Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre

+4
Joey Chrome
Kazuma
Kayaba Akihiko
Lizbet
8 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 Empty Re: Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Nov. 19 2013, 18:39

Káosz. Vagy valami olyasmi. Egyetlen szemüveges, csavaros eszű alak sem ugrott be elém, ahogy Haru-chan sem volt éppen önfeláldozó hangulatban, így egyszerre csak pont került a csapatunk neve mellé.
- Yare-yare, a nagyszájú lovagok sosem tartanak sokáig :] - vigyorodtam el, és elismerően pillantottam nagyra becsült "céhem" "vezérére". Szőke bájgúnár helyett szívesebben láttam volna őt is a csapatban, ugyanakkor mi igazán hiányzott, az tényleg egy csinos hölgyemény volt. Haru-chan még csak a jövő ígérete ebből a szempontból :/
- Switch Kazuma-kun - szólaltam meg, és egy hanyag szökkenéssel a kislány pallosának útjába tettem a kardomat, majd a mozdulatot egy tánclépéssel megtoldva reppentem tovább a professzor úr felé, és ezúttal rá csaptam le. Nem is akárhogy, vörösen izzó pengével, széles, könnyen védhető mozdulattal indítottam útjára a támadásomat.

// 90 HP 42 páncél
Aktív képi miatt csak 19-et sebzett Haru. Támadom Yoshit és aktiválom a másik képimet is. Ha sikerül, luft és halálkocka esetén Yoshiaga fegyvere eltörik, elveszti a belőle kapott pontokat. Ha az én támadásom jó, de ő engem támad és melléüt, akkor ugyancsak törik a fegyvere //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 Empty Re: Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 19 2013, 18:39

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 Empty Re: Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre

Témanyitás by Yoshiaga Kedd Nov. 19 2013, 18:49

Hmm... Igazán elbűvölő. Nem is gondoltam volna, hogy még harc közepette is ilyen csodás rekordot tudtam dönteni. Csapattárs elvesztése: 34.55 másodperc. Káprázatos. Kedvem az egekbe szökdécselt, pont, mint ahogy én is ugrottam és Kazuma fejére próbáltam kólintani egy nagyot. Természetesen a nagy, csúnya fegyveremet használva.

100 HP, 24 P

// 2 AP, 53-as támadás Kazumára, ha talál. //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 Empty Re: Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 19 2013, 18:49

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 Empty Re: Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre

Témanyitás by Kazuma Csüt. Nov. 21 2013, 19:38

Sikerült aktiválni a képességemet. Éreztem, ahogy az árnyék feltör a bőröm alól, de most nem hagytam szétterjedni magam körül, hogy mindenkit elvakítson. Rögtön átvettem felette az irányítást és visszairányítottam magamhoz és így egy erős de könnyű páncélt hozhattam létre, ami jelentősen megnövelte az életerőmet. A nagyszájú lovag hiába rohant felém eléggé levittem ahhoz az életét, hogy Danee elém ugorva kivégezhesse és ettől még a potionja sem menthette meg. Elégedett voltam az eddigi teljesítményünkkel. A lovag utolsó szavai más helyzetben talán feldühítettek volna de, most nyugodt tudtam maradni. Nagyobb a hangja, mint az esze…
Most csakis a célra összpontosítottam. A leggyengébb láncszemet ugyan elintéztük de, ketten még mindig útban vannak. A lány rohanni kezdett felém de Tachi az útjába állva felfogta a csapást és így az utána érkező harcos felé, fordíthattam a figyelmem. Nem volt túl sok kedvem azzal próbálkozni, hogy a saját fegyveremmel próbáljam meg kivédeni az övét. Helyette inkább elhajoltam a fegyver útjából és egyszerűen elsprinteltem mellette mielőtt ideje lett volna egy újabb csapással próbálkozni. A lány felé rohantam és megpróbáltam bevinni neki pár vágást. Valószínűleg teljesen ki tudnám iktatni, ha akarnám de, ha az első helyre hajtunk, akkor a lehető legtöbb pontot kell bezsebelnünk…

Élet: 105
Páncél: 0
//3 vágás Harura//
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 Empty Re: Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 21 2013, 19:38

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 Empty Re: Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre

Témanyitás by Danee Pént. Nov. 22 2013, 19:13

Previously on Avatar All Star!:

Az Ördöööög és mancsaiii: Kazuuuma, Tachibanaaa és Daneeee még épp csak elkezdték a meccset, amikor a másik csapat lovagja, Joeyyy Chrooome erenyedten rogyik össze a küzdőtér porondján, megadva ennek az izgalmasnak ígérkező tornának az elsőőőő pontját.
De hölgyeim és uraim, ezzel nem ért véget a meccs koránt sem! Kazuuuma, az Ördögök árnyharcosa megannyi vágás elől kitérveeee földre küldi a Yoshiaga professzor másik szárnysegédjét is, a veszedelmes pallost forgató Draaaake Haruut! Ezek szerint ezúttal még sem volt olyan veszedelmes! Rolling Eyes
Yoshiaga professzornak immáron egyedül kell szembenéznie az ördögökkel, és talán a 35,67% szem lesz elég így a torna megnyeréséhez! De ne szaladjunk még ennyire előre, hiszen minden csapatra még további 8, azaz nyolc meccs vár még! Mééééég bármi megtörténhet!
Azonban lássuk csak, mintha Danee, az egyik kéz támadásba lendülne!

Most hogy végre az utolsó ellenféllel nézünk farkasszemet, a magabiztosságom is az egekbe szökött, szinte már győztesnek érzem magunkat, jól illene ide valami harci dal, valami pörgős, ami még inkább feltüzeli a lelkünket! Meg van! Énekelni is kezdem, gyors pörgő szavakat hadarva szinte sort sor után:
- We are the chosen ones we cannot fail now, spilling all the blood on the fires below...
Yoshiagának rohanok, sarkon pördülve az utolsó méteren, kardom a magasan a mellkasom elé húzva hasítja a harc hevétől forró levegőt, lábaim gyors egymásutánban váltva egymást fordítanak eszeveszett harci táncba
- Smashing through the boundaries with the fire and fury, killing all the mortals down the winding road!!!! - üvöltöm tovább hadarva a versszakot, majd az utolsó sorba belekezdve kitépve magam a forgószél támadásból, s lecsapok ellenemre:
- Hell fires are raging the storm growing strong, on the path to victory towards the distant sun!!!


Életpontok: 70/70
Páncél: 16/29
// támadom Yoshiagát

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 Empty Re: Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 22 2013, 19:13

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 Empty Re: Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 22 2013, 19:21

All-stars szabályok írta:A csapatok tagjai felváltva jönnek, tehát két csapattag nem következhet egymás után azonnal, maximum pihenések miatt.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 Empty Re: Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre

Témanyitás by Yoshiaga Pént. Nov. 22 2013, 19:33

Feltoltam a szemüvegem. A vállamra dobtam a fegyverem, és teljes nyugodtsággal kaptam a vágást Daneetól. Száznyolcvan fokos fordulatot vettem majd lassan sétálni kezdtem. Egy lépés, még egy lépés, közben tartottam a kezemben a teleport kristályt. Még egy-két lépés és messze jártam a helytől. Úgy látszott, hogy ennyi elég volt a kristálynak. Tökéletesen fel tudtam mérni, hogy mégis mire képesek ezek a játékosok. Lehet, hogy alábecsültem őket.

// Visszalépek, vegyük úgy, hogy Danee ölt meg, mivel alapból úgy is intézték volna el. A csapatomhoz választhattok mást. //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre - Page 2 Empty Re: Az ördög jobb és bal keze vs 35,67 % esély a győzelemre

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.