Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hardcore] Ai vs Ren

3 posters

Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Dec. 29 2014, 13:58

Új nap, de koránt sem új szokások. A rendszer maradt ugyan az, egy unalmas dél, mert a délelőttöt átaludtam természetesen, senkinek nem tesz jót a koránkelés, még itt aincradban sem. Azzal, hogy kicsivel előbb fennvagy, mint az átlag, még nem leszel előrébb. Erre vagyok én a tökéletes példa, hehe.
Lassan, akár egy zombi, kászálódik ki az ágyból, majd jön a fél órás, szokásos ébredési rituálé, azaz némán merengek magam elé és azon gondolkozom, hogy hogyan is kellene megmozdulnom. Amint ez megtörténik, na akkor mondhatom  biztosra, hogy elindul a napom.  Learaszolok a konyhácskámba és előveszem a jól összerakott reggeli szendvicsemet, amit a közelben lehet venni. Én mindig zsákszámra rendelek belőle, nagyon bejön.
A falatozás után tűnik csak fel, hogy eleven petem nincs sehol. Bizonyára megint csavarog, ismerkedik és sok-sok rossz dolgot tanul, amiről nekem kell majd leszoktatnom facepalm  Azt hiszem, hogy lassan ideje lenne változtatni a módszereimen, mert ha így haladunk tovább, akkor abból még baj lehet. Nem igazán érdekelne ez, de mivel nem kardforgató vagyok vagy harcos, ezért létfontosságú a dolog. Idomár pet nélkül nem sokat ér. Na mindegy, holnaptól elkezdem Rolling Eyes
Reggeli után kimerészkedek az utcára, ellátogatok a szokásos üzletekbe, feltöltöm készleteimet,  külön odafigyeléssel az epres fagyira, shake-re és a jégkrémre. Abból sosem lehet hiány.  Ezt követően egy jégkrém társaságában veszem az irányt az aréna felé. Úgy hírlik, hogy van ott egy kis újítás, amit érdemes magamnak megnéznem… rebesgetik, hogy megoldja az eddigi problémáimat. Legfőképpen azt, hogy nem találok magamnak ellenfelet. Egyelőre nem hívom Regi-t, szórakozza csak i magát, annyival könnyebb lesz vele bánni, vagy éppen nehezebb >.>
Az arénába belépve már fel is tűnik az újítás egy része, azaz egy harmadik toplista, amin nem szerepel még egy név sem. Hát akkor még sem lehet valami népszerű Suspect Egyből rákeresek a szabályokra és rá kell jönnöm, hogy miért is. Az eddigi összebuherált pontokat elveszítik az emberek…. engem ez pont nem érdekel, így szívfájdalom nélkül  törlöm a nevem a sima listáról és iratkozom fel az újra, amit hardcore névvel illetnek.
- >.> - a khzívás fülön csupán egyetlen egy név szerepel…. Ai-chan az, akit mostanában mintha ördög szállt volna meg <.<
- Veeeeeeh- legutóbb nem volt valami nagy szám, de azóta fejlődhetett egy kicsit, meg amúgy is van vele egy kis lerendezni valóm. Rábökök a nevére és már küldöm is a kihívást, majd tülkön ülve várom a visszajelzést…. egy szórakoztató küzdelemben reménykedem :]

Élet: 36 (180 HP)
Fegyverkezelés: 47
Erő/Irányítás: 9/61
Kitartás: 20
Gyorsaság: 80
Speciális képesség: 38
Páncél: +65

_________________
[Hardcore] Ai vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by RenAi Hétf. Dec. 29 2014, 14:35

Egy fárasztó küldetés után megérdemlek némi szusszanást és pont ezért is ültem be kedvenc cukrászdámba. Hogy miért is kedvenc?  Itt kajáltam annak idején Kotával és itt eset meg az első csókom Jin-el is. Amit én adtam ugyan de jobban belepirultam mint eddig talán bármibe. Hinarival játszottam egy aréna meccset, de mielőtt leléptem volna onnan átjelentkeztem egy újonnan kiépült játéktérre. Még nem volt ott senki mikor jelentkeztem. Én voltam az első o/ De mit is tehetnék, vártam hátha valaki kihív, de hosszú napokig semmi. Szinte már el is felejtettem mikor felugrott előttem egy panel, és majdnem ösztönösen bezártam, mire eszméltem hogy talán lényeges lehet. Meglepett hogy aréna felkérést kaptam, és egy olyan nevet láttam ott akire valahogy nem is számítottam. Mármint megbeszéltünk egy visszavágót, de most mégis… valahogy még húzni akartam, az elmúlt időben valahogy nem jött össze semmi. Sem küzdőtér, sem aréna, sem küldetés. Inkább pénzt sikerült szereznem mintsem fejlődnöm. Lemondóan sóhajtottam. Visszautasítani nem akartam, de kellett némi idő hogy rávegyem magam az elfogadásra. Nem volt messze tőlem az aréna színtere, így nem kapkodtam el a dolgot, hátradőltem a székemben, kedvem szerint elfogyasztottam a sütimet és a narancslémet,majd elindultam az aréna felé. Sok jót nem várhatok tudom, kezdve ott hogy például az utolsó bosson sem voltam ott, és hallottam róla hogy ő igen.

Beérve az aréna színterére, nem kellett sok hogy kiszúrjam hisz se tömeg, se jelentkező nem volt még rajtunk kívül.
- Szia, kicsit megleptél. – Köszönök, és teszem közzé első észrevételem persze egy mosollyal.
- Csak hogy tudd… most ne várj tőlem sokat. Hulla vagyok, és idegileg sem épp a legstabilabb, szóval legyünk túl rajta. – Figyelmeztetem, hogy semmi jót ne várjon. Pedig szerintem akar hmm… mármint jót. Nem vagyok túl vicces kedvemben, és az arénákrók plusz a vele folytatott kikapásokról sincs túl jó emlékem, pont ezért nem kezdett most jó emberkével. Átfutottam a szabályzatott, nem értelmeztem igazán, csupán megpróbáltam leszűrni a lényeget.
- Szóval én választok pályát... – Jelentettem ki, így a lobbiba ki is választottam a dzsungelt mint mezőt. Függőhíd, indák, magas fák, és pókok? Na jó, a pókokat kitörölném, de nem lehet és mire észbe kaptam már le is okéztam. Gweh. >< Lehet megint a tengerpartot kellett volna választani. >< Noh, rá pillantottam.
- Akarunk itemeket használni? – Kérdeztem és vártam a válaszát. Majd úgy állítottam be. Nem kellet sok, máris a majomüvöltéses zsdungelban találtuk magunkat, ő a mapp egyik én a másik végén. Egy függőhíd választ el minket, az alatt meg egy elég mélynek tűnő lyuk. Uhhhú. Nem szeretnék bele esni. >< Akárhogy is néztem nem láttam a fiút. Sőt azt sem hogy itt van-e már. oO
- Ehm? Ren? Itt vagy?... valahol. – Tettem hozzá kissé bizonytalanul, és megindultam a meppen átlósan  a híd felé.

Élet:55=275
Fk: 34+21=55
Erő/Irányítás:0+6=6
Kitartás:13+10=23
Gyorsaság:16+10=26
Spec:30+31=61
Páncél:72

Észlelés:1 Súlyemelés:2 Akrobatika:3

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Dec. 29 2014, 20:48

Miután ráklikkelek az egyetlen névre, amit a listán látok, merthogy nincs több, mindössze ketten léptünk át eddig az új arénába, leülök és várok egy keveset. Nem hinném, hogy hűűűű, de sokat kellene unatkoznom, hiszen nem válogathat a nevek között, más nem hívhatta ki, csak én. Tehát nincs mit megfontolnia, vagy elfogadja, vagy nem, de ezt a döntést pillanatok alatt meg lehet hozni. Nem is hívom addig Reginald-ot, még csak az hiányozna, hogy csinálja itt a műsort, főleg akkor, ha ne lesz a párharcból semmi. Akkor aztán bevágná a durcit és hisztizne.
Alig pár perc is elég, hoagy megkapjam a választ és talán egy kicsit meg is lep, hogy elfogadja. Legutóbb nem sok mindent tudott kezdeni ellenem, ráadásul ezt az orra alá dörgöltem elég rendesen. Vagy mazochista a csaj, vagy sokat fejlődött az elmúlt hónapokban. Végül is, egyik lehetőséget sem tartom lehetetlennek, ez itt aincrad, bármi megtörténhet.
Most már nyugodt szívvel riaszthatom kollégámat, aki röpke tíz percen belül meg is érkezik az aréna elé, ahol várok rá.
- Na végre! Mehetünk?
~ Naná Cool ~ jellemző, egy kicsit sem tart attól, hogy esetleg kikaphat. Meg van róla győződve, hogy nem veszíthet, hiszen egy ideje már nem nagyon volt rá példa, bár azt elfelejti, hogy ez nem csupán az ő érdeme, és persze nem is az enyém… bár nagyobb részt az tuti :roll. Ő az erő, én az ész, egy jól bevált párosítás Cool
Lassan beérünk az aréna küzdőterére, ahol már vár minket az ellenfelünk, azaz Ai-chan, aki egy köszönés mellett már kapásból furcsaságokat hadovál Suspect
- Ugyan miért? Ez egy aréna, az arénában harcolnak, és csak ketten vagyunk. Ennél nyilvánvalóbb következmény nem is lehetett volna. – jó, mondjuk az, hogy visszautasítja a kihívást, de ugye nem ez történt és ennek ég örülök is.
- Ahham…. elég eleven vagy egy hullához képest Suspect - nem tudom, hogy mit akar ezzel elérni, de annyi szent, hogy nincs rám túl nagy hatással. Aki hulla, az nem mozog, és nem arénázik… ennyi ˇ^ˇ  
~ Mi az a hulla?
- Olyanok, mint azok a csúnya izék voltak a kazamatában
~ Most hogy mondod… hasonlít rájuk
- Ugye?
~ Lenyomom >.<
- Még várj egy picit Rolling Eyes
~ >>.<<  ~ A pályát a lány választja meg és számomra érthetetlen okok miatt pont egy dzsungelt választ egy bazihosszú függőhíddal a közepén, ami biza nekem kedvez Rolling Eyes De hát ez van, ezt kell szeretni.
- Nem szokásom az item használat, azt bossokra hagyom – közlöm vele, miután rálépek a függőhídra  és lassú léptekkel haladok a lány felé. Reginald meg mögöttem lépked, mivel egymás mellett nem férünk el, de csak egy darabig. A dominanciája ébredezik, mellém furakodik és próbál megelőzni, de persze ezt nem engedhetem >.>
- Miért pont Dzsungel?

_________________
[Hardcore] Ai vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by RenAi Pént. Jan. 02 2015, 14:36

Nem volt sok kedvem most Arénázni. Sőt a küldetés után leginkább haza akartam menni letusolni és aludni egy jó nagyot. De hazafelé az úton az egyik cukrászda megállított, és kicsit lepihentem ott, mikor megkaptam az üzenetet, amely szerint Ren egy hardcore arénára invitál engem. Úgy váltunk el legutóbb pár hete, hogy lesz egy visszavágót, és bár tudom hogy nem fejlődtem azóta semmit, mivel kihívott úgy éreztem muszáj elfogadnom. Bosszantó nem? Ha nem fogadom el akkor megfutamodok mert gyávaságból visszautasítom, így pedig… hát nah megyek és elveretem magam ami szintén nem fog jót tenni a kissé megfáradt lelkecskémnek ehh…. ><”
Fáradtan dőltem hátra a székben és kellett pár perc mire összeszedtem magam hogy útnak induljak. Hamar odaértem, és úgy voltam rajta hogy jobb túlesni rajta, úgysem fog sokáig tartani, haha. ^^”

Kissé szenvedve meggörbült testtartással, fáradt mozgással léptem elé, és szimplán csak egy kéz emelésre és pár mondatra voltam képes. Valamit magyarázott a petének Ren, de nem értettem őket, legalább olyan volt mintha Ren is csak csipogással válaszolt volna… Uhh már képzelődök is? Ez nem lesz jó, rázom meg a fejem, majd összerakom az aréna kinézetét. Nem volt nehéz szimplán kiválasztottam az első választhatóságot és kész. Így tehát egy dzsungelba kötöttünk ki. Amint sikeresen teleporáltunk, nem láttam sehol sem a fiúkat így elindultam a híd felé, egyenest és időről időre, szólítgattam a srácot. Talán még nem loggolt be?.. Nem értettem. Majd mikor a hídra léptem akkor megpillantottam őket. A kardom fáradtan megcsillant a kezemben, majd neki is lendültem a támadásnak, mire a hídon egyenest eltaknyoltam a fiú előtt, ehh…>.>
- Fáradtan már a futás sem megy? >< - Majd felálltam és válaszoltam a kérdésre.
- Mert ez volt az első választható terep. – Felelem.
- Nem válogattam túlzottan. – Magyarázom meg még inkább.
Ha a lopakodása be volt kapcsolva akkor bizony nem láttam Rent, de a hídon mégiscsak meghallottam a kérdését. Jobbra-ballra tekintgettem, hátra sőt még le is néztem a hídról hogy mégis merre lehet… Kicsit megijedtem hogy hang az van de kép nincs. >< Egyszerűen kezdtem bepánikolni, hogy valmi új képi vagy mi >< Sőt mivel az előbb furcsát képzelődtem, így úgy voltam vele hogy lehet megint csak a képzeletem csinál belőlem hülyét. Miután nem láttam a fiút nem reagáltam a hangjára, csak kissé pánikolva körbe tekintgettem. Majd folytattam az utam.


/Nos, ha lopakodásod él akkor elvileg nem láthatlak. Szóval akkor csak a hangod hallom vagy mi. Ha ki van kapcsolva akkor úgy reagálok ahogy legelőször írtam./

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jan. 04 2015, 06:47

Fura helyszínnel állt elő a lányka, azt meg kell hagyni. Egyáltalán nem gondoltam volna, hogy egy ilyen alap pályával, küzdőtérrel hozakodik elő, még akkor sem, ha ennyire „fáradt”…. már ha igazat mond ezzel kapcsolatban, mert megsajnálni nem fogom csak azért, mert nem pakolt kitartásra Suspect Én lelkileg már felkészültem már  a a kihívásom elküldésekor arra, hogy ugrabugráló nyuszik, csillámpónik, meg pihe-puha édi-bédi cukiságok fognak körülvenni az egész harcunk alatt. Na, így utólag már azt gondolom, hogy azzal a helyszínnel megfoghatott volna, de ezzel? Ez pont nekem kedvez. Egy függőhíd hármas akrobatikával? Sima ügy, még csukott szemmel is képes lennék harcolni az ingatag hidacskán. Meg is kérdem tőle, hogy mire fel ez a logikátlan, tőle abszolút szokatlan helyszín.  
- Veeeeeh, de unalmas vagy. miért jelentkeztél egyáltalán, ha nem akarsz harcolni? Razz ezt meg kell kérdeznem. Én azért vagyok itt, mert harcolni, szórakozni akarok és nem muszájból. Normális ember nem szereti a muszájból csinált feladatokat, én meg aztán különösen nem, főleg ha azt még el is várják tőlem Suspect  Meg a nagy fenéket Razz  
- Mit gondolsz, meddig fogod így kihúzni? Ez aréna, itt szórakoztatni kellene a népet – valójában az lenne az igazi kérdés, hogy mennyi szórakozásban lesz nekem részem, de hát sok fülecske hallatára nem mondok ilyen önző dolgokat, mikor kijelentette az ellenfelem, hogy egy pöppet kedvtelen. Mindenesetre Reginald már nyugtalan, így nem lehet tovább húzni a dolgokat.
Közelebb lépkedek, hogy jól láthasson, persze lazán nyomom, ekkora akrobatikával? Röhögve, de egyszer csak felugrok a jobb oldali, felső tartókötélre, zsebre dugott kézzel.
- Pssszt Regi!!! Égesd el a köteleket azon az oldalon – mutatok a bal oldali kötelekre.
~ He?! Miért? >.< ~ értetlenkedik szokás szerint és visszakérdez ahelyett, hogy teljesíteni azt, amit mondok >.>
- Mert akkor adok sütit Rolling Eyes
~ *-* ~ ennél több nem kell, alaposan fellángol és megkezdi a műveletet. Nem kell túl sok idő, ahhoz, hogy a lángocskák elintézzék a vékonyka köteleket… egyre több pixel válik le belőlük.
- Ai-chan! Jobb  lesz, ah leutánozol, mert bukta lesz a vége Razz kiáltok oda neki, hisz már ő is a hídon van, és talán látja is, mire készül a madárkám, de azt biztosan, hogy én már egy kötélen egyensúlyozom, méghozzá piszok jól Cool

_________________
[Hardcore] Ai vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by RenAi Vas. Jan. 04 2015, 14:08

A harcunk akaratlan is megkezdődött, majmok a fán a helyükön a bokrokban undi pókicák gubbasztanak, talán csak egy dologról feledkeztem meg. Elolvasni a mapp leírását, így tartalmazhat még furcsa meglepetéseket.  oO Japp, igazság szerint nem olvastam csak amit kiadott elsőnek random, arra kattintottam. Itemeket nem használhatunk azt beállítottam. Bár engem amúgy sem kéne ilyen dologtól félteni. >< Igyekeztem össze szedni magam és  Nem kellett sokáig haladnom, hamarosan megláttam a fiúkat, és támadásnak is lendültem, vagyis csak szerettem volna. Ugyanis úgy félúton ügyesen orra vágódtam. ><” Mire elkezdtem feltápászkodni, addigra már Ren kérdezett is.
- Mert ezt beszéltük meg, és mert én betartom a szavam. – Vágom vissza, és tény úgy volt hogy ha legközelebb kihívjuk egymást akkor összemérjük mennyit is fejlődött a másik. >< Vagyis inkább csak én. Miközben én eljöttem úgy hogy tudom hogy nem igazán fejlődtem sokat, sőt szinte semmit. Bosszantó >< Ezek után kinek is lenne kedve egy ilyen arénához, ahol tudja hogy esélye sincs igazán.
- Én nem szórakoztatni és nem is szórakozni vagyok itt. Most nem. Leginkább egy megbeszélt dolgot teljesítek és már alig várom hogy haza érjek Jinhez. >.>  – Magyarázom meg, de még számomra is furcsa sőt idegen volt ezt így kimondani. Mire észbe kaptam addigra Regi furcsa dolgot csinált. Igazság szerint elkerekedett szemekkel figyeltem, valahogy nem hittem el hogy még így is szabotálni akar a fiú. ><”
- Ez gonosz! – Kiáltok fel, majd még épp hogy sikerül megkapaszkodnom abban a kötélben amin Ren már ácsorgott, és egy lendülettel én is fellendültem és immáron talpon néztem szembe a fiúval. Tudom hogy csak Rent támadhatom, míg Regi engem fog ostromolni. Veszett ügynek vélem én is az egészet, egyszerűbb lenne csupán leugrani innen, de az nyilvános gyávaság lenne. Noh gyerünk. >.> Azzal a pajzsom és a kardom a kezeimben, és már neki is lendültem a futásnak, hisz hármas akrobatikával nekem sem okozhatna ez gondot, hehe ^^”

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jan. 11 2015, 02:31

Nem esik nehezemre beismerni, hogy már a kezdetektől nem értettem ezt a lányt. Teljesen más síkon mozgunk és ez inkább az utóbbi időben igazolódott be. Nem mintha zavarna, csak furának tartom, őt, meg a viselkedését, de legfőképpen a szeszélyeit Suspect Kétlem, hogy túl sokáig megférnénk egymás mellett… rövid úton elmebaj, utána meg leugrom Aincrad széléről, az tuti…. A mostani dolga sem mondható épp mindennapinak, vagyis érthetőnek, bár lehet, hogy csak én nem értem Suspect
- Aha…. értem… - valóban volt valami ilyesmi ígéret, még halványan emlékszem is rá, mégsem hinném, hogy csak miattam illetve az ígéret miatt lépett volna be ebbe az arénába
- .. és… csak emiatt léptél át erre az arénára módra? Surprised kérdeztem, mert tényleg érdekelne a dolog, ha már annyira nincs hangulata a harcokhoz mostanában.
- Mert, minek is léptél volna át egy olyan módra, ahol bárki bármikor kihívhat? :O Ez így nem logikus Ai-chan Razz  Nem akarsz harcolni, de belépsz egy olyan arénába, ahol szinte kötelező Rolling Eyes - világítok rá erre a bitang nagy ellentmondásra. Igazából tök mindegy, mivel elfogadta a kihívást és itt is van…. csak….. fura Razz
Reginald az utasításaimnak megfelelően égetni kezdi a kötelet, hogy az jól elszakadjon. Csupán az egyik oldalon, de ott mindkét tartókötelet, eközben én nemes egyszerűséggel felugrok a megmarad kötelek egyikére, arra amelyik felül helyezkedik el.
- Nem gonosz Razz Inkább izgalmas Razz felelem és már szakadnak is a kötelek. Pont idejében sikerült neki is felszökkenni. Reginald simán repül, neki a függőhíddal gyúlt volna meg a baja a harc közben, így azonban senkinek sincs nagy hátránya. Legalábbis azt hiszem, mivel már fut is felém a lányka a kötélen.
- Csak óvatosan Razz figyelmeztetem és elkezdek ugrálni a kötélen, ezzel is megzavarva, na meg Rolling Eyes  hátha leesik, hehe. Míg én ugrálok, addig Regi  oldalirányból támad, és bizony nem csak az éles karmára kell odafigyelni, de az egyensúlyra is, hehehe…


3x támadok, sebzés: 61/9, támadáshoz 3 vagy fölé kell dobnom, specre 4 vagy fölé, 4. körben pihenek
3 támadás Regitől, találatonként 61 sebzéssel.

_________________
[Hardcore] Ai vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 11 2015, 02:31

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Ai vs Ren 4767251444_0f76bf2817_s [Hardcore] Ai vs Ren 4766609959_af0c0eb7c7_s [Hardcore] Ai vs Ren 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by RenAi Vas. Jan. 11 2015, 18:33

Ismét Ren az ellenfelem. >.> Nem igazán örültem neki, főleg hogy akárhányszor találkoztunk valahogy mindig én húztam a rövidebbet miatta. Régi szép idők amikor még nem volt ennyi expje és ekkora arca, akkor még ő is más volt és jobban el tudtunk lenni egymással. Viszont most….>.>

Egy függőhídon ácsorgok, meg sem fordul a fejemben hogy elhagyjam ezt a hidat, talán nem is tudatosul bennem hogy nem túl erélyes nekem ez a helyzet.
- Igen. – Válaszolom nemes egyszerűséggel.
- Nem értem miért olyan furcsa ez, ha megbeszélünk valamit akkor megpróbálom teljesíteni ha módom van rá. – Magyarázom meg, bár már magába a magyarázkodásba is bele tudnék fáradni… Talán valami más bajom lenne? Tényleg nem vagyok tól jól, fáradt és ingerlékeny vagyok. Egyszerűen nehezek a végtagjaim pedig még súlyemelésem is van… valami tényleg nincs rendben velem… de erről nem szólok. Kizárt hogy bárki is hinne nekem hisz csupán a kinti betegségek generáltak hasonló tüneteket, de idebent senki sem lehet beteg…
- Kötelező?  Hoppá. – Lepődtem meg.
- Most tényleg? – Ujjuj nem olvastam el a feltételeket, csupán át futottam pár dolgot..>.>
- Hát.. ez nem túl jó… - Kapok a fejemhez és kezdem el vakargatni azt. Mire viszont magamhoz térnék a fiúk már intézkednek is . És én két kézzel kapaszkodva egy kötélben lógok lefele, ahelyett hogy a biztonságosnak vélt hídon ácsorognák és várnám hogy mikor támad rám valamelyik a két jómadár közül. Kisziszegek egy mondatot a fogam közül mire jön is a válasz. Majd összszedem magam és fellendülök a kötélre.
- Hopp. Ez egyszerűbb volt mint gondoltam. – Magyarázom. Mivel az akrobatikámat valahogy mindig csak ritkán használtam eddig, de most végül is teljesen jól jött. ^^ Majd úgy döntöttem ha ők nem támadnak akkor azt majd megteszem én. ><” Neki is lendültem hogy a fiút mihamarabb megsorozzam és véget vessek a meccsnek és mehessek haza végre pihenni. :3

Kellemetlen volt mikor elkezdett ugrálni a kötélen, de miután megtaláltam az egyensúlyom utána fel tudtam venni a kötél ritmusát. Így szinte előre láttam mikor hogy lépjek. Uhhuuu *-* Csodás dolog ez az akrobatika. Mire össze szedtem volna magam Regi már támadt is, nekem alig volt időm reagálni, az első támadását egy szimpla lehajolással kivédtem, de a madárka gyors volt, és kétszer rám is támadt. Így csupán most tudtam bekapcsolni a pontgyűjtő képességem. A madárka sokat sebez, és sokszor… >..> Ez nem lesz hosszú meccs. Viszont… ^^ A képességem után nem törődtem a madárkával, leginkább minden második és többi támadását próbáltam csak kivédeni,  és nem leesni innen. Végig futottam a kötélen, majd ha elértem Rent sem támadtam. Szimplán csak átszaltóztam a feje felett és folytattam tovább az utamat. ^^

/Élet:55=225
Páncél:0

Felhasználható pontok:0
Ért sérülés: 2x61=122

/Pontgyűjtő képességem aktív, a testem félig áttetsző./


A hozzászólást RenAi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 11 2015, 18:34-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 11 2015, 18:33

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Hardcore] Ai vs Ren 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jan. 18 2015, 22:24

Kezdem érteni, hogy miért vonakodtam korábban kihívni ezt a lányt… iletve emlékezni, nem érteni Rolling Eyes
- Azért furcsa, mert te előbb léptél át erre a módra, mint én  Suspect - igen és pont ez az, ami üti az állítását. Tehát valami nem okés a dologgal, vagy csak megint szimplán figyelmetlen és persze butácska. Ezt mondjuk már megszokhattam volna, mert van jó pár lányka, aki ugyan ilyen és legalább ugyan ennyi idő alatt képes kikészíteni az ember agyilag.  
Kicsit meglep, hogy nem tud egy elég fontos információt arról a módról, amibe épphogy csak átlépett. Háááát… ezt is mondhatjuk afféle női észjárásnak, amit ugye mi férfiak sosem érthetünk meg.
- Jaja.. nem is tudtad? – veeeeh, ez jellemző. Még csak el sem olvasta  leírását az új módnak, csak átlépett? Vagy felületesen átrobogott rajta? hmmm… :suspecT:
- Jó, nem kötelező, de ha nem fogadod el, automatikusan elveszted a mérkőzést – azt ugye meg nem mindenki engedheti meg magának, például én sem. De ez most nem is fontos, már amúgy sem számít ez az egész.
A harcunk elkezdődött, és már egyetlen egy kötélen egyensúlyozunk mind a ketten. lén nem csinálok mást az ugráláson kívül. Reginald ellenben támad, ráadásul nem egyszer, nem kétszer, hanem háromszor. Kicsit meglep ez a lassúság, amit Ai-chan produkál, de hát lovag, meg tank… nem lehet villám Suspect
Míg én ezen gondolkodom, ő felém indul, de nem támad, hanem átugrik felettem.
- Veeeh, ez így unalmaaaaas >.> - Nyilvánítom ki nemtetszésemet a lány felé, vehetné a lapot, mert ez így nem párbaj, de akkor már…
- Regi!!!! A kötéééééél!!!!  - szólok a petemnek, aki máris a lány felé tart
~ Kussoljá’ >.< ~ o.O  beszól egyből, de azért a kötél alatt is elrepül ezzel meggyújtva azt. Csak azután támadja meg Ai-chant, alulról felfelé támadva, éles karmaival megcsapkodva a hátacskáját.
- Húúúúúha… Aia-chan... a kötél, a kötééél – játszom a pánikbaesett áldozatot az égő kötélen.

3 támadás Regitől találatonként 61 sebzés.
A kötél ég.. egyen mondjuk 3-4 kör, mire leszakadunk (?)

_________________
[Hardcore] Ai vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 18 2015, 22:24

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Ai vs Ren 4766609959_af0c0eb7c7_s [Hardcore] Ai vs Ren 4766612103_86ee832108_s [Hardcore] Ai vs Ren 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by RenAi Hétf. Jan. 19 2015, 09:53

Gweh ez a gyerek ki készít engem, miért nem elég neki annyi hogy itt vagyok és kész, erre még kérdésekkel traptál ahelyett hogy neki vágnánk a dolgoknak erre még magyarázkodjak is….>.>

- Azért léptem át, mert kíváncsi voltam miben másabb. – Magyaráztam. Majd meglepett.
- Nem, tényleg nem tudtam. – A két mutatóujam érintgettem össze zavaromban.
- De most már tudom, és itt az ideje hogy kitapasztaljak belőle mindent. o/ - Mondtam valamivel lelkesebben.
- Ha csak elolvasom úgyis elfelejtem de ha kitapasztalom azt már kevésbé. – Csacsogom, és tényleg így van. Hajlamos vagyok megfeledkezni dolgokról. oO
- Hmm… - Tettem a szám elé a kezem tanakodva.
- Köszi az infót, nem tudom még hogy kezelem, úgy látszik gyakran kell majd ide járjak ha jót akarok magamnak. ^^ - Kissé zavartan mosolyogtam, a harc számomra olyan volt mint egy foghúzás.>.> Injekció nélkül. :O
De hát itt vagyok így most félre tettem az efféle kényelmetlen gondolatokat, és immáron a harcra vagyis inkább a kötélen maradásra koncentráltam. Tudtam hogy ez a helyzet nem épp ideális nekem, így hát megkíséreltem lekerülni a kötélről amilyen gyorsan csak lehet. Regiék gyorsak. Nagyon gyorsak. Három támadás máris megcsípte az életem, és csak most tudtam aktiválni a képességem, így még ebből a sebzés garmadából gyűjteni sem tudtam. >< A kötélen haladva átugorva a fiút Ren Regi után kiált, majd ismét jön és támad, a háromból egyet sikeresen kivédtem, magam sem tudom hogy, hisz az események kissé felgyorsultak a számomra. Lehet pont Regi hibázott el egy mozdulatot. Viszont végre akadt néhány pont amit felhasználhatok. Ren kiált, én pedig akaratomon kívül fordultam hátra mire megláttam hogy a kötél felperzselődött, de nem kapott lángra. Ren kétségbeesett nőies sikolya nem hagyta hogy csak úgy magára hagyjam, így a két kezem a megperzselt kötelet markolva oltottam el a veszélyforrást. Majd fogtam és indultam meg ismét a fák közé. ^^ Miközben kénytelen voltam az életcsíkomra pillantani, majd rájönni hogy kénytelen leszek feltölteni a maradék pontot. >.> Ha nem találok ki valamit ez nem lesz hosszú meccs. >< Sőt még egy támadást sem fogok kibírni. Ez bosszantó! >< És ekkor ugrott be még valami, sokat nem de talán segíthet. Buffoltam magam gyorsira elvégre Regi a nyomomban lihegett. :O.

/Élet:225-124=101+30=131
Felhasználható pont:30=0
Sebzések:
Regi: 2x61 plusz, a kötél eloltása 2 pont. Összesen:124

Gyorsaság buff: +22 pont./

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Jan. 26 2015, 13:54

Ennek már a fele sem tréfa vazeg Suspect   Csak azért átlépni egyik módból a másikba, hogy megtudja milyen az? :O  Ráadásul még el sem olvassa előtte, hanem go, irány az új cucc, hátha nyerő lesz? Háááát… nah…. azt hiszem ezúton kijelentem, hogy tényleg felhagynak azzal, hogy megértsem a női logikát, de kiváltképp Ai-chan logikáját, amit én így, férfifejjel még csak nem is neveznék  logikának, mert nem az Suspect
- Hát az biztos, feltéve, hogy akarsz egyáltalán harcolni és nem csak ugrabugrálni, amit mellesleg én is tudok Razz mindegy, hagyjuk is, mert csak a fejem fájdul meg tőle. Legutóbb, ha jól emlékszem arról volt szó, hogy később összemérjük az erőnket, az új erőnket, hogy ki mennyit fejlődött. ehhez képest, még csak meg sem támadott. Az hiszem, hogy ezt nevezik brutális visszafejlődésnek. Pedig nem is harcolok teljes erőmből, de lehet, hogy azt kellene, hogy előcsalogassam a kis vadmacskát, már ha él olyan Ai-chanban egyáltalán  Rolling Eyes
Reginald ellenben nem fogja vissza magát és újfent támadva leakaszt egy jó adag hp-t a lánytól, azután még egyszer megteszi ezt. Nem tagadom, élete az van bőven, azonban ezt bőven ellensúlyozza a lassúsága. Arra is rakhatna néhány pontot, már ha akar valamit kezdeni is az arénában, mert így aztán tuti nem fog Suspect  Közben egy kis trükköt is bevetek, felgyújtom a kötelet és megjátszva magam kiáltok,  erre facepalm  eloltja a tüzemet és vele együtt a mókát is elrontja Sad  Goni ez az Ai-chan Sad  Ha ez még nem is lenne elég a mai napra, megpróbál meglépni, de azt már nem hagyom ˇ^ˇ Amúgy is meg kell neki mutatnom, hogy mennyire gyengus lett… sokkalta gyengusabb, mint annak idején.
- Regi!!! – intek petemnek, aki már irányt is vált… egyenesen felém tart, színe feketére változik és voálá, már is rajtam van a menő fekete páncélom, ami megdobja pár statom.  Egy szempillantás alatt utolérem a lánykát és ezúttal én kerülök elé egy nagyon menő előre szaltóval, hogy aztán orron pöccinthessen legalább háromszor.
- Nesze-nesze orrpöci a gyengusoknak neszeeeee…..

Sebzés: 2X vagy 3x 87 +10 tűzsebzés


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 26 2015, 16:32-kor.

_________________
[Hardcore] Ai vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 26 2015, 13:54

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Hardcore] Ai vs Ren 4767250438_224285ea8b_s [Hardcore] Ai vs Ren 4766610511_dda12706fc_s [Hardcore] Ai vs Ren 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Hardcore] Ai vs Ren 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by RenAi Hétf. Jan. 26 2015, 20:36


Nos mit mondjak, nem volt túl sok kedvem harcolni. Vele meg pláne nem. Legalább annyira idegesítő lett ez az alak mint annak idején Zhel. Bár vele az állandó döntetlen tudott ingerelni, Ren-nek a dumája és a fellengése az ami nem tetszemmé teszi a fiút. Pedig régen bírtam. Valahogy manapság magának valóbb lett. >.> Egoman a gyerek az tuti. ><” Viszont akadt pár olyan pillanat ami nyugisabb volt és amikor tudtam vele értelmesen is beszélni. Szóval igazán nem tudom hova tenni őt. Regi viszont sokkal másabb, ő egy igazi hős. Imádom úgy ahogy van. :3 Régi szép pillanatok.

Sokáig nincs időm mélázni és gondolkodni. Szép kis akadályt gördített a fiú elém, vagyis csak szeretett volna hehee. Akrobatika hármasommal simán túlélem, legalábbis ha másra nem koncentrálok csakis arra hogy fent maradjak a kötélen. :O Így is volt, első szándékomban biztonságosabb helyre akartam húzódni, az erdő a dzsungel tökéletes megoldás lett volna erre, már ha eljutottam volna odáig. A fiú gyors ráadásul képit is használt, míg az én gyorsi képim besült, na passz >.> Mit kellett volna tennem ebben a pillanatban, Ren beért, és én a szememmel végigkövettem a szaltózását miképp pont elém vág. ><” Káromkodni lett volna kedvem. Az hogy nem volt kedvem harcolni, nem jelentette azt nálam hogy hagyni is akarom magam. De a lassúságom és a túlzott agyalásom, a bumm-bele helyett… oO Hát ide vezetett. Sad Szomorú tény volt, bár várható, az első találattól tudtam hogy bajban leszek, és míg eddig kettőt most hármat is tudott támadni. Valahogy épp hogy ki tudtam védeni eddig egyet-egyet de az is inkább szerencse volt mint tudás. Mindezek mellett.
- Orpöccintés?! – Kaptam az arcomhoz, vagyis inkább a piros pixeles orromhoz.
- Ez gonosz volt. – Nem kezelt ellenfélként, bár én sem viselkedtem úgy vele.
- Visszavágó? Fejlődni akarok, mások hasznára lenni... – Kérdeztem vissza.
- De persze nem mostra gondoltam. >.> - Szögeztem le gyorsan.


_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Jan. 26 2015, 21:22

Ideje megmutatnom, hogy ki mennyit fejlődött a legutóbbi harcunk óta. Én rengeteget, bár ez nem is volt kérdés, ezt már akkor is lehetett tudni, sejteni, de azt, hogy Ai-chan meg nem előre hanem hátra tesz nem is egy, hanem két lépést, az engem is meglepetésként ért.  Fogalmam sincs, hogy mit csinált, de én igyekszem máshogy intézni a saját dolgaim. Így belegondolva erre is csak ez a lányka lehet képes, hogy gyengébben jelenjen meg, mint annak előtte Suspect
Talán pont ezen okból nem is finomkodok vele igazán, főleg miután menekülőre fogja. Ilyet egy párbajban nem szokás csinálni, kiváltképp akkor, ha én vagyok a párbaj egyik résztvevője. Intek Reginaldnak, ő aktiválja az egyik képességét, majd támadásba lendülök az újonnan magamra varázsolt páncélommal. Egy laza szaltóval előtte termek és előre megfontolt szándékkal orrocskán pöccintem, de nem egyszer, nem kétszer…. háromszor \o/  Illetve a harmadiknál már felugrik a picike ablakocska, hogy már ne bántsam, mert vége a párbajnak, de azért jól esett nekem az is ˇ^ˇ
- Az bizony :p   Talán valami bajod van vele? Razz öltöm ki a nyelvem, egyértelműen gúnyolódok vele, de csak nagyon visszafogottan Rolling Eyes
- Dehogy volt gonosz, inkább menő, hogy pár orrpöccintéssel le tudtalak győzni. Most komolyan, még gyengébb vagy, mint régebben- adom a tudtára a tényeket, ha eddig nem eszmélt volna rá saját maga.
- De komolyan, mi a fenét csináltál eddig?  - kérdezem érdeklődve…. őszintén szólva még találgatni se tudok. Ez nem az eredeti világ, ahol eltunyulhat az ember, mert exp-t nem veszít… szóval… nem tudom Suspect
- Lehet róla szó, de legközelebb képes leszel megütni, vagy már az elején elfutsz? Razzszurkálódok még egy kicsit, majd hátat fordítok neki. Kicsit még menőzök a közönségnek, mert azt mindig kell…
- Pápá Ai-chan o/ - intek majd elhagyom a küzdőteret…. kellene valami izgalmasabb küzdelem is a mai napra még >.>

_________________
[Hardcore] Ai vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by RenAi Hétf. Jan. 26 2015, 21:40

Könnyedén lecsapott, bár valahol ezt már vártam. Sőt láttam az elején, sőt talán ezért is óckodtam annyira a harctól és ezért is éreztem magam eleinte ennyire nyűgösnek és fáradtnak. Most viszont… ez a helyzet , és a fiú gorombasága sem segít rajtam semmit. De elismerem. Igaza van. Tényleg nem fejlődtem és tényleg másképp alakult az állás a multkorinál, akkor legalább Regi kapot tőlem pár minuszt, de most még azt sem. Se Regi és Ren, pedig végig gondolva több lehetőségem is lett volna rá… oO És tényleg. Ennyit tesz a hozzáállás, plusz az hogy az időm nagy részét a biztonságos terep hajkurászásával töltöttem nem pedig támadtam. >.> Főleg hogy a fiú gyorsabb is lett arról nem is beszélve hogy be tudott sülni nála a skillem. oO Az pedig nagy szó. Ezekből merek kockáztatni hogy ő tényleg megnyert magának pár szintet, míg én. Széttárhatnám a karjaim, akkor sem tudnék felmutatni semmit sem. Nem elég hogy legyőz de a módszere felettébb kínos volt, főleg a sok ember előtt. Hát ez gáz >.> De már nem tudom mit kezdhetnék vele. oO

- Ne bánts már folyton. Gonoszabb vagy mint eddig bármikor. >.> - Nem értem hogy nem veszi magát észre, bár valószínű csakis azért mert nem is akarja. Tehát tényleg gonosz. ><”
- Ennek az lehet az oka hogy új felszereléseim vannak, és rosszabb összeállításban addig amíg meg nem lesz mind. oo Arról nem is beszélve hogy az utóbbi két héten inkább a céhes lányokkal töltöttem az időt, és csak pár harc és egy küldi fért bele az időmbe. Szorgosabbnak kéne lennem. – Oktatom ki magam még mielőtt ő tenné meg. >< Az utolsó mondatára csak kiöltöm a nyelvem, gyerekesen. Nem tudtam rá mit visszavágni, bár ha jól fejbe csaptam volna talán segített volna főleg hogy még mindig a kötélen vagyunk. Heheee vicces lenne lelökni innen, míg illegeti magát a közönségnek. ><” De az engem minősítene. >< Bleah… Így viszont hogy vége a harcnak végre mehetek haza. Villan a kristály és már itt sem vagyok. o/


_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 27 2015, 00:13

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 02. 26-án küzdhettek meg.

Jutalom: 90 exp 240 arany

Ren +10 pont
RenAi +1 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ai vs Ren

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.