Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yurihime

3 posters

Go down

Yurihime Empty Yurihime

Témanyitás by Yurihime Hétf. Jún. 17 2013, 18:42

2. képesség pályázat

<< Gisei >>
Egy csapattársát eltalálva Yurihime feláldozza egyik képzettsége pontjait és azokat átadja a társának. Az élet és a speciális képesség kivételével bármelyik statot átirányíthatja. A felszerelések által adott pontok nem számítanak, és a képzettségén kell maradjon ezen felül egy pont. Így például 14+2 gyorsaságnál 13 gyorsaságot adományoz egy társnak, neki pedig 1+2 marad. A képesség egyszer használható egy harcban, a hatás pedig három körig érvényes.


Kijátszás majd a játéktéren
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yurihime Empty Re: Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 17 2013, 20:29

Szia!

A képességet csak akkor fogadom el, ha lesz egy maximális átadható érték, pl. Yurihime szintje és nem használható azonnal miután lejár.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Yurihime Empty Re: Yurihime

Témanyitás by Yurihime Hétf. Jún. 17 2013, 20:41

Úgy megfelelne, ha csak az egyik diszciplínáját adhatja át? Például csak gyorsaság, vagy csak fegyverkezelés. Az úgy nagyjából hasonló értéket eredményezne, mint a kari szintje.

"A képesség egyszer használható egy harcban" szóval miután lejár, nem lesz több alkalmazás ^.^
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yurihime Empty Re: Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 17 2013, 21:47

Szia!

Igen, ez esetben elfogadom, de előre szólok, hogy ejnye-bejnye lesz, ha valaki ezzel kétszázakat fog ütni. Very Happy
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Yurihime Empty Re: Yurihime

Témanyitás by Yurihime Csüt. Júl. 25 2013, 04:01

Jártasságcsere

Sajnálattal a szívemben, de megválok a Növénylátás jártasságomtól, lévén Lewis-samának nincs szüksége többé a segítségemre Sad Érclátás jártasságot szeretnék helyette felvenni ^.^
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yurihime Empty Re: Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 25 2013, 13:57

Szia!

A pályázatot elfogadom
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Yurihime Empty Re: Yurihime

Témanyitás by Yurihime Hétf. Május 19 2014, 14:41

Képességmódosítás és -csere

Reversi
Képességével sebzését megfordítja, és gyógyításra használja károkozás helyett, azaz életpontok csökkentése helyett tölti azokat. Aktiváláskor naginatájának pengéje halványzölden ragyog fel. A skillt annyiszor használhatja egy harcban, ahány pontja van a Speciális képesség képzettségén. Egy célponton legfeljebb háromszor használhatja a képességet. A skillt egy körben annyiszor használhatja, ahány támadása van, de egy célpontot egyszerre csak egyszer gyógyíthat, és összesen legfeljebb háromszor használhatja ugyanarra a játékosra. Egy körben ahányszor gyógyít, annyi támadást veszít el (kivétel, ha csak egy támadása van, akkor nem veszíti el a támadási körét), cserébe a képesség használata nem mellékcselekvésnek, hanem támadásnak számít be. Azonban ennek ellenére csak másik képességgel kapcsolatos mellékcselekvést végezhet a Reversi használata közben.
A képesség minden létformára hat, tehát játékosra, petre, mobra egyaránt, csak saját magára nem. Természetesen halott játékost nem tud feltámasztani vele, ha valakinek 0-ra esik a HP-ja és úgy próbálja használni, nem hat, illetve nem tudja az eredeti életpont-mennyiség fölé sem emelni a HP-t.




Enchant
Fegyvere segítségével képes saját pontjait átvezetni egy társába, és azzal erősíteni őt. Az élet és a speciális képesség kivételével bármelyik statot átirányíthatja. Mindegyik képzettséghez külön parancs tartozik: Arms (erő), Vernier (gyorsaság), Vigor (kitartás) és Armor (fegyverkezelés). A felszerelések által adott pontok nem számítanak, és a képzettségén kell maradjon ezen felül egy pont. A parancsok közül egyszerre kettő kombinálható, ez esetben csupán a pontjai fele kerül át a kiválasztott társához. A képesség egyszer használható egy harcban, a hatás pedig három körig érvényes.


Herbal Fairy
Kertészet és Italkészítés jártasságának kombinálásával képes olyan gyógyfőzeteket létrehozni, amiket potionokkal összeöntve módosítani képesek azok hatását. Az így keletkezett főzetek két kategóriába sorolhatóak:
1) A gyógyító hatású potionokat méreg módjára a fegyverére tudja kenni, és ezzel erősíti Reversi képessége hatását. Egy Kis Potion felhasználása például 20 ponttal növeli a spece gyógyító erejét egy támadás erejéig, abban a körben viszont többször nem gyógyíthat, hiába maradt még esetleg támadása.
2) A statnövelő potionok hatását, tehát amik plusz gyorsaságot, páncélt, erőt, stb. adnak, a főzet ereje megduplázza. Ezeket az italokat a fegyverre kenve használhatja buffként, de akár saját maga is megihatja őket. Fontos megjegyezni, hogy csak a pontokra gyakorolt hatást erősíti, az időtartamát nem.
Korlátok: A kertjében termő növények száma véges, havonta a specpontjai felével megegyező gyógyvirágot szedhet le. Egy-egy gyógyfőzet elkészítéséhez a felhasznált potion tierszintjének duplája (tehát például tier 2 esetén négy növény) kell. A képesség használatához kettő római hatos kockával kell dobni harc közben, ha az egyik próba sikertelen, akkor az egész képesség használata besül. Olyan potionokat nem használhat, amelyek HP-t és statot is növelnek, se olyat, ami nem tartozik egyik kategóriába sem (pl. Vörös Bika Potion), valamint ritka itemeken se működik.



Fintorogva nyújtottam ki a nyelvemet, midőn megkóstoltam a gyógyteát. Nem azért, mert az aromája nem felelt volna meg a saját elvárásaimnak - noha volt benne még bőven kifogásolni való -, hanem azért, mert rettentő keserű volt. Akárcsak azok a bizonyos kanalas orvosságok. Ez is egyfajta gyógyszer volt azonban, így a hasonlatosság kézenfekvőnek bizonyult, csak egy apróság szegte kedvemet: tulajdonképpen semmit sem csinált. Hosszú hetek, hónapok óta kísérleteztem a növényekkel, melyeket Aincrad legkülönfélébb pontjairól gyűjtöttem be. Szerettem volna olyan főzeteket keverni, amelyek olyan hasznosnak bizonyulnak, akárcsak a piros italok vagy a kristályok, ámde úgy fest, mindhiába. A tudás nem volt elég, potionfőzés szakma nélkül legfeljebb szomjoltónak alkalmas mindaz, amit kifőztem. Egyedül azért nem voltam csalódott, mert minden az italkészítésem fejlődését szolgálta, így legalább saját magam számára hasznosnak bizonyult az időtöltésem. Nemsokára olyan finom teákat fogok tudni készíteni, mint a valóságos világban is. A sisakon kívül ^.^
Kezembe vettem az agyagpoharat. Már csak egy dolgot nem próbáltam ki. Nem szerettem volna feladni, de ez volt az utolsó lehetőség. Hátha erősít a hatásukon. Erre gondoltam, hiszen bizonyos voltam benne, hogy az edényben gőzölgő folyadék gyógyhatású. Az kellett hogy legyen! Egy keveset öntöttem a pohárba belőle, majd leakasztottam övemről a kis üvegcsét, amelyben egyetlen egy gyógyitalom lötyögött. Sosem törődtem vele, hogy szerezzek, hiszen ezeket csak saját magam javára használhattam fel. Egy magamfajta lány számára, aki azért él, hogy másokon segítsen, ez valóságos bűn lett volna. Ezért sem féltem most feláldozni ezt a Mini Potion névre hallgató italt. Ha tönkreteszem, akkor sem kár érte, én úgysem használnám. Óvatosan beleöntöttem a saját gyógyfőzetem, és vártam. Tartottam magam elé a fiolát, közvetlen közelről vizsgálva. Elszíneződött a folyadék, így félénken ráböktem a tárgyra, hogy láthassam, mit ír ki a rendszer.

Mini Potion (+5 HP) - Fegyverre kenhető

Először fel se fogtam, mit látok, tudomásul vettem, hogy legalább nem tettem tönkre. Aztán szép lassan leesett. Hogy ha fegyverre kenhető... akkor... akkor-akkor... hátha! Ha lehet úgy használni, mint egy mérget, akkor még az is lehet, hogy a képességemmel összekötve erősíteni tudom! *.* Fellelkesedtem, és a gyógyitalt felkapva kirohantam a szobából. Ki kellett próbálnom!
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yurihime Empty Re: Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 26 2014, 20:37

Szia!

A Reversinél problémám akadt. "Azonban ennek ellenére csak másik képességgel kapcsolatos mellékcselekvést végezhet a Reversi használata közben." helyett "Azonban ennek ellenére csak másik képességgel kapcsolatos mellékcselekvést végezhet a Reversi használata közben, ami nem lehet gyógyító hatású."

A Herbal Fairy képességet pedig elfogadom.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Yurihime Empty Re: Yurihime

Témanyitás by Yurihime Hétf. Szept. 18 2017, 22:16

Jártasságváltás:

Megválok a T1-es fegyverkészítés jártasságomtól, és T1-es potion/méregfőző jártasságot szeretnék felvenni, hogy segítsem a céhemet tierlépésekben ^.^
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yurihime Empty Re: Yurihime

Témanyitás by Strea Hétf. Szept. 18 2017, 22:24


Szia,
Elfogadom a pályázatot Smile
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yurihime Empty Re: Yurihime

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.