem kell sokat várni, hogy az egykor aranyszínben pompázó legelők kietlen, fagyos pusztasággá változzanak.  Ez jelzi Helios és a tétlen kalandorok ittjártát.....
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Dodekatheon 12. Empty Re: [Miniboss] Dodekatheon 12.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.