Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Souryuu

+6
Chancery
Kayaba Akihiko
Danee
Anatole Saito
Ryuninji Ren
Phobos
10 posters

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

[Miniboss] Souryuu - Page 7 Empty Re: [Miniboss] Souryuu

Témanyitás by Chancery Szer. Szept. 30 2015, 23:19

~Én eztet már nagyon unom, nagyon fázom, éhes vagyok, szomjas vagyok, fáradt vagyok, nyűgös vagyok, fázom, éhes vagyok, fázom meg éhes is vagyok, meg amúgy is elegem van. Neutral  ~
-Véletlenül nem fázol...? Rolling Eyes
~De ><~
-Akkor üssük le, aztán menjünk haza. -kacsintok rá. Valami utolsó löketet a macskának is kéne adni, miközben próbálom valahogy - nulla sikerrel - elkerülni a sárkány csapásait. Na de komolyan, hogy lehetne kikerülni egy ekkora dögöt? Amúgy is menjenek a fenébe ilyenkor a programozók, hogy könnyűnek titulálnak egy ilyen harcot Neutral
Vagy... volt erre egyáltalán nehézség írva? Mióta is vagyunk itt, pár órája, vagy már hónapok óta? Lassan teljesen elveszítem az időérzékem is ebben a hidegben.
-Nna, akkor most ebbe adjunk bele mindent! -csapok a tenyerembe, miután Álom meg is indult a nevünket hallva. Ő is nagyon menni akar már, én is, és szerintem mindenki. Épp elég katasztrófa ez a harc ahhoz, hogy tovább húzzuk. Meghúzom a flskámat a batyuból, majd: égj, te fene nagy rondaság... uhh, fáj még ilyet gondolni pont egy sárkányra, akik amúgy elég gyönyörűszépek, ő meg aztán pláne, csak hát dühös vagyok már, meg ideges.... Embarassed


Álom támad a kockával, én pedig igyekszem gyújtogatni a Pirokinézissel o/  Ha az sikerül, akkor 20 sebzést még rálökök a dögre. Ja, és megíva egy Nagy Poti (+40 HP)


Edit: Képi és poti nem lehet együtt... facepalm büntiből elveszem mindkettőt magamtól Very Happy


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 30 2015, 23:21-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Souryuu - Page 7 Empty Re: [Miniboss] Souryuu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 30 2015, 23:19

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Souryuu - Page 7 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Souryuu - Page 7 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Souryuu - Page 7 Empty Re: [Miniboss] Souryuu

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 04 2015, 22:56

Az utolsó néhány vörös pixelpont is eltűnik a nagyra nőtt gyík életsávjáról, így a sárkány teste pillanatokkal később számtalan apró, fényes szilánkká esik szét, mely azért kétségtelenül gyönyörű látvány. Aki rendelkezik észleléssel, az viszont felfigyelhetett egy olyan fényre is, ami nem tartozott oda: a tíz-tizenöt méter magasból, a sárkány már nem létező fejéről leeső, fekete hajú lány használta a teleport kristályát, még megkínálva titeket egy baljós kuncogással. Viszont ettől függetlenül vége van, Roderick térdre esve hálálkodik az égnek, Köpenyes pedig önfeledten ugrik Hinari nyakába, aztán ahogy észreveszi magát, konkrétan elmenekül. Azért a csuklya alól csak kicsúszott egy fekete copf.

V.É.G.E.


Mivel ez egy igen nehéz és hosszadalmas küzdelem volt, ezért a szokásosnál magasabb, 50 exp jutalmat adok mindenkinek, akinek a karaktere még él és virul, függetlenül attól, hogy kiesett-e vagy sem. Meg Jinnek, mert ő azért itt volt a végéig. A ritka mob felfedezéséért jár további 50 arany, illetve Chancery last hit bónuszként tárgyjutalomban részesül: Sárkányfog Rúna (+15 erő +5 spec).
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Souryuu - Page 7 Empty Re: [Miniboss] Souryuu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.