Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gunji adatlap

Go down

Gunji adatlap Empty Gunji adatlap

Témanyitás by Gunji Vas. Jan. 19 2014, 12:11

Adatlap

Név: Gunji
Nem: Férfi
Kaszt: Állatidomár
Kor:17

Szint: 1
Exp: 10/50
Arany: 70

Kinézet: 195-cm magas normál testalkatú srác középhosszú fehér haja van és fehér öltönyöket hord.

Jellem: Visszahúzódó, zárkózott csendes srác szeret sétálni, kerüli a feltűnést és más embereket is.

Képességek

1. Düh kitörés: Minden érzék szerve (Erő, Gyorsaság, stb) A kétszeresére nő két körig aztán pedig 2 körig az alap felére.

2. Itt a piros: A pet klónozza magát így kettő lesz belőle ugyan olyan adatokkal mint az eredeti pet adatai  így ha a pet sebezne egyet ketten kettőt sebeznek de külön külön kell dobni mind a két pet-nek. Az "Itt a piros" nevet azért kapta mert ha az ellenfél betalál a petnek amikor én köröm jön azért is dobok, hogy a klónt találta-e el el vagy sem. Ha a klónt akkor csak eltűnik a klón ha az igazi pet-et akkor is eltűnik a klón viszont a pet-nek is megy az élete. Más esetben csak akkor tűnik el a klón ha én azt mondom.


Felszerelés

Kezdő Ruha (felszerelt, +1 páncél)
Kezdő Állatidomár Kés ( - )

Küldetések


Küzdőterek


Ajándékok


Pénzügy

Előtörténet ( + 70 arany )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Név: Abe
Nem: Fiú
Kor: Bébi

Szint: 1

Kinézet:
Gunji adatlap Tj4a

Jellem: Olyan mint egy rossz kölyök szeret játszani és nagyon sokat enni. Ha jó kedve van akkor is morcos a tekintete.

_________________
Én színem: #c2e9ff
Abe színe: #3a9bff
Zsebem::
Gunji
Gunji
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.