Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jun

3 posters

Go down

Jun  Empty Jun

Témanyitás by Jun Csüt. Jún. 27 2013, 10:17

Jellem kiegészítés :3


Imádja manipulálni az embereket. Bármire képes céljának elérése érdekében. Ha szükséges eljátszik egy hamis szerepet tervének megvalósításának érdekében. Kiszámíthatatlan, pillanatok alatt képes jellemet váltani. A saját feje után megy, nem szereti ha parancsolgatnak neki. Rendszerint visszaél a külsejével. Mozgékony, szereti összezavarni ellenfelét, vagy akár saját társát is, ha van egyáltalán. Minden adósságot behajt. Nem szeret tartozni az embereknek. Szeret naivnak tűnni, elszórakozni az emberekkel, az idegeket pattanásig feszíteni. Édesszájú, szinte bármilyen édességért él-hal. Lusta, bármilyen apróság miatt képes meggondolni magát és egy egész napi tervét a sutba vágni, helyette pihenni. Nagyon szerencsétlen, ami főleg a tájékozódó képességében tűnik ki igazán. Nagy szája miatt gyakran kerül bajba, szeret megjegyzéseket tenni az emberekre, hülye nevekkel ellátni őket. A külső alapján ítéli meg legtöbbször az embereket, ha valaki ápolatlan azzal semmi esetre sem áll szóba. Egyetlen dolog amiért bármit megtenne, az saját maga, végül is egy két lábon járó csodáról van szó :3

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jun  Empty Re: Jun

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 28 2013, 22:35

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, az adatlapodon is frissítsd a leírást Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jun  Empty Re: Jun

Témanyitás by Jun Vas. Szept. 15 2013, 20:37

2. képesség pályázat :3
Hobby Horse:
Harc közben a megszokott szúró fegyvert lecseréli egy annál erősebb zúzó fegyverre ami két körig marad használatban utána két körig használhatatlan. De a két körig minden sebzés egyenesen az életpontokat éri, a páncél pontjait figyelmen kívül hagyva.

Keretsztori:
Valahol a harmadik szinten, egy aprócska városka terül el. A legtöbb játékos csak Délibáb városként emlegeti, eléggé nyomasztó környék, de mégis sok játékos fordul meg ott nap mint nap. Kitudja mi okuk lehet rá, talán csak valami vonzót találnak benne, vagy itt remélik, hogy összeszedhetik a betevőiket... Milyen tudatlanok...ezekkel az emberekkel ellentétben én vásárolni járok ide. Hogy miért? Ez egyszerű, mert itt mindig talál az ember valami érdekeset. Nem kell attól tartani, hogy a boltok üresek mert kifosztották őket a gyorsabb játékosok. Minden eldugott kis utcában van egy-egy bolt, vagy vendéglő, esetleg kocsma vagy kiadó apartman. Keresztül sétálva a macskaköves úton egy a szokásos kis körutamat teszem. Megfelelő fegyverkovács után kutatva. Én nem elégszem meg holmi ócskavassal amit mások fegyvernek neveznek. Nekem díszes könnyen forgatható fegyverre van szükségem. Talán épp ezért hozta úgy a sors, hogy betévedjek egy mellékutcába ami elvezetett egy különös boltocskához. A kirakat ablak poros, és üres. Az ajtó repedezett és a cégér leszakadt. De mégis van valami kíváncsivá teszi az embert. Mégis mit árulhatnak egy ilyen kinézetű boltban? Vagy talán nem is bolt csak valaki kiakasztott egy "open" táblát? Bekopogtam az ajtón majd bementem.
- Elnézést. - csuktam be magam mögött, az ajtó fölé szerelt csengettyű tökéletesen működik, de a belülről is olyan lepukkant mint kívülről. Csak talán nagyobb rendet tartanak... A pult mögött egy idősebb nő állt, valószínűleg gépi karakter. A falra különféle fegyvereket aggattak fel, mindenféle olcsó vackokat. Nem is terveztem sokat időzni egy gyors pillantást vetettem rájuk, végül már éppen el kívántam hagyni a boltocskát amikor megpillantottam egy üvegburába zárt csodát a bolt túlsó végében. Odarohantam és egy játékló volt mögötte. Ki hitte volna, hogy létezik ilyen is a játékban.
- Mennyibe kerül? - fordultam az eladó felé aki megigazította a szemüvegét.
- Micsoda? - kérdezett vissza, majd mellém sétált. - oh... hát ez? Nézzük csak... már elég régóta porosodik a búra alatt...mára inkább vált szemétté mint fegyverré.
- Fegyver? - néztem fel érdeklődve, - nem is tudtam, hogy ilyen fegyver is van a játékban.
- Van, de semmi pluszt nem ad, és csak Harcművészek tudják használni, illetve Harcosok. - válaszolt, eléggé unott hangon, úgy tűnik nem szívesen beszél róla. De vele ellentétben én kincsként tekintek fel rá. - tudod mit? A tiéd lehet, én úgyis csak kidobnám. - meglepődve néztem ahogy előkereste a kulcsot ami nyitja a vitrint.
- Köszönöm szépen. - vigyorogtam elégedetten a nőre, kikaptam a szekrényből a fegyvert, ami hatására egy ismertető ablak ugrott fel előttem a következő szöveggel.
"Rejtett felszerelés megszerezve, hozzáadva képességeidhez: Hobby Horse"

Jun  Tumblr_mnbuk84aka1qiq0dmo2_400

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jun  Empty Re: Jun

Témanyitás by Cardinal Hétf. Szept. 16 2013, 21:05

Ossu!

Elfogadom, gratulálok a második képességedhez Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jun  Empty Re: Jun

Témanyitás by Jun Vas. Dec. 01 2013, 18:05

Úgy éreztem ideje lenne némi frissítést is belevinni a karakter jellemébe, és kinézetébe, végül is az idő folyamán elégé megváltozott szegényke :3

Jellem frissítés:
A játékban töltött idő alatt, egyre inkább kezdte elhagyni a kinti szokásait, részlegesen leszokott az emberek kihasználásáról, és megtanulta milyen megdolgozni az ételért. Nem szégyenli a valódi nemét, viszont jobbnak látja, ha titokban tartja az emberek előtt. De ezt csupán azért látja, így mert úgy érzi semmi szükség nincs arra, hogy tudják az igazságot. Végtelenül kedves és segítőkész, szeret játszani az emberekkel. A vörös indikátoros játékosokban nem bízik meg, sőt egyenesen távolságtartó velük szemben. Mindaddig nem is beszél hozzájuk amíg nem érzi szükségesnek. Az első találkozás alapján ítéli meg az  embereket, könnyen alkalmazkodik. Társaságkedvelő, de hajlamos megfelejtkezni arról, hogy emberelek van körülvéve, és önmaga oldja meg a feladatokat. Az édesség imádata továbbra is megmaradt. Az önzőségét hamar leküzdötte, hála korábbi küldetéseinek amikben többszörösen is szembe kellett néznie a félelmeivel, ami nem más mint a magány. Ritkán támaszkodik másokra, nem szeret tartozni senkinek sem semmivel, jobban szereti ha ő ad másoknak, illetve nyújt segítő kezet. Azonban, továbbra is gyermekként próbál viselkedni, és korát nem hangoztatja, hála testi adottságainak, jobban hasonlít egy 12 éves kislányra mint egy közel 18 éves férfira. Könnyen el lehet vonni a figyelmét, olyasmivel ami érdekli. Tiszteli az idősebbeket, feltéve ha megérdemlik.

Kinézet frissítés:
Meglehetősen alacsony, alig 160 centiméter magas. Teste vékony de rugalmas. Annak ellenére, hogy fiú szinte lehetetlenség ezt megmondani róla, hála nőies alkatának, és fehér bőrének, ami olyanná teszi mintha egy játékbaba lenne. Félhosszú haját általában kiengedve hordja, de szereti a változatosságot, ezért előfordulhat, hogy felgumizva, vagy akár befonva is hordja. Frufruját, néhány haj csatt segítségével oldalra tűzi, hogy ne zavarja. Arca mosolygós, ezért aranyosnak, és barátságosnak tűnik. Öltözete általában egy mintás rövidnadrág, amihez legtöbbször egy inget, vagy egy vékony pólót visel, ami semmi esetre sem testhez tapadó. Harci felszereléseit a két gyűrű kivételével csak küldetések alkalmával illetve ha elhagyja a védett területet hordja. Fegyverei szépen díszítettek, megpróbál a kecsességre törekedni, ha szükséges akár képes nagyobb összeget is arra költeni, hogy egy jó kovács az általa választott mintát a fegyverére gravírozza.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jun  Empty Re: Jun

Témanyitás by Cardinal Vas. Dec. 08 2013, 12:46

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, kérlek frissítsd az adatlapodon is a változásokat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jun  Empty Re: Jun

Témanyitás by Jun Szer. Jún. 18 2014, 22:00

Jun képesség Reworks \o/

Dőlt betűs rész az új vagy ami kiegészítve lett

Change:
Képes tárgyak, vagy akár a saját helyzetét megváltoztatni, helyet cserélni egy tárgyal villám gyorsan. A távolság nem jelent túl nagy akadályt. Látótávolságán belül képes bármit bárhová helyezni, annyiszor ahány pont van a speciális képességén. Felszerelést játékosokon nem tud cserélni. A képességének használata olyan észrevétlenül történhet, hogy lehetetlenség megmondani hogy ö csinálta, ezzel megtartva az áldott jó kisugárzását.
Lehűlési idő ha:
Saját helyzetét cseréli ki egy társsal vagy egy tárggyal, dologgal (Pl.: szikla, láda, hordó): 2 kör
Saját vagy egy társa helyzetét cseréli ki egy ellenség helyzetével: 5 kör


Hobby Horse:
Ha az ellenségnek van páncélpontja:
Harc közben a megszokott szúró fegyvert lecseréli egy annál erősebb zúzó fegyverre ami két körig marad használatban utána két körig használhatatlan. De a két körig minden sebzés egyenesen az életpontokat éri, a páncél pontjait figyelmen kívül hagyva.

Ha az ellenségnek már nincs páncélja, vagy időközben le lett ütve de a képesség még aktív maradt:
A sebzés mellett lebénítja az ellenséget egy teljes körre. Lehűlési ideje négy(4) kör.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jun  Empty Re: Jun

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 22 2014, 13:56

Ossu!

Elfogadom a módosításokat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jun  Empty Re: Jun

Témanyitás by Jun Csüt. Okt. 30 2014, 19:47

3. képesség pályázat.
Marking:
Egy társat egy jellel ruház fel aminek a birtokosának következő aktivált méregének/potion-jának/kristályának hatása két körrel tovább tart. (A jel elhelyezését követően a következő három körben használnia kell az említett dolgok egyikét, a működéshez. Ha ez nem történik meg a képesség hatástalan lesz.) Ha az adott item hatása azonnal le is jár (pl.: Mini poti), abban az esetbe a következő két körben a hatás 1/2 részét élvezi a használó. (vagyis Mini poti gyógyítana azonnal 5 hpt, képességgel azonban az 5 hp gyógyulást követő két körben további 5/2=2,5~2HP-t gyógyul.) Nem egész szám esetén lefelé kerekítve. A képesség hatásának lejártával 3 körös lehűlési ideje van.

Az elfogadás után szándékozom kijátszani, ha nem probléma. Embarassed
Esetleg ha túl erős lefaraghatunk belőle. Embarassed

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jun  Empty Re: Jun

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 30 2014, 21:14

Lökés kristály 3 körön keresztül? Very Happy
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Jun  Empty Re: Jun

Témanyitás by Jun Csüt. Okt. 30 2014, 21:37

Yosh, yosh. Elfelejtkeztem a paralízis hatású dolgokról.. ^^"
Szóval akkor a képi a bénító, kör kivetős jellegű dolgokra természetesen nem működne. x3

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jun  Empty Re: Jun

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 03 2014, 00:01

Azt hiszem más achilles-ina egyelőre nincs, szóval elfogadom és gratulálok a harmadik képességedhez Very Happy Ha kijátszottad, linkeld be a pályázat szövegébe az adott reagot, azon az egy helyen kívül addig nem használhatod a képit.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jun  Empty Re: Jun

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.