Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aidor

2 posters

Go down

Aidor Empty Aidor

Témanyitás by Aidor Csüt. Május 16 2013, 18:08

Név: Ueki Kinji, Karakter neve: Aidor
Nem: Férfi
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 16

[img]Aidor 93e35321aadab40dc48bd35 [/img]

Kinézet: Magas, sötét hajú, szürke szemű, átlagos testalkatú. A Sword Art előtt jellegzetes viselete volt a fekete nadrág, katonai derékszíj, övtáska, gombos ing, cipzáros pulóver és egy kisebb táska. Néhány kivételes alkalomtól eltekintve mindig ehhez hasonlóan öltözött. Öltözködésileg csak 3 dolgot vett figyelembe: a színe sötétebb árnyalat legyen, pillanatok alatt levethető legyen és sok legyen a zsebe.
Jellem: Egy meg nem értett érzelmileg labilis ember remek színészi képességekkel. Itt nem a próza olvasásra kell gondolni meg az ilyenekre sokkal inkább az arcjátékra és a hang lejtésre.
Az otthoni és iskolai körülmények miatt kénytelen volt alkalmazkodni így mesterévé vált a tetetés és szükség esetén a hazugság művészetének éveken át csiszolta, hogyan válhat társai számára kiszámíthatatlan, elvégre akinél a tudás annál az előny. Így mindig gond nélkül tudott úgy tenni legrosszabb napjain is mint akinek életében minden rendben. Mindig volt nála egy kis táska amit teletömött az övtáskájával egyetemben olyan "majd csak jó lesz valamire vackokkal, ami jó volt mert néha tényleg jól jöttek. Emiatt aféle imádat alakult ki benne a multifunkcionális dolgok iránt. A személyisége elégé ingatag emiatt általában egy csendes, segítőkész[ami senkinek nem tűnik fel], nyugodt személyiség akit semmivel sem lehet feldühíteni, ugyanakkor társaságban hangulatban mindig az lévő emberekhez igazodik, kivéve a dühösek, indulatosak akkor egyszerű érzéketlen arccal figyelte a jelenetet.
De ez csak látszat, hogy milyen valójában, gyakran ő maga se tudja. Habár felbosszantani fel lehet annak fikarcnyi jelét se mutatja kivéve ha valami olyannal vádolják amit nem követett el. Ami néha előfordult ez elég volt ahhoz, hogy kicsalja a legrosszabb énjét, ha ez bekövetkezett ott valakinek lakolnia kellet körülményektől függetlenül. Mindig is büszke volt kiváló helyzet felismerő képességére és reakció idejére valamint mozgási technikájára és sebességére. amik már számtalanszor átsegítették az erőszakosabb pillanatoktól kezdve a minden napi balesetek elkerüléséig. Ennek ellenére ha már verekedésre került a sor nem szívesen nézett szembe szemtől szemben az ellenfelével erő-erő ellen még akkor se ha a fölény nála volt. Sokkal szívesebben cselezte ki és támadta az óvatlan mozdulatokból adódó helyeket elsődleges szempont mindig az volt, hogy "ne hagyd, hogy reagáljon, vagy véged". A személyisége igazából 2 dologtól függött, 1 körülmények, 2 haszon, 3 valódi kedv. Mottója és életfelfogása: "Légy az életre felkészülve de ne hagyd, hogy az felkészüljön rád". Szabad idejében mikor ép nem iskolában van gitározik, vagy bűvészkedik.

Képeség:
Knifeport

Ha elhajítja az egyik kését és az repülés közben nem okoz közvetlen találatot az ellenfélnek [pl: csak meg karcolja vagy mellé repül, tehát nem áll bele vagy szándékosan más irányba hajítja.] akkor képes magát oda teleportálni ahol a kés van de csak addig amíg az a levegőben van, tehát ha földet ért már nem. Minden esetben a késhez, úgy teleportál oda, hogy szabadon lévő kezével azt elkapja. A képesség hatása pillanatnyi azonban körönként használható.


Élettörténet:

Átlagosan élő rossz anyagi körülmények között lévő családba született. Egy nővére van aki jóval idősebb nála.
Sokáig élte gondtalan életét mint bárki más de ahogy lenni szokott a kezdeti kisebb gondok egyre nagyobbakká nőtték ki magukat. A szüleitől való függése egyre inkább csökkent talán egy kicsit gyorsabban is mint az átlagos. Persze nem azért mert így volt jól... hanem mert a világ egyre előrébb kényszerítette egyre keményebb feladatok elé állította és egyre nyilván valóbbá vált, hogy csak magára számíthat. Egykor volt barátok árulása... az ellenségek egyre gyorsabb ütemű szaporodása... az állandóan ideges és fáradt apuka... a megőrült anyuka... az elfoglalt nővér aki már rég magára hagyta amint elég idős lett. Mindent megtett, hogy legalább az ép eszét megőrizze. Ami sikerült is, de ára volt, a személyisége szép lassan elkezdett átformálódni és mintha ezen a szinten meg is akadt volna, talán csak a mérhetetlen erőfeszítéseknek hála vagy csak egy újabb rejtély a világon mért. Így az élet furcsa vívmánya ként létrejött egy a régi és a leendő de ki nem teljesedett személyiség keveréke ként valami új. Valami aminek hála a világot más a szemmel láthatta mint addig. A világ "egyszerűbb annál mint tűnik". Viszont volt valami ami mit sem változott az pedig a játék volt kezdetben csak szórakozásból később már pihenésképpen játszott. Fárasztó volt az állandóan a problémákkal törődni a játékban kibontakozhatott és mindig talált hallgatóságra akik megosztották vele saját szabad idejüket egy-egy jó kis MMOzás közepette jól elbeszélgettek. A Nerve Gear és a nemrég bejelentett Sword art online a kikapcsolódás egy új formáját jelentette. Habár a béta tesztre nem nyert felvételt de már kora reggel ott állt a megjelenése napján az üzlet előtt, hogy megvásárolja az új játékot és vele együtt a Nerve Geart. Negyedikként érkezett a sorba ami hamarosan hosszúra nyúlt. De sikerült és már a kezében is tartotta a világ legjobban várt játékát.

-"Szombat van, szülők sehol, meló sehol... tanulás várhat lássuk azt a kézikönyvet". Felkiáltással csaptam fel a mellékelt füzetet és tettem eleget a mindennapinak nem mondható utasításoknak.
De végül is mindegy... gondoltam. Amint végeztem, sisak fejre, csatlakozás, felhasználónév jelszó, belépés és egy olyan világ tárult a szemem elé amilyet azelőtt még nem láttam.
Kicsit, nem is, nagyon meglepett mikor... hogy hívták? Kayaba Akihiko... igen ezen a néven mutatkozott be és elvileg ő a játék megalkotója, mindegy. ...mikor bejelentette, hogy ha a játékban meghalunk a valóságban úgyszintén, és nem léphetünk ki a tetejébe, volta kép ez a fazon létrehozott egy második valóságot csak 10000 embernek plusz minusz 300 főnek akiknek balszerencséjükre volt otthon valaki aki már nagyon beszélni akart velük. De keseregni nincs idő a helyzet komolyra fordult én viszont már készen állok, hogy mi történt már lényegtelen, hogy a továbbiakban mi történik itt... nem akarom tudni. A lényeg ha kiakarok jutni nekem is komolyan kell vennem. A rendszer valamiért lassabban csatlakozott mint vártam, derült ki mikor ránéztem a rendszer órájára és vissza emlékeztem, hogy mennyi volt az idő mikor bejelentkeztem. Ha sietek talán még behozhatom a lemaradást, már többen elindultak nekem is sietnem kell. Meg nem is szeretem a tömeget... Irány a 100. szint!!! [próbáltam magamat egy kis jópofasággal és hangos lelkesítő felkiáltással ösztönözni. Így könnyebb beletörődni. Kár, hogy senki sem figyelt rám...











Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 16 2013, 19:19

Szia!

Voltak helyesírási hibák, de elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit az alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 2
Erő: 0
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő topicokban megtalálhatod.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

2xKezdő Kés (felszerelt, 2x0,5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.