Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A szükséges rossz: Shiro vs Tai!

3 posters

Go down

A szükséges rossz: Shiro vs Tai! Empty A szükséges rossz: Shiro vs Tai!

Témanyitás by Taidana Hétf. Május 13 2013, 23:58

Úgy döntöttem, hogy ijesztgetni fogok. Igen, az egész tök komolytalannak tűnt, éreztem az első pillanattól kezdve, hogy a gondolat megfogant az agyamban, hogy Susaya már el is pártolt tőlem, ő aztán benne nem lesz az ilyesmiben. Nekem viszont annál jobb mókának tűnt. Néha ugyan vetettem egy-egy savanyúbb pillantást a vállam felett, petem hogyan heverészik a közelben, más idomárok petjeit vagy éppen a gazdájukat abajgatva. Úgy döntöttem, hogy ha ő nem vállalja, hogy hozzám tartozik, akkor én sem fogom rendre megmutatni neki, hogyan is kell rendesen viselkedni. Szóval maradt szórakozásképpen az, hogy ijesztgettem.
A show nagyon egyszerű volt: csörtess oda valakihez, akin lehetőség szerint még kezdő cuccokat látsz – a legkönnyebben kiszúrható ilyen szempontból még mindig a Kezdő Páncél volt –, majd próbálj félelmetes és véresen komoly arcot vágni. Add elő, hogy ő bámult téged, és hogy mi a baja veled. Ez a viselkedés annyira antiszociális, hogy tuti, hogy meghunyászkodnak. Iszonyatosan király mulatság! Olyan egótologató, hogy egyre magasabbra és magasabbra teszi az önbizalmad.
Igazság szerint már hetek óta semmi érdemlegeset nem csináltam. Vége volt az idomárok nagytornájának, és én második lettem. Nem kaptam még csak vigaszdíjat sem. Cserébe a haverom lett Peter, és céhet alapítottunk. Királyságosság! Azóta a tagokat abajgattam, céhszervező-gyűlésekre jártam, és térdig járva a lábamat próbáltam megtalálni egy rendes céhházat. Túl sokat tettem a jó érdekében! Megérdemeltem egy kis… gonoszkodást! Szurkálódást. Hogy kiéljem azokat az igényeim, amikre a szükséges rossz kötelezett. És éppen ezért… nos, ijesztegettem. – Hé, haver! Bámultam, bakker! Miért, valami bajod van? – állítottam oda egy random tag elé, lóbált tagokkal, mint aki túl laza ahhoz, hogy létezni tudjon szétesés voltam. Huh, a színészkedés nagymestere voltam!

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A szükséges rossz: Shiro vs Tai! Empty Re: A szükséges rossz: Shiro vs Tai!

Témanyitás by Shiro Kurosa Kedd Május 14 2013, 15:05

Ma eléggé morcosan ébredtem, de az ébredés még nem volt elég, erre még egy lapáttal az is rátett, hogy nem találtam semmi normális küldetést sem, maradt volna a grindelés. Sajnos, a SAO nem egy olyan játék, ahol a grindelés kifizetődő, itt minden a küldetésekre megy. Megkérdeztem különböző npcket, hogy tudnának e adni nekem, valamilyen küldetést, hogy keressek egy kis pénzt. 70 aranyammal sok dolgot nem tudtam venni, szinte semmit, hogy pontos legyek. Az emberek kissé furán néztek rám, mivel a piros indikátort nem nagyon tudod elfedni, legalábbis, én nem találtam rá módot. Még ha jól is akarsz bánni valakivel, akkor se fogják neked elhinni, hogy jó vagy. Mindenki potenciális bűnözőnek képzel el engem. Ennyire rossz fiús a beütésem, vagy mi ? Még mindig nem tudom, miért öltem meg két embert…. Főleg azt nem, hogy a barátomat miért öltem meg. Önvédelem volt, de valahogy nem tudok azzal szembesülni, hogy a barátom elárult. Addig-addig kerestem a küldetésem, amíg meg nem találtam a bajt a fejemre. Egy alak kötött belém, eléggé fura módon. Egy fekete hajú, mellesleg nem nagyon ápolt, kissé kigyúrt férfiú volt az illető. Azt, hogy beszólt nekem, csak arra tudom fogni, hogy meglátta a vörös indikátorom. Van, aki elszalad, ha lát egy vörös indikátorú egyént, de van olyan is, aki kivételesen kötekedni kezd, ezek általában a nagy szintű palik, akik szinte egy ütésből leütik a nyakam. Majd ha én is egyszer megleszek legalább nyolcas szintű… Az később lesz. Válaszul mit mondhattam volna? Csakis visszaszólást… Végül is, védett zónában vagyunk, itt nem tud megölni, esetleg egy tisztességes párbajban legyőzni, amit no, eltűrök.
- Semmi különös… Csak nem láttam még sok trollt ebben a játékban, de te tökre hasonlítasz egyre! Tudtommal csak emberként lehet részt venni. Áruld már el haver? Hogy csináltad?
Tettem fel neki a kérdést, jó gúnyosan, hogy azért ne szálljon el magától ennyire. Lehetséges, hogy nagy szintű. Ha valami, esetleg elfutok.
Shiro Kurosa
Shiro Kurosa
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. May. 10.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A szükséges rossz: Shiro vs Tai! Empty Re: A szükséges rossz: Shiro vs Tai!

Témanyitás by Taidana Pént. Május 17 2013, 15:38

Fel sem tűnt az indikátora. Nem mintha annyira megszoktam volna a felszabadítók között császkálva, hogy rakat piros indikátoros lóg velem, nem, szó sincs róla. Egyszerűen csak… OK, figyelmetlen voltam, és benéztem. A fene fogja állandóan csekkolgatni mások indikátorát, vágod. Nem vagyok indikátorfóbiás, vagy ilyesmi. Láttam már néhány ilyet. Ettől függetlenül nem örültem a felfedezésemnek. Annak meg még kevésbé, hogy a srác visszaszólt. Veszélyben volt a színjátékom!
Oh, hát biztos az éles nyelveddel ölted meg azt a másik játékost. Mondd csak, jó volt a halálba küldeni egy embert? – vigyorogtam vissza. Ugyan már, ha Tachit túléltem, akkor nem létezik, hogy bárki a földbe tudna taposni csak úgy!
A másik Kezdő Vértjét lestem, tekintetem néha átvándorolt a sajátomra. Ideje lenne beszereznem egy újat… – Elvenném a cuccaidat, ha nem lennének az enyémek sokkal jobbak. Töki. – Hát, azt hiszem, hogy ez most gúnyolódás volt. Meg kell állapítanom: azt hiszem, nemhogy túléltem, de még ragadt is rám valami Tachitól. Éljenek a Felszabadítók! Eh…
Mint a Young Justice alapítója, sajnos meg kell, hogy büntesselek – húztam ki magam. Feszítettem, hogy a mellkasomnál jobban látszódjon a YJ céhjelzése. Nem mintha attól, hogy kihúzom magam, jobban látszódna az életsávom mellett a logo is, de vannak olyan való világból hozott berögződések, amik miatt akkor is adta magát a mozdulat.
Már értesítettem a céhtársakat, hamarosan itt lesznek ők is. Még néhány troll – próbáltam iszonyatosan komoly képet vágni ehhez az egészhez, de nem bírtam megállni, hogy ne hivatkozzak például Peterre és Hisamére trollként. Valójában persze egyáltalán nem értesítettem őket, eszem ágába se jutott komolyan gondolni az egészet. De heccnek nem volt nagyszerű? Ha engem kérdeznél, a válaszom egyértelmű igen volna.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A szükséges rossz: Shiro vs Tai! Empty Re: A szükséges rossz: Shiro vs Tai!

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jún. 15 2013, 14:43

Ossu!

Inaktívság miatt lezárom a küzdőteret. Tai jutalma 20 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A szükséges rossz: Shiro vs Tai! Empty Re: A szükséges rossz: Shiro vs Tai!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.