Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Dec. 15 2013, 15:18

Résztvevők: - Chanchery

Az aranylegeők kellős közepén egy vénes vén házikó áll, telis tele vörös téglákkal. Ez nem is lenne gond, de a szint gyönyörű füve folyamatosan szenesedik el, mióta ez az épület áll. Ha a hiedelemnek igaz egy miniboss várja bent az embereket, és ha nem győzik le, akkor hamarosan az egész szint legelőjének annyi lesz. A ház bejárata egy nagy kapu, rajta tűzmintákkal.

Feladat: érkezz meg a mini-boss kapuja elé.


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 15 2013, 16:27-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Chancery Vas. Dec. 15 2013, 15:45

/Csancseri \o/ ez édi Very Happy/

Valakinek feltűnhetett a szerelmem, amit a tűz iránt érzek, és nem vagyok benne biztos, hogy nem KayaBá keze van a dolog mögött.
Már eleve kezdjük azzal, hogy eddig mindkét képességem kapcsolódik a tűzhöz. Az egyikkel gyújtogatni tudok, szintről-szintre egyre könnyebben, a másikkal meg a tüzet használom arra, hogy gyógyíthassak, talán azért, mert odaát a kandalló előtt ülve és mindig felfrissültnek éreztem magam a lángok melegétől. Már amíg volt kandallónk...
És most egy szórólapot kaptam valami tüzesnek ígérkező minibossról.
Az Arany legelőkön átvágva hol bizakodva, hol félelemmel telve nézek a rám váró feladatra. Az eddigi miniboss-küzdelmeim nem voltak valami rózsásak, de minden alkalommal, ha jelentkezem egyre, csak remélni tudom, hogy lesz valaki, aki megtanít ezek ellen is harcolni. Felkeresném Kyuushirot, de... Ő réges-rég nem elérhető...
Végül megérkezem a kis házikóhoz és annak különös környezetéhez. Egyértelműen tüzes itt a hangulat, amitől egy kicsit felvidul a képemen a vigyor. Ha tűz, akkor állok elébe, jöhet bármi, a Pirokinézisnek hála úgyis kevesebbet sebződöm tűz alapú támadásokból, mint eddig. Nem sokkal... talán 1-2 értékkel... de kevesebbet. Azt hiszem... Igazából élesben még nem volt kipróbálva... >.>
Megállok a kapunál és várok.
Várok.
Na, jön vajon még ide valaki?
Az időpont egyértelmű volt...
...
Senki?
Lassan kezdek pánikba esni...
Ha nem jön senki, akk én is megyek haza... .__.
-Miáá!
Álomkelő szavai most elmaradnak, csak egy rosszalló nyávogással jelzi, hogy ő viszont nem fog innen egy tapodtat sem mozdulni, majd tüntetőleg hátat fordít és a ház ajtajának szegezi a tekintetét.
-Najó... -sóhajtok és előveszem hűséges botomat. -Ahogy akarod, őfeccsége...
Ha tudtam volna, hogy egyedül leszek, talán elhívtam volna még pár embert... vagy nem...
Az eddigi küzdelmeim nem sikerültek fényesen... de ha egyedül vagyok, akkor talán... talán bizonyíthatok, nekik is, magamnak is, hogy méltó vagyok erre a játékra...
Ha meg nem, akkor majd futok. Gyorsan >.>

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Dec. 15 2013, 16:24

Ahogy beléptek a csarnokba 3 nyitott ajtajú szekrény foag titeket. Mindegyiken 40-40 potion szerűség található, és arra lehetsz figyelmes, hogy a közepén lévő előtt egy férfi áll.


[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Onlinefireelf_warlock

Tűzszekta Főpap


Ahogy megpillantod zörgés hallatszódik, majd 3 Tűzszekta katona...


[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Onlinefireelf_darkblade


, 2 Alkimista


[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Onlinewintermage_ice_pose


, illetve 5 Druida


[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Onlinehealer_ice_pose


lép a terembe. A Három katona egyenként odaállnak midnegyik szekrényhez. Az alkimisták a jobb oldalihoz és a baloldalihoz lépnek, míg a druidák egy-egy üsthöz lépnek. A mini-boss a középső szekrényhez lép. Felformálódtak, és csak rád várnak.

Sorrend:
Chanchery (Sebzés: 9 / 31, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Chanchery
Chanchery
Chanchery
Tűzszekta Főpap


Jobb oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
5x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Bal oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
5x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Középső oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
5x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Életek:
Tűzszekta Főpap: Full HP, Full P
1# Tűzszekta Katona: Full HP, Full P
2# Tűzszekta Katona: Full HP, Full P
3# Tűzszekta Katona: Full HP, Full P
1# Alkimista: Full HP, Full P
2# Alkimista: Full HP, Full P
1# Druida: Full HP, Full P
2# Druida: Full HP, Full P
3# Druida: Full HP, Full P
4# Druida: Full HP, Full P
5# Druida: Full HP, Full P

Chanchery: 55 HP 25 P
Álomkelő: 28 HP


// Megjegyzés: Mindegyik tégely tartalmának más hatása van. Bármelyiket leemelheted, és nekidobhatod az egyik mobnak mellékcselekvés árán, ám ha eldobod dobj egy korona-halállal, hogy talált-e vagy sem, illetve meg is ihatod, ebben az esetben csak a hatás kapcsolódik be, korona/halállal nem kell dobnod értelem szerűen //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Chancery Vas. Dec. 15 2013, 17:03

Álomkelő beugrik az ajtón, én szorosan a nyomában. A szívem a torkomban dobog és még midnig azon kattog az agyam, jó ötlet volt-e egyedül jönni avagy sem.
Egy pillanat alatt próbálom felmérni a terepet... de persze ez úgyse sikerül. Sosem a jó reakcióidőmről voltam híres, akármiről is volt szó. Mire eszembe jutott például a válasz egy kérdésre, a tanár már rég tovább állt, vagy ha a megoldás egy hirtelen problémára. A SAO pontrendszere ugyan segít már nekem a gyorsaságomnak hála, de az agyam és a felfogóképességem még néha szeret cserben hagyni.
A Tűzszekta Főpap... elvigyorodom és legszívesebben nevetnék. Tűz. Oh, drága tűz. Lelkem Főnixmadara, most segíts...
Az már csak mellékes, hogy a ruházatának díszei is olyanok, mintha pókká változna a hapek...
-Akkor táncoljunk. -fogom két kézre a botot, és érdeklődve figyelem, ahogy a segítői is előbukkannak és helyet foglalnak. Hárman a szekrényekhez léptek... van egy érzésem, hogy a potikkal fognak dobálni, vagy inni belőle, tehát valahogy azokat magamnak kell megszereznem. Útban vannak a katonák is ugyanezen célból, a druidáknak viszont kapásból semmilyen szerepet nem tudok kitalálni. Az már mindenesetre biztos, hogy itt bizony nagy-nagy taktikai bravúrok lesznek még. Legalább gyakorlok egy jó kis bossra, nem igaz?
1, 2, 3, 5... MMORPG-s ismereteim alapján valószínűleg a druidák a leggyengébbek, mégsem őket célzom meg először, hanem a két alkimistát. Ha az egyik kaszt kiesik, az talán előnyömre válhat, főleg, ha esetleg még fontos is. A potikkal még nem kísérletezem... feltételezem, ők is fognak vele ügyködni, és majd kifigyelem a mechanikát. A pirosak mindenesetre vonzanak.
Egy kiáltással megindulok, Álomkelő pedig nyílként lövell a másik irányba. Érzem a magamból kiáradó energiát, és a saját célpontomra koncentrálok.


//Támadom Alkimista 2-őt négyszer és ráeresztem a Pirokinézist is. Ha minden betalál, akkor 36 + 15 sebzés. Ha időközben megdöglene, akkor ugrok az őt védő katonára.
Álomkelő Alkimista 1-et támadja, 124 sebzés összesen, ha minden talál
Az első sor az enyém, a második sor ÁK-é//

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 15 2013, 17:03

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Dec. 15 2013, 17:26

42 sebzés 2# Alkimistára Chancheritől. 62 sebzés 1# Alkimistára ÁK-tól. 1# Alkimista elpixeleződött. 62 sebzés 1# Tűzszekta Katonára AK-tól. 1# Tűzszekta Katona 9-et sebez ÁK-ra, 2# Tűzszekta Katona 9-et sebez Chancheryre, 3# Tűzszekta Katona nem mozdul. Tűzszekta Főpap 9-et sebez Chancherybe, majd megfog egy cyankék flaskát (KSZ (Középső szekrényről)) és megissza. Vörös fény veszi körbe. 2# Alkimista egy Sárga flaskát (BSZ (Bal szekrényről) vág Chancheryhez, aki paralízisbe esett. A druidák összesen 5 flaskát készítettek. 1x Sárga tégelyt (JSZ (jobb szekrény), 1x Fehér tégelyt (BSZ), 1x Piros tégely (KSZ), 1x Cyankék tégelyt (KSZ), 1x zöld tégelyt (BSZ).

Sorrend:
Chanchery (Sebzés: 9 / 31, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Chanchery
Chanchery
Chanchery
Tűzszekta Főpap


Jobb oldali Szekrény
5x lila tégely
6x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
5x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Bal oldali Szekrény
5x lila tégely
4x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
6x zöld tégely
6x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Középső oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
6x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
5x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Életek:
Tűzszekta Főpap: Full HP, Full P
1# Tűzszekta Katona: Full HP, -62 P
2# Tűzszekta Katona: Full HP, Full P
3# Tűzszekta Katona: Full HP, Full P
2# Alkimista: -42 HP (narancs)
1# Druida: Full HP, Full P
2# Druida: Full HP, Full P
3# Druida: Full HP, Full P
4# Druida: Full HP, Full P
5# Druida: Full HP, Full P

Chanchery: 55 HP 7 P (1 kör paralízis (-1 többletkör)) (1 kör paralízis, 1 kör pihi, 2 kör támadás)
Álomkelő: 17 HP (1 kör pihi, 4 kör támadás)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Chancery Hétf. Dec. 16 2013, 00:23

Álomkelő sikerrel járt, ő már a katonát ütlegeli, én pedig szintén egész szép mennyiségben le tudtam szedni ellenfelem életét. Satnya mosolyt és némi önbizalmat is önt a lelkembe a dolog; hát mégsem érek egy nagy nullát. Mikor Peter ellen párbajoztam, akkor a sebzésem alig érte el az egyes számot, most viszont a kilences már jóval több segítséget ád.
Egy kör máris rengeteg információval ajándékozott meg. Azalkimisták egyenlőre csak főzőcskéznek, ami talán még előny is nekem, ha már nem lesz senki rajtam és a papon kívül, aki használná egyáltalán a munkájukat.
Az is biztos már, hogy a sárga paralízist okoz, amit már így is sejtettem a színéből ítélve. Ha ez igaz a többire is, akkor a piros valószínűleg életerőt adhat, de biztosra természetesen nem veszem a spekulációm.
Mikor utolér a sárga flaska hatása és a rendszer nem engedi, hogy moccanjak, egy ütemet azért csak-csak kihagy a szívem. Álomkelővel viszont semmit se kezdtek egyenlőre, és csupán az egyik katona ugrott rá, de láthatólag az ő ütéseit nem bírná ki sokáig.
~Éééleterőőőő.... tegyél majd arra legközelebb.
-Értettem .__.
Már csak az a szerencse, hogy magammal hoztam a potijaimat, és azokból ihat ő is, vagy még jobb, ha valóban találok egy hptöltő fiolát a szekrényekben.
Miután a jelzés eltűnt és ismét tudtam mozgatni a karomat, nagyon megörültem és hatalmas súly esett le a szívemről. A paralízis nem tart sokáig, ami hatalmas mázli, vagy csak a gyorsaságomnak köszönhetem... megérte rárakni előző szintlépéskor.
Némi szusszanás után a bal oldali szekrényből kiveszek egy zöld flaskát és teljes erővel nekidobom az engem támadó katonának. Ha jól spekulálok, akkor ez valami méreg lehet, a maradék erőmet pedig arra használom, hogy csapkodjam kicsit az alkimistát.
Álomkelő eközben tovább szabdalja karmaival a saját katonáját.


//Paralízis, pihikör, majd két támadás Alkimista 2-re, 18 sebzés, ha minden talál. Zöld tégelyt vágok Katona 2-höz.
Álomkelő egy kört pihizik, majd 3-at támad Katona 1-re (elszámoltad a támadásszámát Smile), 93 sebzés, ha minden talál.

Amúgy számoljuk ÁK passzívját is? *érdeklődő* Surprised 4-et sebez vissza, ha támadják (a kockadobálás párbajra vonatkozik, de az én dobásaimat is veheted rá alapul, ha gondolod)
*Bár ő is elfeledkezett róla >.>*//


A hozzászólást Chancery összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 16 2013, 01:40-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 16 2013, 00:23

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Dec. 17 2013, 18:18

Alkimista 2 sebződik 9-et Chancherytől, amitől pixeleződik. Dobás sikertelen, a flaska pixelezeződik. ÁK passivja miatt előző körben 4-et sebződött Katona 1. 61-et sebződik 1#Katona . 1# Katona támadja Ák-ot, 9-et sebezve rajta, ám ő is sebződik 4-et. Tűzzekta Főpap 9-et sebez Chancherybe Katona #2 sebez Chancheryn 9-et, majd megfog egy Fekete (KSZ) flaskát, és Chancheryhez vágja. Chanchery lilán kezd el villogni. A druidák összesen 5 flaskát készítettek. 2x Ciánkék tégelyt (KSZ), 2x Sárga tégelyt (JSZ, BSZ), 1x Fehér tégely (BSZ)

Sorrend:
Chanchery (Sebzés: 9 / 31, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Chanchery
Chanchery
Chanchery
Tűzszekta Főpap


Jobb oldali Szekrény
5x lila tégely
7x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
5x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Bal oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
7x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Középső oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
6x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
4x fehér tégely
5x fekete tégely
7x ciánkék tégely

Életek:
Tűzszekta Főpap: Full HP, Full P
1# Tűzszekta Katona: -47 HP (vörös)
2# Tűzszekta Katona: Full HP, Full P
3# Tűzszekta Katona: Full HP, Full P
1# Druida: Full HP, Full P
2# Druida: Full HP, Full P
3# Druida: Full HP, Full P
4# Druida: Full HP, Full P
5# Druida: Full HP, Full P

Chanchery: 44 HP (villogás, 2 támadó kör, 1 pihenő kör, 1 támadó kör)
Álomkelő: 8 HP (1 támadó kör, 1 pihenő kör, 2 támadó kör)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Chancery Kedd Dec. 17 2013, 23:23

Cöh, szemétség. Ő bezzeg eltalált :arrogant:Csalódottan figyelem, ahogy a flaskám hatás nélkül marad, DE legalább a másik alkimista is kimurdelt. Már csak a három katona és a főpap van hátra gyakorlatilag, legalábbis addig biztos, amíg nem kezdenek a druidák is dobálózni. Bár azt kétlem, hogy csak és kizárólag az utánpótlás lenne a feladatuk...
Álomkelő élete alaposan leharapódzott, és már az én páncélomnak is annyi. Macskámnak minden alkalommal igaza van, mikor közli velem, hogy "Életerő", főleg, hogy például egy tankos Anat mellett eltörpülök. Mondjuk igaz, hogy van is köztünk jó tíz szint .__.
A katonák is dobálóznak, mint kiderült, mert egy fekete flaska eltalál, mire villódzni kezd az egész képernyőm, és feltételezem, én is. Fogalmam sincs, mit jelenthet a dolog, egyenlőre nem tűnik vészesnek, én legalábbis nem érzem sem elgyengülve magam, sem sebződve. Talán csak zavaró, de semmi több. Najó, marhára zavar...
Gyorsan lenyitom a menüm és ellenőrzök. Két villogás között legalábbis konstatálom, hogy 12 Kis Potim még rendben van, én legalábbis úgy látom. A flaskák közt is biztos van egy HP-töltő, de fogalmam sincs, melyik lehet az, és nagy szükségem lenne rá lassacskán. A pirosra vagy a fehérre tippelek, az biztos.
Viszont most nincs időm kísérletezni, sem dobálózni. Álomkelő körül egyre több és több fekete toll kavarog a láthatatlan szélben, amiből kikövetkeztetem, hogy rettentő dühös és ideges.
-Csináld. -bólintok felé beleegyezőn, mire lekushad kissé, és a tollak száma még többre nő, olyan sokra, hogy elkábulok. Remélem is, hogy sikerrel jár és még egy körig kitart ellenfele ellen, főleg, hogy amaz már úgyis a vörös életsáv vidékét járja. Hamarosan neki is kanyec.
Én pedig, több lehetőséget még nem látván, ordítva nekivetem magam a második számú katonának.


//Támadok kétszer, egy pihi, majd a harmadik.
Álomkelő megkísérli bekapcsolni a Dark Wing - Defense-t, ha sikerül, akkor az első rá háruló csapást hatástalanítja.
Majd ő is támadja háromszor katona 1-et, ha elpixeleződik, akkor nekiugrik katona 2-nek.

Edit: Luft dögivel XD Egyszer sem találok.
ÁK kétszer talál, 62 sebzés, képi bekapcsolva//


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 17 2013, 23:24-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 17 2013, 23:23

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Dec. 19 2013, 14:30

ÁK 1. támadása során a 1# Katona pixeleződik, majd 2# Katona sebződik 31-et. Tűzszekta Főpap 18-at sebez a Fekete flaska alatt lévő Chancheryre, majd egy Kék Flaskát megiszik. A Fekete flaska hatása elmúlik. 2# Katona 9-et sebez Chancheryre. A druidák összesen 5 flaskát készítettek. 1x fehér Tégelyt, 1x kék Tégelyt, 1x zöld Tégelyt, 1x lila Tégelyt, 1x fekete Tégelyt.

Sorrend:
Chanchery (Sebzés: 9 / 31, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Chanchery
Chanchery
Chanchery
Tűzszekta Főpap


Jobb oldali Szekrény
5x lila tégely
7x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
5x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Bal oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
7x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Középső oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
6x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
4x fehér tégely
5x fekete tégely
7x ciánkék tégely

Életek:
Tűzszekta Főpap: Full HP, Full P
2# Tűzszekta Katona: Full HP, -31 P
3# Tűzszekta Katona: Full HP, Full P
1# Druida: Full HP, Full P
2# Druida: Full HP, Full P
3# Druida: Full HP, Full P
4# Druida: Full HP, Full P
5# Druida: Full HP, Full P

Chanchery: 17 HP (3 támadó kör, 1 pihenő kör)
Álomkelő: 8 HP (2 támadó kör, 1 pihenő kör, 1 támadó kör)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Chancery Csüt. Dec. 19 2013, 17:55

Uhh, ez fájt! Najó, nem fájt, de tény, hogy meglepett. Tehát ha feketével megdob, akkor sokkal többet sebződök utána. A dologban tényleg csak az szemétség, hogy esélyem sincs elugrani a flaskáik elől ><
Nekem meg a legutóbbi sikertelen dobás után nincs kedvem kísérletezni, főleg, hogy időm nincs is rá nagyon.
Álomkelő képije szerencsére még aktív, mivel még az ütés előtt elpixelezte az egyik katonát, más pedig nem támadja őt. Már csak én vagyok célpontban, és valljuk be, nem is állok fényesen. Jóformán ha még kétszer megütnek, akkor végem, Álomkelő pedig pet lévén nem switchelheti le rólam egyiküket sem. -Nincs kedvem megtudni, mit csinált a kék... de azt másodszorra itta meg, igaz?
~Szerinted én figyeltem?
-Hogy őszinte legyek, igen.
~Inkább döntsd el, mi legyen. Kipróbálod valamelyik flaskát, hátha HP-t tölt, bekapcsolod a képid vagy megiszol egy biztos Kis Potit? De HP az mindenképp kell neked.
-Összegezzünk...
~Ne most...
-A ciánt és a kéket inni kell, az már biztos, tehát buffok. A feketétől többet sebződik, akire rádobják, debuff. Többit még nem tudjuk.
~Van egy olyan érzésem, hogy rögvest az első oldalon kidöglünk, és majd ugorhatunk vissza megint egy szinttel később...
-Ne légy már ilyen negatív, gondolkodni próbálok!
~Oké, én addig leülök és megdöglök csendben, okés?
Álomkelő hiába nyavalyog nekem, ha egyszer nincs ötletem, akkor nincs. És ha úgy vesszük, addig vagyok szerencsés, amíg mindenki engem támad, hisz mégiscsak nekem van a több energiám, amit valóban jó lenne valamilyen módon visszatöltenem mostmár... de mindegyik mód kockázatos.
Nézzük csak... kábé 1 a 7-hez az esélyem, hogy pont HP-töltő flaskát fogok ki, elvégre a fekete kiesett, szerintem. A képim bekapcsolására több az esélyem, de az meg nem ad eleget, 15-öt három kör alatt és kifújt. Előszólítok egy batyumban lapuló Kis Potiont és nézem egy darabig. Vajon itt, a flaskák bűvkörében is kifejti a hatását, vagy hasonló csapdába estem, mint mikor nem tudtunk hazateleportálni?
-Próba-cseresznye. ÁK, védj meg! -szólok rá, felhajtom az italt, majd a hatást egyenlőre nem is figyelve nekiugrok a második katonának.


//Kis Potion (+20 HP) megivása, karakterlapról le is szedem, majd három támadás Katona 2-re.
Álomkelő szintén Katona 2-őt támadja, összesen háromszor. Képije még aktív, megkísérli kivédeni vele a rám eső első csapást. Eldöntheted szabadon, sikerül-e vagy sem. Rolling Eyes

Edit: három találat, 27 sebzés
ÁK kétszer talált, 62.
89 összesen, ha jól számolom XD//


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 19 2013, 17:56-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 19 2013, 17:55

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Dec. 28 2013, 19:08

Chan 20 HP-t gyógyult. 2# Katona sebződik 89-et. Tűzszekta Főpap támadását blokkolja ÁK képije. A Fekete flaskát (KSZ) vág Chancheryhez. Chanchery villogni kezd. 2# Katona 9-et sebez Chancheryre. A druidák összesen 5 flaskát készítettek. 2x fehér Tégelyt (JSZ), 1x kék Tégelyt (KSZ), 2x lila Tégelyt (JSZ)

Sorrend:
Chanchery (Sebzés: 9 / 31, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Chanchery
Chanchery
Chanchery
Tűzszekta Főpap

Jobb oldali Szekrény
7x lila tégely
7x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
7x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Bal oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
7x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Középső oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
6x piros tégely
6x kék tégely
5x zöld tégely
4x fehér tégely
4x fekete tégely
7x ciánkék tégely

Életek:
Tűzszekta Főpap: Full HP, Full P
2# Tűzszekta Katona: -40 HP (narancs)
3# Tűzszekta Katona: Full HP, Full P
1# Druida: Full HP, Full P
2# Druida: Full HP, Full P
3# Druida: Full HP, Full P
4# Druida: Full HP, Full P
5# Druida: Full HP, Full P

Chanchery: 26 HP (5 támadó kör)
Álomkelő: 8 HP (5 támadó kör)

// enyje ettől a váltakozós pihenések miatt egyre bajosabb lesz a pihenések nézése, de mivel előzőleg véletlenül 1x nem támadtál (miattam) így mostani körben nem kell pihenned //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Chancery Szomb. Dec. 28 2013, 20:10

Ez szép volt! Álomkelő fekete tollai szerteszét szóródnak, aprócska forgószelekként vesznek körbe minket és táncolnak a padlón a továbbiakban. Ha a tapasztalataim nem csalnak, egy ideig most nem lesz képes használni újból a pajzsát, tehát a védelem feladata teljes mértékben rám hárul.
Álomkelőt továbbra sem támadja senki, és a harmadik katona sem mozdult, tovább könnyítve amúgy nem egyszerű dolgunkat.
Ez már a sokadik percünk, és a druidák továbbra sem léptek fel ellenünk ártó szándékkal, aminek csak örülni tudok. Annak már kevésbé, hogy a flancos pap ismét egy fekete flaskát dobott rám, aminek már tudom a hatását - jóval több sebzést fogok elszenvedni a következő körében. Kivédeni nem tudom, így nem tehetek mást, valahogy le kell nyeljem, viszont ha már itt tartunk, ideje lenne még egy kis tűzvonalat elindítani a terepen.
Elvégre, ha most bekapcsolom a képim, plusz 15 pontot adhatok magamnak és ÁK-nak egyaránt. Ez ugyan nem fogja lefedni a következő körben bekapott sebzést, de talán megmenthet annyi időre, hogy valamiképp megtudhassam, melyik flaska lenne használható a számomra. Nincs sok kedvem úgy harcolni, hogy szlapálom a kis potionokat, mint a gödény, és inkább a druidák végterméke fogyjon, mint az én készletem.
-Na, akkor most adjuk bele, amink van! Érzem az erőőt! -kiáltok fel, Álomkelő pedig kimeresztett karmokkal veti rá magát a második számú katonára. Jómagam először mással törődöm.
-Lelkem Főnixmadara, segíts. -suttogom magam elé a levegőbe, és kapcsolok. Annak reményében, hogy sikerült, nem nézek semerre, magam elé képzelem, ahogy átjár a tűz melege, és verdeső képzeletbeli szárnyakkal rávetem magam a főpapra. Mást egyenlőre úgysem tehetek.


//3 körre bekapcsolom, ha sikerül, a második képim, ami körönként gyógyít 5-öt rajtam és ÁK-n.
Szokás szerint első sor az enyém, a második ÁK-é.

Jólvan, én hiszek neked XD *ha valamihez nem ért, akkor az a pihenőkörök nézése* De ha mégis véletlen az az ötödik dobás, akkor nyugodtan vedd figyelmen kívül  scratch 

Végeredmény: Képi bekapcsolva, én mindenképp csak kétszer találok (18 sebzés) Főpapra, ÁK 2-szer vagy 3-szor, 62 vagy 93 sebzés a második Katonára, ha elpixeleződik, akkor a Főpapra.//


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 28 2013, 20:13-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 28 2013, 20:10

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Dec. 29 2013, 15:25

Chan és ÁK 5 HP-t gyógyult. 2# Katona sebződik 18-at Chantól, amitől pixeleződik. ÁK 93-t sebez Főpapra. Tűzszekta Főpap 18 sebzést mér a Fekete flaska hatása alatt lévő Chanceryre, majd egy Sárga Flaskát (KSZ) vág Chancheryhez. Chanchery paralízisbe kerül 1 körre. 3# Katona 9-et sebez ÁK-ra, majd passiv miatt a katona 4-et sebződik. A druidák összesen 5 flaskát készítettek. 1x Zöld Tégelyt (JSZ), 1x kék Tégelyt (KSZ), 1x Sárga Tégelyt (JSZ), 1x Fekete Tégelyt (KSZ), 1x Vörös Tágelyt.

Sorrend:
Chanchery (Sebzés: 9 / 31, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Chanchery
Chanchery
Chanchery
Tűzszekta Főpap

Jobb oldali Szekrény
7x lila tégely
7x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
7x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Bal oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
7x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Középső oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
6x piros tégely
6x kék tégely
5x zöld tégely
4x fehér tégely
4x fekete tégely
7x ciánkék tégely

Életek:
Tűzszekta Főpap: Full HP, -93 P
3# Tűzszekta Katona: Full HP, -4 P
1# Druida: Full HP, Full P
2# Druida: Full HP, Full P
3# Druida: Full HP, Full P
4# Druida: Full HP, Full P
5# Druida: Full HP, Full P

Chanchery: 13 HP (1 paralíziskör 3 támadó kör 1 pihenő kör)
Álomkelő: 4 HP (4 támadó kör, 1 pihenő kör)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Chancery Vas. Dec. 29 2013, 15:37

Úgy káromkodok magamban, mint egy kocsis. Nem számítottam rá, hogy a harmadik katona meg fog moccanni, hisz ha nem tette volna, most lenne időm a flaskákkal törődni, de nem. Neki muszáj volt előbújnia és a fenegyereket játszani .__.; Pedig van épp elég bajom.
~Valamit eszelj ki! -szól rám ÁK a fejemben. ~Még a képiddel sem bírok ki még egy kört ezzel a hülyével a nyakamban!
-Tudom, igyekszem... -harapok az ajkamba, már csak azért is, mert a szemétláda főpap megint kiiktatott egy rövid időre. Szerencsére a sárga flaska működése nem nőtt, így ugyanannyi idő után jutok ismét mozgásképes állapotba, mint a legutóbb. Amint képes vagyok rá, ismét előkapok egy Kis Potit, a kezeim közé kapom ÁK-t és megitatom vele, amilyen gyorsan csak tudom.
-Nesze, de aztán karácsonyig csönd legyen! -sziszegem a fülébe, mosolyogva, mire megrázza a fejét és elindul, hogy tovább tegye a dolgát. Kezeim közül elpixeleződik az üres üveg, én pedig bánkódom, hogy mégis kénytelen voltam fogyasztani a készletemből. Van még bőven, és három embert... nem is, négyet ismerek, akitől kérhetek még. Holnap, ha kihevertem ezt a szemétládát, első dolgom lesz feltölteni mindenem valamelyik boltban.
-Most már kezd nagyon elegem lenni belőletek. -nézek a főpapra és a katonára, majd kezem közé kapom a botom és nekiugrok a pókruhás alaknak. Álomkelő kimeresztett karmait inkább az eddig mozdulatlan katona testébe mártja, már amennyire képes rá. Valamikor csak-csak vége lesz ennek a hajcihőnek.


//Újabb Kis Poti elhasználva, ezúttal ÁK számára - +20 HP (adatlapról leszedtem, még 10 van)
Paralízis, majd háromszor támadom a Főpapot, végül pihi.
Álomkelő négyszer támadja a hármas számú katona nevezetű szemétládát, majd pihi.

Edit: 18 sebzés Főpapra,
93 pedig a katonára.
Ha jól számolom Rolling Eyes//


A hozzászólást Chancery összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 29 2013, 15:39-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 29 2013, 15:37

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jan. 12 2014, 15:08

ÁK 20 HP-t gyógyult. 3# Katona sebződik 93-at ÁK-tól. Chan 18-t sebez Főpapra. Tűzszekta Főpap 9 sebzés mér Chancheryre, majd egy Fehér Flaskát (KSZ) iszik meg. 3# Katona 9-et sebez ÁK-ra, majd passiv miatt a katona 4-et sebződik. A druidák összesen 5 flaskát készítettek. 1x Zöld Tégelyt (BSZ), 1x kék Tégelyt (BSZ), 1x Sárga Tégelyt (JSZ), 1x Fekete Tégelyt (KSZ), 1x Vörös Tégelyt. (KSZ)


Sorrend:
Chanchery (Sebzés: 9 / 31, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Chanchery
Chanchery
Chanchery
Tűzszekta Főpap

Jobb oldali Szekrény
7x lila tégely
8x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
7x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Bal oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
5x piros tégely
6x kék tégely
6x zöld tégely
7x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Középső oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
7x piros tégely
6x kék tégely
5x zöld tégely
3x fehér tégely
5x fekete tégely
7x ciánkék tégely

Életek:
Tűzszekta Főpap: -11 HP (zöld)
3# Tűzszekta Katona: -21 HP (zöld)
1# Druida: Full HP, Full P
2# Druida: Full HP, Full P
3# Druida: Full HP, Full P
4# Druida: Full HP, Full P
5# Druida: Full HP, Full P

Chanchery: 9 HP (4 támadó kör 1 pihenő kör)
Álomkelő: 18 HP (4 támadó kör, 1 pihenő kör)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Chancery Vas. Jan. 12 2014, 15:27

Nos, azt sikerült elérnem, hogy Álomkelő élete viszonylag normális, ám most az enyém kerül hamarosan a piros zónába. Ez talán az egyedüli hátránya az idomár kasztnak; kettőre is figyelni kell, hogy lehetőleg ne essünk ki. Igaz, ha ÁK kiesik, a harc még megy egy darabig, de ha én, akkor vége az egésznek.
Szerencsére a képim még egy körig biztos kitart, ami főleg ÁK-nak jelent előnyt a katona ellen. Nekem viszont ügyelnem kell, hisz pont annyim maradt, amivel épphogy leüt a rohadék.
Míg így töprengek, a főpap ismét a szekrényhez nyúl, és ezúttal megint iszik, egy fehéret. Tehát azt is saját használatra érdemes, már csak az a kérdés, milyen buffot ad. Az életcsíkja nem nőtt, tehát vagy késleltetett HP-töltés, vagy sebzésnövelő buff, ami azt jelenti, hogy még jobban benne vagyok a csávában .__.
Vetek egy pillantást a szekrényekre, majd úgy döntök, maradok a biztos-ami-biztos taktikánál, de cserébe megfogadom, hacsak nem kerülünk a következő körben is életveszélybe a fehér flaska miatt, többet nem nyúlok hozzájuk. Ideje lenne már a szekrényekkel törődni, hisz az lenne a harc lényege, de szeretném végig is vinni a rohadékot, lehetőleg győztesen kikerülve. Oh, Istenem.
Szinte lelkiismeret-furdalásom van, mikor felhajtom a remélhetőleg utolsó Kis Potit, majd támadunk. Ezúttal váltok, és annak érdekében, hogy minél előbb vége legyen, előbb én is a katonára ugrok.


//+20 HP, remélhetőleg utoljára Suspect 9 maradt a batyuban.
Mindketten négyszer támadjuk a katonát, ha pixeleződik, akkor a főpapot.//

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 12 2014, 15:27

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jan. 12 2014, 15:49

ÁK, Chan 5-5 HP-t gyógyult, Chan még mellé 20-at. 3# Katona sebződik 49-at majd pixeleződik. A Főpapot fehérlő sugár veszi körbe Főpap 9-et sebez Chanra. A Fehér flaska nem engedte sebeződni a fogyasztóját. Tűzszekta Főpap 9 sebzés mér Chancheryre, majd egy kék Flaskát (KSZ) iszik meg, 10 HP-ja vissza tölt. A druidák összesen 5 flaskát készítettek. 2x Zöld Tégelyt (BSZ), 3x Kék Tégelyt (BSZ)


Sorrend:
Chanchery (Sebzés: 9 / 31, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Chanchery
Chanchery
Chanchery
Tűzszekta Főpap

Jobb oldali Szekrény
7x lila tégely
8x sárga tégely
5x piros tégely
5x kék tégely
5x zöld tégely
7x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Bal oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
5x piros tégely
9x kék tégely
8x zöld tégely
7x fehér tégely
5x fekete tégely
5x ciánkék tégely

Középső oldali Szekrény
5x lila tégely
5x sárga tégely
7x piros tégely
6x kék tégely
5x zöld tégely
3x fehér tégely
5x fekete tégely
7x ciánkék tégely

Életek:
Tűzszekta Főpap: -1 HP (zöld)
1# Druida: Full HP, Full P
2# Druida: Full HP, Full P
3# Druida: Full HP, Full P
4# Druida: Full HP, Full P
5# Druida: Full HP, Full P

Chanchery: 21 HP (4 támadó kör 1 pihenő kör)
Álomkelő: 18 HP (4 támadó kör, 1 pihenő kör)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Chancery Vas. Jan. 12 2014, 16:10

~Ha jól sejtem, most fordult a kocka.
-Bizony... -vigyorodom el. Ez volt az a pillanat, mikor megéreztem a számban a győzelem ízét. Mikor látom a fehér fényt és annak hatását, már biztosra tudom, mi az a flaska, ami nekem nagyon is hasznomra fog válni. Nem is beszélve arról, hogy egy kék megivása után észlelem, hogy ezúttal a HP csíkjában lett változás, mégpedig nőtt. Tehát tévedtem a kék flaska HP-t tölt, a fehér viszont azonos Álomkelő tollpajzsának hatásával.
Nyertünk, ez már szinte biztos.
Közelebb megyek a középső szekrényhez, némi töprengés után kiveszek belőle egy kéket, és felhajtom. Abból van több, had fogyjon, majd legközelebb egy fehér lesz. Végül tesszük a dolgunkat.


//Második képi immár pihenőidőn 6 körre, nem hatásos többé. Megiszok egy Kék Flaskát (KSz), majd négyszer támadom a főpapot. Álomkelő követi a példám.

Edit: Én 4x, ÁK 2x talál.//


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 12 2014, 16:10-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap Empty Re: [Miniboss] #9 Tűzszekta Főpap

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.