Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saiba Kunochi

Go down

Saiba Kunochi Empty Saiba Kunochi

Témanyitás by Saiba Kunochi Kedd Ápr. 30 2013, 19:24

Név: Saiba Kunochi
Nem: Férfi
Kaszt: Állatidomár (?)
Kor: 21

Kinézet: Tényleg tudni akarod? Igazán? Nagyon, de nagyon? Van egy rossz hírem számodra, nem fogod. Jó érzés mi? Nekem az. Mindig van rajtam egy köpeny, ami túl jól áll nekem ahhoz, hogy levegyem. Mindig rajtam van. Rajtakapnál, mikor alszom? Benézted, mert köpenyben alszom. Szereznék egy köpenyt, ami erősít? Nem probléma, felveszem ez a köpeny fölé. Amúgy, ha megnézel látszik a zöld hajam, a szám, az orrom, de semmiképpen sem a szemem. Nem akarnád látni a szemem. SAO-nak köszönhetően nem is kell, hiszen ez a köpeny plusz a hajam dupla védelmet ad neki. Ó, igen, ha keresnél, akkor egy átlagos srácot keress... találgass, hogy miben... igen... mindjárt megvan... köpenyben.

Jellem: Schadenfreude. Aki nem tudná az a gyönyörű német szó, aminek az a jelentése, hogy örömteli pillanatokat okoz, ha valaki mással valami vicces dolog balszerencse történik. Semmiképpen sem keverendő a szadizmussal, hiszen nem szeretek másoknak fájdalmat okozni... na jó, talán néha kitépem a kisállatom szívét, de nézzük csak, hogy ki nevet a végén... itt nincsen fájdalom! Ha-ha! Nem vagyok gonosz és nem vagyok oda a szarkazmusért sem. Senkit sem bántanék csak úgy és nem vagyok ellenséges. Mindenkinek imádnia kéne engem.

Képességek

Consume - Kunochi kitépi a petjének a szívét, majd ha lenyeli, akkor a gyorsasága és a kitartása a pet gyorsaság és kitartás pontjaival nő. Hátrány: A pet meghal.

Kisállat

Áldozat - Bébi Szalamandra
Saiba Kunochi
Saiba Kunochi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 43
Join date : 2013. Apr. 30.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.