Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Baylo

4 posters

Go down

[Miniboss] Baylo Empty [Miniboss] Baylo

Témanyitás by Silica Vas. Május 31 2015, 12:46

Baylo

A mini alatt a Burokkal vagy hasonlóval nem rendelkezők véglegesen meghalhatnak.
A karik permanensen veszthetnek el felszerelést, és sanity-t.

Egy ideje kering a pletyka a városban, miszerint egy vízesés mögötti barlangban, amely ezidáig szerelmesek búvóhelye volt, egy miniboss költözött. Ki ugyan nem jön onnan, és senkit sem akar megenni, világuralmi tervei sincsenek, mint a koboldoknak, ám akik időről időre mégis bemerészkednek hozzá, pőrén, felszerelésük nélkül, de boldog, elégedett mosollyal az arcukon távoznak, bár emlékezni nem emlékeznek semmire.

Tessenek megérkezni a bejárathoz. Lehet beszélgetni, írhattok több postot is.

A post végén tüntessétek fel nekem az aktuális szinteteket és pontjaitokat.

PM-ben küldjétek el a felszereléseteket. Minden felszerelést, ne csak a pontot adót. Ha valaki visel hajcsatot, akkor azt is írja le. Ha valaki nem tüntet fel fehérneműt, akkor ő a páncéljai elvesztésével... így járt. Valamint küldjétek el az inventorytok tartalmát. Figyelem! Fontos lesz, hogy milyen sorrendben tüntetitek fel őket, tehát az kerüljön az első helyre, amit első helyre tennétek az inventoryban, és sorba a többi itemet! Azt is írjátok le, ha valami a zsebetekben, táskátokban van.

A rendelkezésre álló idő:
1 hét
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Baylo Empty Re: [Miniboss] Baylo

Témanyitás by Cearso Vas. Jún. 07 2015, 11:33

Különös egy dolog a pletyka. Mindig szárnyra kap, és mire elérne az emberhez, addigra szinte biztos, hogy rengeteg olyan információt is közvetít, ami egyáltalán nem valós, de általában mindig van valamilyen valóság alapja általában. 
Annyi esélyt azért adok a dolognak, hogy megnézem, hogy mi is ennek a pletykának az alapja.
Elég gyorsan elérek az említett vízeséshez, nem volt nehéz eltéveszteni, elég volt csak megkeresni a folyót, és azt követni.
Ha esetleg rossz irányba indultam volna el, azt is elég gyorsan észreveszem, és fordulok vissza a megfelelő helyre.
Egyedül vagyok, mikor odaérek, és a vízesés most is lenyűgöz. Amíg nincs itt senki rajtam kívül, addig leülök a földre, és elkezdem rajzolni ahogy a víz lecsobog a magasból.
Nem csodálkozok, hogy ez a mini egy ilyen kellemes környéket választott, még a játékosok nagy részétől elég messze is van. És a táj is nagyon nyugodt.
Ha nem jön senki rajtam kívül, és nem hallok vagy látok sem intő jelet, akkor a rajz befejeztével majd bemegyek a barlangba, megnézem mennyire agresszív a mini, ha lehet, megpróbálok beszélni vele, és ha szelíd, és nem tud kommunikálni, akkor valószínűleg kitáblázom a környéket, hogy a barlangban egy veszélyeztetett faj él, mghozzá a fajtája utolsó példánya. Minden más esetben még meglátom, hogy mi lesz a teendő.


***
csak hogy ne csússzak le (sac egy-két óra még *.*)


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 07 2015, 12:20-kor.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Baylo Empty Re: [Miniboss] Baylo

Témanyitás by Saya Vas. Jún. 07 2015, 12:17

Te Hugi, nem vagy egy kicsit... szóval... tudod, olyan izéé... na, hogy is hívják? Érted? Suspect
~Mégis milyen? Ha neked nem jut eszedbe az adott szó, akkor nekem sem Rolling Eyes  ~
Naa, arra gondolok, mikor az ember túlzottan ráakaszkodik valakire és akkor az olyan fura meg... Megszállott, ezaz!
~Miért is lennék az?~
Mert a küzdelem óta folyamatosan a Cearsot követed meg róla kérdezgetsz meg csak ő jár a fejedben. Szerelmes vagy? :3
~Szerelmes a tarka tehén a réten, de nem én.~
Jóó, tudom én, neked az Anat volt a szerelmed :3
~Neked is :] ~
Embarassed
Na de tényleg, ennyire érdekel téged Artemis? O.o
~Hogyne érdekelne? A legszebb, legjobb, legcsodálatosabb fegyver, amit életemben láttam. Ha már az enyém nem lehet, tudni akarok minden egyes lépéséről, kalandjáról, harcáról, látni akarom minden nap, minden órában, mindenkor. Túl nagy kérés?~
Hogy őszinte legyek, igen, mert így alig jut idő magamra, pedig elvileg én vagyok a gazdatest, elvileg én lennék fölényben. Úgyhogy már most mondom, ez az utolsó alkalom, hogy követjük a Cearsot, és punktum!
~Jól van na... >.>~
Mondjuk arra én is kivi vagyok, hogy amúgy hova megy, meg hogy miért, de csak azt látom, hogy vízesés és jujdeszép, mást nem, de mondjuk lehet, hogy csak van itt valami küldetés, amiről csak ő tud, de nem baj, most már én is tudok, és segíthetek esetleg neki, ha bajba kerülne :3  Még kicsit maradok tisztes távolban, hogy ne legyen gyanús, hogy követtem, vagyis, követtük a Hugival, aztán mikor eleget vártam, akkor előbukkanok és integetek egy szikláról, hogy
-Sziaaa \o
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Baylo Empty Re: [Miniboss] Baylo

Témanyitás by Cearso Vas. Jún. 07 2015, 12:31

A terv első része már meg is bukott, nem leszek egyedül. Felnézek a rajzaimból, és Saya integet felém. Talán még el tudom érni, hogy el akarjon menni, mielőtt bemennék a barlangba.
-Szervusz
 köszöntem vissza a lánynak, 
-Mi járatban errefelé? Jöttél te is megnézni a szerelmesek vízesését?
Most találtam ki hirtelen a nevet, de biztos hívhatták így még a miniboss megérkezése előtt. Hisz eddig szerelmesek jártak erre a helyre a pletykák szerint.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Baylo Empty Re: [Miniboss] Baylo

Témanyitás by Tantalosz Vas. Jún. 07 2015, 20:02

Oly sok idő telt el, és mind feleslegesen. A letargia mindennapossá vált nálam, ahogyan az enyhe depresszió is. Fáradt vagyok. Nem érzem magam az igazinak, amióta volt az a rémálmom. Ott végre... Érezhettem. Két év... Két év után végre megtapasztalhattam milyen is érezni. Igaz, csak a fájdalmat éreztem, de ez is elég volt... Miket beszélek? Egyáltalán nem volt elég! Többet akartam... Boldogságot, hálát, félelmet, fájdalmat, izgalmat... Melegséget akartam érezni ott, ahol már rég hideg volt minden, de nem találtam rá semmilyen módot sem.
Hiába próbálkoztam megsebezni magamat, nem történt semmi. Vér sem bugyogott elő a sebből, csak néhány pixeldarabka vált le. Hát persze... Idebent csak egyesek és nullák halmazai vagyunk, nem igaz? Az itteni testünk csak egy... Másolat, ami csak külsőre hasonlít az eredetire.
Bent viszont már nem maradt semmi.
Tényleg ennyire elkeseredett ember vált belőlem, mindössze ennyitől? Nevetséges... És mégis megtörtént. Én, a nagy Tantalosz, aki megszelídítette Pegazust, én, aki vállvetve harcoltam Miu oldalán... Hová tűntek azok a régi szép idők? Most sokkal inkább emlékeztetem önmagamat szerencsétlenül járt névrokonomra, aki örökké tartó szomjazásra és éhségre volt ítélve, pedig mindkettő ott volt egy karnyújtásnyira tőle. Tőlem is ott van egy karnyújtásnyira a megváltás... De félek megtenni.
A napokban hallottam arról, hogy egy miniboss ütötte fel a fejét az egyes szinten. Ez magában nem lenne érdekes, de a körülmények... Akik kijöttek, azoknak az arcán önfeledt mosoly ült. Tehát éreztek valamit... Valamilyen érzelmet. Ez érdekesen hangzik. Lehet, hogy pont erre van szükségem, és akkor rendbe jöhetek.
El is indultam a helyre, ahol a feltételezett lelőhelye van, és amint láttam, páran már meg is érkeztek. Talán ők is emiatt érkeztek?
- Üdvözletem! - köszöntöttem őket, amikor odaértem. És ekkor vettem észre egy ismerősebb arcot. - Önnel már találkoztam uram... Nemde? - kérdeztem az íjásztól. A kasztjára pontosan emlékszem a fiúnak, de a neve már a feledés homályába merült. - Esetleg önök tudnak valamit erről a szörnyről, a szóbeszéden kívül? - kérdezem meg, információgyűjtés végett.

_________________
Komolyan azt hiszed, bosszant, hogy gyilkosnak hívsz, azért, mert úgy nézek ki? Nem érdekel. A piros indikátorosok gyilkosok, persze, és senki sem szereti őket, de nagyon intelligensek és erős a túlélési ösztönük.
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Baylo Empty Re: [Miniboss] Baylo

Témanyitás by Silica Hétf. Jún. 08 2015, 06:37

Kurasai és Asuka 500 szóval pótolhatnak.

Ha közelebb léptek a barlanghoz, akkor hallhatjátok, hogy zene szűrődik ki onnan. Ha esetleg be is léptek, szemben a vízeséssel egy lepellel letakart falfelület vár titeket, két méter széles, három méter magas. Előtte a sziklás talajban öt kör van vésve, akkora, hogy kényelmesen elférhettek benne.

Határidő: 1 hét
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Baylo Empty Re: [Miniboss] Baylo

Témanyitás by Saya Szer. Jún. 10 2015, 13:08

~Sz... sz... sz....... ? Suspect  ~
A Hugi teljesen elkéepd, elsápad, tiszta fehér lesz bennem az a felhőgumó, aminek én általában érzem őt a fejemben, és inkább visszahúzódik, én meg hozzá hasonlóan pislogok nagyokat a Cearsora, hogy miről is beszél. Aztán a vízesés felé nézek, hallom is, ahogy zenél, nagyon is szépen, aztán megint a Cearsora és elmosolyodom, miközben azért elpirulgatok kicsit és zavaromban még meg is vakarom a tarkómat, mint általában szokták ilyenkor a szereplők az animékben.
-Jaaa, hogy azt, igen-igen, azért jöttem, hát persze Embarassed  Rajzoltál valamit amúgy? :3
Nem pattogok oda mondjuk meglesni, mert hát az illetlenség ám, csak úgy teszek, hogy tudja, én szívem szerint tényleg odapattognék leskelődni, hogy mit alkotott, mert hát mondjuk bent a céhben is most van ilyen akció, hogy mindenki rajzolgat, de hogy őszinte legyek, szerintem én nem fogok, mármint nem is tudok, másrészt valahogy kedvem sincs rá, mert ami történt velem emlékezetes és jó dolog az az Anathoz kapcsolódik, de senki nem rajzolta még le eddig az Anatot, ha meg én megteszem, akkor talán nem csak én, de a többiek is megint el fognak szomorodni, azt meg nem akarom Sad
~Néha vegyél már gondolatban is levegőt... >.>~
Hehe :3
Jaj,aztán érkezik ám még valaki, egy fura fickó, olyan tényleg nagyon fura, de illedelmesen köszön, aztán a Cearsohoz is beszél, hogy talán már találkoztak, úgy hogy én most közelebb húzódom a Cearsohoz és onnan nézek rá, hogy ez ki lehet, meg hogy bemutatkozik-e, mert ha megteszi, akkor tény, hogy megteszem majd én is. Csak nem értem, miről beszél. Nem hallottam én itt semmilyen... szörnyről pale
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Baylo Empty Re: [Miniboss] Baylo

Témanyitás by Cearso Szer. Jún. 10 2015, 14:00

Saya reakcója eléggé kiszámítható volt. Vajon mennyi idő után jut el arra a szintre, hogy önként elmenjen, és utánajárhassak egyedül a mininek.
-Igen, rajzoltam, de még mindig nem tökéletes.
Összegyűröm a papírt, ami a következő pillanatban vörös pixelként tűnik el az éterben. Legalább a környezetszennyezésre nem kell odafigyelnem.
Majd kiderült, hogy nem én vagyok az egyetlen, akit a mini vonzott ide. Egyre nehezebb lesz elérnem, hogy egyedül menjek be oda.
De azért még megpróbálkozhatok vele, ha nem jön még valaki, aki szintén a "szörny" miatt jön ide. Ha esetleg elég sokan leszünk, akkor talán még lehet esélyünk a mini ellen.
-Üdvözletem, Tantalosz. Igen, már találkoztunk. És elnézést kell kérnem a múltkori viselkedésem miatt. Szörny? A legutóbbi küzdelmünk óta nem keresem aktívan a minibossokat.
Egy kis hazugság simán belefér. Nem hiszem, hogy bárki be tudná bizonyítani, hogy a mini miatt jöttem ide én is.
-A vízesés miatt járok ide. És ezt szoktam rajzolgatni szabad idöben, amikor épp nem küldetésen vagyok, vagy arénázok. Nagyjából ez az egyetlen kapcsolatom a szerelmemmel.
-És a múltkor is elég pórul jártunk, mikor kevesen mentünk be oda, tehát javaslom, hogyha tényleg van itt egy szörny, akkor ne is menjünk be oda, csak ha jön egy kis segítség. Addig élvezzük a vízesést, és a zenét. Ha nem jön senki, akkor meg így jártunk.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Baylo Empty Re: [Miniboss] Baylo

Témanyitás by Tantalosz Szomb. Jún. 13 2015, 17:33

A sejtésem beigazolódott, és már találkoztam régebben a fiúval. Még a pontos helyet is elárulta, ellentétben a nevével.
- Ugyan-ugyan, nem tesz semmit. Ha menni kell, hát menni kell, nemde? - villantok egy baráti mosolyt az íjászra, és ezután a mellé húzódó kislányt veszem szemügyre.
- Üdvözletem, a hölgyeménynek. - emeltem meg színpadiasan a kalapomat. - Ahogyan hallhatta, a nevem Tantalosz. És kegyedé? - kérdezem meg kimért eleganciával. Ahogyan észrevehettem, valamiért kötődik Cearsohoz... Vagy csak az indikátorom miatt húzódott olyan közel a fiúhoz?
Ezen a kérdésen sokat nem töprenghettem, mert ifjú ismerősöm egy érdekes állítást közölt velem. Nem estem kétségbe, és egy torokköszörülés után válaszoltam is.
- Khm... Értem. Szóval ön szerint, kedves Cearso, a vízesés nem rejt semmilyen szörnyet... Ezek szerint most a párjával látogatott el ide, megpecsételni a szerelmüket? - kérdezem meg kíváncsian. Természetesen nem hittem el, hogy nem emiatt jött ide. Lehet, hogy rosszul ítélem meg az ifjút, de nem olyannak tűnik, mint aki szabadidejét csupán rajzolgatással töltené. Ezt az állításom a felszerelése is igazolhatja.
Bár lehet, hogy igazat beszél, és nincs itt semmi... De ennek ellenére, az emberek mégis boldogan, érzelmektől átitatva lépnek ki a barlangból, és ennek oka van... Nyomós oka.
- Ha nem bánnák, közelebbről is megszemlélném a vízesést. - mondom a párocskának, és elindulok a vízesés felé. Amint közelebb érek, a vízcsobogáson keresztül egy dallamra is felfigyelek, aminek a forrása kétséget kizárólag a vízfüggöny mögött van. Kíváncsiságtól vezérelve beljebb léptem, és amint felmértem a terepet, visszatértem a párocskához.
- Van bent egy függöny, és öt kör. Ha nem is minibosst, de szerintem egy küldetést rejt a barlang. - osztom meg gondolataimat velük. - De a körök azt jelezhetik, hogy létszámhoz kötött. Még kellene nekünk kettő személy... Ha önök is jönnek. - teszem hozzá, reménykedve a beleegyezésükben.

_________________
Komolyan azt hiszed, bosszant, hogy gyilkosnak hívsz, azért, mert úgy nézek ki? Nem érdekel. A piros indikátorosok gyilkosok, persze, és senki sem szereti őket, de nagyon intelligensek és erős a túlélési ösztönük.
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Baylo Empty Re: [Miniboss] Baylo

Témanyitás by Silica Vas. Jún. 28 2015, 10:33

Amíg nem léptek be, nem lesz változás.
A víz csordogál, a madarak csicseregnek, happy-happy-sunshine. :3

Van egy hetetek eldönteni, hogy mi legyen.
Ha nincs érdemi akció, a minit teljesítetlennek tekintem.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Baylo Empty Re: [Miniboss] Baylo

Témanyitás by Silica Szomb. Júl. 11 2015, 07:41

A minit ezennel teljesítetlennek és lezártnak tekintem.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Baylo Empty Re: [Miniboss] Baylo

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.