Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ai vs Ren - Különbség

3 posters

Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Május 08 2014, 13:50

Szép, napsütéses délután van, pont olyan, mint amilyen az utóbbi időben szokott lenni. Amolyan láblógatós délután. Abszolút nincs kedvem semmihez… nem kell küldi most, arra nincs szükségem, bossra mennék, de az meg nincs. Veeeh.. kezdem azt hinni, hogy szépen, lassan kinövöm ezt a világot.. már nem lelek benne akkora „örömet” mint eddig. Nem sok szórakoztató dologgal találkozni mostanság… Mindenki csak hajt előre, szerzi az exp-t aranyat, meg a cuccosokat.  Szinte már neme is szórakoznak. Egyáltalán hogy a fenébe lehet így élni? Nekem nem megy… szükségem van kikapcsolódásra, kis mókára meg hasonlókra. Tudom, nem vagyok kis igényű, de ami kell, az kell, nem tehetek ellene… nem is akarok Rolling Eyes Ezek nélkül „elszáradnék” az tuti. Simán átmennék vegetatív állapotba és a plafont bámulnám egész nap…. Mondjuk most is azt teszem Suspect Reginald valahol a városban szaladgál, bosszantja az embereket, csinálja a cirkuszt, a fesztivált, na meg tanul… sok csúnya szót, amit a fejéhez vágnak a sértettek. Azután meg azzal dobálózik minden jött-mentnek, míg le nem beszélem a használatukról. Hiába van akkora, mint én, még mindig csak egy gyerek… egy problémás korban lévő gyerek :suspect:Bezzeg az én időmben… tiszta jó kölyök voltam, akárcsak egy angyalka Rolling Eyes
Ha már úgyis csak semmittevéssel töltöm a napot, tehetném egy kicsit jobb helyen is, mint a szobámban nem? Jobb lesz lemenni a beach-re feszengeni egy sort, és felszedni pár aranyos, kiváló adottságokkal megáldott lánykát. Előkaparom a teleport ristáloymat, már megyek is. Szerencse, vagy sem: ilyenkor Reginald is velem teleportál a kívánt szintre és városba. Őt ez nem túlzottan zavarja.. kicsit megváltozott a táj, meg az emberek…. és? Amit csinált ott, azt itt is folytathatja…
- facepalm- kiérve a partra meglátom azt az irtózatosan nagy tömeget…
- Senki?  o.O – kérdem magamtól, mert kitől mástól tudnám? Ennyire küldimániások lettek az emberek? Veeeh…. de tréééé… csajok azért lehetnének.. na mindegy. Átvedlek fürdőnadrágra, majd eldobom magam a homokba… Szaracén barnára égetem magam, míg petem vissza nem talál, hogy nyaggasson…

_________________
Ai vs Ren - Különbség 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by RenAi Csüt. Május 15 2014, 11:12

- Meegyünk strandra~! Meegyünk straanraa~! Meeegyüünk straaanraa~ - Danolászom ezt a mondatom folytonosan ismételve kitörően nagy lékesedéssel. Jin most nem jön velem, azt mondta hogy fontos teendője van, mondtam akkor segítek neki, de azt mondta hogy nem tudok, menjek valami barátnőmmel és érezzem jól magam…>< Moo csak épp egyetlen olyan ismerősöm sem ért rá akivel szívesen eljöttem volna, se Rita… se senki… QQ Szomorú Nyan-desss~ De nincs mit tenni, így eljöttem magam… vagyik Kyubei társaságába… Nos ha valkit hát őt szívesen otthon hagytam volna, de egyszerűen levakarhatatlan… amikor megkérdezem hogy miért követ, csupán annyit mond hogy erre van dolga neki is…>< Mondaná inkább azt hogy Ő is starnolni akar… de mindegy, nem hagyom hogy már ennyi is a kedvem szegje, így danolászva, dúdolászva érkezem meg a teleportkapunk, és pár száz méterre már meg is pillantottam a homokos partot…*-* Gyorsan, pár kattintással máris a fekete fürdőruhámban tündöklök, strandlabdával a hónom alatt… Nah.. azt hittem hogy tömegek fognak már itt szórakozni, és alig lesz hely… erre csak pár kósza alak pihenget és napozik erre… oO Meglepődtem… Mi van ma? Valami event? Esetleeeg… ünnep, bossharc? oO Találgattam fejben, de rájöttem hogy semmi ilyesmi, mégis kihalt az egész strand… már csak egy ördögszekér hiányzik…>< Majd a partra érve… nyelek egyet és.. előhívom legújtjabb beszerzett kellékemet…>< Úszó defiiin *-* Majd a másik legújabb kellékemet… Egy cicás úszógumit… >.> Hiába… tanulva a legutóbbiból, nem szeretnék ismét elsüllyedni mint a nyeletlen balta…>< Akkoris Danee mentett ki a vízből..>< És én bizony most meg fogok tanulni úszni…>< Közeledek a vízhez, majd amint bele teszem a lábujjam, azon nyomban ki is veszem… Nem vagyok benne biztos hogy én ezt akarom.><
Bedobom a delfint, és eljátszom hogy meg kell mentenem, ez ad nekem erőt hogy mégiscsak bele merészkedjek.. már derékig benne vagyok, az úszógumi fentebb csúszik a derekamon, majd megszorul… és a lábam sem éri már tovább a talajt. oo Egy pillanatra bepánikolok, majd rájöttem hogy ha hadonászok a kezemmel és a lábammal akkor még jutok is valamerre, de a delfinem csak úszik.. és úszik tovább én pedig még mindig csak pár centit haladtam előre….>< Ez így nem lesz jó…>< Előre hajoltam, majd a súlypontom megfordult és én fejjel lefele lógtam a vízben… vagyis inkább alatta…>< Nah ennyit az úszógumiról….>< Kapálóztam, ahogy csak tudtam, igyekeztem átfordítani a súlypontom vagy ilyesmi de semmi…>< Próbáltam magam kifeszíteni az úszógumiból, de az sem nagyon sikerült… oo Szegény delfin… most ki fogja megmenteni? oO

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Május 24 2014, 20:48

Annyira unatkoztam, hogy a parton kötöttem ki, a parton, ahol nincs senki, rajtam kívül persze. Lehet, hogy ez alacsony szint, meg minden és szinte jóval magasabb szinten sántikál, de ez akkor is egy beach, egy BEACH ahol tolongani kellene a bikinis csajoknak az aláírásomért, na meg egyebekért :F   megrohantak az emlékek, ez viszont kicsit sem hasonlít az eredeti világban lévő partokra. Legalább lenne itt ember, de még az sincs. Na mindegy, élvezzük kis a semmittevés, ami annyiban más a korábbihoz képest, hogy most a homokban fekszem alulöltözve.  Nem tudok arról semmit, hogy lehet-e barnulni itt a game-ben, de most itt az ideje, hogy ezt egymagam kiderítsem. Még nem is igazán napoztam itt, csak loccsantam egy párszor és annyi.
Egy laza óra múlva, ami inkább tűnik tíznek, mint egynek, kezdem unni az egészet, de ez nem meglepő, sosem tudtam igazán egyhelyben sokáig maradni, csak ha  volt valami, ami lekötött. itt nincs semmi, ráadásul még Regi sem zaklatott semmivel sem. Fura, nagyon fura… szokatlan… hmmm… Ilyen még nem igazán fordult elő, valamivel mindig megkeresett, legalább félóránként, de most semmi. Rápillantok a minimap-ra, csak hogy lássam merre kószál. Az élete teljes, azt láttam eddig is, vagyis nem keveredett harcba, ami ugyancsak furcsa :suspect:Kezd aggasztani egy picikét… a térkép szerint itt van nem messze, de a víz felett… hmmm lehet, hogy nagy benyomást tett rá a múltkori szafari a tóparton? Mert nem nagyon szereti a vizet, elvégre főnix, szóval tűz meg minden. Mindegy, hagyjuk rá, egy picikét még megmártózom, majd megszáradok a napon és elég volt mára a kihalt beachből.
~ Reeeen!!~ épphogy elnyomott az álom, Reginald kelt fel az ordibálásával, persze, hogy ilyenkor bukkan fel…. véletlenül sem akkor, mikor fent vagyok. Álmosan szemem törölgetve fordulok a hang irányába
~ Ezt nézd mit fogtam ~ mondja büszkén, mert ő most nagy az magára. Mikor a látásom kitisztul veszem észre, hogy mit tart a lábaival, miközben vadul csapkod a szárnyaival.
- o.O – Nem jutok hírtelen szóhoz…. Egy macskás úszógumit tart a lábaival, amiben egy ismerős, kékhajú lányka „lóg” ki… így repkednek a víz felett…. vazeg…. álmodom?  o.O

_________________
Ai vs Ren - Különbség 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by RenAi Hétf. Május 26 2014, 00:49

Meg akarok tanulni úszni! Ezzel a szándékkal jöttem a strandra, és bár meglepett hogy eléggé üres, valahogy nem erre számítottam, de úgy látszik manapság nagyon elfoglaltak az emberek. Ahogy haladtam előre a vízben, éreztem hogy az úszógumi egyre csak megfeszül rajtam, és a lábam sem éri már egészen a talajt. Kivittem magammal a delfinkémet is, ami tulajdonképp úszómatrac, de ahhoz előbb fel kéne rá másznom sőt, nem ártana ha rajta is tudnék maradni… kapálóztam a matracomért, de hiába kapkodtam felé, azt az áramlat csak egyre messzebbre sodorta tőlem. oO Egyre jobban kapálóztam érte, egészen annyira míg megbillentem és már nem tudtam visszalendíteni magam, így az úszógumi ami eddig a melleim alatt szorult meg, most a csípőmnél fogva tartott hogy el ne süllyedjek, épp csak a rossz irányban. >< Fejjel lefelé lógtam a vízben,kezemmel lábbammal kalimpálva, igyekeztem visszalendíteni magam, elvégre ha egyszer sikerül akkor most is sikerülnie kéne… >< De nem >< Gonosz ez a gravitáció, én csak lélegzet visszatartva próbálkoztam, hisz tudtam ha sokáig így maradok nem csak a páncél de az életpontjaim is bánják… és mivel sok életem van… hosszú halálom lenne…>< Most átkozom hogy egy elkülönített, csendesebb, magányosabb helyre jöttem próbálkozni…>.> Majd kapálózásom hevességében valami furcsát éreztem a lábamon. Két karomban végződő valami ragadta meg, és húzott felfelé…. >< ~Ne már… madáreleség leszek?~ És már láttam is lelki szemeim előtt miként egy nagyra nőtt fekete sas visz az éppen kikelő nagyra nőtt tojásaihoz… és nagyon nem akartam így még inkább kapálózni kezdtem, majd egy vörös színű toll hullott pixelekre a szemem láttára. oO Vörös? Hisz a sas az fekete nem?... Agyaltam pár percig majd felnéztem és láttam. *-* Regiiii *-* Imádtam ezt a kis-nagy madarat, hisz ha kicsit mufurc is néha azért valahogy mindig jó helyen köt ki és jó időben is :3 Majd megpillantottam valaki mást is…>.> Akit annyira azért nem akartam, vagyis nem ilyen szituációban. >< Így még a fejem is elfordítottam bamba arca felől, remélve hogy majdcsak nem ismer meg….><”

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Május 28 2014, 18:32

Ezt nem hiszem el, ár vagy ezerszer elmagyaráztam Regi-nek, hogy nem szedjen fel mindenféle „vackot” mindenhonnan. Erre tessék, megint megcsinálta >.> Ez valami mánia lehet nála, hallani ilyen gyűjtögetés mániásokról, vagy mikről, akik aztán tényleg mindent felszednek és elraknak emlékbe :suspect:Remélem az én petecském nem szenved efféle hóbortokban, nem kellene telepakolnia a lakást ilyenekkel…
A mostani zsákmányát meg végképp nem vinném haza, idegileg rövid úton tönkretenné… minden nap idegállapotban lennék az egyszer már biztos.  Egyébként meg nem értem a mostani szituációt, még csak nem is köszön, elfordítja a fejét, ennyi…
- Houah! Kifogtál egy kékbálnát. Nem semmi! – megjátszom a meglepettet, na meg azt, hogy ennek én mennyire örülök, el vagyok ragadtatva a teljesítményétől. 
~ Cool
- De a kékbálna védett állat, nem szabad megenni… dobd vissza Rolling Eyes - 
~ Ne má’! Ezt én fogtam ˇ^ˇ~ köti az ebet a karóhoz, de én akkor sem engedem, hogy megtartsa eme ritka „jószágot” Ez itt most nem a szafari Rolling Eyes Ha az is lenne, akkor sem mennék bele ebbe az őrültségbe. amúgy is van már otthon egy kék cicusom, az bőven elég a benga madaram mellé.
- Gyerünk, dobd vissza! – parancsolok rá
~ Nem!! ˇ^ˇ 
- :facepalm:- Egy fél pillanatra bevillan egy jövőkép, ahogy ez a lányka már nálunk lakik :(Az asztalnál habzsolja a sütim a petjeimmel, míg én ideg összeroppanva fetrengek a sarokban affraid Tuti kiennének a vagyonomból is… ezt nem hagyhatom, nemnemnem…..
- Ha visszadobod, akkor elmegyünk harcolni Rolling Eyes - trükkel próbálkozunk, ez általában működni szokott nála. Csupán azokra a dolgokra kell koncentrálni, amiket szeret. Vagyis vetíteni kell, mint az állat… 
~ Mikor? >.>
- Chh…-  veeeh, tanul… így már nem mondhatom azt, hogy: nem mondtam mikor fogunk, dolgot Sad
- Holnap?
~ Még ma!! >.<
- Hehh.. oké – egyezek bele végül… Úgy tűnik kissé kikupálódott, nem tudom már egykönnyen a csőrénél fogva vezetni.
~ Helyes! ~.~ ~ és ezzel el is engedi a lánykát, aki nagyot csobban a vízben.. picit sem vicces…. hehehehe

_________________
Ai vs Ren - Különbség 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by RenAi Hétf. Jún. 09 2014, 16:55

Gweeeh…>< Kék bálnának néz? Vajon tényleg? Azt hiszem ennek most nem örülnöm kéne, de reménykedek benne hogy tényleg nem ismert fel… bár tudom butaság…>< Nagyon bután érzem magam a szituáció végett, és baromira nem akarom hogy ezért jöjjek neki egyel vagy ilyesmi, főként azt nem hogy tényleg felismerjen…>< Vissza akar dobatni…>< Ez a nyomi tényleg… Regi csipog valamit, nem értem hogy mit, de olyan mintha ezek ketten veszekednének…>< Uhhh….>< Imádom Regit, Ő olyan jószívű… a gazdájához képest…>.> Ő mindig csak bánt és gonoszkodik velem… bezzeg régebben…QQ Akkor én gonoszkodtam és szórakoztam vele…>< Majd zsarolja, vagyis inkább alkudoznak, és a végén mégiscsak a vízben ploccsanok…><
- Hééé! Ez nem volt szép!...-Kiabálok oda neki, majd remélve hogy nem ismer fel, vissza kartam húzódni a víz alá, de az úszógumi felfogott, sőt feltűnt hogy itt leér a lábujjam ha nagyon nyújtózkodok…>< Tehát megbórbáltam, nyújtózkodtam, kaparásztam, hadonásztam kezemmel lábammal hogy kijussak innen. >.> De hiába mindez alig haladtam pár métert és azért a part még messze van….><
- Ezért még meglakolsz! Persze te nem Regi, te jófej vagy, téged szeretle, de a gazdád….- És ismét hadonászni kezdtem… teljes erőmből, megint haladtam pár métert majd elfáradtam, ernyedten hanyatlottam az úszógumira….
- Mindjárt kinn leszek! Várj csak!... – Majd ismét hadonászni kezdtem…
- Látod… Már majdnem kint vagyok!... – Folytattam, és talán a fiú jelenléte ami hergelt kissé, vagyis inkább a szituáció, valaogy erőt adott, a kapálózásokhoz….>< Még egy kör, és végre derékig ér a víz, onnantól már egyszerűbb nem tart annyira vissza a nyomás, majd amint kiértem a partra, megszabadultam az úszógumitól és oda csörtettem a srácokhoz.
- Regi, neked ezt még meghálálom! – Mosolyogtam a kis petre, és megcirógattam a fejét ha esetleg engedte… majd villámló szemekkel pillantottam Ren-re.
-Tanulhatnál a Regitől! – És ezzel a mozzanattal hátat fordítottam nekik és elindultam a rossz irányba…>.> Mérgemben nem figyeltem merre is megyek, és nem a part kijáratát vettem célba, hanem az ellenkező irányt, ami csak még inkább bentebb visz.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jún. 13 2014, 21:32

Reginald különleges, és tuti díjnyertes fogását, már ha a súly szerint osztályoznak, nem kívánom megtartani… vele ellentétben. Mást nem tehetek, beadom a derekam egy kicsit, hogy az legyen, amit én akarok, mert annak kell lennie és kész. Azt hiszem, hogy kezdem átérezni a szüleim helyzetét, mikor a lányoknak lázadó korszakuk volt… és kettő még mindig hátra van Suspect Szegénykék…. bár nem az én gondom ~.~  
Végezetül egy naaaagy csobbanással visszatért a vízi emlős a helyére... oda ahová tartozik, mindenki happy ~.~
Persze erre azonnal rácáfol Ai-chan, és kifejezi nem tetszését az üggyel kapcsolatban.
- Voáh, hogy megeredt a nyelved Razz még ki is öltöm rá a sajátom, majd elnevetem magam, látva azt az eszeveszett kapálózást, amivel megkísérel kijutni a partra… nem semmi látvány, hehe.
- Meglakolok? :O – lehet, hogy rosszul hallottam? Hiszen én magam nem követtem el semmit… a petem volt a bűnös >.>
- Ki dobott a vízbe? Regi, vagy én? Razz annyit tudok, hogy nem én, jó az én „parancsom volt” de a tettet magát más követte el, nem én…  szóval csak közvetetten vagyok bűnös Rolling Eyes
~ Ennek mi baja?
- Azt hiszi, hogy jófej vagy….
~ Jól hiszi, én vagyok a legjobb ˇ^ˇ ~ Csak természetes, hogy félreérti az egész jelentését, de én nem kezdek el magyarázkodni itt és most. Főleg azért, mert egy újabb röhögő görcs kap el, mikor látom újra azt a vicces kapálózást.
- Hajrá \o/ Gyerünk-gyerünk, már majdnem kint vagy \o/ - szurkolok neki néhol nevetéssel vegyítve…
~ Mit csinál? o.O ~ Hát igen… Reginaldnak valóban furcsa lehet ez az úszási forma, még nekem is az, aki már rengeteg pancsizó emberkét látott már… 
- Ööööhm… eljárja a harci táncot ~.~
~ Mi va’?!
- Meg akar verni, amiért a vízbe dobtad Rolling Eyes
~ Miii?! Komoly? *.* Gyere csak :F ~ hehehe… lehet, hogy mást kellett volna kitalálnom? Ki ment a fejemből egy fél pillanatra, hogy mennyire harcfüggő… és mi lett belőle? Már veszi fel a harci pózt, beméri az ellenfelét és.. .
- Ha-ha-hapcíííí – Ai-chan itt van előttem, ezért egy áltrüsszentés mögé rejtett képességgel juttatom vissza a vízbe, mielőtt kis barátom megtámadná őt. A fenének sem hiányzik egy sárgulás.
~ >.< ~ gyorsan felkapom az úszógumit
- Tesék, ez segít ~.~ - felelem és bedobom neki a levegővel felfújt gumidarabot suspect:

_________________
Ai vs Ren - Különbség 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by RenAi Vas. Jún. 15 2014, 23:08

Nem akarom látniii>< Haza akarok menni…>< Ren legalább annyira nem csípem manapság mint Daneet, mindketten kikészítenek és egyiküket sem tudom úgy kezelni miként szeretném. >< Jól megmondani nekik a magamét. Mivel mindig visszavágnak és én húzom a rövidebbet grr….>< De most másképp lesz! Vagyis remélem. >< Megláttam és rögtön begurultam, majd mikor még gonoszkodott is…>< Bár nem vágom miért ilyen velem, hisz én nem bántottam soha, viszont ő mindig bánt engem, kinevet és gonosz szituációkba hoz.>< Ren no hidoi! >< Nah tessék és most sem köszönéssel hanem nyelv kiöltéssel kezd. >< Ren no hidoi! >< És gonosz mondatokkal.
- Ne búj Regi mögé hisz te parancsoltad neki hogy dobjon be! – Kiabálom miközben kalimpálok hogy kiérjek, majd valamit megbeszél Regivel. Nem értem hogy mit csak félszavakat, és azt hogy meg akarom verni. oO Meglepődtem. Ren no hidoi! Gonosznak akar beállítani Regi előtt. Már térdig ér a víz így megkönnyebbülve pár kattintással át is öltözök. És lépek ki a vízbő, oda csörtettem a fiúkhoz majd Regi kapott egy buksisimit ha engedte miközben hozzá beszéltem:
- Dehogy akarnálak én bántani én hős lovagom! – Cirógatom meg a csőre alatt és mosolygok kedvesen, majd Renre vetem elsőnek szúrós pillantásom mikor hapcizni készül megenyhülök és már nyúlok is a zsepi után.
- Ejnye- ejnye én vagyok csurom víz és te fázolm… - És nem tudom befejezni a mondatot, hisz már repültem is a magasba de a kezem a derekam közelében épp megmarkoltam az ostorom és lendületet véve hasítottam bele a levegőbe egyenest a fiúra célozva és megrántava azt rátekeredik és rászorul, majd még lendítettem is rajta így súlyemelésemet felhasználva magas ívben vágtam bele a vízbe magam elé. Ren no hidoi. ><
- Szándékosan csináltad! >< Tudom ám… hisz te tudsz ilyet…. – És tényleg tud ilyet bár eddig csak csettintésnél láttam, de nem láttam mit csinál a kezével szóval lehet most is csettintet épp csak elterelte a figyelmem. Ren no hidoi. ><

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Jún. 17 2014, 22:58

Igazán jót mulatok Ai-chan úszó technikáján... nyilvánvaló, hogy nem nagyon megy neki, mert amúgy miért kellene neki az a sima, egyszerű úszógumi? Aki tud úszni, annak ez csak akadály lenne, nyűg, ami lelassítaná. Nem igazán értem, hogy egészen pontosan min kapta fel ennyire a vizet, elvégre nem tiltakozott a vízbe dobás ellen, még csak meg sem szólalt. Ha a tudtomra adta volna, hogy nem akarja, akkor tuti nem dobtam, vagyis dobattam volna be Rolling Eyes
- Nem-nem… én csak adtam neki egy tanácsot, hogy jobb lesz, ha visszadob oda, ahol felszedett. – vágok vissza egyből az alaptalan rágalomra ˇ^ˇ Azért csak nem hagyom magam…
- Ha én egy jó kis úszásra mennék, nagyon, de nagyon nem szeretném, ha erőszakkal rángatnának ki a vízből… - magyarázom a tutit, hogy a lány is megértse, legalábbis felfogja az álláspontomat, amit nagyjából úgy fél perce, ha kitaláltam ~.~
- Szóval hálás lehetnél, hogy nem Regi gyűjteményében végezted ˇ^ˇ - és még én milyen hálás lehetek ezért Rolling Eyes  
Közben Reginek elmagyarázom, hogy mit is akar pontosan ez a lányka tőlem, de megint közbevág, és még piszkálja is Reginaldot, aki nem vágja a helyzetet és egy kissé ingerli a dolog, főleg, hogy már harca kész… kellett neki elhamarkodottan ilyeneket mondanom… Na mindegy… Egy kis hapcinak álcázva próbálom visszaküldeni Ai-chant a vízbe, mielőtt még túlzottan elfajulnának a dolgok, hála a túlzott harci kedvnek. A türelmetlen főnix harcot akar, amit nem olyan rég ígértem meg neki, alig pár perce, hála a lánynak… megint Suspect
Azonban újfent kotnyeleskedik egy sort, és nem hagyja, hogy egyedül csobbanjon, de nem ám Rolling Eyes Valahonnan előszed egy ostort és elkezd vele hadonászni o.O
~ He?! O.O
- o.O – Az éppen belendülő pajtim nyakára tekeredik…. nem tudunk időben reagálni rá, csak pislogunk, hogy mi van… A tarka madár felemelkedik, majd ő is hatalmas csobbanással a vízben köt ki.
- facepalm - Reginald utálja a vizet… ezt mindenki tudja, hiszen főnix… tűzmadár, vagy mifene., persze, hogy nincs oda a nedves dolgokért, erre csak berántja magával Rolling Eyes  Szegény kapálózik, mozgatja a szárnyait, mintha repülne, azonban nem igazán sikerül a felszínre erőltetnie magát, akadályozza a nyakacskájára szorult ostor.
- Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz Rolling Eyes Meg… am… nem azt mondtad, hogy nem bántod Regi-t? :O

_________________
Ai vs Ren - Különbség 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by RenAi Hétf. Jún. 23 2014, 11:57

Ren gonosz… mindig olyan dolgokat mond nekem… és most tessék, ma is hozza a formáját és magam sem értem miért jó mindez neki. Regi viszont tök édes és cuki… nem értem mégis miért… vagy hogy hogy kerülhetett pont Ren kezébe… Igyekszem kijutni a partra és ha idővel is, de sikerült…>< Ren magyaráz valamit Reginek, és engem is ostromol a hülyeségeivel… azt hiszem csak el kéne somfordálnom innen és magukra hagyni a fiúkat. Bár… eléggé felpaprikázott ahhoz a fiú hogy mindezeket ne adjam szó nélkül…
- Ha tudni akarod, Regi kimentett a vízből… épp… épp.. úszni tanultam…- Magyarázom a történteket… miközben a hangom egyre hallkabb lett, és persze miért is ne… Ren megint megtudott rólam valamit amivel piszkálhat…
- És igenis tanulhatnál tőle illemet és jómodort! – Felelem, vagyis inkább korlholom le a fiút kissé. Aki hapcizni készül… már nyúlok is a zsebembe, mivel időközben átöltöztem amint kiértem a partra, hogy adjak neki egy zsepit… de elrepültem, és még épphogy sikerült a megmarkolnom az ostorom végét, előrántani hogy Ren-re tekerítve magam elé rántsam a fiút… hisz ismerem ezt a képességét, már használta párszor előttem… és rajtam is… Regi hősiesen feláldozta magát, beugrott Ren elé hogy ne őt találjam el, de már vissza rántani nem tudtam… Szegény madár nyakára tekeredett, és mivel addigra már meg is rántottam, magam mögé pottyant a vízbe…>< Regi vezrgődött pedig ott csak derékig ért a víz, oda síettem hozzá és amint tudtam leszedtem róla az ostorom végét… Ren mondatát figyelmen kívül hagytam, hisz csak idegesíteni akar…
- Látod te ezt… és nem tudod értékelni miféle hősies petet keltettél ki abból a tojásból…- A mondatom második fele kicsit megkuncogtatott hisz vizuális léttemre láttam magam előtt miként az akkori Ren ül a tojáson…
- Regi igazi hős vagy amiért így beálldoztad magad a gazdádért… - Felelem, majd egy törölközővel megpróbálom megtörölgetni hogy a tollai megszáradjanak, és ismét jól érezhesse magát a bőrében.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Jún. 25 2014, 19:46

Figyelmesen hallgatom Ai-chan magyarázatát, már amennyire lehet figyelni egy ilyen vicces szituációban Rolling Eyes
- Pffff…. – próbálom visszatartani a nevetésem, de nem sok sikerrel.. a vége felé már nem is erőlködöm. Hangosan elnevetem magam, még el is dőlök a homokban és a hasamat fogom. Egy lány úszni tanul egy mély tóban, egyedül  és Reginald menti meg? Ez milyen story már?
- Miért egyedül akarsz megtanulni a mélyvízben? Egy medencében sokkal könnyebb lenne. – felelem, mikor végre sikerül lenyugtatnom a rekeszizmaimat.
- Hogy én? Tőle? :O Illemet? o.O – nézek Regire, aki csak öntelten vigyorog, vagy mit csinál Suspect
- Ez még viccnek is rossz. A csicsergése ennyire „illedelmesnek” tűnik? – kérdem, mert én ugye már nem csicsergést hallok, hanem normális, olykor hibás, néhol félkész szavakat. Nagyon fura.. kezdem azt hinni, hogy mennyivel jobban jártak azok, kik nem értik a mondandóját… őket nem fárasztja le a sok sületlenséggel, és ami fontosabb… nem idegeli ki őket… mert azt tud… nem is kicsit…
Ami ezek után történik… az is elég vicces, bár nem mindenki számára. Regi szegény.. most ő húzta a rövidebbet, de Ai-chan hibája… nagy részben Rolling Eyes
~ Bhrrrrrr~ Regi próbál felszállni, de nem tud.. csurom víz, így össze-vissza rázza magát is, miközben próbál kievickélni
~ Hülye banyaaa!!! >.< ~  eltávolodik a lánytól és a partra kiérve tovább próbálkozik a szárítással.  Ai-chan ellenben megint sületlenségeket beszél..
- Egy hős és közte hatalmas ám a különbség… ezt úgy hívják mifelénk, hogy: véletlen.  - ,még hogy hős… ő? Miféle hősnek lenne ilyen visszataszító jelleme? Nem értem.. lehet a lányka brutál mangákon nőtt fel? :O
~Húzzá’ innen >.< ~  lép hátrébb párat, mikor törölközővel közelít felé. Minden bizonynál már rég megtámadta volna, ha nem érezné magát ennyire… kellemetlenül a víz miatt..
- Azt mondja, hogy köszöni szépen, de ne fáradj vele Rolling Eyes - fordítom le Regi szavait… vagyis a kis hősét.
- Amúgy ez mind azért van, mert még mindig gyenge vagy ˇ^ˇ

_________________
Ai vs Ren - Különbség 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by RenAi Csüt. Jún. 26 2014, 08:05

Gwihiiii><” És megint kinevet… ez a fiú gonosz.>< Ráadásul hiába akarok tartózkodni tőle és a gonosz megjegyzéseitől, attól hogy állandóan cikis helyzetekbe keveredjek előtte… valahogy sosem sikerül. Már-már félek tőle valamilyen szinten, hisz akárhányszor összefutunk mindig ő kerül ki győztesen… mármint nem küzdőtérre értem, inkább… úgy alap. Kezd kicsit Zhelre emlékeztetni… ő is olyan volt akit kedveltem, és megváltozott, nem tudom mitől és mire, de a végén már csak egymás vérét szívtuk. Pontosabban ő az enyémet… és akárhányszor küzdőtereztünk valahogy mindig döntetlen lett, ami vajuk be nem kicsit idegesített, hisz ez is csak azt bizonyította hogy csak játszott velem… majd a viadal után szépen csak eltűnt… a fogadós mondta hogy rám hagyott egy gyorstalpalót, igazán nem értettem hogy miért… mindaddig amíg nem jártam a Black Iron Castle-ban… hiába van ilyen giccses neve tulajdonképp csupán egy temető… de a gondolataimat hamar el is tereltem, hisz haragudtam a fiúra… és most Ren jót szórakozik rajtam. Bedurcizva, felfújjva az arcom, egyfajta hörcsögpofát vágva válaszolok.
- Azért így mert itt nem volt senki és csak bentebb mély a víz… és úgy voltam vele hogy a szélén megtanulok, de a delfinemet bentebb sodorta az áramlat, én meg utána mentem hogy kimentsem. >< - Mutattam a távoli pontra ami kéklően villogott magán a kék vizen is. Majd rátértem hogy tanulhatna némi illemet kicsinyke petjétől. Ami oly hősies és önfelálldozó, nem úgy mint gazdája. >.> Regi imádnivaló. *-* Amikor magyaráztam mindezt a kisnagy főnixmadár kihúzva magát vigyorgott vagy mit csinált, én pedig megcirógattam a szárnyacskákját ha engedte.
- Igen tőle. És izé… én nem értem mit csipog de madárakcentus nem is az erősségem… - Felelem némi elgondolkodás után. Majd egy hapcival visszaküld a vízbe.>< Tudom ám hogy ő volt és hogy szándékos…>< Hisz tud ilyet, tapasztaltam már párszor. >.> Regi ismét megmenti melynek eredményeképp a fiú helyett a madárra tekeredik az ostorom vége, és őt rántom be akaratlan. Némi szenvedés után leszedem róla és kibattyogunk a vízből.>< Majd kiérve megpróbálom megszárítani Regit egy törölközővel miközben Ren magyaráz… méghozzá hogy véletlen volt az egész.
- Hehh? Nem ismered el Regit? Hisz ő a társad, a te tojásodból kellt ki! >< Jobban is szerethetnéd. És amúgyis, mindegy mit csipog, hisz a tettei ismét bizonyítottak! >< - Tartok ki az álláspontom mellett. Majd lefordította Regi szavait.
- Igazán nincs mit, és nem fáradtság. Ennyivel már tartozom ha helyette úsztál eggyet, de tudod a gazdid is megérdemelné a hidegvizet néha…>.> - Pillantok vissza Renre. Aki ismét velem kötözködik, nem is…>< Inkább cukkol >< Igen…>< Biztos hogy cukkol.
- Egy lovag sosem lesz erős. Razz Még ezt sem tudod? – Öltöm ki rá a nyelvem. Hisz tény, a lovagok nem a támadásaikről híresek, mi inkább tankolni tudunk és ez jól is van így.
- De ha egy erőpróbát szeretnél? – Fogom kissé sejtelmesebbre, hisz a legújabb képimet még nem látta és még mindig vannak benne hibák amiket csakis rendszeres használattal tudok kiküszöbölni. Amit vele megtehetek.
- De előbb várjuk meg míg regi megszárad.>< Nem biztos hogy így vizesen tud repülni..>< - Szegény Regi minden elismerésem az övé, hogy főnix lettére bevállalta a hideg vizet az idomárja helyett. Amint megszáradt, már küldtem is a meghívót hacsak nem küldte hamarabb. Időközben hátrébb léptem kissé, de nem sok távolságot hagyva magunk között, hisz sok újdonságot tanultam ám, amit végre talán lesz alkalmam kamatoztatni is. Időközben felöltöztem, harci felszerelésbe, a pajzs és a kard a kezemben harcra készen. Én pedig vigyorgok. Bár sejtem hogy sok esélyem nem lesz, és így ha legalább úszni nem tanultam meg… izé, legalább lesz haszna a napnak. :3

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Jún. 26 2014, 11:24

- Delfin? Kimenteni? :O pfffff – megint elkap a nevetés. Nem tudok betelni ezzel az Ai-channal, mindig megnevettet… néha már annyira, hogy úgy érzem, a hasam is fáj, persze ez lehetetlen, de akkor is Suspect
- Még mindig gyerek vagy Ai-chan? – nevetek tovább. Való igaz, hasonló játékokat én is játszottam, körülbelül 10 évvel ezelőtt, vagy még több Rolling Eyes
- Mindjárt sejtettem Rolling Eyes - na ez pont az az eset, amikor tipikusan félreértik valakinek a tetteit a nyelvi nehézségek miatt. Csak ez általában fordítva szokott megtörténni….. mint nálam Suspect
- Ez hogy jön most ide? – nézek kissé értetlenül a lányra.
- Természetes, hogy elismerem valamilyen szinten, hiszen az én petem….elviekben ő a legerősebb meg minden, de akkor sem hős – nem tudom miért magyarázkodom még mindig. Előreláthatóan nem nagyon fog hinni a szavamnak. Bezzeg Regiének hinne…  ˇ^ˇ
Lefordítom Regi szavait, udvarias nyelvre, hogy Ai-chan is megérthesse… nem vette észre a közölnivalómba rejtőző szarkazmust? :O
- Már hogyne lehetne erős? – kérdezem csodálkozva. Ezt mindenkinek tudnia kellene, főleg egy lovagnak.
- Mindenki maga osztja el a pontjait, még a lovagok is. Ha egy lovag erős  akar lenni, akkor az lesz Razz így van ez. Senki nem kap negatív módosítót a statokra csupán a kasztja miatt, ezért lehet minden kaszt erős, ha a képviselője úgy akarja.  Az már más napra tartozik, hogy esetleg nem a legjobb kiosztás, és valamilyen hátránya származik ebből, de ettől még lehetséges ˇ^ˇ
- Pórbát? Miféle próbát? :O
~ Reeeen!!!!  Én neki megyek !!>.< ~ közli ingerülten az elázott főnix, aki lassan, de biztosan rázza le magáról a vízcseppeket.
- Oké ~.~
~ Komolyan mondom >.< 
- Én is ~.~ -  Pont kapóra jön az a kihívás… Így az ígéretem is be lesz tartva, Regi is lenyugszik és Ai-chan is el lesz fenekelve…. utána jöhet a további strandolás. Minden pipa, hehe. 
- Regi azt mondja: Alázattal elfogadom a kihívás, de kérlek légy velem gyengéd – mondom ezt úgy, hogy nagyon erősen koncentrálva próbálom ismételten elfojtani a nevetésem.
~ Nem is ezt mondtam! >.<
- Rolling Eyes - Érkezik a kihívás, amit el is fogadok, majd a felkészülési időben magamra öltöm a felszerelésem én is. Reginald addig tesz egy próbakört….
~ Kicsinálom >.< ~ nagyon mérges a lányra, aki megfürdette… érthető… igaza is van Rolling Eyes
- Kezdhe…. – adnám át a kezdeményezés jogát, azonban Reginald már száguld is egyenesen felé, hogy csőrével felszabdalja.

_________________
Ai vs Ren - Különbség 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by RenAi Csüt. Jún. 26 2014, 12:56

- Nem vagyok gyerek…>< - Feleltem duzzogva, majd elfordultam tőle… de… gyerek vagyok még…>.> Majd vitatkoztunk sokmindenről, a petjéről, hogy miért is nem hős…>< Vagyis azt nem mondta hogy miért, csak azt állította hogy nem az és kész…>.> Mondta hogy én nem értem Regit igazán, de elég ha a tettei bizongatják a dolgokat, nem kellenek oda szavak…
- Inkább megköszönhetnéd neki! Ha nem ugrik be eléd, te fürdesz…>< - Felelem, majd észbe kaptam. oO
- Ohh, hisz még én sem köszöntem meg. Köszi hogy kimentettél a vízből.. – hajolok meg Regi előtt. Majd lenyomom Ren fejét is ha tudom. Majd közvetlen engem kezdett el piszkálni, mégpedig hogy gyenge vagyok >.> Ami hát igaz is meg nem is, relative.
- Hát… lehet hogy gyenge vagyok, de annál erősebb mint legutóbb voltam! – Öltöm ki a nyelvem, a fiúra, majd megy a párbaj mehívás, időközben mindketten felöltöztünk és még mielőtt Ren befejezhette volna a legutolsó mondatát, már aktiváltam is a képim. Épp hogy sikerült Regi előtt, aki nem sokkal ezután már támadt is. Hős módjára harcol az idomárja győzelméért. Nagyszerű teremtés. Egy percet sem veszteget, én pedig meg sem próbálok kitérni előle… a pet belém marja karmait, én pedig mindezt hagyom. A páncélom szinte teljesen oda… de nem bántam… tudtam mi a célom, és ha mindaz nem is a konkrét győzelem, de legalább kitapasztalhatom a képességem előnyeit és hátrányait. A támadásom, minden csupán rajtam múlik… és a szerencsémen. Fortuna? Ne légy most az ellenségem. >< Regire pillantottam, majd a társára… Melyik jómadarat is támadjam?... bár lehet még inkább tartalékolni kéne, hogy csupán a végső csapásként mutassam be új támadásom, és világosítsam fel mennyire gyenge is egy lovag?... Bár őt ismerve úgyis kimagyarázná hogy csak a képim miatt van, de akkor is. A legutóbb kt-nken gyorsan elbánt velem... Most ügyesebb leszek… valamivel…>.>

Élet: 50 Páncél: 89-2x44=1
Felhasználható pont: 44

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jún. 27 2014, 00:48

Szokás szerint bevágja a durcit, mint mindig, mikor sértve érzi magát, pedig ezt nem is annyira sértésnek szántam… meg am igazság is van benne… nem lehet idősebb nálam, az kizárt dolog ˇ^ˇ
- Ha te mondod Rolling Eyes - bár minden gyerek ezt mondja, mikor szándékosan kihangsúlyozzák fiatal korát. még tőlem is lehetett anno hallani ezeket a szavakat.
- Szerintem meg valaki más köszönhetné meg, valaki másnak ˇ^ˇ - ha nem repítem a vízbe akkor, már alaposan meg lenne tépázva a lányka. Reginald túlpörgött a harci láztól és már indult is volna egy attack-ra. Az már plusz pont, hogy ő került a vízbe helyettem. Annyi előnye van annak, hogy lehűtötte magát, na meg hogy harcolhat most, mert ugye olykor nem bír magával….
- Nekem semmi bajom nincs a vízzel, talán még szívességet is tettél volna vele Razz nem értem mire fel ez a nagy ajnározás, de ha neki ehhez van kedve, hát tessék. Én feleslegesen nem tépem a szám tovább. Előbb vagy utóbb rájön, hogy milyen jellem is van az általa oly nagyra tartott „imádnivaló” főnixnek. Akkor aztán majd sírdogálhat hmphh…  :arrognat:
jön a kihívás és rögtön elfogadom, majd felöltöm a felszerelésem, csakúgy, mint ő maga.
- Az lenne a furcsa, ha nem így lenne Razz  - átszeretném adni a kezdeményezés jogát, mivel én mindig így nyomom, de ezúttal a túlbuzgó pajtim ezt nem engedi. A csatajelzéssel egy időben, szinte azonnal támadásba lendül.. egyenesen Ai-chan felé robog…
~ Nesze-nesze… neszeeee, teeee banyaaaaa!!! >.< ~ rendesen beleéli magát és sok kisebb, vörös csíkkal ajándékozza meg ellenfelét, aki nem csinál semmit… Na ennyit arról, hogy erősebb, mint a múltkor… akkor legalább csapkodott ide-oda a kardjával, nem pedig csak bámészkodott.
Én nem szándékozom támadni, ráhagyom arra a bizonyos hősre, aki már fordul is a levegőben, hogy újra megsorozhassa a lányt.
- Az a kard csak dísznek van? – kérdem, majd nemes egyszerűséggel lehuppanok a puha homokba éd hörpintek egy kevés, sajátkészítésű kakaót ~.~

_________________
Ai vs Ren - Különbség 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by RenAi Szomb. Jún. 28 2014, 14:42

Tiltakozásom mi szerint állítja hogy gyerek lennék, szimplán csak egy laza „Ha te mondod-al…” zárta. Ismét morcos lettem rá, valahogy nem tudok eligazodni ezen a fiún… Nem tudom mit mirét csinál és hogy mégis miért ilyen másokkal, mikor én nem is bántottam. Talán régebben… csinálhattam, mondhattam valamit amivel megsérthettem, de azt őt ismerve úgyis szóvátenné… vagy nem tudom. Mindegy is… bedurciztam. Majd mikor mondtam hogy megköszönhetné Reginek önfelálldozó viselkedését, egy furcsa érthetetlen mondatott nyögött be nekem, kicsit flegmán azt hiszem… először csak néztem rá, próbáltam összetenni a szavakat és értelmet lelni benne, de nem igen találtam… hisz csak hárman vagyunk itt mégis…
- Kinek? – Néztem körbe majd kérdeztem rá értetlen. oO Majd magyarázza hogy szereti a vizet… noh azt megnézném…>.> Ki kék próbálni hogy tényleg-e… az ostoromat használva, de Regi már ismeri a trükköm. Tuti hogy átlátna rajta és ismét ő szívná meg, azt meg ugye nem szeretném… valami ércelődős válaszon ami sajnos nem az erősségem.
- Szívességet… meghiszem azt.. >.> - Néztem félre mint aki tud, vagy épp gondol valami kellemetlen dologra vele kapcsolatban. Majd a rákövetkező mondatomra is visszavágott…>.> Tény nagy szája van de izééé… néha már azért zavaró, én akarom az utolsó szó jogát, de mindig rávág valamit. Ren gonosz. ><” Majd kiegyezünk egy harcban, melyet én küldtem, gyorsan átöltöztünk harci felszerelésbe, majd Regi gyorsan le is csapott, én csak mosolyogtam a kisnagy főnixmadárkára, és hagytam hogy pixelcsíkjaim díszítsék a harc látványát, persze csak miután használtam a képim. A madárka gyors, kétszer is tudott támadni, és erős, igencsak nagy sebzést tudott lecsippantani az életemből, persze ennek a felét máris elkezdtem gyűlytögetni. Tudtam mit akarok, nem épp győzni, de ki akartam használni a képességem, rájönni a hibáira és gyengepontjaira… egy páncélom maradt… megmosolyogtatott, hisz ez is haladás már a multkorihoz képes, mikor három támadásból leszedett mindent… Gyűlytögessek még, vagy támadjak Ren-re… ha megismeri a képim akkor óvatosabb lesz, ebben bíztos vagyok, és régebbi bossokról kiderült hogy Rennek is vannak ám ponjai az életén… de ki tudja most mégis mennyi…>< Nem tippelgethetek, bátornak kell lennem… Ren ismét megvág az egyik mondatával, de fel sem veszem, hisz szándékosan nem használtam eddig.
- Dehogy, ezt figyeld! – Kiáltok fel, majd támadok én is. Nem szeretném a madárkát támadni, de tudom hogy őt kell… Regi cuki… de attól még megindulok felé, kardom, pajzsom a kezemben, és most eljött az idő hogy használjam a kardomat is. Miért ne, Ren is ezt szerette volna látni, így felhasználom az összegyűjtött pontokat, és támadok is vele Regire.

/Élet: 50 Páncél: 89-2x44=1
Felhasználható pont: 44
Támadtam 44 pontal./

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jún. 29 2014, 17:52

- Bizony-bizony… szívességet Rolling Eyes - hiszi vagy sem, ez az ő dolga. A miénk az most összesen annyi, hogy megküzdjünk vele, mert anyira akar bizonyítani nekem… csak tudnám miért? :O Normális esetben nem kellene az ércelődésekkel törődnie, de ő mindig alaposan felszívja magát… talán ezért is olyan jó móka ugratni őt, hehe. Neme nagyon lehet megunni mindaddig, míg ennyire komolyan veszi. Szájalásban meg engem nem verhet meg, talán nincs is olyan ember a földön, ki képes lenne ilyen tettre. mindig, mindenhol ki tudom magyarázni magam pár frappáns mondattal Cool
Regi picikét hülyét csinál belőlem, mikor meg sem várva szavaim, támadásba lendül, de oda se neki. ezt tőle már igazán megszokhattam volna. Két szép támadást visz be az ellenfelének, aki csak tűr, mást nem csinál. Mit ne mondjak… nagyon érdekes módját választotta annak, hogy bebizonyítsa mennyivel erősebb lett. Eddig nem vettem észre túl nagy előrelépést… talán megijedt a hősétől, hogy milyen bika, vagy mi? :O Veeeeeh, nem érdekes…. majd csak lesz valami. Mindenesetre így nem látom annak okát, hogy közbeavatkozzam. Helyette sokkal jobb elfoglaltságot találok magamnak. Még több pihi \o/ ebben a puha homokban \o/ és persze a jó hideg, sajátkészítésű kakaó, hmmmm…. mennyei :F
A biztonság kedvéért megkérdezem tőle a kardja szerepét, hogy csak dísz, vagy valami komolyabb szerepe, jelentősége is van neki. Ha mindvégig boxzsákot akar játszani, az úgy tréééé… semmi izgalom nincs benne. Mintha sima terrorizálás lenne normális párbaj helyett…  igaz a petemtől az is kitelik, de ezt egyelőre csak én tudom róla. Egyáltalán nem jönne jól egy efféle pletyka elterjedése… gonosz pet meg hasonlók…
- Nagyon helyes Cool a válasz gyorsan érkezik, majd támadást indít a felé repülő főnix ellen. Regi egyáltalán nem foglalkozik vele. Csak úgy, simán belerepül a támadásba,  nem tartva semmi következménytől… egek, már hányszor elmondtam neki, hogy erről jó lenne, ha elszokna. az a fránya képessége nem menti meg mindig… nincs rá garancia…  
Egy-egy lábával próbálja megragadni Ai-chan vállacskáit, és mikor ez megvan, nemes egyszerűséggel lefejeli kétszer a lányt, sisak ide vagy oda, neki nem számít
- facepalm - igen.. ezt valószínűleg tőlem leste el, de ez nem azt jelenti, hogy neki is így kellene harcolnia…. a sírba visz Sad  

Ren:
HP: Full
Páncél: Full

Regi:
Hp: 83 -44 +25 = 64

_________________
Ai vs Ren - Különbség 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by RenAi Hétf. Jún. 30 2014, 11:57

Furcsa volt ismét fegyvert fogni erre a fiúra, vagyis inkább a petjére… Ő nem érdemes arra hogy kardot rántsak rá hisz most sem veszi ki részét a csatában, csupán kellemetlenkedik… igen, ez a legmegfelelőbb szó rá. Míg regi harcol, addig ő a homokban elterülve szürcsölgeti a kakaóját… Te jó ég, milyen férfi az ilyen?!...>.> Nyoh ahogy ő érzi, csupán szegény Regit sajnálom, de ellen viszont harcolni fogok. Látszik rajta hogy élvezi a dolgot, mármint hogy harcolhat ellenem, és az igazat bevallva én is élvezem azt hogy kiállhattunk egymás ellen. Regi imádnivaló kis vad macska helyett főnix. A mondatain persze hogy felfújom magam, kevés ember az akinek a szavai hidegen hagynak… talán nem is létezik ilyen… persze volt már hogy ignoráltam… de azt is csak kívülről… szavak nélkül ugyan vissza szóltam neki, de nem akartam még nagyobb civakodást az egészből. A fiú furcsa számomra kicsit, mindenkivel kekeckedik, magának való és mégis… tudom hogy ő nem ilyen, hisz régen… régen olyan jókat szórakoztunk… de a hajával együtt elveszítette azt az oldalát amit szerettem benne. Igen! Pontosan! Amióta levágatta a haját, azóta ilyen velem és másokkal. Mondtam én hogy Ő nem az igazi Ren…>.> Hanem valami gonosz klón… Hisz én már akkor kiszúrtam… de meggyőzött hogy nem, ugyanakkor mégis, nem tudom elképzelni miféle dolgok érhették hogy így megválltozott… Tulajdonképp elmarja magától az embereket, de nem igazán értem hogy miért… miért jó ez így neki… modnuk biztos hogy nem jó.. de akkor miért nem látja hogy nem ez a legmegfelelőbb megoldás… még neki sem…>< Omo… addig gondolkodtam, míg Regi ismételten eltalált…>.> Túl sokat lemélkedek harc közben…>< De nincs gond, a képességem, aktiválva van, így újabb pontokat gyűlythettem. Tudom hogy nem fogom legyőzni, hisz annyi életem nincs legalábbis még… Ráadásul, amint erős mértékben csökkentem Regi életét, akkor Ren fogja tankolni. Ez egyértelmű. De hát ketten vannak egy ellen…>< Ezt mindig is idegesítőnek, és igazságtalannak tartottam az idomároknál. >< A pontok jóváíródtak, és én most is támadtam velük épp mint az előbb. Nem is vártam mást... az életem igencsak megcsappant a páncélom meg meg is semmisült...

/Élet: 50 Páncél: 89-2x44=1-2x44
Élet:163 Páncél:0
Felhasználható pont: 44
Támadtam 44 pontal./

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Júl. 02 2014, 00:19

Pffff… ez a párbaj még a szokásosnál is unalmasabb. Csak annyiban jobb, hogy nem három ütés az egész, hanem egy icike-picikével több.  Jelen pillanatban nem csinálok mást, mint mikor idejöttem….  heverészek a homokban… igaz páncélban és ez elég trééé, de ah így fog ez folytatódni, akkor nagy valószínűséggel ezt is le fogom vetni. Ai-chan mást nem csinál, mint civakodik a hősével, míg a hős kiéli magát a lányon… egyáltalán nem fogja vissza magát. Hmmm… nem az én dolgom.. nem én dühítettem fel, hanem az, aki megfürdette szegénykét,  holott jobban utálja a vizet, mint egyes kutyák.
A fejesek váratlanul értek, biztos az ellenfelét is. Azért ez nem megszokott egy madárkától akkor sem, ha ilyen nagy. A végén még igazi utcai bunyós lesz és nyomja a körbepörgő-forduló rúgást… menőbb lesz, mint Boyka \o/ hehehe…
A támadása után elengedi a kis kékhajút és újfent a levegőbe menekül, de félúton ismét elkapja egy találat, ami még jobban lecsökkenti az életét.  Az egyetlen  értékelhető különbség a régi Ai-chan és a mostani aközött, az a sebzések nagysága. Most sokkal nagyobbat sebez… legutóbb jó, ha feleennyi volt neki.  A lassúsága azonban maradt a régi… kétszer gyorsabbak vagyunk nála, ai ilyen nagy szinten fura… nem sok szint lehet köztünk… Bizony, volt idő, amikor sokkal, de sokkal kisebb szintű voltam nála; ki tudja, talán most is Rolling Eyes
- Segítsek? – kérdem, majd számhoz emelem a bögrécskémet és nagyot szürcsölök az ínycsiklandozó kakaómból.
~ Nem kell >_<~ makacs, mint mindig. Azt hiszi egyedül is győzhet… hogy mit tesz vele egy kis fürdeté… máskor olyan tűrhető szinten van a csapatmunkánk, de most semmi.
- Okés.. én elvagyok ~.~ - más dolgom híján kényelembe helyezem magam. A homokból összegyűjtök egy keveset… párnafélének használom.  Ő meg mintha meg sem hallott volna, zuhanórepülésben közelít Ai-chan felé és borotvaéles karmaival szándékozik felhasítani az oldalát.

Ren:
HP: Full
Páncél: Full

Regi:
Hp:  64 – 44 + 25 = 45

_________________
Ai vs Ren - Különbség 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by RenAi Kedd Júl. 08 2014, 11:40

Valahogy mindig is furcsa helyzet volt idomárokkal harcolnom. Legnagyobb dilemmám mindig az okozta hogy kit is támadjak kettőjük közül. A peteket nem igen volt szívem, de ők mindig úgy védik az idomárukat… nem igen volt esélyem a sok harc alatt mást kitapasztalni náluk. Hisz ha a peteket támadom akkor azérért ha az idomárokat támadom, akkor meg azért mert eléjük ugranak… Így most Regivel harcolok és ugyan sok életet levittem már, de ő is nekem. És még Ren nem is csinált semmit. Vagyis de… kakaót szürcsölgetve kellemetlenkedik. De most nincs időm rá figyelnem, bár örülök hisz valamennyit mégiscsak fejlődtem, mivel nem rögtön az első két támadás vitte le az életem. És még van egy kevés. De már tényleg csak kevés…>.> Ren megkérdi hogy segítsen-e Reginek, de értelemszerűen nemleges választ kapott. Valahogy nem is vártam mást ettől a kis hőstöl. Regi támad és azt hiszem ebben a pillanatban jöttem rá valamire. Ha a pontokat saját magamra töltöm vissza akkor sem érek vele semmit, több lesz ugyan de csupán annyit érek el vele hogy kicsivel késöbb lesz vége a küzdelemnek. Nagyot sóhajtok. És bevárom Regi támadását. Sebzések hasítják fel a testem. De nem félek, hisz nem fáj… A sebzésekből újabb pontokat nyerek. És bár kasztom sem képességem nem a támadásra asszociál, így már fel is fedeztem, sőt el is fogadtam a képességem gyengepontját. Legalább erre jó volt ez a harc. Persze a pontokat, felhasználom, és még mielőtt arrébb libbenne a madárka, én bizony visszaküldöm azt felé, hogy sebzésének egy részét visszajuttassam belé. És azt hiszem mindez ennyi lett volna, hisz a következő már nem bírnám ki... nem keseredek el hisz tudom hogy ez mit jelent. Azt hogy még fejlődnöm kell. Igazság szerint tudtam ezt én is, ugyanakkor inkább célt ad mintsem lelomboz.
- Köszönöm a harcot, ügyes voltál. - Lépek oda a kisnagy madárkához és megcirógatom ha engedi.
- És neked is kösz, te lomha lajhár . - Öltöm ki rá a nyelvem, hisz semmit sem csinált regiért. Nem tankolt, pedig tudna, nem csinált semmit, csupán bosszantott. Majd ahelyett hogy elmentem volna, úgy egy méterre tőle letelepedtem én is a homokban, miközben a hatalmas tegnerpartot bámulom.
- Tudod... még fejlődnöm kell! Sokat! Nagyon sokat... - Osztom meg vele.
- De örülök ennek... valahogy örülök neki. - Vigyorodok el. Majd hanyat vágom magam a homokba, a kezem a tarkóm alá teszem és figyelem a bárányfelhőket, használva a fantáziám, miféle alakokat vehetnek fel.


/Élet: 50 Páncél: 89-2x44=1-2x44-2x44
Élet:75 Páncél:0
Felhasználható pont: 44
Támadtam 44 pontal./

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Júl. 09 2014, 22:15

Reginald nem kér a segítségemből, hát jó, nekem így is okés.  Legalább nem kell elfáradnom, mert más dolgom nincs, mint hemperegni a homokban és figyelemmel kísérni a küzdelmet, melynek kimenetele korántsem olyan egyértelmű, mint azt könnyelmű petem hiszi.  Túl nagy sebzéseket kap , amivel az öngyógyító képessége nem bír lépést tartani. Gyógyul ugyan, csak nem annyit, amennyivel biztonságban érezhetné magát. Azt az egyet elismerem, hogy a sebzése drasztikusan növekedett korábbi párbajunk óta és életnek sincs híján, az tuti. Nem sokan élnek túl ennyi tiszta találatot a vérmes főnixtől, de ő egyelőre állja a sarat. mint mindig, most is az fog dönteni, hogy kinek fogy el a hp-ja előbb… Reginald nem áll valami jól…
Két újabb támadás, újabb találatok, de Ai-chan még mindig talpon van. Hp-ja neki is megfogyatkozott rendesen, de ne tudom a pontos értéket, mennyi lehet..
- Látod-látod? – szólalok meg, mikor bekap egy találatot… egy egész hp-ja van neki, egyetlen amivel nem sokra megy.
~Kussoljá’!! ~ feleli mérgesen és képessége megint feljebb tornássza életcsíkját. Menyire kár.. igazán megnéztem volna, ahogy kétségbe esik a kevés élete miatt…
ehelyett újabb lendületet vesz és karmait ellenfelébe mélyeszti, egyenesen a háta közepébe, majd felhasítja azt. Ejnye.. nem szép dolog hátulról támadni… annak meg főleg nem, aki repülni is tud… szégyellje magát.
- He?! – talán én magam lepődöm meg a legjobban, amikor a winner felirat csak úgy, felugrik a szemem előtt.
~ Hahaha… látod, én inertem ˇ^ˇ ~ :faceplam: már csak ez hiányzott nekem… egy újabb löket a fene nagy egónak… ha együtt nyertünk volna, akkor nem lenne gond, de így nagyon el lesz szálva magától.
- Még egy támadás, és  te kapsz ki… szerencséd volt csak ˇ^ˇ
~ Én nyertem és kész… baaaaaka!!
- -.-’’ Hai-hai.. – Ai-chan meg akarja simogatni a madarat, de ez nem jó ötlet…  azok után, hogy megfürdette Rolling Eyes
~ Hagyjá’… banyaaa!!! Razz ~ eltávolodik tőle, és felemelkedik a levegőbe, ahol nem érheti el.
- Lomha lajhár, aki mondja Razz Legalább kétszer gyorsabb vagyok mint te – ezt a korábbi harcból sikerült leszűrnöm.  
Ai-chan lehuppan mellém a homokba :O Na, én már készültem arra, hogy fogja magát és sértődötten elviharzik :O
- Hát az tuti… még mindig nagy a különbség kettőnk között ugye tudod? Razz Ha beszálltam volna a harcba, hamarabb véget ért volna ˇ^ˇ - menőzni sosem késő… annak mindig itt az ideje.
- Mi?! o.o - , nem értem, minek is örül :O Veeeh.. hagyjuk is, nekem most van jobb dolgom, eleget süttettem itt magam.
- Nekem is fejlődnöm kell még, ezért… két hét múlva én hívlak ki téged, és megnézzük, hogy melyikünk fejlődött többet Cool mondom magabiztosan, mintha már tudnám a végeredményt.
- Na léptünk, pás o/ - és elteleportálunk..

_________________
Ai vs Ren - Különbség 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by RenAi Hétf. Júl. 14 2014, 22:09


A fiúk szócsatáznak, én viszont csupán Regivel foglalkozom. Mást nem tehetek, hisz vele harcolok. Jelenleg az én kis hős Reginaldom az akire minden figyelmem öszpontosul, bár tudtam hogy ez a meccs el van döntve… mondjuk már az elejétől sejtettem, de azért valahol nagyon mélyen reménykedtem benne. Bántani ugyan nem bánt a tényállás, az utolsó csapást is állom, persze azért még sebzem a madárkát is, annyiban még szép hogy nem hagyom, viszont ezzel vége is. Kifujt. Nagyot sóhajtottam, de egyáltalán nem éreztem magam elszomorodva… valami furcsa érzés motoszkált bennem. Nem igen tudnám meghatározni hogy mégis miféle, egyedül amit tudtam hogy nem kellemetlen, nem fáj. Tehát jó… és nekem ennyi elég is volt hogy így elfogadjam a vereséget, és előnyt kovácsoljak belőle. Ismételten csupán tapasztalatot szereztem, és képességemmel is egyre inkább kezdek tiszában lenni. Hisz ez a képességem az egyetlen amire jelenleg támaszkodhatok… támadási erőm szinte nincs, így a sebzésekből kell gazdálkodnom, ugyanakkor arra is eszméltem hogy szinte felesleges az hogy saját magamra visszatöltsem, hisz csupán időt húznék vele… Nem tudom miért pontosan, eltöltött az erő, az eltökéltség hogy jobb legyek… de nem dacból vagy másból, inkább lelkesedésből… Talán az okozza mindezt bennem hogy az ezelőtti csúfos vereségem után most azért tovább húztam… Azt hiszem tényleg ostoba vagyok… hogy még ennek is így tudok örülni… Reginek adni szeretnék egy kis simit, de nem állja. Megértem hogy bizalmatlan felém, hisz pár perce velem együtt lubickolt a vízben, és hát szegénynek azt hiszem nem kedvence a tengervíz…

Leültem Ren mellé a homokba, kellemes volt, főleg hogy azért kissé lentebb csúsztak a kitartáspontjaim.
- Tudom. Csak jó volt mondani… - Felelem. Hisz ugyan beszóltam neki, és leginkább a lustaságára akartam célozni nem arra hogy lassu, de mindegy, a lényegen nem válltoztat.
- Különbség? Jah, az van küztünk, de nem zavar. – Mosolyogtam a fiúra.
- Mindenki között vannak különbségek, kinél több kinél kevesebb. – Öltöttem ki rá a nyelvem.
- Persze ha beszálltál volna állandóan képiztél volna, azzal a csettintgetősöddel. – Magyaráztam, és hát így is használta hogy nem harcoltunk, >.> hát még akkor… ><”
- De Regivel akkor is társak vagytok, ha együtt vagytok akkor tudjátok a legjobbat hozni. – Vigyorgok rá.
- Jó neked hogy ott van Regi… - Mondom, majd elmesélem hogy valahogy mégiscsak boldoság tölt el még a vereségem ellenére is. Majd megeggyezünk hogy két hét múlva találkozunk és akkor Ő fog kihívni engem. Örömmel álltam elébe, bár két hét… azért nem hosszú idő. Erősen rá kell álljak a harcokra hogy fejlődjek… bár valószínű ő is ezt teszi majd… tehát esélyem sincs. Ismételten elvigyorodtam, és a fejem fogtam… bár ha trükközök, valami frappáns dolgot kellene kitaláljak ellene…
- Szia! – Köszöntem el tőle, majd vágódtam hanyatt a homokban a tengerparton. Én nem sietek… és amúgy is van még két hetem… nem arra hogy fejlődjek, inkább hogy valamivel át tudjam verni őt és ezzel kerekedjek felé…

Köcce a játékot :3

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Cardinal Szer. Júl. 16 2014, 13:45

Ossu!

Lezárom a küzdőteret, 75 xp és 210 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai vs Ren - Különbség Empty Re: Ai vs Ren - Különbség

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.