Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chizuru

2 posters

Go down

Chizuru  Empty Chizuru

Témanyitás by Chizuru Szomb. Jan. 18 2014, 02:42

Adatlap:

Név:Chizuru
Nem:lány
Kaszt:Állatidomár
Kor:12

Kinézet:Aranyos.Karcsú test.Rövid rózsaszín haj,nagy rózsaszín szem,nagy fekete aranyos macska fülek,fekete macskafarok amin egy nagyon cuki csengő van.Rövid rózsaszín ruha,sötét rózsaszín csizma és kesztyű.A jobboldali kesztyű csuklóján egy szív van.

Jellem:Kedves,érzékeny mint minden lány.Szereti az állatokat,az aranyos dolgokat.Utálja a rovarokat,pókokat,kígyókat.Kicsit butuska,szeret jókat beszélgetni.Szeret mosolyogni.Ha kellene akkor három métert tud ugrani mert sokat kellett gyakorolnia.Szereti ha sikerélménye van.

Képességek:Egy harang aminek a az a képessége hogy egy nagyon erős védőpajzsot tudok használni.Bármikor használhatom a saját védelmemre amikor nem harcolok is de az állatom védelmére a küzdelem alatt csak négyszer használhatom.Amikor nem küzdök akkor használom amikor akarom akár az állatom védelmére is ha történne valami.

Előtörténet:Kiválasztottam a kasztomat.A következő feladatot is megcsináltam habár kicsit furcsa volt.Még a végén utolsó feladatként a nevemet be kellett írnom.Azt írtam be hogy Chizuru.Aztán amikor megnyomtam hogy Ok akkor utána csak egyet pislogtam és nem akartam hinni a szememnek.Gazdag családban születtem.Apa és anya örültek hogy végre szülők lettek.Mivel rózsaszín hajjal és szintén rózsaszín szemmel születtem így egy kicsit az elején furcsa volt nekik de inkább különlegesnek mondták.Anyával vagyok többet mert a munkából ő ér mindig haza előbb.Nagyon nagy birtokunk van nagy házzal.Szép,nagy szobám van.Benne szebbnél szebb tárgyakkal,játékokkal és ruhákkal.Kiskorom óta a kedvenc helyem az egész birtokon a gyönyörű kertünk.Megszámlálhatatlan rózsákkal.Nagyon nagy a kertünk.Apa mivel kiskoromban fizetett egy tanárnak hogy eddzen engem hogy ne lustuljak el végül sikerült párt métert ugornom.Persze volt közben fájdalom.Minden évben anyától kértem egy kisállatot.Természetesen nem engedte meg hogy legyen egy kisállatom.Csak azt engedte meg hogy a kertben játszhassak az állatokkal.Anya este adott nekem egy játékot.Furcsának de egyben érdekesnek látszott.Kibontottam és a játék neve az hogy Nerve Gear.Megköszöntem a játékot,adtam egy puszit anya arcára és mivel délután volt így már futottam is a szobámba hogy kipróbáljam a játékot.Lefeküdtem az ágyamra.Bekapcsoltam a játékot és az első kérdés az volt hogy kasztot szeretnék.Azt választottam hogy állatidomár!Hogy miért?Azért mert nagyon szeretem az állatokat.De a pókoktól kígyóktól meg a hasonló állatokat közel nem szeretem!Kiráz a hideg tőlük!Volt nekem egy tojásom is ami világos rózsaszínű volt rajta szépen és szinte kicsit szimmetrikus párcentis tűzminta is volt a tojáson!Reméltem előre is hogy nagyon cuki állatot fogok kapni.Eszembe is jutott hogy egy hangyányit furcsa ruha van rajtam.Tetszett de kicsit fura volt.A kezdetek városában voltam.Természetesen az elején még a leghalványabb fogalmam nem volt arról.Megkérdeztem valakit hogy hol vagyok.Azt válaszolta hogy a kezdetek városában!Nem tűnt szimpatikus alaknak.Megköszönni nem tudtam de nagyon furcsa arcot vágott.Mivel nem tudtam mit kellene csinálnom így először inkább sétáltam egy kicsit.Tudtam hogy nem valóság de olyan volt mint ha tényleg valóságban lennék.Gondolkoztam hogy vajon milyen Pet fog majd kikelni de nem tudtam még elképzelni sem.Nézegettem a tojást és örültem hogy amikor kikel majd akkor lesz egy társam!Kiléptem a játékból mert már sötétedett.Amikor kiléptem a játékból éppen anya jött be a szobámba mert vacsoraidő volt már.
-Szia Chizuru! -köszönt anya.
-Szia anya!Törtét valami?Nem szoktál a szobámba jönni! -kérdeztem én.
-Semmi baj nincs.Csak tudod már vacsora idő van.
-Köszönöm hogy szóltál anya!Gyorsan telt el az idő a játékban! -mondtam én.
Lementünk,megvacsoráztunk és aztán pár órával később aludni kellett menni.Mivel anya volt olyan engedékeny volt így megengedte hogy mától addig maradhatok fent amíg nem vagyok álmos.Beléptem a játékba és boldogan néztem a tojásomra.Mivel nem igazán volt annyira dolgom mert még nem kelt ki Pet így gyakoroltam egy kicsit.Rájöttem a különleges képességemre.
-Remélem valami aranyos Pet kel majd ki! -mondtam boldogan.
Mivel már fáradt voltam így elmentem aludni.Másnap reggel amikor felkeltem akkor apa és anya már elmentek dolgozni.Reggeliztem aztán beléptem a játékba.Valaki a kezdetek városa közepébe teleportált mindenkit.
-A játékból nem lehet kilépni, a halál a való életben is halál, ahhoz, hogy kiszabaduljon, ki kell, hogy vigye mind a száz szintet. -mondta a játékmester.
Mindenki megijedt!Én is nagyon megijedtem!Majdnem elsírtam magam de ránéztem a tojásra!Eszembe jutott az hogy attól még hogy itt ragadott mindenki nem leszek egyedül.Azzal úgy sem jutnék semmire ha csak sírok!
Gondoltam hogy nem lesz könnyű.De most meghalhatok ha az elején feladom!
Chizuru
Chizuru
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chizuru  Empty Re: Chizuru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 18 2014, 14:30

Szia!

A képességet a következő formában fogadom el: Egy harang aminek a az a képessége hogy egy védőpajzsot tudok használni, ami a speciális pontjaimnak megfelelő értékben véd. Bármikor használhatom a saját védelmemre amikor nem harcolok, akkor is, de az állatom védelmére egy küzdelem alatt csak négyszer használhatom. Amikor nem küzdök akkor használom amikor akarom, harc közben azonban csak 4 körönként tehetem meg.

Az előtörténetet elfogadom.

A tojásból egy tűzparipa bébi kelt ki. (Ha más, gyakori petet szeretnél szólj nekem privát üzenet formájában. A gyakori peteket a bestiárium összesítőben találhatod meg.)

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a harcos alapra, azaz:
Élet: 2 (a pet élete élet/2)
Fegyverkezelés: 0 (a te és a peted találati esélye)
Erő: 0 (a te sebzésed)
Irányítás: 3 (a pet sebzése)
Kitartás: 0 (megegyezik a pet kitartásával)
Gyorsaság: 0 (megegyezik a pet gyorsaságával)
Speciális képesség: 0 (megegyezik a pet speciális képesség pontjaival)

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Állatidomár Kés ( - )
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.