Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt

+2
Anatole Saito
Hayashi Yuichi
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt

Témanyitás by Mirika Hétf. Okt. 28 2013, 21:30

Beletelt egy kevés időbe, míg visszaért, de kollégaként jól tudtam, hogy kell pár perc a jó munkához, így türelmesen szemeztem az ajtóval. Mikor végre felbukkant, egyből mosoly ült ki az arcomra. Ösztönösen, nem is figyeltem rá. Heh Rolling Eyes
- Oh, micsoda kiszolgálás :3 Én köszönöm, asszem bátran fogom ajánlani a boltot - egy gyors pillantást vetettem a felém nyújtott kézre, majd elhelyeztem benne a sajátom. Ha fel szeretne segíteni, tegye, én nem leszek semmi jónak az elrontója.
- Feltétlenül el fogom olvasni :3 Tessék, a 120 arany, Yuichi ^3^ - akasztottam le az övemről az imént kikészített erszényt, mozdulatomat lassan vezettem, hogy legyen rá ideje figyelni, majd miután még egy mosollyal megháláltam a kedvességét, sarkon fordultam és lendületesen elindultam kifelé. Az ajtóban azonban még visszafordultam.
- Ha van kedved, nézz be alkalomadtán a boltomba. Az a 10% kedvezmény nálam is jár neked Wink - kacsintottam rá, és közben dobtam egy puszit is a levegőbe, mielőtt kilibbentem a boltból új szerzeményeimmel :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Okt. 28 2013, 21:37

Yuichinak is érkezik egy levele:


Anatole Saito írta:
Üdv Cimbora!

Jó pár vörös bika potira lenne szükségem. Mennyi legyártását tudod bevállalni? 5-6-10? Neked szükséged van esetleg valamire, írjak egy újabb bányászos megrendelési listát? Very Happy

Üdv, Anatole
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Okt. 29 2013, 10:23

Ahogy becsuktam az ajtót, virulva szinte azonnal csappant is egy levél érkezés hang. - Mi a szösz épp most adtam majd 15% kedvezményt egy lánynak és máris levél? - sóhajtottam a levegőbe. Megnyitottam a levelet és Anatole üzenete várt. Ő is Vörös Bika Potit szeretne. Komótosan, vagy felhőkben járva leballagtam a laborba és szomorúan konstatáltam, hogy jelen pillanatban egyetlen potit sem tudok készíteni abból, amit kért. Elkezdtem pötyögni az üzenetet.

Hayashi Yuichi írta:Hali Anatole!

Van egy apró bökkenőm, még szereznem kell növényeket, de felírtam az óhajod kezdetnek a maximális poti számra.
10x Vörös Bika Potion, rendelés alatt, a frissítő poti sincs elfelejtve, csak egyszerűen nem találok a keleti erdőben. Felkeresem Maxweldet, hátha ő tud adni egy tanácsot, merre kutassak.

Yuichi
Azonban kicsi drágulás fog bekövetkezni, ha továbbra is ilyen magas marad a piaci ára. *sóhaj*

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szomb. Szept. 06 2014, 12:39

*Akció*



Ma 2024.szeptember 6 éjfélig minden potion és méreg készítés, hozott nyersanyagokkal, csupán 5 aranyba kerül.
Továbbá 10% kedvezmény* mindenkinek**, ha nincsen növényed.



*A kockázatok és mellékhatások érdekében, kérjük kerülje el "más" potion- és méregfőzők boltját és térjen be ide, köszönöm.
**Tényleg mindenkinek, ha az előbbi feltétel teljesül, ezzel kapcsolatban egy 14 oldalas tesztet kell kitöltenie, időre, köszönöm.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Szept. 06 2014, 21:49

- Anou... szép estét kívánok. Hallottam az a-akcióról, és izé... öhm... szóval hoztam növényeket, szeretnék néhány potiont készíttetni. Méghozzá egy... *elővesz egy papírlapot* ...öhm... egy Tartós Specialitás és két Gyenge Gyors Ütés Potiont, valamint három Gyenge Altató Mérget *olvassa fel, és aztán átküldi a gazokat és az aranyat*
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Szept. 07 2014, 03:19

Rosszalló pillantást vetettem elsőre a beérkező alakra, de végül is modorára válaszolva udvariasan üdvözöltem. Hamar elmondta mit szeretne, így a laborban elkészítettem a kért fiolákat.
- Parancsoljon - azzal átnyújtottam neki a kért potionokat és mérgeket. Hozzá akartam még fűzni egy rosszra ne használd kifejezést, de ennek a férfinek már mindegy. Valaki előbb utóbb levadássza azért mert piros.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt - Page 2 Empty Re: Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.