Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesuda Reiko

2 posters

Go down

Mesuda Reiko Empty Mesuda Reiko

Témanyitás by Mesuda Reiko Szer. Május 01 2013, 12:50

Nos, eléggé kidolgozatlan a képességem és elfeledkeztem a korábbi felszólításról hogy kellene némi konkrétabb dolog rá. Most pedig éppen kellene, ezért is erre gondoltam:

régi:
- démoni nyílvesszők: pofonegyszerű elven működő képesség, melyet aktiválva a nyílvesszők a célpont életpontjai helyett annak kitartását csökkentik, természetesen kisebb értékben

új (változat)
- démoni nyílvesszők: pofonegyszerű elven működő képesség, melyet aktiválva a nyílvesszők a célpont életpontjai helyett annak kitartását csökkentik. Ez alatt azt kell érteni, hogy ha például a bevitt sebzés 10, akkor annak negyede, tehát 2.5 ponttal csökkenti az eltalált célpont kitartását (ám ez lefelé kerekítődik nem teljes számkor, tehát 2 ponttal). Alap esetben e hatás 2 körig tart, de minden 5. spec. k. ra költött pont után 1 körrel nő az időtartam. 15 speciális képességpont és karakter 8. szintje (tehát ez a két előfeltétel együtt kell) felett a feljebb zárójeles részben említett kerekítés nem lefelé, hanem fölfelé lesz kerekítve. A az ilyen támadás animációja egy kék láng a nyílhegyen

_________________
Mesuda Reiko 27997yh4
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mesuda Reiko Empty Re: Mesuda Reiko

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 01 2013, 14:46

Ossu!

Elfogadom a bővítést, kérlek az adatlapodon is írd át a képességed Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.