Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2

+5
Yoichi
Danieru
Asuka
Kemabat
Yue
9 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2 - Page 2 Empty Re: Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2

Témanyitás by Miu Kedd Jan. 05 2016, 23:46

A kolomp hangját meghalva, igyekeztem volna minélhamarabb felpattani a földről, így sikerül az, hogy teljes erőből megfejeltem a pult alját. Majd a fejem vakargatva azonosítottam be azt a valaki, aki bejött az ajtón.
-Szia, és kösz! ^^
Többre úgy sem tellett volna, mert Danee már kezdte is kilométerekről elmagyarázni, hogy miért is nézett be a poros ki műhelyembe. Én meg a pultra támaszkodva, tetettet érdeklődéssel hallgattam a szavait.
-Akkor egy Kristálypajzsra fáj a fogad. Surprised – eset ki a számon a mondat, aminek nem is volt jelentősége, csak azért mondtam, hogy megjegyezzem mit is kell legyártanom – Most mondjam azt, hogy nem? Bár van akkora szerencséd, hogy nem válogathatok azon, hogy kinek is kovácsolok, mert senki se jön ide… Egy pillanat és hozom is a te pajzsod. :3
Azzal el is marom az alapanyagokat és már indulok is a műhelybe, hogy elkészítsem ezt a Kristályos pajzsot. A mindent megkönnyítő rendszernek hála, tényleg nem kellet sokat bíbelődni vele és már libbentem is vissza a pulthoz a már kész pajzzsal.
-Tessék itt a pajzsod. Esetleg még valamiben lehetek a szolgálatodra? :3
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2 - Page 2 Empty Re: Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2

Témanyitás by Danee Szer. Jan. 06 2016, 01:30

- Hálás köszönetem, Hercegnőm! - érintettem meg féltőn a vadi új remekművet, mely még ki se igen húlt, de már is hó borította a peremét
- Ez igazán... -
nem találtam a szavakat - igazán mesteri, szinte már álomszerű - álmélkodtam a tárgy tündöklő tökéltetességén
- Oh, igen, igen -
ocsódtam fel
- Ha netalán tán T3-ra váltanál és a kezedd ügyébe kerülne egy rövid kard recept, nem lennék hálátlan
- oh és, és -
igyekeztem hozzátenni a következő gondolatomat, mielött elfelejtem:
Hamiskás mosoly jelent meg az arcomon ahogy sokat sejtetően elhallgattam egy percre, de csak annyira, megpillantsam a felcsigázott  arcán a kiváncsiság csíráját:
- A tiszteletedre rendezek egy kis fogadást a hálómban, és nagy szeretettel várnálak! Megjelenés természetesen az alkalomhoz illő öltözékben  ;P

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2 - Page 2 Empty Re: Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2

Témanyitás by Miu Hétf. Jan. 11 2016, 19:07

Nem láttam még senkit se ennyire elalélni egy itemtől sem. Noha ide ugyan nem sokan térnek be, de eddig még máshol se találkoztam ilyennel. Persze vannak érdekes dolgok, végül is ez a pajzs sem olyan hétköznapi kinézettel rendelkezik. Szóval érdekesnek, érdekes, de annyira nem nagy szám. De kinek mi… Rolling Eyes De mindenesetre jó ilyennek látni és kicsit szórakoztató is, bár az most nem eldönthető, hogy most csak úgy egyébként is jó kedvemben vigyorgok e vagy konkrétan rajta, mert ugyanis is-is. :3
-Hát, ha ilyen tempóban tudok kovácsolni, akkor már rég T4-es leszel, mire én T3-as kovács. Bár még történhetnek csodák. Mindenesetre, ha az általad említett dolog netán bekövetkezne, akkor majd szólok. :3
Majd várom, hogy kibökje azt a még valamit, amit akar. Bár az arckifejezéséből ítélve már van sejtésem arról, hogy mit is akarhat mondani. De azért kíváncsian várom, hogy elmondja, mit akar. Mikor pedig végre megszületett a válasza, kissé felhúztam a szemöldököm és közömbös arckifejezéssel reagáltam le a zseniális ötletét.
-Ohh… Igazán? És milyen lenne az az alkalomhoz illő öltözék? Bár haddjuk inkább ne fejtsd ki, van rá egy erős tippem, hogy nem csak egy szimpla pizsipartit akarsz… Rolling Eyes - sóhajtok egyet, majd újfent megkeresem a tekinteté, valószínűleg nem ez volt az, amire számított – Nem igazán tudom, hogy ráérjek e, van most jobb dolgom is. Egyébként is merre van az a te hálód? Vagy csak valami fogadóba kell megkeresni téged? <.< - enyhe fintor ült ki az arcomra, minél jobban felfogom, hogy mit is mondott és mit is rejtenek a szavai, valahogy most nem ezt akartam hallani, valahogy most nincs kedvem hozzá – Bár mindegy a helyszín. Én akkor sem fogok most ráérni, meg úgy máskor se tudom, hogy mikor fogok ráérni. Rolling Eyes
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2 - Page 2 Empty Re: Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2

Témanyitás by Danee Szomb. Jan. 16 2016, 00:56

- A csoda az lenne, ha bármelyikünk is egyhamar hasznos kovácssá tudna válni tier hármason - simítottam a ujjaim Miu hajkoronájának fűrtjei közé
- Azonban bármilyen erős is a jelenlegi kopjám, és bármennyire is a kasztomhoz kötött ez a fegyvernem, nem szívlelhetem közelharcban. Az a fejlesztő aki ezt kiötlötte nem volt éppen eszénél, mert ilyesmi csak is lovasharcban vetnek be - eresztettem le a karom egy halvány és kissé szomorkás mosoly kiséretében
- Minél hamarabb szert tehetek egy pengére, annál jobb. Már hozzájuk szoktam kardforgatóként. Persze nem kell minden áron - fordultam el, hogy összeszedjem a gondolataimat, s egy gondterhelt sóhajjal folytattam csak a mondandóm:
- A forrásaim szerint VAN már újonnan felfedezve efajta recepet, azonban nem érzem úgy, hogy a saját önzésemet kellene, hogy kiszolgálják céhünk szűkös forrásai. Majd. Idővel. És talán tényleg a te segítségeddel.


Az invitációmra kapott válasz csupán fáradt és skeptikus nevetést váltoltt ki belőlem elsőre.
- Higgy, amit szeretnél drága Miu
- A helyszínt, úgy hiszem gyerekjáték lenne megtalálnod, ha épp úgy kívánná az érdeked, ami pedig az időt illeti...
Fordultam ismét felé, kezemben egy kristállyal
- Nos, azt még nem ötlöttem ki - mosolyogtam a lányra - bármikor, amikor majd úgy kívánod
- Akkor... a következő viszontlátásig, mon amour! -
hajoltam meg elegánsan, majd kiegyenesedvén egyszeriben köddé váltam

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2 - Page 2 Empty Re: Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2

Témanyitás by Miu Szomb. Jan. 16 2016, 02:16

-Mert tán most nem vagyok hasznos kovács? Az igaz, hogy nincs sok receptem, de azért a kínálatom nem rossz… Csupán mindenki tele van már mindennel, így nincs szükség újabb fegyverekre. Rolling Eyes
Meghallgatom a panaszát, viszont a baj ott kezdődik, hogy nem igazán érdekel. Ha ezt így alkották meg, akkor oldja meg és legyen kreatív vagy szerezzen be egy hátast valahonnan.
-Legyél kreatív! De ha az nem megy, akkor szerezz egy lovat és harcolj arról. Ez csupán ennyire egyszerű. :3
Bár nekem minden csak ennyire egyszerű, de én biztos megoldanám a gondom valahogy és nem lennék fennakadva a rendszer dolgain.
-Minek váltottál kasztot, ha a kardokat jobban szereted. Razz – igaz is, eddig még nem hallottam a mesét arról, hogy miért is váltott – Értem, szóval már van felfedezve recept. Majd igyekszem tiert lépni. Bár ezzel a gond csak az, hogy akkor el kell kezdenem gyártanom. Ami nem lenne annyira nagy gond, mert a rúnákat hasznos lenne legyártogatni, viszont mióta újultak a receptek, már némelyikhez item is kell és azokat szinte képtelenség beszerezni. :/
-Na, de zárjuk ezt a témát. Szerintem nincs már mit rajta beszélni. :3
Aztán a váltásnál, már jött is zseniális invitálás, ami valahogy nem érte el azt a formátumot, amit én szerettem volna. Elég ritkán futunk össze, még annak ellenére is, hogy céhtársak vagyunk és a ritka alkalmakat legalább használjuk ki és legyen kicsit tartalmasabb a találka, mint egy hálószobai meghívásnál… Viszont azt már tényleg nem tudom, hogy miért vártam el tőle azt, hogy felfogja a dolgokat azon felül, hogy hárítok és lepattintom. Ugye, ha tudom, hogy mikor kell menni, akkor úgy szervezem a napom, már ha tetszik nekem az adott ötlet. Rolling Eyes Az meg, hogy lelépett, ráadásul teleport kristállyal, hogy nehogy utána tudjon lépni az ember, már felháborító. Hát még is, hogy volt mersze? <.< Arra se volt időm, hogy bármit is reagáljak, már teleportál is. Ezt még valamikor leverem rajta. >.>



Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2 - Page 2 Empty Re: Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2

Témanyitás by Miu Csüt. Feb. 18 2016, 03:59

Megnyílt a céhbolt, így megrendeléseket mostantól ide várok.

Ez a bolt pedig hivatalosan is bezárja kapuit az ajtaját. :3
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2 - Page 2 Empty Re: Zeg-Zug Fegyverkovács műhely - T2

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.