Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Fiatalság Forrása

2 posters

Go down

A Fiatalság Forrása Empty A Fiatalság Forrása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 25 2015, 17:04

A kezdetek erdején belül valahol található ez a bizonyos tó, amit a fiatalság forrásának is szoktak nevezni. Az időjárás néha változik megközelítésekor, egy kis szintű játékosnak szinte lehetetlen megközelítenie az azt körülvevő mobok sokasága miatt. A vízhez érve azonban csak az életpontok csökkennek folyamatosan. Egyéb hatásáról és arról, hogy ki nevezte el így nem lehet tudni.

A tó megközelítésekor egy kis tábla fogadja az arra járót, Vigyázat, veszély! A tó megközelítése elpixeleződést okoz! felirattal.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 25 2015, 18:55-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Fiatalság Forrása Empty Re: A Fiatalság Forrása

Témanyitás by Shukaku Szomb. Ápr. 25 2015, 18:38

-Nem kellene szólni Kemilának arról, hogy felfedezünk?
-Nem. Ez egy veszélyes környék, és nem is hiszem, hogy ő el tudna ide jönni.
-Valóban sokkal több mob van itt mint a környező részeken.
-Igen. Én is észrevettem. Nem akarom bajba keverni őket. Az én képességemmel minket nem támadnak meg a mobok, de azt nem tudom megvédeni azokat, akik velünk tartanának.
-És még így is kellett harcolnunk pár esetben.
-Jól van na… megváltozott a kitartásrendszer, nem tudom folyamatosan sütögetni a képiket. Tudod, hogy mennyire fárasztó folyamatosan ezt csinálni?
-Nem tudom. Másfajta képességeim vannak, mint neked.
-Még szerencse, hogy a mobok nem építenek specre…
-Néhányan igen.
-Tudom. Észrevettem a viadalon. -.-
-Lényegtelen.
-Nem creepy szerinted egy picit, hogy ennyi szelídített mob követ minket?
-Nem először használod a képességedet, Shu.
-Tudom, de általában el szoktam őket küldeni messzire, és amire a képességem hatóköre lejár, addigra mi is kiérünk a támadási zónából.
-De most szükségünk van a segítségükre.
-Nem tudom… még mindig eléggé rosszul érzem magam amiatt, hogy kisérleti nyulaknak használjuk fel szegényeket.
-Azt a vaddisznót amúgy is meg akartad enni.
-Oké… de így, hogy megszelídítettem, már nem akarnám megenni…
-Ha nem jutott volna eszembe az ötlet, mára már halott lenne, és a tányérunkon lenne a húsa.
-Oké-oké… de ez akkor sem szép dolog.
-Odamentünk mindketten. Mindkettőnknek csökkenni kezdtek az életpontjai, ráadásul gyorsuló ütemben.
-Tudom-tudom, de ez akkor is állatkísérlet. Azt hittem, hogy itt legalább nem kell majd ilyenekkel…
-Odaküldhetünk egy falusit is.
-Timidus!
-A horogra is felteszed a kukacot, ha olyanra horgászol, amire nem jó a műcsali.
-Oké! Fine! De ezt csak olyanokra fogjuk használni, ahol tényleg nem tudjuk, hogy mi történik az emberekkel.
-És nem kockáztathatjuk meg, hogy mi menjünk oda.
-Én megkockáztatnám. Szerintem nem halnánk meg, csak valami izgi küldit találnánk.
-A feladatom a védelmed. A tó közelében fogy az életed.
-Oké-oké, tudom… de mi van, ha Frank elpixeleződik? Akkor nem tudunk meg semmit.
-Mivel beidomítottad, már van adatlapja a menüdben. Végig azt figyeld.
-Rendben…

Shu lehajolt a malackához, megsimogatta, majd kiadta neki a parancsot, hogy induljon el a víz felé, ők ketten pedig a távolból figyelték az eseményeket…

A malac életpontjai egyre gyorsabban csökkennek, majd a malac elpixeleződik.

Shu csak lehorgasztott fejjel mormolt valamit, majd előhívta a menüjéből az elkészített itemet, amit nemsokára le is szúrt a forráshoz vezető út közvetlen közelébe. Egy kis tábla, Vigyázat, veszély! A tó megközelítése elpixeleződést okoz! felirattal.
-Hát... ettől sem lettünk okosabbak...
-Még mindig azt hiszed, hogy nem esne bajunk?
-Azt... de azért nem kockáztatnám meg. De figyelni fogom a küldiket, biztosan kapcsolódni fog hozzá majd egy, és akkor arra feltétlenül jelentkezni fogunk.
-Rendben.

Köszönöm a játékot Kayaba Bácsi! ^^

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.