Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Top of the World

3 posters

Go down

The Top of the World Empty The Top of the World

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 11 2014, 17:16

Chancery:

Élet: 18
Fegyverkezelés: 17
Erő: 14
Irányítás: 31
Kitartás: 11
Gyorsaság: 30
Speciális képesség: 12
Páncél: 30

Jun:

Élet: 14
Fegyverkezelés: 20
Erő: 34
Irányítás: -
Kitartás: 9
Gyorsaság: 22
Speciális képesség: 15
Páncél: 28

Ellenfeletek: Illfang a Kobold Fejedelem + 3 Kobold Őrszem

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Chancery Szomb. Jan. 11 2014, 18:11

Túlélde \o/
Ha már eddig sem sikerült utolérnem a gejzírként felfelé törő harcosokat, gondoltam, akkor már jövök ide némiképp gyakorolni, hogy lássam, pontosan milyen is végre az arénában állni. Ha már úgyis a sarkukban loholok, jóformán minden megtalált boss hírének hallatán csak eggyel vagyok lemaradva, talán jó néven fogják venni, ha nem teljesen zöldfülűként lépek a soraik közé, hanem úgy, hogy láttam már egy-két dolgot.
Bár a gond csak annyi, hogy a lelkesedés miatt jóformán le sem lehet törölni a vigyort a képemről >.>
-Készen állsz? -nézek hátra Junra. A történet egyszerű: egyedül nem akartam nekivágni -> Junnal pedig amúgy is nagyon rég találkoztunk utoljára. Szerencsére mosolyogva kapott az alkalmon, hogy idejöjjünk, és hajlandó egy darabig elviselni a társaságom Smile-Vigyázzunk egymásra.
Mikor bólint, kinyitom az ajtót és belépünk a csarnokba. Álomkelő nem sokat teketóriázik, és amint a hatalmas fejedelem felkel a székéből, nekilódul és karmolja, ahogy tudja. Jómagam a kisebb mütyürökre ugrok rá.


15x Chancery (Sebzés: 31/14, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Szörny
11x Jun (Sebzés: 34, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Szörny

//3 csapással leütöm a kis koboldokat, ÁK-nak még segítenem sem kell, 5 csapással elpixelezi a bosst Smile
*Chan pedig elvesztette szintboss-szüzességét Suspect*//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 12 2014, 01:11

Ellenfeletek: Óriáscsiga

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Chancery Vas. Jan. 12 2014, 01:47

Ilfang olyan nehéz volt, éppen hogy túléltük Rolling Eyes Nem is tudom, meddig fogunk ilyen tempóban eljutni. >.>
Najó, csak viccelek. Eddig jók vagyunk. Junnak igaza volt, mikor azt mondta, Álomkelő az első pár bosst meg fogja enni reggelire. A kobold fejedelem szétesése után is csak leült nyalni a mancsát.
Mikor kinyitottam a következő ajtót, már ugrott is be. A csiga láttán eszembe jutott gyerekkorom, mikor minden tavasszal kijelöltem egy csigát a kertben, aki az én házi állatkám lett egy időre. Egyszer pedig fel is nyitottam az egyik, még elő példány házát, hogy láttam, mi van benne. Gusztustalan dolog, de túlélte a jószág még pár hétig, meg vagyok lepve ezen így utólag Suspect


//Még a második fázis megnövekedett pontjai se mentik meg. Két ütés és már el is tűnt, ismét. Surprised//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 12 2014, 10:56

Ellenfeletek: IV. Bunmei

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képességgel pontosan mit is csináltál, ha használtál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Chancery Vas. Jan. 12 2014, 12:54

~Na, megyünk már?
-Megyünk, megyünk...
~De sietve. ˇ^ˇ Még éhes vagyok  ;P 
-És szegény Junnak mikor adsz esélyt ütni? Suspect
~Majd még meggondolom. Tartogassa az erejét a tizesre ˇ^ˇ
Egy "nem tudok mit tenni"-féle bűnbánó mosoly Jun felé, majd berobogunk szembenézni az első gólemmel, az egyik legendás Bunmei-el.


//Három támadás, dobnom nem kell. 3x31 és 3x14 sebzés a bossra, ez épp elég is, hogy leüssük.//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 12 2014, 16:34

Ellenfeletek: Zerios az Ellentámadások Mestere

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képességgel pontosan mit is csináltál, ha használtál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Chancery Vas. Jan. 12 2014, 17:25

Már megyünk is tovább, következik Zerios, az, akiről a legtöbbet próbáltam olvasni, mert nem értettem a gömbjeinek lényegét Rolling Eyes
Végül megvárjuk a lila fázist, hogy támadhassunk, ám a pókocskával sikeresen nem számoltam.


//3x Chancery (Sebzés: 31 és 14, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Szörny
2x Jun (Sebzés: 34, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)

Háromszor támadjuk Zeriost a lila gömb hatása alatt, elpixeleződik, a póknak kemény 1 HP-ja maradt még Suspect
Jun, üsd le \o/ //
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 12 2014, 17:39

Az óriáspók 3-at sebez Chanceryba.

Óriáspók: 1 HP
---
Chancery: 90 HP, 27 páncél
Jun: 70 HP, 28 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Jun Vas. Jan. 12 2014, 20:03

Amikor Chan meginvitált a túlélő csarnokban jókat nevettem és viccelődtem rajta, hogy lehet még a cicus is erősebb nálunk, és mennyire igazak lettek szavaim. Első két-három bosshoz hozzá sem bírtam érni ugyanis a kis szőrgombolyag megelőzött és felaprította őket. A Metamorphot egy karddá változtattam majd a cicus után rohantam mielőtt még az a figyelmetlenségből ott maradt pókocska megmarná, leütöm helyette.
- Véged! - kiáltottam a nyolclábúra mielőtt még feleszmélhetett volna ketté szeltem, fegyverem pedig ismét gyűrű alakba tettem, majd elégedett mosollyal az arcomon pillantottam a cicára. - Azt hiszem innentől kezd majd érdekes lenni.

//Óriáspók kivégezve//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 12 2014, 20:49

Ellenfeletek: Baran a Bika Tábornok

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képességgel pontosan mit is csináltál, ha használtál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Chancery Vas. Jan. 12 2014, 21:22

Baran. Ha már Zeriosnál is kellett végül Jun segítsége, akkor itt biztos, hogy fog, mivel ha jól tudom, ez az egyik legtankosabb boss azok közül, akiket ismerünk. Veszek egy mély levegőt és belépünk.
Még az a jó, hogy segítője nincs, akivel kéne még pluszba törődni, így én is Álomkelő rögvest neki is ugorhatunk a bestiának. Meg is szabadítjuk életpontjainak nagy hányadától, amihez immár a Pirokinézist is bevetem, a többi egyértelműen Junra vár.


//Négyszer támadunk mindketten, dobálni nem kell. Használom a Pirokinézis-t, amivel még 15-öt sebzek rajta (Irányítás/2 lefelé kerekítve). Barannak 255 életpontja maradt, ha jól számolom.//

4x Chancery (Sebzés: 31 és 14, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Szörny
3x Jun (Sebzés: 34, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Szörny

És el ne felejtsük:
Chan: 90 HP, 27 Páncél
Jun: 70 HP, 28 Páncél
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 12 2014, 22:57

Baran 5-öt sebez Chancerybe.

Chan: 90 HP, 22 Páncél
Jun: 70 HP, 28 Páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Jun Hétf. Jan. 13 2014, 15:01

Elégedetten léptem be a következő terembe, végre kezd izgalmasabb lenni a csarnok, furcsa érzés fogott el, amikor egyesével láthattam azokat a bossokat amikről korábban elég sok történetet hallottam, hatalmas erejükről meg félelmet keltő társaikról. Mi meg csak pár vágással eltüntetjük őket, mintha nem is lennének. Ezúttal is kard alakot vett fel a fegyverem, és mielőtt még komolyabb sebeket ejt Chan páncélján három vágást intézek felé.

//102 sebzés a tábornokra//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 13 2014, 16:50

Baran 6-öt sebez Chancerybe.

Baran: 153 HP
-----
Chan: 90 HP, 16 Páncél
Jun: 70 HP, 28 Páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Chancery Hétf. Jan. 13 2014, 17:05

-Hogyaza... te csak ne bántogassál itt engem ˇ^ˇ -vetem be egy hirtelen eszembe ötlött akármimet, majd én is Álomkelő nekiugrunk a nagy falusi bikának. Mikor vége, mosolyogva fordulok Jun-hoz.
-Már ébred az adrenalin. Köszi a segítséget ^^


//Baran kiütve Smile//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 13 2014, 17:37

Ellenfeletek: Kha'ren a Tápláléklánc Csúcsa

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képességgel pontosan mit is csináltál, ha használtál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Chancery Hétf. Jan. 13 2014, 18:12

Kharen következik, egyike azoknak, akiktől viszont féltem kissé. Hogy miért? A pókok miatt. Norm óta valóságos szívfacsarás nekem, ha bántanom kell egy óriáspóko, hiába csak mobok. Az imént a gömbös bossnál is volt egy, de akkor is igyekeztem nem gondolni volt petemre és szerencsére nem is nekem kellett bevinnem az utolsó csapást rá.
Ám most, ahogy számoltam még kint, én leszek kénytelen velük törődni .__.
-Jun, te és ÁK üssétek a bosst. Én a pókokkal törődöm. Legalább két körönként majd úgy ütöm őket, hogy megehessen egyet, és akkor nem fog még savat is köpködni. -vázolom a gyors tervet kelletlenül.
Álomkelő nyugtatón hozzám dörgölőzik, majd megkaparja a bossajtót, hogy menjünk már. Követjük.


//Nem kell dobnom, 93 sebzés megy Kharenre, én pedig az előbújó óriáspókok közül nyírok ki 1-t (két ütés), majd a következőbe ütök egyet (1 HP-ja marad)//

3x Chancery (Sebzés: 31, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Szörny
2x Jun (Sebzés: 34, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Szörny
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 14 2014, 19:38

Chancery 56 sebzést szenvedett el.

A boss megette a 17-es pókot és ereje 10-re nőtt.

Chan: 50 HP
Jun: 70 HP, 28 Páncél
------
Boss 150 HP 87 páncél
Óriáspók #1: 15 HP
Óriáspók #2: 15 HP
Óriáspók #3: 15 HP
Óriáspók #4: 15 HP
Óriáspók #5: 15 HP
Óriáspók #6: 15 HP
Óriáspók #7: 15 HP
Óriáspók #8: 15 HP
Óriáspók #9: 15 HP
Óriáspók #10: 15 HP
Óriáspók #11: 15 HP
Óriáspók #12: 15 HP
Óriáspók #13: 15 HP
Óriáspók #14: 15 HP
Óriáspók #15: 15 HP
Óriáspók #16: 15 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Jun Kedd Jan. 14 2014, 20:16

Baran meglehetősen könnyű ellenfél volt, sőt kicsit meg is lepődtem, hogy ilyen gyorsan végeztünk vele, azonban éppen elegendő volt, hogy kicsit bemelegítsek a következő boss előtt. Ha jól emlékszem most jön az akiről már Anattól is hallottam. Félve löktem be a terem ajtaját, majd egy kósza pillantást vetve az ellenfélre, rögtön megállapítva, hogy ez nem éppen egy olyan lény akivel szívesen érintkeznék közelről. Levegőben megforgattam a lándzsát amivé ezúttal átalakítottam metamorph-ot. Jobb lesz ezzel folytatni, mint egy tőrrel vagy karddal.
- Hallottad Cicus, most mi jövünk. - kacsintottam a macsekra egyetértve Chan ötletére. Majd a boss felé rohantam mielőtt még túlontúl tápos lesz a sok elfogyasztott póktól. Miközben a bossnak készültem neki ugrani, hátraszóltam a pókokkal bíbelődő lánynak - Remélem nem haragszol. - majd visszafordultam és inkább a két legközelebb lévő pókot intéztem el - Ugye van potid?

//2 pók elintézve//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 14 2014, 20:23

A boss éhezik. (1/3)

A boss 10-et sebez Chanceryre.

A 14 óriáspók összesen 42-t sebzett Chanceryre.

Chancery kiesett a csarnokból, ismételten Jun jön.

Chan: kiesett
Jun: 70 HP, 28 Páncél
------
Boss 150 HP 87 páncél
Óriáspók #1: 15 HP
Óriáspók #2: 15 HP
Óriáspók #3: 15 HP
Óriáspók #4: 15 HP
Óriáspók #5: 15 HP
Óriáspók #6: 15 HP
Óriáspók #7: 15 HP
Óriáspók #8: 15 HP
Óriáspók #9: 15 HP
Óriáspók #10: 15 HP
Óriáspók #11: 15 HP
Óriáspók #12: 15 HP
Óriáspók #13: 15 HP
Óriáspók #14: 15 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Jun Kedd Jan. 14 2014, 20:29

- Ne ne ne ne!! - rossz döntést hoztam, ehhez az undormonyhoz kevésnek bizonyultunk vagy legalábbis én igen. Chan eltűnését látva berezeltem és mihamarabb kiteleportáltam a teremből, hogy aztán megkereshessem és bocsánatot kérjek tőle a baklövésemért, talán egy csésze tea társaságában.

//kiteleportáltam Sad//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 14 2014, 20:35

Gratulálok! Végeztetek a csarnokkal.

Elért pontszám: 5 - 2 = 3 pont

A toplistán a "The Top of the World" csapat így az 5. helyezést érte el.
Jutalom: 10 exp
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The Top of the World Empty Re: The Top of the World

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.