Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cross Lamia

2 posters

Go down

Cross Lamia Empty Cross Lamia

Témanyitás by Lamia Szomb. Ápr. 25 2015, 22:55

Kaszt váltás: kardforgató:


Semmit nem csináltam. Egyrészt nem akartam, másrészt nem tudtam. Így utólag hiba volt az árnyharcos kasztot választanom. De mit is képzeltem? Hiszen a valóságban még egy sima vajazó késsel is voltak gondjaim. Erre pont az árnyharcos kasztot váltatottam ~nyan! Azt hiszem sose jutok ki ha rajtam múlik. Még küldetésre se megyek mert félek, hogy meghalok. Nagyobb biztonságban érezném magamat ha idomár, lovag vagy kardforgató. Na mindegy. Az biztos, hogy nem illek ebbe a világba. Pedig mondtam aznap amikor Kayaba bácsi bejelentette, hogy nem juthatunk ki csak ha végig megyünk vagy mit csinálunk a 100. szinttel s bla bla bla bla, hogy kijutok.
A tettek fontosabbak a szavaknál.
Na, én ezt fordítva csinálom...
Mondjuk mindig úgy voltam, hogy kell egy cél ahhoz, hogy bármit is jól megtudjak csinálni. Persze, hiányzott a családom... de biztosan tudom, hogy jól vannak, nem fog szépen hangzani se kinézni de nem elég ez ahhoz, hogy erőt vegyek és fejlődjek. Még szerencse, hogy nincsenek itt mert ha hallanák vagy sejtenék a gondolataimat akkor tuti, hogy kapnék egyet.
Kell sürgősen egy komoly célt kitűznöm magamnak mielőtt megöregszek és akkor már csak a nyugdíjas éveimet élvezhetem a valóságban!
Egy cél, egy cél, egy cél.....
Semmi. Az ég világon nem jut eszembe semmi.
Nekem a valóságot találták ki, nem ezt a vacakot!
Az aréna közelében jártam. Megtudtam, hogy ki az aréna bajnoka, illetve a bajnokai mert idomár. Az idomár nem más mint Shukaku. AZ a Shukaku akivel találkoztam! Hülye vagyok ehhez a játékhoz, viszont annyit én is tudok, hogy nem lehet két embernek ugyanaz a neve, és simán Shukaku-t hallottam. Érdekes, nagy vágyat érzek arra, hogy az ő szintjükön legyek és legyőzzem őket. Ez az?! Igen, biztos! Ez lesz a célom! Első cél: Legyőzni Shukaku-t és Timidus-t! Szuper. Könnyebben ment mint azt gondoltam. Viszont a kaszt gonddal lesznek még gondok. Chhh.... Kellett régen minden gyümölcsöt másnak hámoznia. Na mindegy.
Mára ennyi elég is volt. Holnap nekiállok az edzésnek!
Átöltöztem a pizsamámba és elmentem lefeküdni, hogy viszonylag korán keljek másnap.  
*alvás közben álmomban*
-Húgocskám! -mentem oda a húgomhoz.
-Nővérkém... (3. 2. 1.) TE AGYATLAN IDIÓTA! MÉGIS, HOGY KÉPZELED EZT?! A TETTEK FONTOSABBAK A SZAVAKNÁL! MOST AZONNAL FELÉBREDSZ ÉS MÉSZ EDZENI!!!! NEM REPÜL A SZÁDBA A SÜLT MADÁR! ÉS NE A SÜTEMÉNYEKRE MENJEN EL MINDEN ARANYAD! ISMÉTLEM:

MOST

AZONNAL FELKELSZ ÉS MÉSZ EDZENI, HOGY VÉGHEZ VIDD AMIT AKARSZ! ÉS SOSE ADD FEL AMÍG NEM ÉRED EL A CÉLODAT ÉS AZUTÁN SE!
-Wakatta!
*rémálomból felébredek*
-Wakatta!!! -olyan gyorsan ugrottam ki, keltem ki az ágyból megrémülve, hogy orra estem majd utána mint a villám felálltam, gyorsan átöltöztem.

Amikor a késeimért nyúltam nem voltak ott ahova letettem. Gyorsan megnéztem hátha leestek. A földön egy kard volt. Pár másodpercig elcsodálkoztam. Majd mint az őrült úgy ugrottam ki az ablakból karddal a kezemben, hogy gyakoroljak. Senki nem vett észre mivel hajnali 3 volt.

*nappal (pontosabban reggel), a valóságban*
-Képzeld anya. Álmomban beszéltem vagyis üvöltöttem Onee-channal.

Erre anya csak nevetett egyet, hogy biztos, hogy azért mert hülyeséget csinálok. Vicces és furcsa, hogy anya ilyen jól tudja. ^^

____________________________________________________

Egy kinézet és jellem módosítást is csinálnék!

Kinézet:

Régi: 164 cm. Vékony testalkatú. Hosszú kék haja van. Kék nyuszifület szokott hordani ami igazinak tűnik. Gyönyörű, de kicsit furcsa vörös szemekkel ajándékozta meg a élet. Közepes nagyságú keblei vannak.

Új: 164 cm. Vékony testalkatú. Fehér haja van. Fakó citromsárga szemei vannak. Körmei halványkék színűek. Fekete hajpántot visel aminek a bal oldalán egy masni van. Gyönyörű rövid kimonót (kimondó alatt egy fekete rövid egyenespántú top)  és egy szoknyát hord (szoknya alatt van egy nagyon rövid cicanadrág és biciklis nadrághoz hasonló nadrág). Ruhájához illő fekete combzoknit hord. Kék bokacsizma.


Jellem:

Régi: Kedves és érzékeny, illedelmes, nagyon makacs. Olykor zárkózott. Belül magányos egy kicsit.

Új:

Kedves lány. Olykor nagyon makacs tud lenni. Mindent megtesz, hogy elérje célját/céljait. Megbízható. Nem ő a világ legokosabb lánya de egyáltalán nem hülye. Nem szereti ha elront valamit.



_________________

Úgy élj, hogy ne bánd az időt, amit elvesztettél!

Lamia
Lamia
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Oct. 03.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cross Lamia Empty Re: Cross Lamia

Témanyitás by Cardinal Szomb. Május 02 2015, 20:52

Ossu!

Elfogadom a pályázatot. Kések helyett kapsz egy Kezdő Kardot (+1 erő) és jogod van újrapontozni.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cross Lamia Empty Re: Cross Lamia

Témanyitás by Lamia Kedd Aug. 04 2015, 01:23

*páncélt felvesz Klein bácsi dühe miatt :S *

Új jellem: Kicsit arrogáns. Öntelt. Teljesen az ellentéte régi önmagának. Illedelmes legtöbbször. Az első Lamiának saját maga. Nagyon szkeptikus. Nem igazán érdeklik már az emberi életek. Ha teheti akkor mással végezteti el a piszkos munkát. Legtöbbször nem érdeklik mások, ha csak az érdekei nem kívánják úgy. Ami nem változott, hogy nagyon szeret süteményt enni.


Új kinézet: 164 cm, vékony testalkatú. Fekete haja és zafírkék szemei vannak. Kék kicsi kör alakú fülbevaló a füleiben. Jobb szemén szemkötő. Első látásra fiúnak tűnhet. Nem szeret báli ruhában lenni, illetve a volt hosszú haját amitől megvált a SAO-ban.


NJK pályázat:

Név: Shirogane (Murasame Shirogane)
Nem:férfi
Kor: 24
Kaszt: harcművész
Szint: ismeretlen //Ha esetleg Klein bácsi engedélyezné akkor 20//
Indikátor: vörös

Kinézet: 187 cm. Hosszú összefont fehér haj. Halványkék szemek. ~Öltözéke látható nagyjából a képen.

kép: http://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/2//67/621/67621246_1291841100_shirogane2.jpg

http://vignette2.wikia.nocookie.net/monochromefactor/images/d/d5/388639.jpg/revision/latest?cb=20140303130403

Jellem: Udvarias és illedelmes. Amit Lamia mond azt teljesíti szó nélkül (nem mintha lenne más választása). Furcsa egy alak.

Képesség //nem terveztem de valamit ki kellett a feltétlen engedelmességre és a szemkötőre találnom//:

Balszerencse:

Shiroganénak a számára legközelebb álló személyt kell szolgálnia. Minden parancsát teljesítenie, ha nem akkor -5 az életcsíkjából. Annak jeleként, hogy Lamia parancsolhat kedve szerint Shiroganénak, a jobb szemén megjelent egy pentagram. Lamia jobb szeme lilásan kezd világítani ha dühből vagy nagyon komolyan megparancsol Shiroanénak valamit.

kép: http://closetotaku888.files.wordpress.com/2008/10/kuroshitsuji4.jpg


Történet:
Murasame Shirogane. Hosszú évek óta szolgál a Cross családnak. Legutolsó feladatát a valóságban kapta az állítólagos szüleimtől. A parancsuk az volt, hogy szolgáljon engem haláláig vagy amíg szükségem van rá, bármit amit parancsolok azt csinálja meg. Alig kértem tőle valamit életemben. Ha szomorú voltam felvidított, segített mindenben amiben csak tudott. Mint utólag kiderült, tudta a szomorú igazságot, melyet úgy látszik mindenki tudott a "családban" rajtam kívül.
Mint nemrég kiderült, az egész életem egy nagy hazugság volt. A szüleim nem is a szüleim, a húgom nem is a húgom, sőt, igazából nem is szeretett senki a családból, csak a pénzem kellett nekik amit az igazi szüleim hagytak rám. Az a vicces, hogy akikről azt hittem a barátaim, igazából fizettek nekik, hogy tegyenek úgy mintha a barátaim lennének vagy azok akarnának lenni.
Ezeket az információkat is itt a Sword Art Online-ban tudtam meg a család egyik "fekete bárányától", azt is mondta, hogy lehet megszerettek az évek során, akár egy kicsit is, és nem csak a pénz volt az egyetlen céljuk.
A nagy bejelentés után nem találkoztam Shiroganével, azt sem tudtam, hogy Ő is a játékban van. De egyik nap találkoztunk a Főtéren estefelé amikor maximum 5 ember volt a közelben.
Vele ellentétben én meg voltam lepődve. Látta, hogy valami nincs rendben. Letérdelt és üdvözölt, úgy mintha semmi nem történt volna. Az indikátora vörös volt, vagyis megölt valakit, vagy valakiket. Őszintén nem érdekelt kiket ölt meg. Amíg hasznos számomra és nem hátráltat azzal, hogy mindennap üldözik mert megölt valakit ami engem nem érdekel addig nekem mindegy.
Hirtelen furcsa érzést éreztem a jobb szememben. Shirogane meglepődött egy kicsit, és azt mondta halkan: Szóval Ön az kisasszony.
Aztán megjelent a szememen a pentagram, ami miatt szemkötőt kényszerültem hordani.
-Hmm. Érdekesen hangzik. Első parancsom, hogy hozzám méltó szállást találj! ~Elegem van fákból, kényelmetlenek. -_-
-Ahogy parancsolja!
Meghajolt majd gyorsan talált nekem egy szállást éjszakára.

_________________

Úgy élj, hogy ne bánd az időt, amit elvesztettél!

Lamia
Lamia
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Oct. 03.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cross Lamia Empty Re: Cross Lamia

Témanyitás by Cardinal Hétf. Aug. 10 2015, 14:05

Ez gyakorlatilag egy vadiúj karakter, semmi köze nincs ahhoz a Lamiához, akit megalkottál. 180 fokos fordulat a jellemében, lehetetlen változások vannak a külsejében is. Így mindenképp elutasítom a pályázatot. Új karaktert alkoss Lamia helyett, ha ennyire drasztikus változásokat szeretnél.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cross Lamia Empty Re: Cross Lamia

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.