Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arisu vs Miu

3 posters

Go down

Arisu vs Miu Empty Arisu vs Miu

Témanyitás by Arisu Csüt. Május 28 2015, 18:55

Még mindig vannak olyan részei ennek a világnak, amiről nem szereztem tapasztalatot. Márpedig nem ártott volna megismernem egy kicsit a harcosok lélekvilágát, ha már az ő piacukat is szerettem volna kicsit felforgatni a megjelenésemmel :3 Tehát adva volt, hogy próbáljam ki, milyen harcolni. Ugyan Asuka onee-san felajánlotta, amikor még Artemis nálam volt, de akkor még egyáltalán nem volt fókuszban ilyesmi, más dolgok jártak a fejemben. Mostanra már kitisztult, mi mindent szeretnék, és tettem is már érte, hogy lefektessem az üzletem alapjait, épp ennek a része lenne az is, hogy kipróbálom, milyen igényei lehetnek egy olyan embernek, aki fegyverével a kezében éli a mindennapjait. Így hát most jött el az idő.
A legjobb hely pedig számomra minden bizonnyal az aréna, ugyanis úgy hallottam, itt gyűlnek össze a harcosok, hogy erejüket összemérhessék. És nem csak tapasztalatot fogok így szerezni, de kipróbálhatom azt is, mire megyek a felturbózott felszerelésemmel, bemutathatom a prototípusát az üzletemnek a nagyközönség számára :3 Igaz kétséges, hogy egy magamfajta tapasztalatlan leány, aki életében csak néhányszor fogott kézben íjat, és akkor is csak kipróbálás céljából, mire fog menni és milyen marketinget csinál a tudásával, de ha bénaságom ellenére is felveszem a kesztyűt, az jelenteni fog valamit.
Kissé bizonytalanul közelítettem meg az épületet, és jó fél percig bámultam a főbejáratra, mielőtt vettem volna egy nagy levegőt, és határozottan becsörtettem volna oda. Igen ám, de hogyan tovább? Bizonytalanul megtorpantam és tanácstalanul néztem körbe, keresve bármilyen útmutatást, vagy valakit, aki képes lesz segíteni. De miért is nekem kéne keresnem? Nyilvánvaló, hogy valaki a tanácstalanságomat látva fel fogja ajánlani a segítségét, ugye? :3
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Miu Hétf. Jún. 01 2015, 16:15

Már jó ideje nem jártam az aréna környékén sem, nem hogy még benne. Attól függetlenül, hogy már jártam itt néhányszor, még mindig ugyanolyan elveszettnek érzem magam itt, mint először. Nem nevezném magam nagy harcosnak, akkoriban is csak az újdonság ereje volt az, ami ide vonzott. Most pedig az unalom az, ami arra kényszerített, hogy ide jöjjek megmérettetni az erőmet és a harci tudásomat. Bár arról ismét nincs elképzelésem, hogy kivel is harcoljak. Akik kint hemzsegnek azok, már szinte beköltöztek az aréna területére és az olyanok ellen nem mókás kiállni, mert túlságosan is komolyan veszik a dolgot. Az ismerőseim meg vagy túl elfoglaltak vagy túl magas szintűek, vagy csak szimplán kerülik az arénát és nem lehet őket rávenni arra, hogy ide jöjjenek harcolni. Nem igazán tudtam mit kezdeni magammal, de ha már idejöttem és nincs jobb dolgom, akkor csak levadászok valakit és lejátszok egy párbajt. Bár lehet, hogy nem azt kéne kiszúrnom erre a feladatra, akin szintén látszok, hogy nem tud mit kezdeni magával itt. De hát, ha mindketten elveszett lelkek vagyunk most itt, akkor már tartsunk össze. :3
-Hali! Te sem úgy nézel ki, mint aki minden nap ide jár. Én se sűrűn fordulok meg itt, csak kevés olyan alkalom volt, hogy ide jöttem harcolni. Lenne kedved kiállni ellenem egy párbaj keretein belül? Vagy netán tovább szeretnél várakozni valaki olyanra, aki érti is a dolgát és nem csak lézengeni jár ide? :3 – Baráti kezet nyújtva neki várom a válaszát vagy esetleg azt, hogy el küld a fenébe. Mert ugye, ha valaki beleakar tanulni az itteni menetbe, akkor nem egy olyan ellen fog kiállni, aki szintén alig tud valamit a rendszerről – Egyébként a nevem Miu, örvendek. 

Pontok:
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Arisu Szomb. Jún. 06 2015, 14:59

Elsőre fel sem fogtam, hogy hozzám szólnak, csak amikor a hangerő nem változott másodperceken kerül, akkor ébredtem rá, hogy valaki végre észrevette a tanácstalanságomat. Nem csoda, egyrészt már percek óta toporogtam itt, másrészt nem szoktam hozzá, hogy ilyen... alpári módon szólítanak meg. Ilyen fokú közvetlenség egy ismeretlennel szemben? Mintha egy idegen lényt látnék, úgy pillantottam rá az onee-sanra. Nálam alacsonyabb, fehéres hajú, szemkötős leány állt velem szemben, és olyan sebességben hajtotta előre az eseményeket, amire nem számítottam. Máris kihívott és bemutatkozott, miközben én még köpni-nyelni se tudtam a jelenlétére, pedig lett volna mit kifogásolni a viselkedésmódján.
- És úgy nézek ki, mint aki nem érdemli meg a kellő tiszteletet~desu, onee-san? - kezdtem hozzá a szemöldökömet ráncolva - Ha megfelelő hangnemben szól hozzám, akkor talán elfogadom a kihívást, ellenkező esetben becsületsértésért én magam fogok párbajt kezdeményezni, hogy móresre tanítsam~desu! - feleltem gőgösen. Kézfogási kísérletét élből elutasítottam, és amíg marad ez a hangnem, addig a bemutatkozásomat is elfelejtheti. A személye azonban tetszett, egy amatőrön én is látom, hogy mit csinál rosszul, és még esélyem is lehet a diadalra. Természetesen ezért is tereltem mindenképpen a harc felé a témát, erre is, meg arra is kitalálva az indokot, hogy összemérhessük a tudásunkat... vagy annak hiányát. Hacsak nem egy magát bénának tettető alakról van szó, aki szándékosan kezdőkre utazik. Ebben az esetben máshogy fogom móresre tanítani ;P

HP:70 | F:22 | E:2 | I:24 | K:12 | GY:27 | S:1 | P:24
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Miu Szomb. Jún. 13 2015, 19:43

A lány reakciója meglepet és az arcomra rögtön is ki is ült az értetlenség is. Nem értettem, hogy mi lehetett a gond, semmi rosszat nem mondtam, vagy lehet még is?... Akármennyire is cikáztak a gondolatok a fejemben nem tudtam rájönni, hogy mivel is érhettem volna meg vagy mit is csinálhattam rosszul. Pedig nagyon igyekeztem azon, hogy rájöjjek. De mivel tanácstalan voltam saját magammal szemben, így nem is tudtam javítani azon, amit elronthattam.
-Öhmm… Talán mondtam valami rosszat is az imént?
Csúszott ki a számon a kérdés bizonytalanul és teljesen ártatlanul. Közben pedig még mindig azt próbáltam kitalálni, hogy mit is léphettem rosszul.
-Még is milyen becsületsértésről beszélsz te most? Semmi olyasmit nem tettem, amivel megsérthettelek volna. Suspect
Minél inkább ezen kattog a kicsi agyam annál inkább nem értem a dolgot. Az is megeshet, hogy csak azért csinálja ezt, mert zavarja az indikátorom színe. <.< Nem… azok, akiket zavar egyáltalán nem így szoktak reagálni. Akkor viszont más lesz a baj, csak arra nem tudok rájönni, hogy mi is lehet az. Mindenesetre én unaloműzés céljából jöttem ide és nem azért, hogy apróságok miatt kezdjek cicaharcba valakivel. Szóval, ha nem tetszik neki valami, akkor inkább nem erőltetem a dolgot. Nincs nekem kedvem az ilyesmihez most. Csak is azért jöttem ide elfoglalni magam, mert a mobokat csépelni is ugyanolyan unalmas számomra, mint a semmit tevés. Meg már a vadászás is kezd unalmas lenni, mert azt meg túl sokszor csinálom. Mindenesetre még nem hagyom itt. Megvárom, hátha kibukik az, hogy mi is lehet a baja velem. <.<
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Arisu Csüt. Jún. 18 2015, 10:27

Miért néz olyan meglepetten? Talán nem fogta volna fel a szavaimat? Oh, már értem, az ő neveltetése bizonyára ilyen barbár körülmények között történt, ezért nem is veszi észre, hogy valamit nem az emberi normák alapján tesz. Nem is tudom, szeretnék-e közösködni egy ilyennel, de azt hiszem ha másra nem, hát elrettentő példának jó lesz, és ha szerencsém lesz, talán móresre is taníthatom. Kérdés, hogy miképpen, én meg az íj még nem vagyunk barátok.
- A köszönés helyes protokollját nem tanították meg? Különösen velem szemben illetlenség ez az alpári megnyilvánulás... - oktattam ki rosszkedvűen - Számomra sértés, ha nem bánnak velem kellő tisztelettel~desu - tettem hozzá összeszűkült szemekkel, és vártam az alázatos bocsánatkérését, ahogy megszoktam azoktól, akik hibáznak. Kezdem úgy gondolni, hogy az ebben a világban élő emberek mind barbárok leszármazottai, talán ezeket a játékokat ősemberek játszhatják. Butaság volt kipróbálnom, már most láttam, hogy ez nem nekem való, ugyanakkor mivel be vagyok zárva ide, nem tehettem semmit, csak az alkalmazkodás maradt és a felülemelkedés. Nem mintha túlzott büszkeséggel töltene el vakok között félszeműnek lenni, de legalább gyakorlásnak jó lesz birodalomépítéshez. Mint egy szimulátor :3
- Szóval? Mi lesz az ürügy a párbajhoz? Türelmetlenül várom~desu - fontam össze a karjaimat a mellkasom előtt, és topogtam a lábammal is, miközben szúrós szemmel illettem az ellenfelemet.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Miu Vas. Jún. 21 2015, 00:53

Úgy néz ki sikerült bele választanom és kifogtam egy hercegnőt. De legalább is feltételezni merem, hogy valami pénzes család kicsi lányáról lehet szó. Még jó, hogy itt bent nem lehet kinézni belőlem, hogy csak egy többnyire utcán nevelkedett, szakadt árváról van szó. Ha ez észrevehető lenne, akkor még csak szóra se méltatott volna. Mert kint még azok se nagyon álltak velem szóba, akik nem voltak megtömve pénzzel, de volt normális családjuk.
-Ohh… Most már világos. Bocsánat sajnos kissé sokan voltunk és így nem volt túlzottan sok idő fordítva az ilyesféle dolgokra. Bár ez még mindig nem az alpári kategória, az ennél sokkal rosszabb~desu. :3
Egy kicsit sem gondoltam komolyan a bocsánat kérést. Bár ezt a pimasz hanglejtésemből és abból, hogy piszkálódás képp kicsit átvettem a beszéd stílusát is, tisztán leszűrhető volt a dolog. Gondolom, most majd jól megpiszkálom az egóját és vérig sértve fogja érezni magát. Bár ez engem nem is izgat túlzottan. Most vagy megsértődik és távozik vagy csak azért is alapon kiáll ellenem és nem lesz szükséges új személy után néznem, akivel játszhatok kicsit.
-Ürügy? Ide azért jönnek a népek, hogy párbajozzanak, nem kell hozzá külön ürügy~desu. :3
Bár szerintem épp most adtam meg neki egy ürügyet. A szúró tekintete sem hat meg. Néztem már rám sokkalta csúnyábban. Sőt az legidősebb nevelő asszonyságnál az árvaházban, aki rendszeresen fülön csípett egy alapos elbeszélgetésre, még senki sem tudott villámlóbb tekintettel néznie rám. Tehát egy kis topogás és néhány szúrós pillantás nem fog megijeszteni. :3 Igazából még élvezem is azt, ahogy lereagálja a dolgokat. Mára én már ki is szórakoztam magam, most már kicsit sem érdekel, hogy sikerül e majd párbajoznom vagy nem. 
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Arisu Vas. Jún. 28 2015, 19:06

Hát erre a viselkedésre meg mit mondhatnék? Szörnyű, ilyen neveletlen lánnyal is ritkán találkozni :/ Le merném fogadni, hogy a szemkötő is azért van rajta, hogy menőbbnek tűnjön, és most ő kemény csajszinak képzeli magát, és most örül a fejének, hogy jól kigúnyolt. Hát igen,sajnos vannak ilyen emberek is, akik a nagyszerűségemet látva úgy érzik, hogy feltétlenül bosszantaniuk kell, magukat felsőbbrendűnek képzelik, és ilyesfajta viselkedéssel próbálják bizonygatni, hogy ők igenis képesek ellenállni a kisugárzásomnak. Pedig most is egyértelmű, ha nem lenne az a célja, hogy megküzdhessen velem, akkor nem próbálna provokálni a viselkedésével. Tehát máris elámult a tehetségemtől, és alig várja, hogy összemérhesse az erőnket. Milyen kár, hogy nem vagyok benne biztos, ki tudok-e jönni győztesen... még... ehhez kell néhány párbaj biztosan, hogy megtanuljam a csínját-bínját.
- Kövess csak, ha mersz :3 - pillantottam feléje kihívóan, majd a kihelyezett táblák alapján igyekeztem tájékozódni, hogy megtaláljuk a küzdőteret. Úgy tűnt, hogy két külön helyiségben kell várakoznunk, úgyhogy én be is vetettem magam a sajátomba, és felvettem a felszerelésemet. Mindegyik szimpla tier egyes volt, azonban sokkal többet értek, mint a többi hasonló. Felturbóztam őket, most lesz az első próbája, és ha nyernék, az kiváló reklám lehetne a tervezett üzletemnek. Csak nyerjek...
Kicsit próbálgattam az íjamat, de még sose lőttem vele, nem tudtam, mire számítsak. Csak ezután léptem ki a porondra, ahol mindenféle kisebb-nagyobb doboz és konténer volt szerteszét. Voltak egészen kicsik is, de a nagyobbak mögött jól el lehetett rejtőzni, vagy akár fel is lehetett rájuk mászni, ha nagyon magaslati levegőre vágyott az ember. Számomra ideális volt, de ő is biztos talál majd benne valamit, amit hasznosítani tud. A terem közepén ment egy számláló, ami egy perctől számolt vissza. Szóval akkor kezdhetjük, amikor az nullához ért? Omoshiroi!
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Miu Hétf. Jún. 29 2015, 11:46

Nohát. Úgy néz ki, hogy eddig tartott a bájcsevej, amibe belekezdtünk. Bár ez engem nem is zavar, ha sokáig elhúzódott volna, akkor egy idő után tovább álltam volna és hagytam volna az egészet. Igaz arra már nem volt igényem, hogy párbajozzak is, de hosszú még a nap és valamivel ki kell töltenem. Meg amúgy is szinten kell tartanom magam azon a listán, ha továbbra is élvezni akarom a pluszokat, amit havonta lehet szerezni az aréna helyezésekért. Elég hasznos dolog ez és mivel kezdek leesni az optimális részről, így szükséges kicsit szinten tartanom a pontjaim. A lány kijelentésére csak bólintottam egyet és a küzdőtér felé vettem az irányt. :3 A külön kis fülkében magamra varázsoltam a felszerelésem és már ki is léptem a játékszínterét. Nem volt valami különleges a harctér megjelenése. Viszont azt sikerült most megtudom, hogy az ellenfelem egy íjász és neki ez a terep elég optimális. Bár addig én sem vagyok bajban, míg a közelében tudok maradni és közben kihasználva ezt a sok dobozt elbújni a lövései elől. Remélem elég lesz hozzá a harci tudásom. Még csak egyszer volt szerencsém íjász ellen harcolni és akkor is csak beszélgettünk többnyire és végül a harcot sem fejeztük be rendesen, hanem átvonultunk egy cukrászdába tracspartizni. Most viszont nem áll fent ilyesminek a veszélye, szóval most hátha sikerül rendesen is kipróbálnom magam egy íjász ellen. :3 A kardom előrántva használom ki azt az előnyöm, hogy hála a kasztomnak még is csak én vagyok a gyorsabb, és míg úgy ahogy könnyű a dolgom, megpróbálok bevinni egy vágást neki.

Hp: 70/70 Páncél: 50
Csp: 65(-12)= 53
//Elfelejtettem odaírni a pontokhoz a szintem, de itt még Miu 12.szintű

Arisu: támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.
Miu: támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 29 2015, 11:46

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Arisu vs Miu 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Arisu Hétf. Júl. 06 2015, 11:22

Néztem a számlálót. Furcsa, így csigalassúsággal teltek a másodpercek, de amikor kémlelni kezdtem az ellenfelem után, és utána visszanéztem, akkor meg jó sok fogyott. Annyira sok, hogy végül el is érte a nullát a számláló. Akkor elkezdődött, gondoltam legalábbis. Elővettem egy nyílvesszőt a tegezből, felhelyeztem az idegre, és felemeltem az íjam. Eddig prímán ment, csak hát aztán rá kellett ébrednem, hogy a lány nem fog megvárni engem. Pedig igazán megtehette volna, elvégre megérdemeltem volna a kezdés jogának elnyerését. Szemtelen, udvariatlan és nem ismeri az illemet sem, móresre kell tanítanom! Az ilyen embernek sajnos meg kell mutatnom a fölényem ahhoz, hogy elismerjék azt és végre méltóképpen kezeljenek, megadva a kellő tiszteletet.
Persze mindezt már csak azután tudtam átgondolni, hogy egy csúnya, vörös csík keletkezett rajtam, ami kellemetlenül bizsergett, és amitől elterültem a földön a fájdalomtól nyüszítve. Inkább ijedtség volt ez, ami érthető is, sose vágtak még meg karddal. Az a néhány szörny, akivel már összeakasztottam a nemlétező bajszom, nálam sokkal lassúbbak voltak. Lehet, hogy vadkan vagy farkas formát öltöttek, lehet, hogy félelmetesen néztek ki, de a kellő távolságból lenyilaztam őket. Most a lány rám rontott, és nem tudtam kitérni előle. Megijedtem, és az egyetlen ötletem az volt, hogy valahogy felmásszak egy kisebb oszlopra, amíg nem tudom ismét normálisan szedni a levegőt.
- Ez nem volt fair, szólhattál volna, hogy jössz Sad - panaszkodtam, miközben folyton az oldalamat nézegettem, és a sebet vizsgáltam. Legalább vér az nem jött belőle, akkor azt hiszem el is ájulnék pale Indulatból próbáltam csak rálőni egyet, kapkodó mozdulattal, gyakorlatilag célzás nélkül. És csak azért, mert bosszút akartam állni >.>

Kasztbónusz miatt te is három vagy felette találsz.
Támadok 25 sebzéssel.

63/70 HP
50/60 CSP
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 06 2015, 11:22

The member 'Arisu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Arisu vs Miu 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Miu Csüt. Júl. 16 2015, 12:18

Ma este írok.
Ezt meg elfelejtettem törölni. Éljen a kapkodás és a szétszórtság \o/  facepalm


A hozzászólást Miu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 18 2015, 18:21-kor.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Miu Szomb. Júl. 18 2015, 18:18

Nagy hévvel megkezdtem a támadásom és míg az ellenfelem a fegyverével foglakozott, addig én sikeresen be is vittem neki a találatot. A lendületem vitt is tovább és az ellenfelem hata mögött pár méterrel tudtam csak lefékezni és megállni. Közben az íjász lány sem tétlenkedett és felmászott egy kisebb oszlopra.  
-Szólni? Akkor elmaradt volna a meglepetés ereje. :3  
Magam egész jót mulattam a reakcióján. Pedig ez még nem volt semmi se, én sokkal jobban meglettem túráztatva még anno az első aréna meccsemen. Az volt az egyetlen harcom amin sikerül rám ijesztenie a ellenfelemnek aztán nem is igazán volt több normális harcom itt. A csapat harcnak gyorsan vége lett, aztán a rákövetkező harcom meg inkább volt egy beszélgetős tea délután, mint tényleges küzdelem, az végül nem is fejeződött be, hanem inkább átvonultunk egy vendéglőbe és ott folytattuk a beszélgetést. Kissé elkalandoztam és észre sem vettem, hogy közben felém tart egy nyílvessző. Mikor pedig észrevettem már késő volt, próbáltam ugyan félre ugrani előre, de nem igazán jött össze és a jobb karomba, amit magam elé húztam bele is fúródott a nyílvessző. Egy pillanatig csak elvarázsolva néztem a karom, rég harcoltam már és már rég volt az is, hogy ezt a bizsergető érzést éreztem, ami a sebzéssel jár. A kardom a földbe szúrtam és ki is húztam a karomból a zavaró nyilat, majd a tekintetem felvándorolt az oszlopra, main az ellenfelem tartózkodott.  
-Szép lövés volt. Most pedig megint rajtam a sor~desu. ^^
Ismét a kezembe vettem a fegyverem hátráltam picit és neki futottam az oszlopnak. Megpróbálom kihasználni azt az első szintű akrobatikát ahhoz, hogy felugorhassak elég magasra ahhoz, hogy legalább a lábát megtudtam vágni egy picit. Ugyan egy ugrásból nem tudok felugrani egész e tétjééig, de most nem is ez a cél, elég ha csak a kardom hegye felér és képes vagyok ismét megsebezni. A megfelelő időben elrugaszkodom a talajtól és a kardom előre tartva próbáltam meg elérni a lábát. A szabad kezemmel pedig megakadályozom azt, hogy felkenődjek az oszlopra és egy pillanatig megtámaszkodom és el is lököm magam az emelvénytől, majd lehuppanok vissza talajra és a pillanatnyi egyensúly vesztés miatt sikerül is fenékre ülnöm. Túl szép is lett volna, ha sikerül talpon maradom és látványosan zárni ezt az egészet. De ahhoz még kellene néhány szint az akrobatikámra. Felpattanok a földről és igyekszem fedezékbe húzódni az egyik tereptárgy mögött. Meg se nézem, hogy sikerült e az akcióm vagy sem, nincs időm arra, hogy sokat szöszmötöljek és újból neki fussak az egésznek.

Hp: 70/70 Páncél: 25
Csp: 41

//Pedig eszembe volt az íjászos bónusz, csak végére elfelejtettem átírni a számot. A hosszú kieséért is bocsánat, kicsit elszámítottam magam az időm terén és egyszerűen nem tudtam a gép elé kerülni egy post megírásanak erejéig >.<"
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 18 2015, 18:18

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Arisu vs Miu 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Arisu Pént. Júl. 24 2015, 15:19

Egyáltalán, de tényleg egyáltalán nem számoltam vele, hogy a vaktában kilőtt nyíllal elérek valamit. Gondoltam, majd elkerüli őt egy-két méterrel, én meg belesüllyedek az oszlopba szégyenemben, mert dühömben nem is próbáltam szinte célozni, és a mozdulatommal is kapkodtam. Ettől függetlenül persze végigkísértem a nyílvessző útját, és meglepődve vettem észre, hogy belefúródik az onee-san karjába. Próbáltam felfogni, hogy amit látok, az csak délibáb, vagy a valóság-e, de abban a néhány pillanatban a boldogság szétáradt a testemben, és széles mosollyal szökkentem egyet. Hiába, a tehetségem itt is megmutatja ragyogó mivoltát, én még akkor is csodálatos vagyok, ha dühömben, vaktában lövöldözök egy fegyverrel, amihez még hozzá se szoktam Cool
- Nesze, ezt azért kaptad, mert nem ismered az etikettet! És most hajolj meg a tehetségem előtt~desu! - húztam ki magam büszkén. Biztonságban éreztem magam itt fent, bár túl sok mozgásterem nem volt. Szép nyugodtan húztam elő a tegezből egy újabb nyílvesszőt, és helyeztem az idegre. Most úgy voltam vele, hogy célozni is tudok, és akkor biztosan ott találom el, ami automatikus győzelmet jelent számomra. Nem vettem komolyan a rohamát sem, a lány azonban nem kis meglepetésemre felugrott idáig, és a kardja megkarcolta a lábamat. Persze én meg azonnal léptem is volna hátra, ha lett volna hová, de így az oszlop peremén támasztottam ki, és kibillentem az egyensúlyomból. A következő pillanatban már a poros földön feküdtem, és egy éles kiáltást hallattam fájdalmamban. Mondjuk nem fájt, ami furcsa volt, de így is kellemetlenül éreztem magam. Feltápászkodtam, és megnéztem a lábamon lévő sebet is. Remélem hamar be fog gyógyulni Sad Na megállj csak!
Kicsit bicegve, de meggondolás nélkül kezdtem el kocogni abba az irányba, ahol őt sejtettem, és közben ráhelyeztem újra azt a nyilat az idegre. Morcos voltam, újra le akartam lőni, úgyhogy örömmel láttam, hogy a válla kikandikált a rejtekhelye mögül. Gyorsan, oldalazva változtattam helyet, hogy jobban rálássak, és most sem céloztam sokat, hogy nálam is hasson a meglepetés ereje. Meg amúgy is, az előbb is ez jött be Rolling Eyes

32/70 HP
40/60 CSP
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 24 2015, 15:19

The member 'Arisu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Arisu vs Miu 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Miu Szer. Júl. 29 2015, 13:51

Úgy néz ki, hogy Fortuna asszonyság mellém állt és rásegített arra, hogy sikeresen véghez vigyem a kis tornász gyakorlatom. :3 Annyira nem figyeltem arra, hogy mit mond a pökhendi íjász csajszi. De valami baja volt az etikettel, meg valami tehetségről és meghajlásról beszélgetett ott fent. Egészen addig, míg a támadásom után le nem esett onnan fentről és el nem terült a földön. Persze én is poros földön hevertem, de én csak ültem és nem vágódtam ekkorát. Legszívesebben hangosan nevettem volna rajta, hisz az előbb még nagyon fölényesnek érezte magát és most meg a porban fekszik és sipákol, ez így eléggé nevetséges. A kezeim  A számra tapasztva, fojtottam magamban kitörni kész kacajt, de még így is hallatszódott belőle egy apró kuncogás. Viszont én gyorsan túl is tettem magam ezen az előbbi kis jeleneten és igyekeztem fedezékbe húzódni és onnan figyeltem tovább az ellenfelem, ahogyan feltápászkodik, majd elkezd bicegni. o.O Na jó volt idő, amikor még nekem is új volt ez az egész nincs fájdalom dolog, de ennyire sose játszottam rá a dolgokra. Itt nem fáj semmi és a sebek sem tudnak akadályozó tényezők lenni, sőt elég hamar el is szokásuk tűnni. Láttam, hogy lőni készül, így igyekeztem minél jobban a kis búvóhelyem takarásába kerülni. Aztán már csak meglepetten vettem észre a vállam mellet elsuhanó nyílvesszőt. Ezek szerint nem bújtam el, olyan ügyesen, de szerencsémre még így is sikerült elkerülnöm a találatot.  
-Majdnem sikerült, de mégsem~desu. :3 - ugrottam ki a rejtekemből és már indítottam is az újabb rohamot felé - Vigyázz mert jövök!  
Amint kellő távolságban értem, már lendítettem is a kardom és igyekeztem újfent megvágni valahol az ellenfelem.

Hp: 70/70 Páncél: 25
Csp: 29/65
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 29 2015, 13:51

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Arisu vs Miu 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Arisu Szer. Aug. 05 2015, 18:37

Lehet, hogy mégis rendesen kéne céloznom -.-" Elsuhant a válla felett a nyíl... nem, nem! Csak szerencséje volt! Éppen jó pillanatban mozdult meg, és csak azért kerülte el a lövésemet! Sou-sou, a célzásommal semmi baj sem volt, nekem nincs annyi időre szükségem, hogy megtanuljak célozni, mint másoknak. Ennyiről van szó. De akkor is, bosszantott, hogy mázlija volt az onee-sannak, annyira, hogy ki is ment a fejemből, talán kéne valamit még csinálni azon kívül, hogy lőttem, és megvártam a támadásom eredményét. Mondjuk elbújni.
- Matte, matte, matte! - kiáltottam hevesen kapálózva, mikor láttam, hogy kiugrik a rejtekhelyéről és felém rohan. Pánikba estem, hirtelenjében földbe gyökereztek a lábaim. Vagyis előszörre ezt hittem, de igazából hátráltam, csak nem elég gyorsan. Mire ideért, annyira sikerült észhez térnem, hogy megpróbáljak elugrani, de a kardja így is megkarcolt, én pedig szorongva néztem a sárga csíkomat vörösre váltani. Veszítettem? Nem! Megállt, mielőtt elfogyott volna, egy kis csücsök még maradt. Megkönnyebbült sóhaj szakadt fel a torkomból.
- Bikkurishita... Jól figyelj, mert innen fogok visszajönni~desu! Egy pontom maradt~desu! - fenyegettem meg, majd rámarkoltam az íjra, előhúztam a következő nyilat, és céloztam. És céloztam... és céloztam... és ráncoltam a homlokom... Megfeszítettem az ideget, még mindig céloztam... Most úgy voltam vele, hogy rendesen fogok célozni, mert akkor biztos a találatom. És még mielőtt kezdett volna fáradni a kezem, elengedtem a nyilat, mely süvítve vágódott ki, és reményeim szerint jó irányba is fog menni, ha már ennyit vacakoltam a célzással >.>

1/70 HP
30/60 CSP
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 05 2015, 18:37

The member 'Arisu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Arisu vs Miu 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Miu Pént. Aug. 14 2015, 14:35

Emlékszem én arra, hogy én se voltam nagy harcos, mikor neki kezdtem a játéknak és elég sok szerencsétlen és szánalmas cselekedetem volt.  Rolling Eyes  De arra nem, hogy valaha is ilyen nagy kapálózással és kiabálással lettem volna, meg arra se, hogy pánikoltam volna. Na jó egyszer bepánikoltam, de akkor az ellenfelem épp a megcsonkításomon ügyködött.  Egyébként meg csak rendszeresen össze-vissza hadonásztam a kardommal, mint egy sült bolond... <.< Nem akartam én gonosz lenni és mindenáron bevinni neki a találatot, hisz nekem oly mindegy, hogy ki nyer és hogyan. De sajnos a lendületem vitt tovább és hiába szerettem volna megállni nem jött össze, csak az támadásom sutaságán látszott kicsit a szándékom, meg azon, hogy épphogy csak sikerült megkarcolnom.Bár igaz a rendszernek mindegy, hogy egy mély sebről vagy egy kis karcolásról van szó, a sebzés értékét így is úgy is levonja. Bár ez még nem volt elég ahhoz, hogy lezárjam a játékot, mert az ellenfelemnek még maradt egy pont az életerején.  
-Megigérem, hogy figyelni fogok~desu. :3 Sőt még szurkolok is neked, hogy úgy legyen, ahogy mondod~desu. :3
Nem vonultam fedezékbe, pedig lett volna időm rá, míg a célzással bajlódik. Bár azért a védelmem nem engedtem le, bár igaz, hogy nyílvesszőt még nem volt szerencsém hárítani, de mindent meg lehet csinálni, csak önbizalom kérdése az egész. :3 A felém lőtt nyílvessző süvítve közeledett, de még mielőtt esélye lett volna belém fúródni, sikerült hárítanom a kardommal és egy nagy reccsenés után pixeleire is robbant a nyíl. Most vagy ő ennyire peches ma vagy én vagyok nagyon szerencsém. Na jó Fortuna asszonyság mindig is szeretett valamiért az én pártomat fogni és segíteni a létem. Viszont most ez tényleg elég éles helyzet volt. Igazából én se nagyon akartam elhinni, hogy sikerült kivédenem ezt a támadást. Pislogtam párat, majd megráztam a fejem, hogy visszarázódjak a meglepettségemből, majd neki lendültem az újabb támadásnak.

Hp: 70/70 Páncél: 25
Csp: 17/65
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 14 2015, 14:35

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Arisu vs Miu 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Arisu Pént. Aug. 21 2015, 16:17

Nem számít, milyen tehetséges vagy, amikor egy teljesen új dologgal először próbálkozol, nem fog sikerülni. A tehetség csak kemény munkán és kudarcokon keresztül képes virágba szökkenni. Ezért nem szabad sose feladni, ha valami elsőre nem sikerül. Ezt a papa tanította nekem, és a tapasztalatom azt mutatta, hogy ez így is van. Amikor Japánba jöttem, és elhatároztam, hogy nem a papa zsebpénzén fogom eltartani magam, amíg tanulok, az első utam Akihabarába vezetett, mert tudtam, mit akarok. Megkerestem az első maid cafét, ahol felszolgálókat kerestek, és az interjú után fel is vettek. A japánom még inkább vicces volt, de a célközönség miatt ez nem volt probléma, és amúgy is látszott rajtam, hogy gaijin vagyok, és ki ne akarna egy szőke, nyugati szépséget a sok otaku közé pincérlánynak? Nyert helyzetben voltam a származásom okán. Viszont bármennyire is tűnik könnyűnek kívülről egy ilyen munka, annál komolyabb megpróbáltatásokon kellett keresztül mennem. Nem volt még ilyen irányú tapasztalatom, az első fizetésem nagy része elment az összetört tányérokra és poharakra, nehezen bírtam a feszített a tempót is, de az első néhány hét után, amikor már rutinosabbá váltam a felszolgálásban, és bele tudtam csempészni a viselkedésembe mindent, amit egy ilyen helyen elvárnak, kapásból az egekbe emelkedett a népszerűségem: a tehetségem megvolt, és a kemény munkának hála elő tudott bújni a pillangó a bábjából :3
Szóval most, ahogy ez a kissé bosszantó, tanulatlan és udvariatlan onee-san már-már megalázó módon véghez vitte azt, amit én alapból lehetetlennek gondoltam, vagyis félrecsapta a sebesen száguldó nyílvesszőmet a kardjával, majd egy precíz szúrással kiütött, én pedig fenékre huppantam sokkolva a történtektől, amint észhez tértem, összeszorítottam a fogamat, és az jutott eszembe, hogy ha eleget gyakorlok, akkor az én tehetségem is meg fog mutatkozni. Az természetesen lehetetlen volt, hogy én ne legyek valamiben tehetséges, csak idő kell hozzá, hogy kihozzam magamból a maximumot. Rutint kellett szereznem. A tálcán való egyensúlyozás most a pontos célzás volt, vagy a felém suhanó pengék elkerülése. Persze ettől még fintorogtam, miközben talpra kászálódtam, de a vereségemet elismerve meghajoltam Miu onee-san előtt, aztán sarkon fordultam és a fejemet felemelve távoztam. A méltóságomon nem esett csorba, és egy nap vissza fogom adni, amit most kaptam.

Köszönöm a játékot~desu ;P
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 22 2015, 15:48

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 10. 21-én küzdhettek meg.

Jutalom: 30 exp 80 arany

Pontok:
Miu: +60 pont
Arisu: -15 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arisu vs Miu Empty Re: Arisu vs Miu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.