Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angi

2 posters

Go down

Angi Empty Angi

Témanyitás by Angi Vas. Dec. 15 2013, 01:50

Név:Angi (Angéla)

Nem:Nő

Kaszt:Árnyharcos

Kor:12

Kinézet:Hosszú a hajam,vékony vagyok(igazából majd fogynom kell!)!,kék színű a szemem!

Jellem:Egy védtelen lánynak tűnhetek aki nem bírja megvédeni magát!De valójában árnyharcos vagyok aki ha azt hiszi hogy megölhet akkor annak az ellenkezője lesz!De attól még nem ölném meg!Érzékeny,makacs,kedves,segítőkész vagyok!Sokszor rossz a hangulatom!

Képességek:Ha akarom akkor angyalszárnyaim vannak amikkel repülni tudok!(azért angyalszárnyakat találtam ki mert elég sokat fantáziálok arról!)

Előtörténet:12 évvel ezelőtt amikor megszülettem akkor a szüleim elneveztek Angélának mert én voltam nekik a kis angyaluk!Gazdagok voltak a szüleim!Mindenem megvolt amire csak egy gyerek vágyhatott!Amikor édesapámnak és édesanyámnak mondtam hogy szeretnék egy másik világba menni akkor édesapám azt mondta hogy sajnos azt nem tudja megtenni!Nagyon szomorkodtam mert nagyon érdekelt!Édesapám és édesanyám is látta mennyire szomorkodok ezért édesanyám elment vásárolni hogy valamivel felvidítson engem!Amikor édesanyám hívott engem mert szeretne adni valamit akkor kicsit megörültem!Amikor kinyitottam egy  Never Gear nevű játékot pillantottam meg!Nem értettem miért vett egy ilyen játékot nekem!Édesanyám azt mondta hogy ugyan nem tudunk másik világba vinni téged de kérlek próbáld ki ezt a játékot!Azt mondták hogy olyan mintha egy másik világban lennél!Elmosolyodtam!Édesanyám mindig tudja mit kell megvenni!Miután a cselédek felvitték a játékot a szobámba lefeküdtem az ágyra és kezdődött a kaland!Az elején névnek beírtam hogy Angéla!Utána egyes testrészeimet megkellet érintenem!Amikor azt kérdezték hogy milyen kasztot szeretnék akkor nekem az árnyharcos tettszett leginkább mert olyan érdekesnek hangzott hogy két késsel és mérgekkel kell harcolnom!!!Becsuktam a szemem és amikor kinyitottam szóhoz sem jutottam!Nem is érdekelt már az hogy másik világba menjek!Elkezdtem felfedezni a helyet!Nagyon tettszett!Viszont olyan sokáig nem csodálhattam a kilátást mert egy mérges disznó jött felém!Nem tudtam mit csináljak!Sikítottam mert azt hittem hogy rám ugrik!De akkor hirtelen egy fekete ruhás fiú a kardjával egy vágással végzett a disznóval!Csodálkozva néztem hogy milyen könnyen legyőzte a disznót!Feltápászkodtam a földről és odamentem a fiúhoz!Köszönöm hogy megmentettél!A fiú bólintott egyet és mint amilyen gyorsan jött úgy el is tűnt!Mivel láttam egy itat így elkezdtem azon menni 5perc múlva megérkeztem egy városhoz!Rengeteg embert láttam ott!Hirtelen egy hangot hallottam ami azt ordította hogy vigyázz!!!Megfordultam és azt láttam hogy egy furcsa deszkán jön egy lány aki nem bír megállni!Sajnos mire az tudatosult bennem hogy a lány nekem jön akkorra már késő volt!Pontosabban az történt hogy...
-Ááá!
Szépen nekem jött!
-Nagyon sajnálom!Jól vagy?
-Megvagyok még.
-Tényleg sajnálom!Nem bírtam megállni!
-Ugyan.Semmi baj!
-Egyébként örülök hogy megismerhetlek!Az én nevem Angéla!De Anginak szoktak hívni!
-Én is örülök Angi!Az én nevem Nina!
-Látom te kardforgató vagy Nina!
-Igen!Én meg látom hogy te árnyharcos vagy!
-Igen!Persze csak kezdő vagyok!
-Nem baj!Én is ugyan úgy voltam kezdő mint te!
-Sajnálom Angi de mennem kell!Remélem még összefutunk!
-Én is de remélem nem úgy mint az előbb!
-Én is remélem!Szia!
-Szia Nina!
Ez történt amikor először találkoztam Ninával!Kezdett sötétedni!Nem akartam hazamenni a valóvilágba így kerestem egy fogadót!Szerencsére volt annyi pénzem hogy egy éjszakát maradhassak!Másnap reggel elmentem a fogadóból!Mivel nem tudtam hogy hova kéne mennem így egy kicsit kijelentkeztem a játékból!Ott is reggel volt!Lementem reggelizni!
-Jó reggelt édesanyám,édesapám!
-Jó reggelt Angi!
-Jó reggelt Angi!
Köszönt vissza édesanyám és édesapám!
-Köszönöm a játékot!Nagyon tettszik!
-Örülök neki!
-Milyen játékról beszélgetnek a hölgyek?
-Tegnap vettem Angi egy játékot!
-Drágám!Te tényleg mindig tudod hogy mi kell venni amikor Angi szomorú!
-Na és milyen a játék?
-Szinte azt is tudnám mondani hogy jobb mint a valóvilág!
-Akkor biztos nagyon jó lehet!
-Az is!
-Sziasztok!
-Hova mész Angi?
-Vissza a játékba!Csak reggelizni jöttem de nem vagyok éhes!Viszont remek fogadóban szálltam meg tegnap!
-Rendben!Szia!
Felmentem szobámba és bejelentkeztem a játékba!Azt gondolom sosem fogom megunni ezt a látványt!Hirtelen a városba teleportálódtam!De ugyanúgy mint az összes játékos is!Mindenki megvolt lepődve!De azután hogy minden játékos ott volt a város közepén,akkor amit mondtak mindenki sokkot kapott!Egy hang azt mondta hogy...
-A játékból nem lehet kilépni, a halál a való életben is halál, ahhoz, hogy kiszabaduljon, ki kell, hogy vigye mind a száz szintet.
-Ez hülyeség!
Mondta az egyik játékos!De amikor megpróbált kilépni nem találta a kilépést!
-Mindenki megnézte de igazat mondott!Nem tudott senki kilépni!
-Megismétlem mindenkinek!A játékból nem lehet kilépni, a halál a való életben is halál, ahhoz, hogy kiszabaduljon, ki kell, hogy vigye mind a száz szintet.
-Mi?Miért?Engedjen ki minket!
Ordította mindenki!Aztán eltűnt!Elkezdtem futni a városból!
-Szóval végig kell csinálnom mind a 100szintet!
Sírva fakadtam!
-Ugyan szeretem ezt világot de nem úgy hogy nem juthatok ki belőle!Akkor legyen!Nem tudom hogyan de végig fogom csinálni!Nem hagyom hogy a játék győzzön!


A hozzászólást Angi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 15 2013, 11:22-kor.
Angi
Angi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: Phoenix Brotherhood

Vissza az elejére Go down

Angi Empty Re: Angi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 15 2013, 11:07

Szia!

Hát, azért voltak helyesírási hibák, például, hogy a mondatvégi pontot felkiáltójellel helyettesítetted mindenhol és, hogy két mondat között nem nyomtál space-t. Kérlek ezekre a későbbiekben figyelj. Az előtörténetet ezek ellenére elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit az alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 2
Erő: 0
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő topicokban megtalálhatod.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

2xKezdő Kés (felszerelt, 2x0,5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Angi Empty Re: Angi

Témanyitás by Angi Vas. Dec. 15 2013, 11:59

Rendben!Nagyon köszönöm!  santa 
Angi
Angi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: Phoenix Brotherhood

Vissza az elejére Go down

Angi Empty Re: Angi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.