Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Magánküldi] Verehrt und Angespien

3 posters

Go down

[Magánküldi] Verehrt und Angespien Empty [Magánküldi] Verehrt und Angespien

Témanyitás by Silica Szomb. Május 02 2015, 13:56

Verehrt und Angespien

Sötét van. Rózsika ebben a szobában ébred... de addig csak tapogatózhat, amíg meg nem találja a villanykapcsolót. Egyébként emberi alakja van, azt te írod le, hogy milyen. A háttérben lágy zene szól, úgy 130 dB hangerővel... szóval nagyon hangos.

Jó szórakozást!
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Magánküldi] Verehrt und Angespien Empty Re: [Magánküldi] Verehrt und Angespien

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Május 02 2015, 15:16

Összehúzott szemekkel próbálok álmaimban maradni, ám valami hüppögő zaj nem enged. Kissé furcsán érzem magam, ami miatt úgy gondoltam tovább alszok, hátha még csak álmodok. Azonban végül úgy volt, hogy nem fogok tovább csicsikálni, inkább szétzúzom ezt a ricsajládát, amely nem hagy aludni. Azonban ahogy kelnék fel, valahogy a testem nem úgy mozdult, ahogy kéne. Ahogy mellső lábaimat mozdítanám, úgy érzem, mintha sokkal szabadabban mozognának… ráadásul a a patáim is furcsák…. mintha felaprították volna több darabra, és lifegne össze-vissza. Megpróbálom a hátsó lábamat is megmozdítani, de semmi. Rémülten nyitom ki a szememet, és csak sötétséget látok. Mi történtek a lángjaimmal? Mi a fene történik itt? Rémülten próbálnék felnyeríteni, ám e helyett a kétlábúak sikolyához hasonló hagyja el a számat. Kapálózni kezdek, és ahogy ezt teszem, bele-belegabalyodok valami rugalmas anyagba, ám ahelyett, hogy megnyugodnék, még intenzívebben nekiállok rugdalózni még jobban belecsavarodva a takaróba. Sikongatásaim el-elnyomják egy pillanatra a ricsajt, de utána továbbra is ott dübörög. Végül egyik végtagom egy falnak ütközik, és egy halk klikket követve a szobát fényárba úsztatom… igen véletlenül megtaláltam azt a kapcsolót, amivel a Gazda is fel szokta kapcsolni a fénycsinálót. Bár a takaró miatt alig-alig tudom kivenni a testemet, mégis ahogy mozgolódok, hogy ez a test másabb, mint amilyenhez hozzászoktam…. ez egy kétlábú test… ez egy emberi test… Riadt tekintettel, amennyire a takaró engedi, összegömbölyödök, és remegve meredek magam elé, bár a közelség miatt semmit sem látok. Alap esetben nem tudtam volna eddig összetekeredni, de ez az új test hajlékonyabb. Ujjaim akaratlanul is összeszorulnak, és kinyílnak, olyannyira furcsa volt irányítani őket, hogy egyszerűen teljesen más volt. De meg sem próbáltam felfogni hol vagyok. Az üvöltő zenében, én csak ott fekszek összegömbölyödve és remegve várom, hogy vége legyen ennek a rémálomnak.. a Gazda úgyis eljön… a Gazda úgyis eljön és megment… segíteni fog, ahogy mindenkinek szokott...



// Tűzrózsa kinézete: http://kepfeltoltes.hu/150502/r_zsika_www.kepfeltoltes.hu_.jpg //

Off: remélem nem gond hogy így találtam meg a kapcsolót, és Tűzrózsa azért gyerek, mert még bébi x3

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Magánküldi] Verehrt und Angespien Empty Re: [Magánküldi] Verehrt und Angespien

Témanyitás by Silica Hétf. Május 04 2015, 11:26

A zene továbbra is üvölt, és most már más is, az ajtó mögül egy ehhez hasonló női hang szól fel.
-Halkítsd már le azt a dübörgést te lány, az isten verjen meg!
És ha nem említettem volna, se menü, se indikátor... minden olyan fura, nem valóságos.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Magánküldi] Verehrt und Angespien Empty Re: [Magánküldi] Verehrt und Angespien

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Május 04 2015, 11:45

Ahogy fetrengek így az ágyban, és próbálom összeszedni magamat (vagy várni, hogy minden megszűnjön), egyszer csak az egyik ajtó mögül egy hang hallatszódik fel. Olyan, mint a gazdáé… csak sokkal erőszakosabb, mélyebb, és visítozóbb.. vagyis akkor most nem is olyan? Eh… Mindegy… A lényeg, hogy elvileg női hang ez. Egy kicsit még lapulok, hátha lekapcsolja végre valaki, ám ahogy tellik az idő a ricsaj, még mindig nem szűnik meg. Akkor a kétlábú nekem szólt? De hisz én nem vagyok lány... én Tűzrózsa vagyok… ha mást nem akkor kanca maximum, de ezt a megnevezést nem tűröm el. Mivel a ricsaj nem szűnik meg felemelem a fejemet, és próbálok felállni. A négy lábra állás sajnos most nem jöhet szóba, így fel kéne egyenesednem, ahogy a gazda teszi. Nagy nehezen a sikerül az ágy szélére vonszolnom, majd a hátsó… őőő…. alsó végtagomat a földre rakom, miközben a lábam a földre ér. Még mindig remegve, megpróbálom magam ellökni magamat, és felállni, de a lábaim megrogynak, és előre esek.
- Áh… - mondom rémülten.
A hangom is olyan volt, mint a kétlábúaké… emberi… és ez nem nyugtatott már meg az istenért sem! A fölső végtagokkal, ahogy csak tudok, feltámaszkodok, majd a falnak dőlve felegyenesedek. Bár előzőleg csak meglepődtem, de valójában csak olyan, mintha felágaskodnék… csak ez nem egy pillanatig tart. Lassú, csoszogó léptekkel indulok hát el a fal mentén, míg el nem érem azt a pontot, ahol a leghangosabban szól a ricsaj, és ha elérem jobb ötletem nem lévén az egyik fölső karral kezdem el rúgdos….csapkodni változó helyeken, hátha sikerül kikapcsolnom.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Magánküldi] Verehrt und Angespien Empty Re: [Magánküldi] Verehrt und Angespien

Témanyitás by Silica Hétf. Május 04 2015, 12:03

Ahogy elesel, fájdalmat érzel. Talán olyan fájdalmat, amit még soha nem éreztél. Ha ez nem lenne elég, a szerkezet a püfölésre nem halkul el, viszont az ajtóban megjelenik egy termetes asszonyság, akinek először csak kikerekednek a szemei, majd megfogja a kezed, és akkora maflást kapsz tőle, hogy egy ideig csengeni fog a füled.
-Mégis mit képzelsz Kurama?! Mi a franc ütött beléd?! Azonnal irány lefele reggelizni, és indulás az iskolába!
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Magánküldi] Verehrt und Angespien Empty Re: [Magánküldi] Verehrt und Angespien

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Május 05 2015, 12:36

Furcsa érzés járt át, amikor elestem. Nem tudom milyen… olyan furcsa. Hallottam, már a gazdát egyszer-kétszer a fájdalomról beszélni. Vajon ez az? Ha igen, akkor nem tetszik. Kapcsolják ki! Végül eljutok a szerkezethez, ám hiába csapkodom, nem akar kikapcsolni, sőt még tovább rikácsol, még lehalkítani sem tudtam, ez nem lehet igaz! Bár az ajtó nyílását nem hallottam, és azt sem, amikor a nő a közelembe ér, ám mikor megragadta a… hogy is mondták a kétlábúak? Kar? Azt hiszem igen. Amikor megragadta a karomat akaratlanul is a hideg fut át a hátamon. A kövér nő felé fordulok, ám mielőtt bármit szólhatnék, a kezét pillantom meg, ami az arcom felé közeledik. Egy hatalmas csattanás, ami után a lábaim megrogytak, és nagy eséllyel el is esek ismét, ha a nő elenged. A hang ismét felszólal. Kurama? Én nem Kurama vagyok. Összekever valakivel… inkább hagyjon békén! Nem érdekel, ha elment, vagy marad, csak hagyjon végre békén! Melegség folyik végig az arcomon, és ráeszmélek, hogy könnyezek. Az arcom égett… de nem a szokásos tűzzel… hanem most olyan rossz volt… kellemetlen. Megpróbálhattam volna felkelni, és eltámolyogni valami fedett helyre, ahol nem láthatnak. De inkább csak feküdtem a földön, és ismét összegömbölyödtem. Végül miután a fájdalom alábbhagyott a falhoz kúszok, és ismét feltámaszkodok. Próbálom összeszedni a maradék erőm, és a fal nélkül megállni. Egy ideig ezt próbálgatom, és csak utána továbbindulni kifele amerre a nő ment… ha nem indulok el a végén még megint megüt… azt meg nem szeretném. Remélhetőleg nincsenek lépcsők. 4 lábbal sem szeretem őket, és 2 lábbal maga lenne a pokol.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Magánküldi] Verehrt und Angespien Empty Re: [Magánküldi] Verehrt und Angespien

Témanyitás by Silica Kedd Május 05 2015, 16:41

De igen, van lépcső. Kurama szobája az emeleten van, de annyit könnyítek a helyzeten, hogy van lépcsőforduló ahol megpihenhetsz. Ha leérsz, akkor megterített asztal vár, egy tál müzlivel, kikészített uzsonnás dobozzal, meg mindennel, ami kell egy kislánynak ahhoz, hogy elindulhasson az iskolába. Ja igen, mikor leérsz, anyu végignéz rajtad, és látod, hogy nem boldog. Kezében egy poharat tart, valami narancsos színű folyadékkal, és ha ismered az alkohol szagát, akkor fel is ismerheted.
-Még fel se öltöztél? Pizsamába akarsz menni az iskolába? És a táskádat én hozzam le? Mi van ma veled te lány? Szétszórtabb vagy mint általában.
Most azonban csak a fejét csóválja, nem tűnik úgy, mintha meg akarna ütni újra...
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Magánküldi] Verehrt und Angespien Empty Re: [Magánküldi] Verehrt und Angespien

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Május 21 2015, 11:47

Ahogy kifele caplatok, és a lépcsőre nézek, arcom ráncba szalad, és fájdalmasan nyögök egyet… még ha nem is tudom, honnan jött ez az ösztönös kinyilvánulás.  Remegő léptekkel indulok egyre lejjebb és lejjebb a lépcsőn, többször is utolsó pillanatban megkapaszkodva a korlátban, mivel majdnem elestem jó párszor, és akkor, szépen bucskázhattam volna egyet lefele… Nem hiányzott nagyon, szóval próbáltam minél óvatosabb lenni. Mire elértem a fordulót, szinte majd megpusztultam. Már reflexszerűen vittem a lépések után vissza a súlypontomat előre, de lassan kezdek hozzászokni ehhez a furcsa testtartáshoz. Végül nagy nehezen, de elhagytam ősi ellenségem utolsó lépcső fokát is, és végre lent voltam. Kicsit kimerített ez a művelet, de legalább az egyensúlyommal, már kevesebb a problémám. Ha továbbra is így megy, lehet, a végén még nagyjából tisztában leszek. Amikor leértem ismét megláttam a nőszemélyt. Ösztönösen hátráltam egy sort, de erőt vettem magamon és elindultam tovább. A poharából ismerős illat száll felém. Az a pokoli erős szer, amit egyszer megkóstoltam. Ejj azután több órán keresztül nem bírtam kontrolálni a lángjaimat, és felgyújtottam mindent, ami nem rendelkezett védelemmel. Szegény gazda akkor magyarázkodhatott. Próbáltam kiutat keresni, majd ha találok elindulni felé, ha a nő nem figyel. Ha ajtóval találkozok, a kezeimmel próbálom ügyetlenkedve kinyitni, lehetőleg minél halkabban, végül ha sikerül kiszöknöm, akkor bár kissé nyögve nyelősen, de megpróbálkozok gyorsabb tempóra váltani, és úgy sietni tovább amerre csak tudok. Nem érdekel, ha elesek, csak sietni akarok el, bármerre, bárhol ahol egyedül lehetek. Az új dolgoktól, bár elején megrémülgetek, de kizárok mindent az agyamból, és csak 1 dolog ami számít. El! El! El! Minél meszebb!

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Magánküldi] Verehrt und Angespien Empty Re: [Magánküldi] Verehrt und Angespien

Témanyitás by Silica Csüt. Május 21 2015, 16:44

Anyuci gyorsabb, és fülön csíp. Szó szerint. Fáj.
-Mégis hova olyan sietősen kisasszony? Nem fogsz megint lógni a suliból, már így is egy rakatot kellett igazolnom, és már engem néznek ki miattad a munkahelyen. Üljél le szépen, egyél, hozd le a táskádat, és ma én viszlek be a suliba, nehogy megint a hülye haverjaiddal császkálj a parkban. Értve vagyok, kisasszony?
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Magánküldi] Verehrt und Angespien Empty Re: [Magánküldi] Verehrt und Angespien

Témanyitás by Cardinal Szomb. Okt. 24 2015, 14:51

Mesélő néni, valamit kezdjünk ezzel itt Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Magánküldi] Verehrt und Angespien Empty Re: [Magánküldi] Verehrt und Angespien

Témanyitás by Silica Szer. Okt. 28 2015, 16:37


You Failed!

A küldetés sikertelen, juti nélkül zárom.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Magánküldi] Verehrt und Angespien Empty Re: [Magánküldi] Verehrt und Angespien

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.