Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arwen Tris

2 posters

Go down

Arwen Tris Empty Arwen Tris

Témanyitás by Arwen Tris Vas. Aug. 19 2012, 19:59

Név: Arwen Tris
Nem: Férfi
Kaszt: Harcos
Kor: 16
Kinézet: Magas testalkat, eléggé izmos, de nem túlzottan, haja szőke és kócos és a szeme sötétkék. 176 centi magas és 64 kilót nyom.
Jellem: Kedves és segítőkész, de könnyen felkapja a vizet a legkisebb dolgon is, nem igazán érdekli semmi a harcon kívül, ami miatt sokszor bajba kerül. Szeret lustálkodni, de akármennyire is fáradt, éhes, ha meghalja, a harc szót felpattan és nézi, hogy kit kell elgyepálni. Harcolni szeret, de ölni nem (mármint játékosokat).
Képességek:
Knock Out / Kiütés
Tris ilyenkor felugrik az égbe és a pallos lapjával lesújt az ellenfele fejére, amitől egy gyengébb ellenfél eszméletét veszti, míg egy erősebb csak elszédül tőle.


Előtörténet:
Nem volt igazán túl, hű de extrás családom, csak amolyan átlagos. Apám kendo mester volt és volt egy dojonk anyám pedig szakács. Rajtam kívül még volt egy semmirekellő nővérem, aki abban lelte örömét, ha engem tudott szívatni. Átlagos diák voltam, aki hetente lement háromszor a konditerembe, végigcsinálta a harci gyakorlatokat, majd hazament és leült a gép elé és belépett egy átlagos és unalmas mmo-ba. Egyik nap mikor böngésztem a neten találtam egy nagyon érdekes játékról egy Trailert. A neve Sword Art Online! Azt írták róla, hogy forradalmi alkotás lesz és teljesen új szintre emeli az mmo-zást. Ehhez a játékhoz szükséges volt egy különleges konzol, aminek a neve: Nerve Gear ami lényegében egy sisak, ami rákapcsolódik az idegrendszerre és a rendes test helyett a karaktert irányítja a játékban. Nagyon megtetszett a dolog és elkezdtem utána nézni és megláttam, hogy csak limitált példányban adják ki! Összesen tízezer darabot gyártottak belőle és mivel rajongója lettem ennek a játéknak ezért gyorsan előrendeltem, hogy ne kelljen aggódnom a lekésés miatt. Hamar eljött a kiadás ideje és szaladtam is a boltba, hogy átvegyem az árut. Hatalmas sor volt, de kedves ember módjára előre mentem, ami miatt sok ember beszólt, de nem igazán érdekelt engem. Átvettem az árut majd szinte szaladva indultam haza. Csak úgy téptem szét a dobozát és végre megláttam a konzolt és a játékot. Majdnem elájultam a gyönyörtől és az izgalomtól. Bedugtam a Nerve Geart és beizzítottam a játékot. Gyorsan bejelentkeztem az accountba és létrehoztam a karaktert egy szép nagy pallossal a kezében. Mikor beléptem a játékba az egyes szintre egy zsúfolt utcán találtam magam ahol mindenki mosolygott. Néhány meghívták egymást csapatba, mások céhekről beszéltek, voltak, akik küldetésekre indultak, én pedig szépen ráérősen elkezdtem sétálni a tarkómon a kezemmel. Sétáltam és sétáltam ameddig a lábam bírta és megálltam egy szép szökőkútnál, lefeküdtem és az eget néztem. Nem tudom pontosan hány órán keresztül heverészhettem ott nézve az eget és a különféle teremtményeket, amik szabadon szárnyaltak. Amikor meguntam az ég bámulását előhívtam a menüt és kerestem a kijelentkezés gombot, de sehol sem találtam. Küldtem is egy üzenetet a GM-nek, hogy nem lehet kijelentkezni, de nem akart jönni válasz a kérdésemre. Egyszer csak harangozni kezdtek és egy kék fény jelent meg körülöttem, ami a teleportálás animációja furcsálltam, mert nem mintha aktiváltam volna a teleportáló kövemet. Egy nagy téren voltunk ahol alig lehetett megmozdulni a hatalmas tömegtől. Senki se értett semmit mindenki kérdően nézett mindenkire mikor egyszer csak megjelent az égen egy vörösen villogó feliratot láttunk, meg ami szépen lassan széterjedt az egész égen majd vér kezdett kifolyni belőle. A vér körül villámok jelentek, meg amitől a többiek megijedtek pedig szerintem nagyon jól nézett ki. Ebből az érdekes jelenségből hirtelen egy hatalmas kapucnis alak formázódott ki. Az alak azt mondta, hogy ő a GM és kijelentette nem hiba az, hogy nem tudunk kilépni a játékból. A GM elmondása szerint addig nem tudunk kilépni a játékból ameddig nem, visszük végig mind a 100. szintet. Valamint azt is megemlítette, hogy aki meghal a játékban az a valóságban is meghal, vagy ha valakiről el akarják távolítani a Nerve Geart akkor egy impulzust küld az agyba, amitől szintén meghalunk. Érdekesnek találom ezt az élet halál játékot, mert régóta most először éreztem izgalmat az életemben.
Arwen Tris
Arwen Tris
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arwen Tris Empty Re: Arwen Tris

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 19 2012, 20:56

Szia!

Az előtörténeted elfogadom.

Harcosként az alappontozásod így néz ki:

Élet: 1
Fegyverkezelés: 0
Erő: 3
Kitartás: 1
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Ezen kívül még tíz pontot eloszthatsz, segítséget itt találsz, és itt oszthatod el a pontjaidat. Ezen kívül kapsz egy felszerelést (+2 páncél) amit alapból felszereltnek veszünk, és egy hazatérés kristályt is, amikben a már felfedezett városokba utazhatsz gyorsan, és ezen kívül egy Kezdő Pallost amit szintúgy felszereltnek veszünk (+2 erő, -1 kitartás), és egy mini potiont ami HP-t tölt fel akár harc közben is, vagy akár azon kívül.

Természetesen 1.szinten kezdesz, 10/50 exp-vel. A kezdő tőkéd 70 arany.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.