Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Radon Naruzoo

2 posters

Go down

Radon Naruzoo Empty Radon Naruzoo

Témanyitás by Radon Naruzoo Vas. Dec. 29 2013, 15:56

Név: Shoi Woo Jin
Nem: Fiú
kor:22
szeme színe : cián zöld
Haja színe: világos barnás
Családi álapott: Elizabeth von Zweisakalssal van eljegyezve
Karakter neve: Radon Naruzoo
Kaszt:Ninja
Fegyverek: Az orvosi tűktől... a Démon Shurikenig minden tudja használni de mégis a Woon Sa -Katanáját szereti a leg jobban - (A felhők őrzője keletről, ő uralja az erdőket. Amikor a remény ködfoltos ő ad reményt és életet. Mint a felhők őrzője mindent lát az égen).( mármit a kard egy legendás lény szimbóluma)
Külső tulajdonsága: Haja világos barna, szeme cián-zöld, Tapasztalt kard forgató így nem esík nehezére új fegyverek ki próbálása, súlya átlagos 60 kg, bőre tiszta bár meg esik olykor az elleségei vérétől vörösbe megy át a szine. Öltözködési sokása nem nagy szám általában úgyan abban mivel egy darabból van hogy 10 -is vesz így míg mosás  alatt van néhány rohája attól még mindig a kedvenc öltözékét viselheti.Általában fekete ruháth hord így könnyen tud észre vétlen maradni éjszakai portyákon.
Jellem: A barátok számára olyan dolog amit sose ad fel ha talál egy barátott az élete áránis meg védi bizonyos értelemben szereti a kis lányokat ( na nem úgy affraid  ) a nála fiatalabb vagy gyengébb lányokot huga két karolja fel így akar vezekelni egy súlyos bünért amit a múltba követet el... Bátor, erős és mindezek melett rá jött hogy volta kép nem is ember (részlet az előtörténeben lesz)
Előtörténet:
Ő Goguryeo hercegé Damdeok-nak, valamint  Hwang-Woong-nak reinkarnációja. Hwangwoong, a Mennyek urának a fia,leszáll a földre, hogy egyesítse és kibékítse a világot a négy mágikus erejű őrző segítségével. De a Tigris Törzs, és annak papnője, Kajin, ki uralja a Tüzet, úgy érzi, hogy Hwangwoong elvette tőlük a hatalmat. Háború indul, és annak közepén Kajin megismeri és megszereti Hwangwongot. Hwangwong elveszi tőle a Tűz hatalmát, és kedvesének, Saeohnak adja.
Mikor Kajin megtudja, hogy Hwanwoongnak és Saeohnak gyermeke született, féltékenységében elrabolja a csecsemőt, majd egy szirtről a mélybe taszítja. Fájdalmában, Saeoh nem tudja uralni a tűz erejét és romboló fekete Főnixszé válik, mely felperzseli a világot. Hwangwong az egyetlen, ki meg tudja állítani, feláldozva ezzel szerelmét a világ megmentéséért.
Hwanwoong önmagában csalódva, visszatér a Mennyekbe, a földön hagyva a négy mágikus erejű őrzőt, és megígérve a földieknek, hogy egyszer majd visszatér, mikor a Joo Shin csillag felragyog.
Eltelik kétezer év. Mikor a Joo Shin csillag végre felragyog, két királyi vérű gyermek születik. Melyik közülük a várva várt király? A történetben, ahol a történelmet ötvözik a legendával, mi lesz a végkifejlet? Mi győz majd, a hatalomvágy vagy a szerelem? Damdeok- és Hogae kik unokatestvérek mégis ellenséges viszonyba kerülnek mikor kiderül hogy ketteük közzül egyik az iz igazi Joo Shin király annak ellenére hogy Hogae anyja tudja az igazat, de mégse árulja el hisz a fiát akarja egyés Ázsia királyának tenni.  ...Kajin reinkarnációja, a Föld asszonya. Sabi várában születik, mint a húga, Sujini. A Joo Shin csillag megjelenésének az éjszakáján, A Hwacheon erői lesújtanak a tartományra és mindenkit megölnek. Mielőtt a harcosok megölik Kiha édesanyját, ő arra utasítja nagyobbik lányát, hogy a húgát mindenáron meg kell védenie. Kiha engedelmeskedik és egy babfazékban rejti el Sujinit, mielőtt ő elájulna a tűz okozta füsttől, amelyet a Hwacheon erői váltanak ki. Amíg öntudatlan, a Főnix szíve hirtelen víz formájában szétrobban és körülveszi a két testvért, megmentve így az életüket. Kiha és a testvére 20 év útán arra kényszerül hogy a két Joo Shin közzül válaszanak egyikük jó míg a másik nem a szivére halgathane a hatalom íránti szenvedélye vezérli Kiha  Damdeok gyerekét hodja és ez ad neki löketet hogy mindenkép meg szereze a Mennyek hatalmát.Sujini amikor rájön, hogy ő az egyetlen, aki felszabadíthatja a Fekete Főnixet, úgy dönt, hogy egyedül él tovább. Így elmegy Damdeok tudta nélkül és felneveli Damdeok és nővére közös gyermekét. Kilenc év után találkoznak újra de Damdeok addigra már rájön, hogy ő az egyetlen akit igazán szeretett. Az ő válasza azáltal, hogy eltöri a  Mennyei íjat, ezáltal megsemmisítve az égi tárgyakat (jeleket), azért volt, hogy elkerülje még több ember halálát. A válaszában egyben arra is utal, hogy, vissza kell adja a tőlük kapott erőt és, hogy az emberek megtudnak állni a saját lábukon. Ezt mondván visszatért a Mennyekbe, hátrahagyva  szerelmét Sujinit és fiát (akit Kiha szült) a földön.... Az ember meg feletkeztek a Joo Shin királyról és ami fem maradtról az is csak Legenda ként maradt fent már pedig a ciklus ismét be követket 22 évelezelőt a Joo Shin csillag ismét fényesen ragyogott Dé koreában születt Shoi Woo Jin  ( a Jin és Woo névből - Joo  míg Shoi és a Jin névből Shin re utal) egy téli fagyos éjszakán Seoultól észak keletre ChunCheonban egy szetélyben  nőt fel bár a családja tudta ki ő még se mondták meg neki azt akarták hogy válaszon de minden esetre fel készitették, hogy ha Hwacheon erői  újra mozgásba lendünek akkor ne érje váratlanul őtett. Shoi remek kardforgatóvá vált az elmúlt 10 év alatt viszont az ellenség is rá talált egyik éjszaka mikor ép a ninja képeségeit fejlesztette a közeli erdőben a családját Teljesen le mészárolták ki véve a hugát aki menekült és kereste a bátyát azaz engem. Fel tünt egy idő után, hogy annak ellenére hogy éjfél van és még a holdat is takarják a felhők a távolban tul nagy a fény mikor jobban meg  útánna járt a dolognak (ép egy nagy fa koronájában ált) észre vettem, hogy a szentély ahol éltem lángokban áll. Gondolkodás nélkül el indultam a szetély fele  de nem voltam egyedül mivel 4 árnyharcos bukkant fel ők nem e világi lények mert a kard pengéi át siklanak rajtuk szinte hihetetlen ha nem magam éltem volna át, affraid de tudtam hogy apám velem van meg szoritottam a medált amit adott a szülinapomra  és hirtelen kék fényboritotta be a kardom fel ébredt Woon Sa - (A felhők őrzője keletről, ő uralja az erdőket. Amikor a remény ködfoltos ő ad reményt és életet. Mint a felhők őrzője mindent lát az égen). Eme Katana által sikerült le győznöm az árnyharosokat akik rám támadtak tovább haladva a szentély fel zajt halottam kb 4-5 személy lehetet akik gyorsan közelednek felém a erődében csak a kardom fénye vílágított így nehéz nem elbujni mivel nem tudtam hogy oltsam el a fényt csak meg oldás jöhetett szóba végzek velük az első ki szembejött velem könnyü szerrel legyőztem. DE MIT TETTEM? MEG ÖLTEM... NEM  HISZEM EL AKIT MEG ÖLEM AZ NEM VOLT MÁS MINT ASAJÁT HUGOM. Ami  leg inkább meg rázott hogy mosolyogva távozott az élők sorából. Viszont most nem volt időm a gyászra hisz a hugom üldözői is meg jötte a düh amit éreztem akkora erőtt biztositott hogy az nem igaz teljesen fel ébreztettem Kék sákány kardot más néven   Woon Sa-  yong-ui bunno képességét haszálva 5 méteres körzetben minden meg semmisült kék lángok el égettek  mindent. Az incidens után a hugom holt testével vissza tértem a már porig éget szentélyhez és egész reggelig a családom holtesteit szedtem össze majd a annak módja szerint el temettem őket. Ezek után ez elkövetkező 12 évet Hwacheon szervezet fel kutatásának szenteltem, így kerültem közel ahoz akivel már 2 szer is találkoztam ő volt  A Főnix úrnője Saeoh és a fekete főnix Sujini reinkarnációja.  Sad  Az éveket amit az ellenségem üldözésére költöttem akarva vagy akaratlanul is Japánba kerültem ahol Elizabeth von Zweisakalssal hozott össze a sors ő volt a jelenlegi Főnix reinkarnációja így nem csoda hogy kis idő amit vele töltötem elég volt hogy bele szeresek Sanzaki kastélyban  élt az apjával és az őket szolgáló sok sok cseléddel. Eliza anyja születése útán egy napra halt meg rejtélyes módon én csak is a Hwancheon szervzetre tudtam gondolni hogy őt is ki szemelték ép ezért a védelmébe áltam ott az addig életem csak rémálomnak tünt egy részt bolgog míg más részt még mindig büntudat gyötört minden éjel a hugommal álmodok aki meg kérdi ,,Miért kellet meg halni  hisz még fiatal volt és előtte ált az egész élet"  Elizának fel tünt egy idő után, hogy valami bánt eztért úg döntött hogy meglep egy ajándékkal mivel halott az új virtuális játékról amit annyit beszéltek. Én Eliza nélkül soseismertem volna meg ezt a világot . Másnap reggel el ment avárosba be szerezni a SAO -ot ,de mikor haza fele jött meg történt a baj a  limuzija egy teherautóval ütközött ... A mikor a kórházból fel hívott az orvos rögest siettem mert mielőtt meg mütik még akart velem beszélni annak ellenére hogy minden perc számított még a műtétt előtt akart beszélni velem.  Mikor oda értem csupa vér volt a ruhája ő is mosolygot ahogy hugom hirtelen őt láttam magam előtt a hordágyon feküdni. Meg töröltem a szemem mert könnyezni kezdte majd hozzá mentem- Itt vagyok most már minden renden -mondtam neki  aki mosolyogva  ezt mondta: Tessék egy könyv nagyságú csomag volt amit át adott el vetem majd ezt követően az orvosok rögvest a mütöbe vitték. Shoi ezért ment   a lányom a városba hogy ezt át adja neked mert tudja hogy szereted a ardoka és ebben meg leled azt az örömet amit más hol nem tudod- válaszolt Eliza apja Albert von Zweisakals. Sies haza a lányom azt szeretné mire haza meg és ő is képes felépni jóval nagyobb legyél nála és ezáltal tud meg védeni oda bent- mondta az apja.  ... kicsi  később fél órán át bámultam a sisak izét meg mindent ő szintén ez volt az első alkalom hogy ilyennel találozam mikor sikerült fel lépnem  az adat beállitást elég eszszerünek találtam így tovább menem és mire észbe kaptam maga a kezdetek városában volam hol már rengeteg ember volt mind számora idegen volt  affraid  mikor meg láttam piacon mik vannak elált a lélegzetem sajna a pénzem csak arra futotta hogy egy pár shurikent vegyek ( dobó csillag) mivel a valóság hű volt ez a világ gondoltam i próbálom milyen is itt harcolni de előtte még be szereztem egy fém dróthurt szükségem lesz rá később mikor harcolni kell.
Radon Naruzoo
Radon Naruzoo

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Radon Naruzoo Empty Re: Radon Naruzoo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 29 2013, 16:21

Szia!

Ez az előtörténet biztos ide készült? Lehet, hogy csak rossz oldalra küldted be.

Az előtörténetet elutasítom, de azért felsorolom mik a hibái.


  • Nem nagyon van ninja kaszt.
  • Spoiler:
    -> Szerintem eléggé hasonlít erre: katt
  • Az előtörténet világa nagyon eltér a SAO világától és zavaros, mintha csak egy film történetét írnád le emlékezetből, itt-ott bedobálva néhány SAO kifejezést, például, hogy 4 árnyharcos támadott meg. (Hozzáteszem, hogy az árnyharcos rész a való világban játszódik, tehát gondolom kijött a 4 árnyharcos a játékból, hogy megtámadja a karaktert.)
  • Az egész történet csak hemzseg a helyesírási hibáktól, főleg az utolsó része, ami már sokkalta jobban illik a SAO világához. (Gondolom azt te tetted hozzá.)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Radon Naruzoo Empty Re: Radon Naruzoo

Témanyitás by Radon Naruzoo Vas. Dec. 29 2013, 16:25

rendben át írhatom?
Radon Naruzoo
Radon Naruzoo

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Radon Naruzoo Empty Re: Radon Naruzoo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 29 2013, 16:27

Nyugodtan.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Radon Naruzoo Empty Re: Radon Naruzoo

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.