Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

+4
Hermit
Askr
Thunder
Joey Chrome
8 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 31 2013, 20:50

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Aug. 05 2013, 11:28

OFF: Akinek 750 Szót kell írnia már: Nio és Hermit

ON:

Judy Képessége nem aktiválódott, de így is kapott egy lövés a bika, ezáltal 5 HP-t veszítve, viszont Chitose támadása nem talált. A Bika dühösen megint Chitose felé rohan, azonban Jack kidobta az egyik szemét egy kővel, így nem csak hogy Chitose-t (Javaslom a Potit!) elkerülte a számára végzetes csapás, de a Bika félig megvakult, így már 5 vagy afölött van a találati esélye! A Bika most Niora néz.


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 07 2013, 17:54-kor.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal3383/3500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Hermit Hétf. Aug. 05 2013, 11:41

* Hermitnek lassan már elege volt a csajok csacsogásából, főleg hogy mindig olyan tudálékosan beszélnek, nekik mindig igazuk van és sosem tudnak lenyugodni. Legszívesebben eleresztett volna egy facepalmot, amikor valaminek a szeméről vitáztak. Hát, mindegy, nők. Ezt is túl kell élni. Ondjuk még mindig jobb, mint ha a hajukról vagy a műkörmükről kezdenének fecsegni, mert akkor  vagy rájuk szólna, hogy fogják be a szájukat, vagy egyszerűen hazateleportálna, mert ennek így semmi értelme. Aztán oldják meg maguk ezt a kis küldetést! Thunder persze közben ismét a lyukhoz sétált és hallgatózott, mert valami furcsa zaj volt érzékelhető. Mivel Hermitnek hallgatózás jártassága is van, így különösen jól hallotta, s valahogy fel is ismerte, mi az a nesz. Valami szörny adhatja ezt a hangot. És bumm, ekkor történt a robaj. Thunder hazáig repült, Jack is szárnyalt egy keveset. Hermit is megbillent, s elvesztve egyensúlyát már a földön találta magát, de csak vigyorgott.*
~ Végre valami akció! ~
*  a csajok meg bevetve harci mentalitásukat, már neki is ugrottak a vadállatnak. *
~ Itt az ideje, hogy én is tegyek valamit. ~
- Vigyázzatok csajok! Nehogy bajotok essen, hisz én vagyok a Wishmaster!
* Vigyorgott is egyet. Majd megrohamozta a vadállatot. Szépen rátámadt annyit, amennyit csak mert, majd visszavonult. Remélte, hogy nem túl magas a szörny szintje, mert az cinkes lenne számukra. Elnézve a harcot, senki sem túl magas szintű, így könnyen beletörhet a foguk ebbe a kis csatározásba.*
~ Jó lesz felkészülni, hogy netalán használnom kell a hazatérés kristályt. Gáz lenne már az első szinten kiesni a játékból! Kayaba, ne hagyd cserben hű szolgádat! ~

// Mivel a többieknek nem kell 250 szót írniuk, így gondolom, akik lemaradtak, nekik sem kell 750-et, csak a lemaradt 250-et, plusz az akármennyit szabadon. Mivel két támadásból kimaradtam, s pótolnom kell, így ebben az egy hsz-ben pótolom, ami azt jelenti, hogy 6 cselekvéspontom van, ha jól számolom. 1 cselekvés pont lemegy a rohammal és visszavonulással,  többit pedig támadásokra használok fel, amiből 10 támadás jön ki. (sőt, mivel Hermit árnyharcos, elvileg neki két vágás ér egy támadást, így akkor 20-t vághatok? Ez kérdőjel marad, s ha igent mondasz rá, akkor dobom ki a másik 10 kockát.) De ha valamit totálisan félreértettem, akkor szóljatok! Smile De a többiek miért nem cselekvéspontok szerint támadtak? Asszem nem értem ezt az egészet. :S//


A hozzászólást Hermit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 05 2013, 11:44-kor.
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal955/1000[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 05 2013, 11:41

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Aug. 05 2013, 13:10

//Hermit: mert kiosztottam, hogy mi mennyi pontot ér!//
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal3383/3500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Hétf. Aug. 05 2013, 13:15

Szerencsétlenségünkre nekem nem volt igazam és nem egy égkő volt a falba. Sajnos egy rémes, vérszomja és egy igen csak veszélyes mobbal találtuk szembe magunkat egyik pillanatról a másikra. Aminek nem kegyelmezhettünk, mivel az életünkre pályázott. Így én is, ahogy előttem sokan, kivontam fegyverem és támadtam, ahogy erőmből telet. Bár fegyverem még csak a kezdő lándzsám volt, emiatt kissé hátrányban éreztem magamat. Viszont nemrégen szert tettem némi használható tudásra, így hátha lesz valami hasznom a csata során.
Egy démoni bika volt ellenfelünk, akinek vagy jobban mondva, aminek igencsak hasonlított kinézete a farkasokhoz, akik még odafent a kocsmában akartak minket felfalni. Valami azt súgja, hogy az a nő az aki megidézte ezeket. Még azt is megkockáztatom, hogy figyel minket az a nőszemély és itt van a közelben.
Egy laza mozdulattal eldobtam a kezembe lévő naplót és mindenféle taktika, terv, meggondolás nélkül reflexből cselekedtem. Az egyik oldalát céloztam meg lendületből. Kikerültem az előttem lévő akadályokat és végighúztam a lándzsám hegyét a mob oldalán remélve valamennyire eltalálom, és megsebzem.
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal2076/2100[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 05 2013, 13:15

The member 'Nio' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Aug. 07 2013, 18:01

//Hermit, Olyant kérdezzél, aki ért hozzá, ne tőlem, mert nem értek hozzá! És ahogy elnézem, rosszul dobtad. És IGENIS KÖTELES LETT VOLNA NEKED MEG NIO-NAK A 750 SZÓ! Figyeljetek oda legközelebb (Nio, te meg ne Hermit utánozd ilyenben pls), vagy kiteszlek titeket!//

A Bika 3 HP-t veszít Hermittől és még 3-at Nio-tól. A Bika dühösen megint Chitose (Miért őt dobja ki folyton?O_O) felé rohamoz, de fél vaksága miatt mellé ment a támadás. Jack ekkor beledöfi a kardját a Bika fejébe, aki így 15 HP-t veszít, és a HP-ja sárga zónába megy át.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal3383/3500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Noxy Szer. Aug. 07 2013, 18:51

Végre megmozdultak a többiek is, és Jack is leszedett egy jelentős hp-t a démonbikánkból. Akkor ideje még egyszer-kétszer megcsapni, és pixelekké robban, eltűnve utunkból, hogy azon tovább mehessünk a pszichológiai esetű njk-nkhoz.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal2457/2500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 07 2013, 18:51

The member 'Judy Noxia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Hermit Hétf. Aug. 12 2013, 12:04

*Látta, hogy Jack azért szépen levitte a bika hp-ját. Akkor ez hamar meglesz. Ő a kemény 1es szintjével nem sokat tehet, de annyit igen, hogy nem várakozik sokat, s újra támadásba lendül.*
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal955/1000[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 12 2013, 12:04

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Szer. Aug. 14 2013, 18:16

A bika a támadásaink miatt egyre dühösebb és dühösebb lett. Mivel nem akartam itt hagyni a fogamat én se ahogy gondolom senki se, én is támadtam, ahogy erőmből telik. Emiatt indítottam még egy rohamot, mely lehetőleg jobban betalál, mint az előbbi.
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal2076/2100[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 14 2013, 18:16

The member 'Nio' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Chitose Pént. Aug. 16 2013, 17:09

Összeráncolt szemöldökkel néztem, ahogy a bika kitért a kardom elöl, majd ismét engem támadott meg. A szarvai szerencsére nem értek engem, mert Jack idejében közbe avattkozott: kidobta a bika egyik szemét egy kővel. Hm, egyszerű, de ügyes támadás, kösz Jack, jövök neked eggyel, futott át az agyamon. De a hálálkodást hagyjuk későbbre, mert most csinálnom kéne valamit az életpontjaimmal, mert aggasztóan kevés maradt. De egy poti könnyen segíthet ezen ! Azzal elővettem egy Mini Potiont (+5 hp), amit még a küldetés elején találtam idejövet, és megittam. Igazából életemben most először használtam potiont, így azt vártam, hogy valami különleges dolog fog történni, például csillagok, fények, vagy valami frissítő érzés, mint amikor az ember lemerül a vízbe, de nem, nem történt semmi, leszámítva persze azt, hogy életpontjaim 14-ről 19-re növekedtek. Nah, mindegy, vállat vontam, és most, hogy már ismét majdnem maximumon voltak az életpontjaim, a kardomat felemelve újabb támadásra készültem. Közben a Wishmaster... akarom mondtani Hermit és Nio is becsatlakoztak a harcba: ketten hármat-hármat sebeztek a bikán. Ezután a szörny ismét nekem támadt volna, de ezúttal szerencsére sikerült idejében kitérnem előle. Miután Jack és a többiek is megrohamozták a bikát, én is elérkezettnek láttam az időt egy újabb támadásra. Kardomat felemelve nekifutottam a démonbikának, közben reméltem, hogy ez a csapás találni fog.
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal597/600[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (597/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 16 2013, 17:09

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Aug. 16 2013, 17:36

OFF: Judy, JK-t írtam, de semmi gond.XD

ON:
A Bika az alábbi sebzéseket kapta:
- Judy: 6 HP
- Hermit: 0.5, mivel egy kést használt (Kettőt kell dobni Árnyharcosnak, útközben rájöttemXD)
- Chitose: 4 HP

A Bika HP-ja már piros zónában áll. Ekkor elkezdi megrohamozni Hermit-et, azonban Jack a fiú és a bika közé ugrik, és a kardját a bika fejébe szúrja, ezáltal az állat szét pixelődött egy túlvilági üvöltés közepette. És ekkor 8 darab Mini Potion esik a földre, Jack pedig a Fogadóst keresi elő, amíg ti eltesztek 2-2 darabot. Az út szabad, mehettek tovább!Very Happy Ám látjátok, hogy egy vörös kígyószerű szempár tűnik el a sötétben. Vajon mi a fene lehetett az? Érdemes-e tovább haladni, vagy inkább visszafordultok, a farkasok közé a Fogadóba?
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal3383/3500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Hermit Kedd Aug. 20 2013, 14:21

*Micsoda hősies harcikálás! Mindenki beleadja, amit bele tud adni. Persze Hermit "elfelejtette" mindkét pengéjét használni, na de hát van ilyen néha. A vicces az volt, hogy hálából, hogy alig sebezte meg a fenevadat, az neki akart esni. Csak jön és jön, de Hermit nem aggódott. Épp azon volt, hogy bekapcsolva különleges képességét duplasebességgel arrébb ugorjon a támadó bika elől. Azonban Jack megelőzte. Kettejük közé ugrott nagy hősiesen, s már le is győzte a mérhetetlen nagy ellenfelet. Hermit pislogott egyet, majd nagy vigyorogva meghajolt Jack előtt.*
- Oh, köszi!
* Körbenézett, hogy lássa, mindenki jól van-e, s hogy megbeszéljék, hogyan is tovább... Hupsz, potik a földön. Már le is nyúlt kettőért. Így jön ki, vagy mi a szösz. *
- Azt hiszem, szabad az út...
* Mert ugyebár eddig a kijáratot keresték... hát találtak egyet, ha nem is úgy, ahogy számítottak rá. Szépen elindult előre, függetlenül attól, hogy valamit látott a sötétben. Szorosan tartotta fegyvereit, s felkészült egy esetleges támadásra. *
~ Ch... őrültség ez az egész küldetés!! ~
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal955/1000[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Szomb. Aug. 24 2013, 14:45

A fenevadat ugyan legyőztük, de nekem nem volt valami nagy hasznom. Szinte semmi, ami kicsit el is szomorít, de ez van. Ha majd erősebb leszek több hasznom lesz. Kicsit ugyan magam alatt vagyok emiatt, de itt még nincs vége a küldetésünknek, vagy utunknak. Remélem még lesz nekem is némi hasznom.
E gondolatok után vettem észre a földön heverő fiolákat. Lehet, hogy a bikából estek? Oda is mentem leguggoltam, felvettem kettőt és elkezdtem vizsgálni. Nem szoktam ilyesmit használni, emiatt nem is sok volt még kezembe. Viszont a vizsgálódásból, ahogy felnéztem észrevettem egy újabb fenyegető szempárt.
Ezúttal nem kombináltam. Vörös volt, és szempárra hasonlított, feltehetőleg olyan volt, mint az előző, mint ennek a bikának a szeme. Talán még egy szörnyeteg?
Valahogy nem volt kedvem visszafele menni, ahol több mob van, aki fel akar falni. Viszont ez a hely sem volt álmaim szobája. És az egyetlen kiút feltehetőleg arra van amerre az a szempár. Ha pedig arra van, akkor arra kell mennünk.
Álltam fel időközben. A Kezdő Lándzsámat erősebben markoltam, és a szempár felé nézem, viszont... ki tudja milyen fenevad van ott, így a többieket fürkésztem. Még nem vagyok valami erős harcos, így nem fogok előre menni, valahogy nem érzem magamat képesnek. De ha egy ellenséges lény van ott akkor egyszer ki kell, hogy jöjjön onnan.
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal2076/2100[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Noxy Vas. Aug. 25 2013, 10:52

Hát jól van, bekaptuk a sebzéseket, de végül Hermitet követően Jack a szó legszorosabb értelemben megadta a kegyelemdöfést a démonbikába, ami egy üvöltéssel pixelekké robbant. Most már szabad az utunk azon az úton, ahonnan a bika jött. Számomra furcsa, hogy a bikából kiessen valami, mint a WoW-ban szokás. Elvettem kettő üveget, de nem bíztam meg bennük. Előbb megvárom, amíg a többiek előbb isznak belőle. Kicsit aljas húzás, de ezért a társaságért még nem szívesen áldoznám fel életemet. A céhembeli barátaimért igen.
Éppen hogy elindultunk, már megint valami az utunkba került. Kígyószerű vörös szempárok. Remek. Alig győztünk le egyet, és megint harcolnunk kell egy újabb démoni állat ellen. Hermit persze indult előre vaktában, akármennyire készült fel. A szempár csak bámult, és úgy tűnik, az egyik lányt kicsit megtántorította.
- Az imént elintéztünk egy bikát, még egy démonállat nem tántorítson vissza minket. - mondtam. - Ha többen lennének ott, akkor mondjuk visszavonulnék.
Az íjam már készenlétben állt, és követtem Hermitet az alagútban, közben végig a szempárt nézegettem gyanakodva. Ami tény az tény, ez a Tenebra mégsem olyan ostoba, mint amilyennek látszik, akármilyen egoista őrült. Ha beválik a tervem, akkor muszáj lesz mindenképpen megölni, mindenki más érdekében, és nem fog érdekelni, hogy ő is egy játékos, és a vége felé szinte sírva fog könyörögni, hogy kíméljük meg. Hiába, az Angelic Voice tagjai igazságszolgáltatók, és azért vannak, hogy segítsenek mindenkinek és megpróbálják megvédeni őket az ellenségtől. Még ha az illetőknek az életükkel kell fizetni érte, ha nincs más választás. Halálos játék ez, és valahogy túl kell élnünk. De azért nem szívesen válnék vörös indikátorú játékossá, amíg lehet. Különben is, úgyis ő fog előbb támadni minden kihívás nélkül, mi pedig megvédjük magunkat, és akkor minden lelkiismeret-furdalás nélkül megölhetjük úgy, hogy ezt csak önvédelemből tettük. Ha meg is öljük végül Tenebrát, akkor is lesz még több vörös indikátoros játékos vagy hozzájuk hasonló gyilkos NJK, akiktől ki kell takarítani SAO-t, hogy ne árthassanak több ártatlan játékosnak.
~ Hát akkor jöjjön, aminek jönnie kell, kapjuk el ezt a dögöt, ha nekünk támad. ~ gondoltam menet közben, és megfeszítettem az íjam.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal2457/2500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Chitose Pént. Aug. 30 2013, 10:47

Szerencsére ezúttal a támadásom sikeres volt, eltaláltam a bikát. Ez, és a többiek támadása után láttam, hogy a szörny életpontjai már a piros zónában állnak, ennek különösen örültem, hiszen ez azt jelentette, hogy már nem sok van hátra, hátra, és hogy meg tudjuk csinálni. Végül Jack adta meg a kegyelemdöfést a bikának, mégpedig úgy, hogy fejbeszúrta, az pedig szétpixeleződött és eltűnt. Ezek után 8 darab potion esett a földre, én is eltettem kettőt, mert ha jól számolom, így jut igazságosan mindenkinek. Végre mehettünk volna tovább, azonban észrevettem egy vöröslő szempárt a sötétben... tehát ez azt jelenti, hogy nem ez volt az egyetlen démonállat, akit le kellett győznünk. Ez persze egy kicsit meg is rémített. Vajon érdemes tovább menni ? De ha nem, akkor merre lehet még menni ? Körülnéztem, de úgy látszott nincs más út, mint az előre meg a hátra. Az utóbbi pedig azt jelentené, hogy vissza kell mennünk a fogadóba. De ki tudja, ott vannak-e még a démonfarkasok ? Ezen vaciláltam, miközben láttam, ahogy a Wishmaster már el is indult előre, anélkül, hogy bárki bármit mondott volna. Ezek után Nio is ment utána szó nélkül, majd Judy is, ő persze némi véleménykifejtés után. Egyáltalán nem esett jól, de most kivételesen egyet kellett értenem ezzel az undok lánnyal. Muszáj volt tovább menni, hiszen másképp nem juthatunk el Tenebrához, és nem teljesíthetjük a küldetést. Rövid gondolkodás után végül megszaporítottam a lépteimet, hogy beérjem a többieket.
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal597/600[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (597/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Aug. 31 2013, 17:31

OFF: nem szólok mert késtetek, mert én is késtem. De most kötelező a 250 szó!

ON:
a szempár figyel titeket, de mikor felé kezdtek menni, eltűnik. Így gond nélkül átjuttok a következő teremben:

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 1166638-20130831-4tELB4

Remélem elég erős a gyomrotok, ugyanis ez a terem tele van rothadó tetemekkel, és egy nagy, mély medencével, amiben viszont víz helyett vér van. A falakon emberek és állatok fejei néznek rátok, és követnek szemeikkel, ha mentek. Az ajtó megvan, viszont ez kulccsal nyílik. Van rajta egy kis tábla, amire vérrel ezt írták:

"Ha elég bátor vagy, megleled a kulcsot."

Mit jelenthet ez vajon?
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal3383/3500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Noxy Kedd Szept. 03 2013, 09:23

Felkészülten mentünk a szempár felé, azonban váratlan pillanatban eltűnt. Vagy nincs kedve a harchoz, vagy egy gyenge típusú démonállat volt, vagy túl bölcs/gyáva ahhoz, hogy szembeszálljon velünk. Nos, legalább egy ideig nem kell harcolnunk, de fő a biztonság, és ugyanúgy kéznél tartottam az íjamat váratlan támadásra készen.
Semmi se állt az utunkba, csak mentünk tovább a következő teremig, ami nagyobb volt a másiknál, de annál gusztusosabb. A teremben rothadó tetemek, falakon minket szó szerint bámuló fejek. A terem nagy részét betelíti vérrel töltött medence. Nyilvánvalóan Tenebra itt végzi el a kivégzéseket, vagy csak egyszerűen hulladéktárolónak használja ezt a helyet.
Kicsit aggódóan vetettem pillantást a két lányra, akikről volt egy sanda gyanúm, hogy egyet talán még igen, de ennyi hullát és bűzt elviselni egy rakáson már nem biztos, hogy elviselnének. Nem tudom mit gondoltak arról, mit vállalnak azzal, hogy belépnek ebbe a játékba, és elfogadnak egy olyan küldetést, amit bizony tizennyolc éven aluliaknak nem ajánlanék látképnek.
A következő folyosó felé vezető utat egy ajtó zárta el. Nem kellett megnéznem, nyitva van-e, hiszen ott volt egy vérrel firkált tábla "Ha elég bátor vagy, megleled a kulcsot." felirattal.
- Hmmmm. - elgondolkoztam egy kicsit. - Bátorság kell ide? De mihez kell bátorság?
Végignéztem az egész termen. Talán a kulcs a bámészkodó fejekben lenne? Vagy a rothadó tetemek között? Vagy alattuk? Vagy pedig benne lenne a vérmedencében?
- Hát nincs más választás, fel kell forgatni a hullákat, és megmártózni a medencében a kulcs után. Magamra vállalom a medencét.
Életemben nem fürödtem még vérben, és igazából nem is lenne kedvem hozzá, nem mintha nem lenne hozzá elég merszem. Pedig az is nagy szó, hogy egy kulcsért képesek lennénk hullákat borogatni és úszni a vérben. És nem hinném, hogy a vérfürdőbe merülést a lányok elvállalnák, és azt se hiszem, hogy a fiúnak is lenne elég gusztája. Nekem se volt hozzá, de hát ha a kulcs ott van a vérmedence aljában, valakinek bele kell mennie, vagy pedig itt "rohadunk" meg mi is a többi hulladékkal. Ha nem lenne ott a kulcs, legalább megérte a kockázatot, és képes vagyok legyőzni bármilyen undort.
Odaálltam a medence széléhez, és a poén kedvéért bemelegítő tornát csináltam, mint a legtöbb úszó úszás előtt.
- Na, isten neki. - mondtam, aztán beleugrottam a medencébe a kulcs nyomába. Szerintem jobb, ha nem írom le, hogy miként kezdek lubickolni és merülni ott, már képzeletben is elég durva, nem kisgyerekeknek való élmény. Very Happy
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal2457/2500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Szept. 08 2013, 10:45

Judy-t kivéve az összes többi játékosnak 500 szó! Most is késtem, igaz, de nem írtatok idáig Judy-t kivéve!

A többi nagy sokkot kapott, mert meg sem mozdult, mialatt Judy a vérrel teli medenclbe lubickolt a kulcsért. Jack nyel egyet, odamegy az egyik halotthoz, és... Igen, belenyúl. A fogadós olyan sokkot kapott a látványtól, hogy lazán elájult.

Judy, a medencében nem találtad meg a kulcsot, de amikor ki akarsz szállni a medencéből, valami visszaránt a vérbe, majd a nyakadon olyan erős szorítást érzel, hogy nem kapsz levegőt, és akaratlanul kinyitod a szádat, egy csomó vért lenyelve. Véletlenül meglátod a fojtogatódat: egy hatalmas polip. És éhesnek tűnik!

Többiek: Már kijutottatok a sokkból, főleg mert látjátok, hogy valami megtámadta Judy-t. Aztán azt veszitek észre, hogy Jack-et fellöki egy láthatatlan erő, és Jack a falhoz ér, mire karok fogják le. Most mit tesztek?


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 15 2013, 09:58-kor.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal3383/3500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Noxy Vas. Szept. 08 2013, 12:51

Hát beleugrottam a medencébe. Még mielőtt belemerültem volna a folyékony lében kavargó vérlemezkék közé, még láttam, ahogy a fogadós elájul a megrökönyödéstől, ahogy Jack is végül kénytelen volt belenyúlni a hullák közé a kulcs nyomában.
Vettem egy mély levegőt, és alámerültem. Nagyon sokáig voltam ott lent, de a kutatásért nem érte meg végül a szó szerinti vérfürdőzés. A kulcsot nem találtam meg odalent. Egy jó dolog volt abban, hogy vállaltam: a többieknek legalább nem kell úszikálni a vérben, mint nekem, akár önként, akár nem.
Nos, ideje kiszállni. Visszaúsztam a felszínre, oda a peremhez, ahol ki akartam mászni. Már csak a fél lábam volt még benne a medencében, mikor valami csápszerűség kibukott a vérmedencéből, majd a nyakam köré tekeri magát, és úgy ránt vissza a vízbe.
- Mi a...?
Nemhogy fojtogat (bár fájdalomérzet-hiány miatt nem is érzem), de az állkapcsomat se tudom visszacsukni, a vér meg folyik be a számba. Az biztos, hogy az alvadt vér íze nagyon szörnyű. De még a lábaimmal tudtam többször is a felszínre törni, vért prüszkölve odaordítani a társaimnak.
- Segítség!
Jack talán megindulhatott volna, de őt valami visszataszította a falhoz, ahonnan karok jöttek kifelé, lefogva őt. A többiek meg csak sokkolva néztek még egy jó darabig. Egy újabb rántásnál láttam azt, amit eddig még nem is láttam: egy kiéhezett polip, aki meg akar előbb fullasztani, mielőtt megenne ebédre. Azért elég érdekes lenne, mert ha én meghalok, egyből pixelekre fogok hullani, és a valóságban is meghalhatok. Úgy tűnik, erről a polipnak, vagy Tenebrának senki se szólt.
- Mire vártok?? SEGÍTSÉG!! - ordítottam újra, mikor ismét ki tudtam még bukni a felszínre, mielőtt visszahúzott volna az éhes polip. Teljesen lehetetlen volna, ha a társaim ne tudnák legyőzni az undort, és segítsenek két társukon, akik közül az egyik az életéért is küzd, nemcsak a szabadulásáért.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_bal2457/2500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.