Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hill Domination

5 posters

Go down

Hill Domination Empty Hill Domination

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Feb. 11 2014, 16:44


Verőfényes téli nap. Nincs is jobb alkalom egy kis mozgáshoz.. vagyis inkább a szánkózáshoz!
Reggel óta kint vagyok a kezdetek városán kívül megépített dombon. Hóból van az egész és temérdek gyerek lengi körül a helyet. Ki, mivel csúszik vagy sem, de a hely hangos a kacajoktól. Sokáig kellett sort állnom, mire megkaptam egy pályát, ahol csúszkálhatok. Mivel szánkóm nincs és nem is tudom, hogyan építsek egy ilyen eszközt, így próbáltam a természetes módszereket. A hátamon való lecsúszás eléggé lassított, de elsőnek jó volt. Aztán elővettem a csodafegyvert, amit külön erre a célra vásároltam pár colért. Egy zsákot!
Magam alá gyűrtem, ráültem és megindultam lefelé a pályán. Ordítani lett volna kedvem, ahogy a többi lurkó is teszi, de a nagy marha biztosan másképp festene, így hogy csendben élveztem nagyra nyitott szemekkel a száguldást. A lejtő vége előtt felpattantam és megpróbáltam állva megtenni a sikló pálya utolsó pár méterét. Akrobatikámnak köszönhetően nem estem túl nagyot, de így sem ment előre. Következő csúszásnál, már a temérdek hosszú szakad utolsó harmadán térdem behúzva talpon száguldottam. Egy rossz mozdulat és esek, ott motoszkált fejemben a gondolat, de nem engedhettem, holmi megingásnak. Azonban mégis csak bukfenceztem párat, nem engedte magát olyan könnyen a hó és a jég birodalma, hogy meghódítsam.
Tudok valakit viszont, akit már meghódítottam, a hónak köze sem volt hozzá. Ayani.
Nyomban pötyögtem egy üzenetet, hogy jöjjön a nyugati kapuhoz. Van itt valami, amit feltétlen ki kell próbálnia. Majd a zsákommal a kezemben visszasétáltam a kapukhoz és néztem közben a pályán síelőket és a gyerek megoldásait, hogyan szánkóznak. Ők megtalálhatták a téli árust. Hol lehet, vajon.. töprengtem.
Ó tényleg így hogy eljöttem onnan, újabb harcot kell vívjak egy pályáért, vagyis sorban állás.., de azért Ayanival másabb lesz. Küldtem neki még egy üzenetet, a boss harcok óta nem nagyon akartam szem elé kerülni.. haszontalan vagyok ott teljes mértékig. A JL-ben sincs sok keresni valóm, azt a kristályt legalább hátra hagytam magam mögött, meg sajnos céhvezérem is tudja mi a helyzet.. bár röviden és tömören, de mégis többet tud, mint Ayani. Neki, hogyan fogom elmondani? ..Nem tudom, haszontalan vagyok, és amennyi álmát belém fektetett, azok így hamisak lehetnek, bennem már nincs semmi, ami.. ösztönözhetné.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Hill Domination Exp_bal4298/4400Hill Domination Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hill Domination Empty Re: Hill Domination

Témanyitás by Szophie Szer. Feb. 12 2014, 16:07

Eltűnődve néztem a leheletem páráját. Hideg volt, fagyos hideg, a kezem is teljesen kipirult tőle.
- Elegem van. - toppantottam. - Haza akarok menni! - nyafogtam.
- De Falat..
- Falat nem fog tudni harcolni. Nem hiszem, hogy olyan pet lenne, mint te vagy. Ő nem vaddisznózásra való. - morogtam. Szegény pici gekkómat ez a csúnya Vezér csak úgy hozzávágta egy mobhoz. És várta, hogy történjen a csoda. Majdnem meghalt az én kis gyíkom. Most pedig itt remeg a kezemben, szerencsétlen teljesen ledöbbent. Meg persze biztosan fázik is. Ő sokkal jobban szereti a jó kis meleg helyeket. Bár van rajta kis gekkó kabát, én magam vettem neki egy petes boltban. Jó meleg, kitömött anyag. De tuti, hogy ettől még fázik, hisz még most is folyamatosan a ruhám alá akar mászni. Vezér is kapott kabátot, sálat, még sapkát is. Ezekben a göncökben teljesen úgy nézett ki, mintha rendes ember lenne. Csak az nem stimmel, hogy foggal szedi szét az ellenséget.O.o Én meg.. Nos, én is jól fel voltam öltözve, de a fránya kesztyű otthon maradt. Teljesen elgémberedtek az ujjaim.
- Tea és kandalló. - motyogtam magam elé. - Ez kell nekem. - Ezzel vállamra helyeztem Falatot, aki hamarosan el is vonult kabátom alá a nyak nyílásánál, megragadtam Vezért, és a Szo csapat indult is szépen hazafelé. Nincs az az isten, hogy tovább maradjak itt kint!
...
Avagy mégis. Oké-oké, hideg van. De a szánkózás az egy igazán felmelegítő tényező.
- Játszuuuuuunk! Menjünk! Menjünk! - örültem meg, mintha csak kisgyerek lennék.
- Nem. - utasított el hidegen Vezér "apuka". Csakhogy ő nem apu, szóval nem parancsolhat nekem!
Nagyokat trappolva haladtam felfelé a dombon, közben az invertorymban kutatva valami után, amit szánkónak használhatok. Egy zacskó tűnt a legalkalmasabbnak erre a feladatra. Okk, és még valami.. Ki hallott olyanról, hogy valaki egyedül szánkózzon? Nem, én nem fogok egyedül játszani. És van egy ötletem is arra, kit kéne szánkózásra bírnom. Ha a pancsi tetszett neki, ebből sem maradhat ki. :roll:Kedvesem már kapta is a PÜ-t, hogy ha esetleg tud időt szakítani rám, akkor jöjjön ki a dombra a Kezdetek Városa mellett. És esetleg hozhatna szánkót is.. Vagy szánkózásra alkalmas tárgyat.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hill Domination Exp_bal12046/10500Hill Domination Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hill Domination Empty Re: Hill Domination

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Márc. 02 2014, 20:29

Halkan szuszogok. Éppen a mai sziesztámat tartom. Végre lustálkodhatok egy kicsit, és nem kell azon aggódnom kire kéne figyelnem. Bár healer vagyok néha átoknak érzem inkább. Nem mindig vagyok képes időben megmenteni az embereket, és hiába védik meg őket a Burkuk, én akkor is rosszul kezdem elérezni magamat. Most viszont mindenfajta feszültségtől mentesen pihenhetek kicsit. Egyik fogadó ágyán bóbiskolok, Tűzrózsa pedig az ágyam mellett fekszik, és ő is pihen némán. Szegény petem mostanság nem éppen túl aktív kint. Engem is borzasztóan megviselne, ha láng mivoltommal kint a hideg, nedves hóesésben kéne mászkálnom, ami képes lenne kioltani tüzem. Így nem fogom ezt Tűzrózsa hibájaként emlegetni. Szegénykém legalább pihenhet egy kicsit. Éppen egy gyönyörű álomról "fantáziálkodok", amikor pittyegés riaszt fel. Sosem szerettem a meglepő üzeneteket, és most is hasonló következménnyel jár, mint amikor Yuichivel találkoztam, ugyanis ismét lehuppantam az ágyamról. Azt leszámítva, hogy alig estem, és nem ágon fetrengek Yuichival való első "komolyabb" testi konfliktust juttatja eszembe. Edison fejében is hasonló dolog pattanhatott ki, amikor az alma a fejére esett, és kigyúlt a szikra a gravitációs törvény elméletét hozva magával.. vagy az nem is Edison volt? Fogalmam sincs... mindegy. Megnyitom az üzeneteimet, és széles mosolyt engedek el, amikor meglátom ki üzent. Gyorsan átfutom az üzenetet, majd pattanok is talpra. Finoman felkeltem petemet, majd felöltözök.Egy kesztyű, egy jó vastag pulcsi, és egy téli bakancs. Nagy nehezen lemegyek a portára kifizetek egy kis pénzt, mire máris egy jó nagy termoszban lévő forrócsokival vagyok gazdagabb. Gyors léptekkel szaladok, majd mikor megpillantom Yui nyakába vetem magamat, de vigyázok nehogy felborítsam szegényt. Tűzrózsa szerencsére viszonylag már megszokta a fiút, így nem rohanta le, így én nyugodtan ölelhettem. Egy homlokpuszi után kérdezem.
- Nos miért hívtál ide?
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Hill Domination Exp_bal3819/4100Hill Domination Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Hill Domination Empty Re: Hill Domination

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Márc. 03 2014, 17:58

Nevetségesen néztem ki. Mint valami kitömött jószág, csak az én "bundám", vagyis kabátom alatt ruharétegek tömege tett jóval vastagabbá, mint amilyen igazából voltam. Rettenetesen éreztem magam, szokásos öltözetemnek nyoma sem volt. Semmi titokzatosság, semmi hanyag elegancia. Csak egy kitömött... varjú voltam, sállal a nyakában Neutral Ezért cserébe nem fáztam, de őszintén... nem tudom, melyik lett volna jobb. Fagyoskodni hozzám illő ruhában, vagy ez a... bohócöltözék. Nem is értem el a kellő hatást, így utam sikertelennek bizonyult. Eleve vereségre voltam ítélve ebben a hacukában, ám vacogva sem lett volna jobb a helyzet. Majd ha melegebb lesz, újra felkeresem, és nagyobb hatással leszek rá. Kellően nagy hatással, igen :]
Felmartam egy adag havat, összegyúrtam a kezemben, és hanyagul elhajítottam a tessék-lássék készült hógolyót egy véletlenszerű irányba, mely most a hátam mögött volt. Bizonyára csodálatot váltottam ki a mögöttem sétáló alakból, akit fejbe találtam, elvégre nem láttam, hová dobom, mégis tökéletesen arcba találtam az illetőt. Legalábbis a mögülem érkező hangok alapján erre következtettem. Lényegtelen, sokkal fontosabb volt, hogy Szophie üzenetet küldött, melynek tartalma előrevetítette, hogy a mai napon csak még nagyobb bohócot fogok magamból csinálni, és ez a sorsom. Pont :]
Hosszú percekkel később már egy szánkót húzva a nyomomban ténferegtem a megjelölt helyszínen. Egy szánkót, melyet talán soha többé nem fogok használni, de az Ő boldogsága kedvéért egy ilyen egyszeri kiadás megéri. Mondjuk úgy, hogy ma nem sütizni vittem el, és a megspórolt aranyból termett a kezemben ez a kötél által vontatott csoda :] ..amire rövid úton fel is pakoltam szívem hölgyét, mihelyst észrevettem, mögéje lopakodtam és derékon ragadtam.
- A hintó előállt, hercegnőm, táltos paripája pedig fitt és erővel telve várja utasításait :] - szólaltam meg, ám mindenek előtt egy rövid, de érzelmekkel teli csókot ajándékoztam a lánynak, majd Vezérnek is intettem - Hová repítsem el hát? :] - kérdeztem komornyik módjára, csupán a megfelelő öltözék hiányzott, így csupán egy ruhalabda próbált úgy tenni, mintha valamiféle lakáj lenne. Szörnyű, sürgősen meg kell szabadulnom ezektől a göncöktől valahogy No
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Hill Domination Exp_bal10/7700Hill Domination Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hill Domination Empty Re: Hill Domination

Témanyitás by Szophie Kedd Ápr. 22 2014, 17:53

Hideg. Lefagytak az ujjaim. Jöjjön már a tavasz!! Meleget akarok! Jó.. Nem nyafogok, tényleg nem! Az én döntésem volt, hogy kint maradjak ilyen időben. És megéri, biztos vagyok benne. Csak egy kicsit várnom kell arra a játékra.
Egyik lábamról a másikra állva kémleltem a tájat. Vártam, hogy feltűnjön valahol szerelmem alakja. Még a tenyerem is a homlokomra illesztettem, hogy kizárjam a virtuális nap zavaró hatását. Igen, mivel hét ágra sütött a nap, még akkor is, ha hideg volt. *-* Farkasom pedig - nem tudom, mi ütött belé, Karácsony óta különösen viselkedik, mintha csak rózsaszín köd szállt volna rá - hóangyalkát csinált. Szerintem ez Brumi hatása. Jót tesz neki egy barát. Falat pedig kivételesen a kabátom cipzáránál foglalt helyet, onnan nézelődött. Most úgy tűnt, mintha már egyáltalán nem fázna. Tudtam én, hogy kevés neki a kabátka. Az én kabátom alatt sokkal melegebb volt.
Felsikkantottam, ahogy megéreztem magamon az érintést, és kapálózva elugrottam. Már majdnem azon voltam, hogy lekaratézzam az ismeretlent, aki megtámadott, de akkor rá kellett jönnöm, hogy nem is olyan ismeretlen. Csak pufi kabátban van. És éppen az ellenkező irányból jött, mint ahonnan vártam. Egyébként fogalmam sincs, miért gondoltam, hogy a nap felől fog érkezni.. Talán csak önsanyargatásképp, hogy a nap felé keljen néznem.
Enyhén zavart butaságom, és elszégyelltem magam, amiért így elugrottam. Viszont mégis boldoggá tett a tudat, hogy tudom mivel kárpótolni. Most az egyszer én is készültem ajándékkal. Igazából már pár napja ott lapult az invertorymban.Szóval viszonoztam a csókot, melyet a kelleténél talán még rövidebbnek is éreztem hirtelen - talán azért, mert amúgy is rosszul éreztem magam, amiért elugrottam - , majd még mielőtt válaszoltam volna, hogy hova is kívánok tovasiklani hintómon (hehehh) , kotorászni kezdtem a tárolómban. Sok-sok felesleges cucc volt benne, úgyhogy kis időbe telt, míg ráakadtam, de végül meglett. Arcomon széles mosollyal nyújtottam át neki egy ambróziát, melyet nem kevés keresgélés után sikerült csak megszereznem. Télen ugyanis nem sok helyen nőnek virágok.>.> És előtte még keresgélnem is kellett egy csomót, hogy rátaláljak egy olyan könyvre, amiben leírják a növények jelentését.. Ugyanakkor boldog voltam most, hogy odaadhattam neki, és biztos voltam benne, hogy minden fáradtságot megért ez az egész. Tudom, hogy tudja, mit jelent. És ugyan nem szokás fiúknak virágot adni.. mégis jónak éreztem ezt most. Csak csendesen figyeltem, és vártam, hogy valamilyen jelét mutassa annak, tetszik-e neki, vagy sem. Igazából abból a szempontból biztos voltam az ajándék sikerességében, hogy nekem mit jelent. De az már kevésbé volt biztos, hogy neki is tetszik-e.
- A hegy tetejére, Sebastian! - mutattam fel a legmagasabb pontra a dombon. Dom avagy hegy.. egy játékban egy domb az a legmagasabb hegy. Egyértelműen. És a komornyikom neve természetesen Sebastian.Rolling Eyes Egy Sebastian gömb. *____* Olyan ölelni való, mint egy nagy kitömött plüssmedve. Mondjuk a kitömött az helyes, már ha a kabátot nézem. Uhmm.. Erről jut eszembe, Falat.
- Te még nem is ismered Falatot. - vettem ki a ruhámból a gyíkot, és nyújtottam Kedvesem felé. - Ő itt a második petem. - a gyík különös módon nem akart a fiú vállára menni, vagy a ruhája alá, mint ahogy azt máskor szokta tenni, inkább felém nézelődött. Biztosan fáradt a mászkáláshoz, csak a helyén akar már lenni. Mondjuk megértem szegénykét, hiszen csúnya vaddisznóknak volt kitéve a drágám. Amikor nem is tud harcolni.>.>
- Brumit sajnos most sem tudom bemutatni még neked. - vontam meg a vállam. Erről jut eszembe.. róla már meséltem egyáltalán neki? És Falatról? Csak eszembe jutott már, hogy ilyen fontos dolgokat, elmondjak, nem? Vagy... nem?
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hill Domination Exp_bal12046/10500Hill Domination Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hill Domination Empty Re: Hill Domination

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Május 02 2014, 17:36

Alig tölthettem el kis időt a drágámmal, máris el kellett menni. Szomorú búcsút vettem át tőle, majd kicsit csüggedten kezdek sétálgatni a havas tájon. Kicsit üresnek érzem most, hogy Yuinak el kellett mennie. Tűzrózsát különösebben nem hatotta meg a fiú távozása, de az biztos, hogyha zavarta volna, akkor tudnom kellene, hogy Tűzrózsánál valami igencsak nincsen rendben. Mindenesetre kicsit lógattam az orromat, mire elhatározásra jutottam. Igaz, hogy a mai napomat Yuival akartam tölteni, de nem kell állandóan rajta csüngenem, kicsit hagynom kell neki magánéletet is. Most viszont ideje elterelni a figyelmemet, így irány az emelkedő… de előbb be kell ugranom szánkóért. Egy gyors bevásárlás után, végül is rendelkeztem egy szánkóval végre, azaz irány a lejtő. Na jah… egyszerűbb mondani, mint megcsinálni. Vettem egy nagy levegőt, és felnéztem a tetejére… amitől elszörnyülködtem. A kiválasztott hegy csúcsa legalább 50 méter messze van, és elég meredeken áll ez a nyamvadt dombhegy. Tűzrózsa gonoszul úgy gondolta had szenvedjek csak én a fel menetellel, így ő inkább lefeküdt egy hótól mentes helyre, majd pihenni kezdett. Én nyögve nekileselkedtem az emelkedőnek. Nagyon nyögve, nyelősen haladtam csak. A szánkó is úgy-ahogy akart csak jönni. Néha beakadt egy-két kiálló ágacskában, néha felborult, és már csak vonszoltam magam után, de általánosságban jó tempót tartottam. Alig értem föl, máris kikötöm a szánkóm kötelét, majd lefekszek a hóba, és levegőért kapkodok. Lihegésem párafelhők sokaságát engedi ki számból, majd végül mikor összeszedtem magam felülök, és egy termoszban lévő forró csokit varázsolok elő az inventorimból. Letekerem a termosz tetejét, és töltök magamnak egy keveset a kupakjába, majd szép lassacskán elkezdem kortyolgatni. nem tudom mire vártam, de éreztem, hogy még ne siessek az indulással.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Hill Domination Exp_bal3819/4100Hill Domination Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Hill Domination Empty Re: Hill Domination

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 15 2014, 18:54

Ossu!

Közös megegyezés alapján lezárom a párbajt. A lányok jutalma 40 arany, a fiúké 20 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hill Domination Exp_bal0/0Hill Domination Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hill Domination Empty Re: Hill Domination

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.