Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

godknight

2 posters

Go down

godknight Empty godknight

Témanyitás by Godknight Yamatory Kedd Ápr. 09 2013, 16:56

játék beli név: Godknight
nem : férfi
kaszt : kardforgató
kor : 16
Kinézete : barna haj , barna szem , fekete bőrkabát , sötét farmer , acélbetétes bakancs

jellem : barátságos ám bár eléggé hangulat ingadozó , e miatt van hogy bunkó is . Szeret a barátaival lenni és nagyon becsületes . Eléggé ingatag a személyisége .
vannak napjai mikor szadista hangulatában van ilyenkor nem túl kedves szokott lenni . Nem nagy csapat játékos de , örül ha van valaki mellette . Segítőkész , ha tudja miben tud segíteni a másiknak .

képességek : csata kürt ( +3 erő pont ) feltöltési idő : 3 körig

előtörténet :
Egy kisebb településen születtem , valahol japán egyik szigetén . A szüleim remek emberek voltak, de tényleg ahogy mondom remek emberek . Nem kivételeztek velünk nem volt szinte semmi dolgunk, nagyon szerettek minket. Nem volt semmi gondunk sem , nem kellett aggódnunk semmi miatt , bár kis gyerekek voltunk . Egy nagyobb vállalat vezetői voltak , Jó módú család voltunk . Amit akartunk azt megkaptuk . Apám híres judos volt így nem volt választásom nekem is annak kellett lennem . Később ismerkedtem meg a kardforgatással azonnal bele szerettem .
Kb 10 éves lehettem mikor egy árvíz megölte szüleimet és a két testvéremet . Innentől engem a nagybátyám nevelt fel , aki shaolin templomban tanult régen .
Innen van a kardforgató képességem is . Többször nyertem versenyeket és ilyen fajta dolgokat is , de főleg szabad stílusban szeretem a modort tanulni . Nagyon szerettem a kardforgatás művészetét és mindig tudtam hogy apám büszke lesz így rám . Talán 13 éves lehettem ha jól emlékszem mikor megkaptam az első kardomat , azonnal ki mentem az udvarra és egész nap gyakoroltam vele egy gyönyörű ezüstös fekete kard volt . A mai napig még meg van kissé kopott de a pengéje még nem kopott kicsit sem .
Az életem gyökeresen megváltozott miután beléptem a játékba . Nem voltak még barátaim itt . Ja de egy volt aki hamar meghalt egy vezér elleni küzdelemben.
Ő volt az egyik legjobb barátom ezért meg akartam bosszulni! Céhbe még nem hívtak meg amit nem csodálok mert még elég kezdő vagyok , de majd csak bele rázódok .
Előtte csak egy kisgyerek voltam akit a nagybátyja tanított és nevelt , depresszióból - depresszióba estem de szereztem pár barátot is .
Ezt a berendezést én vettem magamnak abból a pénzből amit apámék hagytak rám hátha történik velem valami , a testvérim része alapítványoknak ment el .
a játékba való becsatlakozás után nagyon megörültem annak hogy lehetett kardforgatót választani mert nagyon közel áll a szívemhez a nagybátyám miatt.
Bár miután beléptem és elkezdtem játszani elteleportáltak és egy magas hapsi azt mondta hogy "Ha meghaltok a a való életből is törlődtök". Kissé megijedtem mert elég illúzió romboló volt .
Miután megtörtént mind ez azután megint depresszióba estem . Egy régi barátom húzott ki ebből nem gondoltam volna hogy bárki ismerőssel összefutok . Meglepődtem , de nagyon meg is örültem neki főleg hogy felismert . ha ő nem lett volna ott az nap , sosem tudtam volna a frontvonalra menni harcolni a többiekkel . félelem övez természetesen hogy meghalok de amíg itt vannak a többiek tudom hogy nem halok meg hisz ők nekem a támaszaim . Később aztán kimentem a frontra és elég szépen öltük az ellenfeleket egyszer emlékszem hogy mindenki távol harcolt tőlem én meg egyedül maradtam középen . -_- " csodás érzés volt !
Szadista hajlamaim kiélésére igen jól jön a játék , bár a vér animációja hiányzik néha . Sad
remélem majd találok pár társat magam mellé , talán egy céhbe is belépek Very Happy
Remélem most már felfele ível a tudásom .


A hozzászólást godknight yamatory összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 09 2013, 21:56-kor.
Godknight Yamatory
Godknight Yamatory
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Apr. 09.
Age : 27
Tartózkodási hely : győr környékén egy elátkozott barlangban a vértengeren túl

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

godknight Empty Re: godknight

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 09 2013, 18:16

Szia!

Na azt látom, hogy nem érted. Kérlek, hogy ide kattintva, a részletes előtörténet sablon alapján írd meg az előtörténetet.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

godknight Empty Re: godknight

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 09 2013, 20:39

Szia!

Az előtörténeted csak 223 szó. Ha nem tudod, hogy hány szónál jársz, akkor használd ezt a weboldalt.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

godknight Empty Re: godknight

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 09 2013, 23:23

Szia!

Hát a helyesírás kezdőbetűk és írásjelek terén eléggé halálos, de látszik, hogy kezdő vagy, ezért nem nyúzlak tovább, remélem majd belejössz. Az előtörténetet elfogadom. Majd kérlek olvass el néhány játékot, hisz abból könnyen lehet tanulni és ne félj chaten kérdezősködni és tanácsokat kérni. A neved kezdőbetűit átírtam és tényleg térj át a mondatok nagybetűvel való kezdéséhez, s a helyes írásjelhasználathoz.

Azonban még nincs itt vége, hiszen itt az idő, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a kardforgató alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 0
Erő: 2
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgy(ak)at is.

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

godknight Empty Re: godknight

Témanyitás by Godknight Yamatory Szer. Ápr. 10 2013, 15:41

Okés bocsi csak siettem és ... gomenosai Sad
Godknight Yamatory
Godknight Yamatory
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Apr. 09.
Age : 27
Tartózkodási hely : győr környékén egy elátkozott barlangban a vértengeren túl

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

godknight Empty Re: godknight

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.