Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chan vs Jin

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 12 2014, 14:51

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Chan vs Jin - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Chan vs Jin - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Chan vs Jin - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s Chan vs Jin - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Szer. Nov. 19 2014, 15:34

A téma egy rövid ideig a képességekre terelődik, talán pont azért, mert Chancery-san már kétszer megpróbálta használni ugyan azt a képességet, sajnos sikertelenül. Az egyiket magam is használtam már a havas minibosson, és nagy hasznát is vettük, szó szerint életeket mentett. Ezt akkor nem tudtam elmondani neki, de most megejtem…. és elpirul.  Nem teljesen értem az okát, ezért nem teszem szóvá, csupán mosolyommal próbálom enyhíteni zavarát. Azután szóba kerülnek a kisállatok és azoknak képességei, de őszintén bevallom, hogy képtelen vagyok azokat is lemásolni.
- Sajnálatos, de azért nagyra értékelem a kedvességed -  válaszolok a macskafélének, majd érdeklődve figyelem a vizuális effektet, ami lezajlik a szemeim előtt. Módfelett érdekes látvány, ám egyelőre nem teljesen értem, miért is történik ez. Talán valamiféle képesség, védekező, vagy támadó… nem tudom megállapítani. Védekezésre nincs szükségük, ezzel szerintem Chancery-san is tisztában van, ahogy a petje is.  Nincs más választásom, mint figyelni és magam kideríteni..
Tovább nem húzzuk az időt, készek a támadásra, újfent mind a ketten jönnek ellenem, a kisállat és gazdája, hogy tovább csökkentsék a már amúgy is megtépázott életpontjaimat.  Be kell, hogy valljam, nem gondoltam volna, hogy ennyire el lesz nyújtva e párbaj.  Minden bizonnyal visszafogja magát az ellenfelem, vagy lehetséges volna, hogy ő maga sem költött valami sok pontot a gyorsaságra?
Kicsit meghökkenve figyelem „előadásukat”  meg is zavarodom egy pillanatra, melyből a Álom támadása zökkent ki. Pajzsom megint csapásra emelem, mégsem lendítek. Chancre-san a földön van, földön fekvő ellenfelet nem támadok meg, az nem én lennék. Mást nem teszek, mint hátrébb szökkenek pár lépést, hogy tartsam a távolságot.
- Jól vagy Chancery-san? – kérdezem, mert sosem lehetünk ebben elég biztosak. Azért az emberek nem szoktak egyik pillanatról a másik  a földre kerülni, ráadásul mindezt külső segítség nélkül.



HP: 151/330
Páncél: 0/137

_________________
Chan vs Jin - Page 2 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Chancery Szer. Nov. 26 2014, 22:07

-Persze, persze, kutya bajom. -tápászkodom föl a földről és porolom le a ruhám, hiába tudom, hogy nem esne annak semmi baja. A tollak időközben maguktól is eltűntek, a tettes, amin elcsúsztam, utolsónak teszi meg az elpixeleződést, mintha csak gúnyolódna rajtam, hogy milyen könnyen elestem benne. Kicsit fintorgok, ahogy ellenőrzöm mindenem állapotát, főleg a cicafülek helyzetét, majd ismét Jinre nézek.
Álomkelő viszont rosszalló prüszköléssel közénk ugrik.
~Cöh. Ennyire azért ne legyél szó szerint is lovag. Avagy nyugtass meg, hogy ha életed múlna a dolgon, megtámadtad volna.~
-Álom!
~Ez már a sokadik ilyen alkalom, mikor a ti illemszabályaitok szerint kihagyta a támadást. Idegesít.~
Jobban belegondolva, a macskának igaza van. Én is csodálkoztam azon, Jin miért nem támad sorozatosan, megállás nélkül, csak a kötelező pihenőidőt kihasználva, főleg, miután az Arénában az ilyesmi jóval szigorúbban van véve és a pihenés nem tolódik el azzal, hogy nem csinálsz semmit egy véletlenszerű körben. Így még rosszabb érzés, hogy az ő élete már sárgában, de az enyém olyan érintetlen, mint egy szűzlány.
Ám várjunk csak! Mi van, ha nem a véletlen miatt nem talált el eddig, hanem egész egyszerűen... ilyenek a pontjai. Mi van, ha képtelen eltalálni? Megrázom gondolatban a fejem, de azért a képzeletbeli listán felvésem ezt is, mint lehetséges opciót. Igaz, ezt a teóriát csak egy módon tudom bizonyítani magamnak, mégpedig ha direkt hagyom magam. De hogy hagyhatom magam direkt, ha nem mozdulok.
Jin-sama-t elég könnyű megismerni, ha úgy vesszük. Mivel úgy viselkedik, mint egy valódi lovag, nem is fog támadni, amíg én, mint hölgy és párbajtárs, nem kezdeményezek.
-Na, akkor táncoljunk tovább. És tényleg bátran. Nem fogok egy csapásba belehalni. -mosolygok ravaszul, és miután Álom is kiugrott helyéről, hogy végigkarcolja a férfi mellkasát, én is nekiindulok.


//Első kocka Álom, második én//

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 26 2014, 22:07

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Chan vs Jin - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Chan vs Jin - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Chancery Szer. Nov. 26 2014, 22:08

Hopp Embarassed

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 26 2014, 22:08

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
Chan vs Jin - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s Chan vs Jin - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Nov. 30 2014, 18:09

- Rendben, ennek örülök – nyugodok meg, amint hallom szavait. Nem komoly, nem képi hatás vagy mellékhatás. Egyszerűen csak elesett, nem történ semmi komoly, az aggodalom pár röpke pillanat alatt el is múlik.  Nem teszek semmit, míg a földön van, csendben várok, tűrve a támadásokat.
Chancery-san nem húzza az időt, hamar felkel és ellenőrzi dolgait, de úgy tűnik, hogy valóban nincs semmi probléma.  Nincs gond, ám az idomárlány kisállata másként gondolja és ezt közli velem is. Egy mosollyal jutalmazom őszinteségét, illene nekem is annak lennem.
- Ez nem teljesen így van Álom-san. Amennyiben az életem veszélyben lenne, kihasználnám az alkalmat, míg ellenfelem a földön fekszik és elteleportálnék. Nem sodornám magam további veszélyekbe, ha el is kerülhetem azt – igyekszem elmagyarázni nézeteimet a kisállatnak. Hogy megérti, vagy sem, ez már igazán nem rajtam múlik.
- E játék már épp eléggé megváltoztatott ahhoz, hogy kezet merjek emelni a másik nem tagjaira. Nem tetézném tovább bűneimet azzal, hogy tehetetlen ellenfél ellen is használom fegyverem.  – fűzők hozzá még egy keveset és azt hiszem, ezzel teljesen el van magyarázva a lényeg.  Újfent felöltöm a harci pozíciómat, és várom, hogy ellenfeleim támadásba lendüljenek. Mást amúgy sem tehetek, csak tűrhetem, hogy nekem rontanak és megrövidítik élet csíkomat. Már nem kell sok, és véget ér a küzdelem.
- Rendben, kezdhetjük Chancery-san – adom beleegyezésem, nem mintha szüksége lenne rá. Álom-san mellkasomnak ugrik és karmol össze, majd őt követi gazdája.  Ezúttal nincs semmi akadálya annak, hogy magam is támadjak, ezért újfent lendítem a kardom ellenfelem felé, hogy ejtsek rajta egy apró sebet.  Sok esélyt nem látok a sikerre, hogy őszinte legyek nem is töröm magam érte olyan nagyon. Csupán a látszatot akarom fenntartani, hogy küzdök az utolsó életpontomig.  
A hp-m 100 alá csökkent, nem kell sok, mindössze két támadás. Akkor Chancery-san gazdagabb lesz pár ponttal, én meg bőven megelégszem az exp jutalommal.



HP: 95/330
Páncél: 0/137


_________________
Chan vs Jin - Page 2 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Nov. 30 2014, 18:09

hupsz... a dobás Rolling Eyes

_________________
Chan vs Jin - Page 2 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 30 2014, 18:09

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Chan vs Jin - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 06 2014, 17:48

Chan holnap 18:09-ig írhat.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Chancery Szomb. Dec. 06 2014, 18:30

//Egy darabig még ez lesz a rendszer, hogy utolsó pillanatokban írok, ha meg kicsúszok, arról szólni fogok. Félek ugyanis, hogy csak minden nyolcadik napon leszek magamnál eleinte Embarassed  //

Álomkelő a válasz hallatán hátracsapja a füleit, farka idegesen leng ide-oda. Sárga szemei úgy villannak Tetsu-sanra, mint egy autó lámpái.
~És ha kristályblokkoló területen lennél és nem tudnál teleportálni? Ebben a játékban nem szabad ilyen puhánynak lennie az embernek, a harcot pedig minden adandó alkalommal gyakorolni kell, ha vinni akarod valamire.~
Kimutatja borotvaéles fogait, mégis úgy tűnik, mintha vigyorogna.
~Főleg ilyen pontozással, mint a jelek szerint a tied.~
Nekem fogalmam sincs, mire utalhat vagy miről beszélhet, csak nagyokat pislogva hallgatom, na meg elvörösödöm, mikor felfogom, hogy valóban a "puhány" szó hangzott el az imént. Azonmód a macskához lépek és a tarkójánál levő lengébb bőrt megragadva kicsit felemelem a földről, persze méretéből adódóan ez már csak annyira megy, hogy első mancsai vesztik el csak a kapcsolatot a talajjal.
-Viselkedj, te átok! Ha neki ez a stílusa, akkor ne akard megváltoztatni! Úgy harcol, ahogy épp jól esik neki és kész! ><
~Oké, oké, csak tegyél le...~
Megteszem, amit kért, majd a sípot a kezembe fogva bátorítóan mosolygok, miszerint folytathatjuk a harcot. Nincs is hátra már olyan sok, és ki tudja, talán a harci játékokból ismert 'flawless victory' is elérhetővé válik a statot elnézve. Tetsu-san vagy nem túl ügyes, vagy nem elég gyors ahhoz, hogy eltaláljon, bár volt már példa arra, hogy a puszta szerencsének köszönhetem - mondjuk Álom egy tollának -, hogy nem karcolt meg sem karddal, sem pajzzsal. Vagyis a fegyverkezelésre tehetek tippet, miszerint nem igazán épített rá. Speciális képességei valószínűleg elég magasak ahhoz, hogy blokkolják az enyémeket, ez a rengeteg életpont pedig végképp alátámasztja a feltételezésem, hogy a játék talán legtankosabb és legszívósabb játékosával van dolgom.
Büszke mosoly terül az arcomra, ahogy felpillantok...
...és meglátom a felém törő kardot.
-Oh, a csudába! -ugrok félre, de a penge hegye végigkaristolja az oldalam, vöröslő csíkot hagyva maga után. Nem nagy, nem feltűnő, de páncélpontjaimtól búcsúzhatok. Kapásból oda is pillantok, és meglepve tapasztalom, hogy mennyire picike csippent le belőle valójában. A maximuma annak, amit jelenleg a lovagok fegyvere adhat a játékos pontjaihoz, vagyis valószínűsíthetem, hogy sebzésre egyáltalán nem osztott, vagy csak rettentő keveset, és a fegyverbónusz sem a legnagyobb.
Álomkelő már nem áll meg ezen töprengeni, ugrik előre és ahogy Tetsu elhalad mellettem, megpróbál a háta mögé kerülve támadni és minél előbb véget vetni a csatának. Én csak talán reflexből igyekszem rácsapni a lovagra a síppal ezalatt, de az eszem már máshol jár.
-Oké, most ez is meglepett. -kuncogok fel végül, mikor vége a rohamnak. Úgyis kezdek fáradni. -Így már végképp nem halok bele a dologba.


150/150, 58/65

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 06 2014, 18:30

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Chan vs Jin - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Chan vs Jin - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Chan vs Jin - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s Chan vs Jin - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Pént. Dec. 12 2014, 19:39

A legjobb tudásom és saját érzéseim szerint adom meg a válaszom a  kis petnek. Nem akarok neki hazudni, én magam így vélekedem erről az egészről, tisztában vagyok, hogy egyes döntéseim nem logikusak mások számára, de nem kell mindenben a logikát keresni. Az ember nem csupán a logika szerint cselekszik.  Álom-sannal ellentétben mi rendelkezünk érzésekkel is, melyek olyikor nagyban befolyásolják a cselekedeteinket. Kinél jobban, kinél kevésbé, embere válogatja. Nem is lepődöm meg azon, hogy csupán a szavakat érti meg, a mögöttük rejlő valódi választ képtelen felismerni…
- Látom nem teljesen érted, hogy mit is próbálok a tudtodra adni. – közlöm vele mosolyogva.
- Úgy, ahogy a kristályblokkoló terület is egy befolyásoló tényező, úgy lehetnek jelen más ilyenek, amik a javamra billentheik a mérleget. – kezdek bele a magyarázkodásba.
- Teljesen tisztában vagyok pontozásom hátrányaival, de az előnyeivel is. Egyedül valóban nem érek semmit, ezért nem hagyom el a safe-zone-t egyedül. Én a csapatot az egyén elé helyezem és ennek rendje és módja szerint készítettem el a pontozásom – jutok a magyarázatom végére, innentől már tőle függ, hogy mennyi hajlandó megérteni, elfogadni belőle.
- Jelen helyzetben veled szemben állok, de gondolja arra, ha az oldalatokon állnék egy csatában. Nem mindenki lel örömet a pusztító erőben  – talán egy jobb és egyszerűbb válasszal jobban beéri, de nincs több időnk a beszédre, hiszen ez még mindig egy párbaj az arénában.  Chancery-san reakcióján kuncognom kell. Ezek szerint ők is olyan páros, kiknek elég sok mindenben nem egyezik a véleményük mégis együtt harcolnak a legjobb tudásuk szerint. Ez nagyon dicséretes.
A beszédnek vége és a harc folytatódik, ezúttal én magam is támadok, és beviszek egy találatot. Őszintén mondom, hogy nem gondoltam volna, de már valamilyen szinten harcnak lehet nevezni. Az ellenfelem sem sétál el sértetlenül, habár elég csekély mértékben sérült és csupán a páncélja, számomra ez mégis sokat jelent. A támadásom után tovább fogy a HP csíkom, két újabb találatot kapok be, de ez engem egyáltalán nem zavar, helyette Chancery-san felé fordulok.
- Való igaz, mérhetetlenül gyenge vagyok, ezen a téren – nagy mosollyal mondom ezt és inkább a kisállatnak címzem, mint sem a gazdájának.

HP: 39/330
Páncél: 0/137

_________________
Chan vs Jin - Page 2 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Chancery Hétf. Dec. 15 2014, 21:21

Kitartáspontjaim ismét vörös villogásba kezdenek, miszerint kénytelen vagyok leállni egy rövid időre, alig pár másodpercre ahhoz, hogy folytathassam a harcot. Kissé bosszantó dolog, elvégre, ha minden igaz, alig egy-két csapás lenne már csak hátra ahhoz, hogy mindahányan boldogan mehessünk utunkra. Én legalábbis, bár megmondom őszintén, ezt a győzelmet - amit véleményem szerint már zsebelhetek be - nem érzem kellőképp igazinak, mindinkább gyakorlásnak. Pontokat sem érdemelnék érte, és picit még remélem is, hogy a rendszer, érzékelve a különbségeket és az egyoldalúságot, nem fog adni érte semmit a tapasztalati pontokon kívül. Azokra nekem is szükségem van :3
Időközben egyébként is egy párbeszéd jött létre kettejük között, így kissé félreállok, amíg a macska ellenfelével szemben állva hallgatja annak magyarázatát. Valójában Álom sem az a tipikus programok által vezérelt akármi, elvégre amikor a tollal belevágott a festménybe, erősen kétlem, hogy előre meghatározott kódnak engedelmeskedett volna. Ezen kívül ő is ugyanúgy tud szomorú, dühös vagy izgatott lenni szituációtól függően. Csak annyiban különbözik tőlem, vagy legalábbis cakkumpakk az emberektől, hogy jobban uralja önmagát, talán pont abból fakadóan, hogy nem igazi állat.
~Ha nem ezzel kezded a magyarázatot, akkor persze, hogy nem értem.~ -feleli végül, miután mindent végighallgatott és kissé összébb zárja a lábait, jelezve, hogy pihenőidő következik. ~Még soha életünkben nem találkoztunk veled így négyszemközt. Egyedül álltál ki ellenünk, így feltételeztem, hogy te is képes vagy szóló harcokra, máskülönben nem ide jöttél volna, hanem az aréna másik oldalára, a csapatok részlegére. Ti emberek hajlamosak vagytok azt gondolni, hogy a másik gondolatolvasó, vagy anélkül megismer titeket két perc alatt, hogy bármit is mondanátok magatokról.~
Leül a földre, farkát maga köré tekerve.
~Tehát mondhatni, hogy Csan igazat mondott az elején. Vérbeli lovag vagy, egy support, mint azokban a fura játékokban...~
-MOBA-kban. -javítom ki, mire a füle megmoccan egy pillanatra.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Dec. 20 2014, 05:40

Igyekszem elmagyarázni a saját szavaimmal az én látásmódom úgy, hogy Álom-san is megérthesse azt és ha el nem is fogadja, legalább úgy dönt, hogy teljes rálátása van az egészre. A reakciójából és a válaszából ítélve arra a következtetésre jutok, hogy sikeresen elvégeztem a „feladatom” Még el is kuncogom magam halkan a kis pet okfejtésén, és valóban, van benne valami, ami miatt nem cáfolhatom meg csak úgy az állítását.
- Nem egészen így van – kezdek bele végül, de nem a korábban említett szándékkal.
- Ennyire keményen harcoltál volna az elején is, ha tudod, hogy mire vagyok képes egyedül? – teszek fel egy egyszerű kérdést, amire ha minden igaz, már tudom is a választ. Bár ez jóval inkább Chancery-san esetében igaz, hisz valamennyire megismertem már őt, ellenben Álom-san egy pet, nem élő dolog, ezért könnyen eltérhet a véleményünk, de majd a válaszából tudunk meg mindent.
- Mindemellett mi emberek, nem szeretjük felfedni csak úgy a gyengeségeinket, hisz az alapvetően hátrány, ha tudják mivel juthatnak előnyhöz ellenünk – mondom ezt is mosolyogva. Nálam például egyértelmű, de ez nem zavar, de vannak olyanok, akik borzasztóan erősnek, legyőzhetetlennek tűnnek, de rendelkeznek oly gyengeségekkel, melynek kihasználásával egy magamfajta is győzelmet arathatna felettük.
Várom az utolsó csapást, hogy Chancery-san bevigye, de újfent pihennie kell, így tolódik egy pár másodpercet az aréna párharcunk befejezése.
- Igen, mondhatjuk így is, bár inkább Tank, mint Support, de ez is csupán az aktuális társaságomtól függ – ezt már jól tudják a fronton, majdnem mindenki, de akiknek tudniuk kell, azok biztosan. Az én pihenőmnek már vége, készen állok egy újabb és minden bizonnyal az utolsó támadásra. Egy egyszerű átlós vágást ejtek, felülről lefelé nem törődve azzal, hogy könnyedén kivédik a támadásom, ahogy eddig is.

_________________
Chan vs Jin - Page 2 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 20 2014, 05:40

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Chan vs Jin - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Chancery Vas. Dec. 21 2014, 00:30

~Természetesen.~ -vágja rá a macska rögvest, kissé kihúzva magát, farka győzedelmesen leng egyet a háta mögött. Kinyitja szemét, mikor Jin-sama folytatja mondandóját, majd egy kissé felém sandít.
~Nem csak az emberek nem szeretik kinyilvánítani a gyengeségeiket. Kivéve ezt a libát itten...~ -bők felém állacskájával is, majd felkel a földről, hogy készen álljon a lehetőleg utolsó csapásra, amit szerintem úgy gondol, hogy neki kell bevinnie, tekintve, hogy a munka nagyját is eddig ő végezte el. Meg hát csak rá kell néznem a csíkra, hogy lássam, én valóban nem tudnám leütni, de Álom játszi könnyedséggel.
Nekem továbbra sem lesz teljes értékű ez a győzelem, de látva, hogy Jin-sama nem bánkódik emiatt és örömmel fogadja, hogy vége a csatának, én is megnyugszom kissé. Habár így nem értem, mire játszhatott főleg, ha nem a győzelemre, de inkább hagyom is a töprengést ezen, elvégre, az ő személyes ügye. Én egy kicsit javítok a helyzetemen, ami eléggé meg lett tépázva Shu és Suzume által, ő pedig ezek szerint szintúgy megkapja, amit akar.
És mi más lenne a lényeg, ha nem ez?
A Kitartás feltöltődik, és én magam is támaszt keresek a lábaimmal a földön, hogy tudjak moccanni, amennyiben szükséges. Jin-sama nem is késlekedik sokat, megindul előre, talán a közönségnek játszva, hogy nem hagyja magát annyiban és megpróbálkozik még egy csapást bevinni a vállamba. Mondjuk nekem is jó lenne játszanom, és nem hagynom, pedig az túl egyszerű és átlátszó lenne. Mivel tudom, hogy a rendszer nem engedi a csalást és érzékeli, ha egyik vagy másik fél nem veszi komolyan a csatát, ekkor pedig megfosztja őket a jutalmuktól, inkább engedek ösztöneimnek, amiket a SAO-ban szereztem, és hátralépek a kard ejtette vágás útjából.
-Azért jó volt ez. -mosolyodom el, ahogy belefújok a sípba, majd Álom is megindul, hogy végighúzza karmait Jin-sama lábán. Elegánsan ér földet és azonnal le is ül a mancsát nyalogatni, bízva abban, hogy akciója célt ért, és a csatának vége.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 21 2014, 00:30

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Chan vs Jin - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Chan vs Jin - Page 2 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Chan vs Jin - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s Chan vs Jin - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Dec. 23 2014, 03:49

Kérdésemre szinte azonnal kapom a választ, még végigmondani is alig tudom. Elmosolyodom újfent a pet határozottságán, de a kérdésemre adott válasz szerény véleményem szerint nem ugyan ez lenne, ha szóhoz jutott volna a gazdája. Az eddigi ismereteim alapján erre tudok következtetni. Minden bizonnyal most is csak visszafogta magát ellenem, miután kiderült, hogy rendkívül korlátozottak a lehetőségeim a támadások terén.  Álom-san vele ellentétben határozott és kimond bármit, ami az eszébe jut.
- Igen, ez a legtöbb fajra jellemző az egész világon – adok igazat a macskafélének. Pontosan úgy van, ahogy ő azt állítja, leszámítva azt a kissé sértő megszólítást a végén. nem értem, hogy miért nevezi libának a saját idomárját, holott ugyan abban a mondatban már egyszer emberként utalt rá…
- Azonban a mi életünkben vannak olyan személyek, akikkel önként osszuk meg saját gyengeségeinket – ejtek még egy rövid mondatot, amit nem hiszem, hogy megértene, a gazdája Chancery-san viszont annál inkább. Minden ember életében van legalább egy ilyen személy.
Eleget beszéltünk megint, a pihenések lejártak, nincs más dolgunk hátra, mint befejezni eme hosszúra nyúlt párbajt. Én támadok először továbbra is fenntartva a látszatott, hogy nem adom fel. Mást nem adhatok nekik, csupán a látszatot, de remélem, hogy beérik ezzel is, és nem unatkoznak túlzottan a  nézőtéren.
Kicsit elkalandoznak a gondolataimat, ki tudja, hányadik alkalom már ez, és mire újra koncentrálnék, a támadásom már célt téveszt. Ez volt az utolsó támadásom, hiszen már érzem, ahogy Álom-san belém mélyeszti karmait. Látom, ahogy az élet csíkom csökken, majd mielőtt teljesen elfogyna, megjelenik a vesztettél felirat.
A fegyverem hüvelyébe csúsztatom, a pajzsom a hátamra akasztom és Chancery-san felé fordulok.
- Nagyon szépen köszönöm a párbajt Chancery-san – hajolok meg, ahogy illik, majd ugyan olyan gyorsan fel is egyenesedem
- Akkor én távoznék, hiszen a vesztes dolga elhagyni a küzdőteret, míg a győztest ünneplik. Minden jót – köszönök el mosolyogva és elhagyom az aréna küzdőterét…

_________________
Chan vs Jin - Page 2 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Chancery Szer. Dec. 24 2014, 02:22

Álom érdeklődve néz fel a mondat hallatán, majd inkább felém fordul, azzal a tipikus pillantásával, miszerint ő ezt most valóban nem érti, és legyek szíves elmagyarázni neki. Sanyarú mosollyal megvonom a vállam, és mindössze halkan ennyit mondok:
-Majd elmagyarázom.
Habár tekintve, hogy milyen a viszonya mostanában egy bizonyos fehér farkassal, szerintem Álom az első pár mondatnyi felvilágosítás után meg fogja érteni a dolgot Rolling Eyes  Már amennyiben tisztában van azzal, hogy a másik pettel talán feltűnően szoros kapcsolatot sikerült rövid időn belül kialakítania. Csak tudnám, mi történt akkor azon a randi utáni bulin, ami miatt úgy jött haza, hogy hát ő nem is utálja már annyira a kutyaféléket... Suspect
A harcnak végül vége lett, ahogy általában mindennek, és ahogy Jin-sama is elrakja saját arzenálját, én is a nyakamba akasztom az immár használaton kívüli sípot, Álom pedig megnyalogatja a mancsait a jól végzett dolog után. Ahogy a férfi meghajol, kapcsolok, miszerint nem magyarhonban vagyok, és én magam is követem a példáját, lehetőleg úgy, ahogy azt a japánoktól egyébként megtanultam.
-Én köszönöm, Tetsu-sama. -viszonozom a jókívánságot, majd keserű mosollyal gyorsan mellé szegődöm, mikor már kiegyenesedtünk. -Én inkább tartanék veled. Utálom az ünnepléseket >.>
Nojó, ez általában véve nem igaz... ha úgy érzem, megérdemlem vagy igenis megdolgoztam érte, nem bánom ha kapok egy-két gratulációt, de ilyenkor, mikor egyoldalú a küzdelem vagy szülinapom van vagy ilyesmi, akkor pont ellenkezőleg. Amúgy se hiszem, hogy engem ünnepelne bárki is...
Megrázom gondolatban a fejem: pont az ilyen gondolatoktól kéne szabaduljak. Mondjuk az már egy jó pont, hogy felismerem, mikre gondoltam az imént és eldöntöm, hogy nem teszem többé, nem igaz?
Fejlődöm.


Köszöntem szépen én is :3 Zárható :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 25 2014, 20:33

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 02. 24-én küzdhettek meg.

Jutalom: 90 exp, 240 arany

Pontok:
Chancery +30 pont
Jin -5 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Chan vs Jin - Page 2 Empty Re: Chan vs Jin

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.