Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Violeta és Anatole lakrésze

4 posters

Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Márc. 21 2013, 21:10

Violeta és Anatole lakrésze Tn_StAn_room3_003

Kifinomultság, elegancia, s némi mediterrán jelleg.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Ápr. 27 2013, 01:25

Az An Tol Saival és Pierrékkel történt eset óta egy nap telt el. Én azóta nem szólaltam meg. Gyerekkorom óta nem fordult elő velem ilyesmi. A legtöbb ember úgy ismer, hogy be nem áll a szám és mindenhez van egy velős kommentárom. Óvodába nem jártam, anyám mellett maradtam, nem érezte szükségét, hogy bedugjon egy intézménybe. Inkább otthon tanítgatott, 5 évesen már írni és olvasni is tudtam. Ellenben mikor beírattak az iskolába, akkor gyakran előfordult, hogy nem szólaltam meg. Nem aludtam el, igenis odafigyeltem az órákon, jó tanuló voltam, de időnként nem éreztem szükségét annak, hogy kommunikációt folytassak a külvilággal. Sokkal inkább el voltam foglalva a saját gondolataimmal és a képzeletem szőtte világokkal. Nem csak klasszikus értelembe vett álmodozásokról van szó, annál sokkal többről. Mindenről agyaltam, bármiről, ami csak a szemem elé került, ami csak eszembe jutott. Emlékekről, jövőképekről, vagy szimplán a jelen történéseiről. Hogy vajon ki miért hordja az iskolai nyakkendőjét úgy, ahogy, hogy a takarítónők miért mindig fél 9-kor mentek teázni, hogy Anyám miért csomagolt brokkolit ebédre, amikor gyűlöltem az ízét, vagy éppen azon, hogy Apám miért nincs otthon már 3 napja. Az ilyesmik sokkal fontosabbak voltak annál, minthogy olyan kérdésre válaszoljak, amit már úgyis helyesen lejegyeztem a füzetemben is. Odáig fajult a dolog, hogy pszichológushoz vittek, aki mindenáron valami traumát kezdett keresni, ami arra ösztönzött, hogy hallgatásba burkolózzak. Persze sikertelen volt minden próbálkozása. Volt, hogy nála se mukkantam meg, máskor pedig kedélyesen elbeszélgettünk, például az eperfagyiról. Aztán szépen, fokozatosan "kinőttem" ezt a magatartásformát. Sosem voltak mentális problémáim, egyszerűen különc természettel áldott meg a sors, de az okosok képtelenek voltak elfogadni, hogy nem kell okokat és magyarázatokat keresni.

Most viszont ismét hallgatásba burkolóztam, hiába szólt hozzám Violeta vagy Esu, nem válaszoltam. Nem bámultam magam elé üveges tekintettel, mint egy agyhalott zombi, nem kellett vonszolni, boldogultam magam is. Felvettem a szemkontaktust, de nem válaszoltam. Inkább elnéztem oldalra, vagy befordultam a falhoz a díványon fekve. Tulajdonképpen nem töltöttem semmilyen hasznos tevékenységgel az időmet. Nem olvastam, nem gitároztam, nem fürödtem az onsenben, nem mentem le a kertbe, nem mozdultam ki a városba. Begubóztam és egész nap csak az ágyban feküdtem és nem voltam hajlandó felkelni vagy enni. Nem éreztem mindezeknek a szükségességét. Egyszerűen csak gondolkozni akartam, magamra maradni a gondolataim szövevényes hálójával.
Először is fel kellett dolgoznom An Tol halálát. Az estém azzal telt, hogy érveket sorakoztattam fel egymással szemben. Vétlen vagyok, avagy gyilkos? Tulajdonképpen nem állt szándékomban megölni a férfit, de a zsoldosainak intézett szavaiból nem ez jöhetett le. Ezzel szemben a vak is láthatta, hogy Pierre lökött meg, s emiatt csúszott meg a kezem. Végkifejlet hajnalra: A gyilkosság vádja alól feloldozom magamat, az viszont megbocsájthatatlan számomra, hogy annyira nem tudtam uralkodni magamon, hogy Pierret viszont képes lettem volna megölni. Már ha nem kellett volna a hasonmás lány alatt vesztegelnem. Arra a következtetésre jutottam, hogy valamilyen képességet kellett bevetnie, máskülönben a súlyemelésemnek aktiválódnia kellett volna. Lehetséges, hogy az a képessége a bogárszemű lánynak, hogy kiiktatja az ellenfél skilljei. Másrészről roppant mód zavart a tudat, hogy ezután bármelyik sarkon ott leshetnek ránk. Hátborzongató belegondolni, hogy eddig is ezt tették. Ez nem ép elmére vall, s a tébolyultak kiszámíthatatlansága ijesztő.
Amin viszont nem tudom túltenni magamat, az az, hogy a párom, aki iránt talán már szerelem is gyúlt bennem, ő egy gyilkos. Jobban mondva mégsem az, hisz Pierre jóvoltából én fejeztem be azt, amit ő félben hagyott. Evégett őt is feloldozom a gyilkosság vádja alól. Azon viszont nem tudok egykönnyen túl jutni, hogy az emlékképben látottakat eltitkolta előlem. A képességem révén átélhettem magam is, hogy akkor milyen kétségbeesett volt, s hogy mi vezetett oda, hogy végül An Tol fegyverét maga ellen fordította. Ilyesmit nem mond el az ember akárkinek, de azt hittem, én nem csak egy akárki vagyok. Ezek szerint tévedtem. Mindezek után képmutatásnak érzem mindazt, amit a Keleti negyedes toborzón elmondott Violeta Neuróval szemben. Ez az a momentum, ami miatt hallgatásba burkolózom, s talán mondhatnánk úgy is, hogy ezzel büntetem Violetát. Sok mindent illene megbeszélni, de nem nekem kell kezdeményeznem. Hagytam neki elég időt, hogy ő is átgondolhassa a történteket. Innentől kezdve rajta áll, hogy fel tudja-e oldani a hallgatagságomat, vagy még időre lesz szükségem, hogy magamra maradhassak a gondolataim világában.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Viola Szomb. Ápr. 27 2013, 16:03

Egy nap telt el azóta, hogy a múltam újra megkísértett. De ez nem volt elég, visszatérő kínzásom csak a jéghegy csúcsának bizonyult, miután rádöbbentem arra, hogy talán az egyetlen olyan ember kezdett el kételkedni bennem, akire mindmáig támaszkodhattam és támaszkodtam is a szükség órájában.
An Tol Sai, a fekete szemű lány és végül az új üldözőm... Utálom őket! Megloptak engem... Elvették Anatole aranyos kedvességét, figyelmét, amit rám szentelt, s egy kedveszegett férfit hagytak hátra, aki nem méltat válaszra, ha hozzá szólok.
Elszorul a torkom, mindahányszor látom, hogy a párom elfordítja fejét pillantásomra. És a hallgatása... Ezerszer kegyetlenebb, mint szavak végeláthatatlan áradata, melyeket rám zúdíthatna. Magyarázatot követelve, vagy kioktatólag. Ennél bármi jobb lenne. Akármi..!
Elegem van, nem bírom tovább. Reszkető kézzel nyúlok Anatolé után abban a pillanatban, mikor már képtelen vagyok tovább állni ezt az áldatlan állapotot. Nem veszthetem el őt, így nem...
- Kérlek ne tedd ezt velem... - szemeimből könny csordul ki, mely kövér cseppekben folyik végig arcomon. Fejemmel erőtlenül tagadást intek.
- Tudom, hogy mire gondolsz, hogy miért nem szólsz hozzám. És hidd el, hogy rosszul is érzem magam miatta. Belecsöppenni egy olyan helyzetbe, amiről nem tudsz semmit... Az én hibám. Sajnálom..! - mondom könyörögve, keresve, kutatva Anatole pillantása után szipogva, mint egy gyereke, aki az édesanyja bűnbocsánatáért esedezik.
- De tudnod kell. Azért nem mondtam el, mert nem akart, hogy tudj róla. És most sem döntenék másként. Ha rajtam múlik, soha nem tudsz a múltam ezen részéről. - megkerülöm Anatot, de a kezét nem engedem el, inkább húzom magam után, ha bírom. A célom az ágy, de nem hemperegni akarok rajta, hanem csak leülni. Rám tört az émelygés és nem érzem biztonságban magamat a lábaimon Ácsorogva meg amúgy is kényelmetlen erről tárgyalni.
Nagy levegőt veszek, s karommal letörlöm a könnyeimet, melyek még mindig vég nélkül csorognak szemeimből.
- Mondj valamit, akármit. Csak szólalj meg. Kérlek. - folytatom már az ágyon ülve.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Ápr. 27 2013, 19:26

Kedvesem szavai nem lepnek meg, olyasmiket mond, ami várható egy ilyen helyzetben. Olyasmiket mond, amiket mondani kell. Hiszen ha nem mondanánk, a másik akkor is tudná, hogy ezeket gondoljuk, de muszáj mégis kiejteni azokat a szavakat, már csak a gesztus kedvéért is. Hogy tudassuk a másikkal, valóban úgy van, ahogy gondolja.
Violeta könnyes szemmel, a kezemnél megragadva vonszol az ágyig, én pedig készséggel hagyom. Kétségbe van esve, amiért nem szólalok meg. De mit válaszolhatnék? Ugyan drágám, nincs semmi baj? A szavak ereje elsatnyul, ha nincs mögötte tartalom, ha én magam sem hiszek benne, ha csak üres hazugság az egész. Nem fog minden megoldódni egyetlen karikacsapásra, s ezt mindketten jól tudjuk.
Tekintetem érzelmeket nem tükröz, megtanultam már őket elrejteni. Ahogy az ágyon ülünk egymás mellett, késztetést érzek arra, hogy eldőljek a fekhelyen. Miközben vízszintes helyzetbe teszem magam, Violetát is húzom magammal, majd úgy fekszem, hogy a hátához simulva átkarolhassam és magamhoz ölelhessem. Nem akarom nézni az arcát, fáj látnom, ahogy könnyeit hullajtja. Önmagamat is büntetem azzal, hogy eltaszítom magamtól azt, aki a legkedvesebb számomra. Még most is, a megtörténtek után. Botorság lenne azt állítani, hogy egy csapásra megszűntek volna az érzéseim iránta. Egy valami azonban hiányzik, s ez a bizalom.
- Ezek szerint azt sajnálod a legjobban, hogy kiderült... - szólalok meg végül színtelen hangon, a fülébe szinte súgva a vélt igazságot. Ha rajta múlik sosem tudom meg a múltja ezen részét. Tehát örökre titkolta volna előttem. Képes lett volna akár egy életet leélni mellettem hazugságban, ha úgy hozza a sors, hogy együtt maradunk, amíg a halál el nem választ. Nem akarom őt elveszíteni, de az igazságokat ki kell mondani kendőzetlenül, mert a későbbiekben a lappangó, elfolytott dolgok csak feszültséget szülnének.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Viola Hétf. Ápr. 29 2013, 17:11

Anat szótlansággal húz magával, hogy melléje feküdjek az ágyban, de a hátam mögé telepszik le, jelét nem adva annak, hogy szembe akarna velem nézni. Az igazság az, hogy én sem szeretnék, vagy éppen tudnék a szemébe nézni a kiejtett szavaim hányadosában.
Valami azonban megváltozott: szavak. Szavak hagyják el szerelmem ajkát, s habár nem látom arcát, biztos vagyok benne, hogy kegyetlen közönnyel vizsgálja hátamat, minden apró rezdülésemet.
Kezemmel egy újabb adag könnyet törlök ki szememből, nem engedve neki, hogy eláztassa az ágyat, habár minduntalan azon vannak a cseppek, hogy arcomon végiggurulva benedvesítsék a plédet.
- Igen sajnálom... - nyögöm ki kisebb gondolkodás után, bár én nem tudom hanglejtésemet mérsékelni, így az bizonyosan árulkodik viharos lelkemről.
- Sajnálom, mert az a nap csak egy régi rémálom. Ki akarna rá emlékezni..? Pláne beszélni róla? Megpróbáltak megerőszakolni... És megöltem. Azt hittem megöltem... - a hangom elcsuklik egy kicsit, ahogy An Tol Sai arcát képzelem magam elé akkor és most, mikor meghalt. Az a férfi kétszer halt meg az életem során és mindkét alkalommal romba döntött valamit...
- Ha bevallottam volna neked, hogy megöltem valakit, azzal mégis mit értem volna el?! - felemelem a hangom. - Tudom hogy vélekedsz a gyilkosságról! Miért hoztam volna a kapcsolatunkba egy mérgezett almát?! - megragadom Anat kezét és leemelem magamról, aztán gyorsan teszek egy fordulatot, hogy szembekerüljek azzal a férfival, aki nem hagyja nyugodni a múltat, hanem számon kéri és ha nem kapja meg némasági fogadalmat tesz, ha mégis kiderül valami eltitkolandó... Szembekerültem a párommal, a szerelemmel, Anatole Saitoval...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Ápr. 29 2013, 18:22


Jó érzés Viot ismét magam mellett tudni, érezni az illatát, ahogy a haja csiklandozza a bőröm, ahogy testem a testéhez ér. Sokkal egyszerűbb lenne most megszabadulnunk a ruháinktól, összeforrni testben és lélekben, s átadni magunkat a könnyek és a gondok helyett a kéjes örömöknek. Egyszerűbb, igen, pillanatnyi megoldást nyújtana, igen, de a problémáinkat csak elkendőznénk. Válaszai azonban nem tudnak megnyugtatni, s egyre inkább zaklatottá válok. Most már belülről kezd el feszíteni a hallgatagságom, s amikor kedvesem szembe fordul velem, s pillantásunk összefonódik, kirobbannak belőlem a szavak. Én nem vagyok olyan, mint az apám. Én nem tudok hallgatni az örökkévalóságig, azt várva, hogy a dolgok majd szépen megoldódnak maguktól. Az idő nem old meg mindent.
- Én... egyszerűen nem tudom, hogy mit gondoljak. - Kezdek bele bátortalanul, aztán megtalálom a megfelelő hangnemet. Nem vagyok vádaskodó, egyszerűen csak szomorú a hangom. - Nem akartam baromságokat a fejedhez vágni, mikor azt sem tudom, hogy mit kellene éreznem. Dühöt, mert megvédted magad? Átkozzalak azért, mert áldozatául estél annak a mocsoknak? Ez őrültség lenne. Vessem rád a követ, mert eltitkoltál előlem olyasvalamit, amit minden normális ember szégyell és temetni akarja az elfeledett emlékek közé? Ezernyi rémálmod lehetett arról az éjszakáról, s nekem pedig támogatnom kellene most téged, hiszen gyilkosságba sodortak engem is. Azonban ismered az elveimet, és nem tudom mitévő legyek. Ha te bűnös vagy, akkor én is. Már csak egyetlen reményt találok magam számára: ha hiszek abban, hogy odakint tovább él An Tol, s abban, hogy meg tudok neked bocsájtani. - Nagy levegőt veszek, ahogy a heves szóáradatom végére érek. Lassan fújom ki, majd erőt veszek magamon és ujjammal alig érintve Violeta bőrét, végigsimítok az arcán. - Meg akarok bocsájtani... Nem hagyhatjuk, hogy ez megmérgezze a kapcsolatunkat, együtt kell túljutnunk ezen, hiszen már kettőnk terhe.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Viola Szer. Május 01 2013, 18:11

Megérintem Anatole kezét, miután lágyan végigsimítja arcomat. Én is így teszek vele, de én a karjától csúsztatom végig kezemet, hogy érezzem minden egyes megfeszülő izmát, fehérebb bőrét. Majd arcára vándorlok át, s elsimítom rövid haját, mígnem megállapodok a tarkójánál.
- An Tol halála nem a te hibád. Ha okolni kell valakit, akkor okold azt, aki követett, s kifigyelt engem már egy jó ideje. Aki vadászott és le is csapott rám... Oh, Anat! Ha te nem lennél, nem tudom mihez kezdenék..! - s beharapom gyengén remegő ajkamat, majd magamhoz húzom a férfi fejét, s ha bírok egy kellemes csókot lehelek ajkaira. Már ha fejét nem húzza, vagy rántja el érintésem elől.
- Nem hiszek abban, hogy aki itt meghal, a valóságban felébred... De ezt te is tudod. Ne higgy ilyenekben, mert felülkerekedhet rajtad. - azt már nem teszem hozzá, hogy ha sokáig magyarázza magának, hogy felébrednek a halottak odakint, egy után képes is lesz hinni benne, s akkor már nem fog számítani, hogy kit öl meg, vagy kit hagy életben, mert úgy is felébred otthon, vagy egy kórházi ágyban. Nem akarom, hogy Anat ebben a tévhitben éljen, de nem is akarom megmondani neki, hogy mit tartson valóságnak, s mit fikciónak. Megbízom a józan eszében, amíg úgy ítélem meg, hogy azzal gondolkodik, nem pedig valami fanatikus néz vissza rám a szemein át szélsőséges gondolatokkal.
- Több olyan titkom is van, amit még neked sem szívesen mondok el, szerelmem. - s elengedem Anat tarkóját, majd ujjaimmal végig simítok az egyik vörösesbarnás hegemen, ami a derekam tájékán pihen. Elidőzök rajta egy kicsit lesütött tekintetemmel, de végül visszatérek a párom nyakához, melyre megint elhelyezem a kacsómat.
- Félek, hogy megundorodnál tőlem. Hogy elmenne a kedved attól is, hogy hozzám érj. Sajnálom... - a bocsánat kérésem végén megint sírásban török ki, ám már nem fáradozok azon, hogy könnyeimet törölgessem, inkább csak Anat pillantását próbálom mellőzni.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 01 2013, 19:16

Hagyom, hogy ujjai érintésével játsszon a bőrömön. Kellemesen végigborzongok tőle, főleg mikor keze a tarkómhoz ér. Ez az egyik gyengém, tudja ezt már nagyon jól. Elgyengülök, s hagyom, hogy ajkaink összeérjenek. Igaza van, bele kell nyugodnom abba, hogy nem én vagyok a gyilkos. Abban pedig még inkább igaza van, hogy nem szabad olyan hiú ábrándokban hinnem, hogy aki itt meghal, azt elereszti Kayaba. Annál sokkal őrültebb az admin, ez a bossok és egyéb mobok egyre vadabb megjelenésén látszik is. Arra viszont most nem is akarok gondolni, hogy Pierre és a csatlósa szabadon kint rohangál a szinteken és bármikor újra lecsaphat ránk. Hátborzongató érzés, mintha most is a hátamba fúrná a tekintetét.
Amikor azt említi Vio, hogy több titkai is van, amit nem szívesen mondana el, az az érzésem támad, mintha mégis el akarná mondani őket. Az igazságérzetem azt diktálja, hogy jobb tiszta vizet önteni a pohárba. A hegei iránt sosem érdeklődtem, mert úgy voltam vele, képes vagyok kivárni azt a pillanatot, amikor majd megosztja velem azoknak történetét. Úgy hiszem, most jött el az a pillanat. Mégsem akarom letámadni, felajánlom a választás lehetőségét.
- Ha eddig eddig el tudtam vonatoztatni a hegeidtől, akkor szerintem ezután is fogok tudni. Tudom, hogy valami erőszakos cselekedet áldozata lettél, baleset nem okoz ilyen szabályos sérüléseket. Ha nem mered elmondani, de mégis szeretnéd, hogy osztozzam az érzéseidben, mutasd meg nekem. - Persze szegény nem értheti, hogy miről beszélek, így jobbnak érzem gyorsan tisztába tenni a dolgokat. - Van egy új képességem, csak eddig még nem volt alkalmam róla beszélni. Képes vagyok emlékképeket felidézni, ha a célszemélyt meg tudom érinteni. Semmilyen fájdalommal nem jár, az alany észre sem veszi, hogy bármi történt volna vele. Ha szeretnéd, de tényleg csak akkor, ha kellőképpen bízol bennem, akkor együtt kipróbálhatjuk, hogy nálad is működik-e. Igazán nem akartam tolakodó lenni, azt is tökéletesen megérteném, ha visszautasítja a felajánlásomat. Én bízok magamban, s a kapcsolatunkban annyira, hogy próbára tegyem az érzéseimet, amit iránta táplálok. Ő vajon bízik bennem eléggé?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Viola Szer. Május 01 2013, 21:54

Annyira szeretem benne azt, hogy igazán megértő tud lenni, ha akar. Jelzésemet észrevette és lereagálta oly' módon, amit mondhatni el is vártam tőle. Ezt az elvárást azonban nem én támasztottam elé, hanem a kapcsolatunk. A megértés, az elfogadás azt hiszem elég sok szerepet játszott mostanában. Ami elkeserítőbb, hogy főleg én helyeztem a mérlegbe, ami így felém dől. Anatnak szerintem már most több mindent kell nekem megbocsájtania nekem, mint nekem neki valaha is kell majd. És ez rosszul esik. A gondolat, hogy Anatnak is van valahol egy vonal, amin átlépve már nem lesz bocsánat, elborzaszt és nem tudom még mennyi hibát fogok elkövetni így, vagy úgy.
- Megmutatni..?! - fordítom feléje könnyes szemeimet, s kérdően tekintek bele a lélektükreibe. Mutassam meg neki? Ha azt akarja, hogy táncoljam el neki, vagy zokni bábozzak, hát azt lesheti, nem fog megtörténni.
Mint azonban kiderül, nem bábozásról van szó, hanem egy új képességről, amivel emlékekben bír turkálni.
Még inkább furcsa mimikát veszek fel, értetlen fejjel bámulok szerelmemre, míg nem leesik, hogy mit akar: Kutatni vele az enyémek között.
- Nem! - csattanok fel, s ezzel egyetemben fel is ülök az ágyon. Ha ez nem lenne éppen elég, akkor még távolabb is húzódok.
- Nem láthatod! Nem fogom hagyni, hogy lásd! - mondom már-már kiabálva. Levegő után kapkodva, feldúlt pillantást vetek Anatra úgy, mintha valami megbocsájthatatlant követett volna el. Még a szemem is belefájdul abba, ahogy nézek rá, így oda is kapom a kezem reflexből, félig hajamba túrva.
- Nem láthatod... - ismétlem meg magam, de már sokkal halkabban, szinte suttogva.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 01 2013, 22:51

Nem lepett meg a reakciója, valahogy számítottam rá, hogy elutasító lesz. Hagyom, hogy felüljön, nem húzom vissza erőszakosan. Viszont valamivel meg kell nyugtatnom. Nem érinthetem meg, mert attól most megijedne, a szavak erejében kell bíznom.
- Sajnálom, nem éppen ilyen formában akartam közölni az új képességem mibenlétét. És azért is elnézést, ha tapintatlannak vagy túl erőszakosnak tűntem. Nem állt szándékomban, ugye tudod? - közelebb húzódtam hozzá, remélve, hogy nem megy arrébb - Én képes vagyok tovább várni és nem is fogom firtatni. Amiatt pedig nem kell félned, hogy a tudtodon kívül fogom alkalmazni rajtad suttyomban a képességem. - Arról viszont fogalmam sincs, hogy most mit tegyek. Nem merek addig cselekedni, amíg nem tudom Violeta hogy reagál rám. Aldo is berobog közben a szobába, leül a lábunk előtt, és kérdő tekintettel mered ránk. Ő is érzi, hogy valami baj van ma az Artes Limenben.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Viola Pént. Május 03 2013, 16:59

Ahogy Anat közelebb húzódik hozzám, én nem bírok megmaradni a helyemen, még hátrább megyek, míg aztán el nem fogy alólam az ágy, s kénytelen vagyok lábra állni. Még így folytatom a "visszavonulást". Egészen az ajtóig hátrálok, közben folyamatosan figyelve Anatole szavaira, melyek csak hűsítik sebeimet, de gyógyírt nem jelentenek.
- Semmi baj, szerelmem. - bocsátok meg neki, s próbálok kedvesen mosolyogni, már amennyire kitelik tőlem.
Még is mit csinálok? A párom ül az ágyon, hozzám beszél, de én mégis félek tőle. Szánalmas vagyok. Félek tőle. Szánalmas. Miért féltem ennyire a múltamat? Nem, nem mutathatom meg neki! Senki sem láthatja... Az a képesség! Arra lett kitalálva, hogy féljek tőle...
- Szeretnék bízni benned, hogy te is tudj bennem. - mondom, s közben kezemmel az ajtó kilincse után nyúlok kezemmel. Elfordítom azt, s a kijárat szabadon nyitva áll előttem.
- De most időre van szükségem. Nem csak nekem, neked is. - mondom, majd vetek még rá egy utolsó pillantást, majd kilépek, s bezárom magam mögött az ajtót.
Hova megyek? Nem tudom. El, ki innen, ki a házból. Csinálnom kell valamit, hogy lefoglalja kicsit a gondolataimat, hogy aztán tiszta fejjel láthassam át mindazt, ami most még felkavar...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 04 2013, 20:04

Violeta del Sanchez: {T1} Hullám Kristály (A földnek kell vágni és a három legközelebbi mobot vagy játékost (beleértve téged és társakat is, így megéri messze dobni) meglöki, a lökés csak annyira erős, hogy a figyelmetlen célpontok elessenek.)
Anatole Saito: {T1} Körpajzs (+3 páncél)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Ayato Hironori Kedd Aug. 06 2013, 12:44

Harmadik nap. Kinyitottam a szemem és egyenesen a petem arcába bámultam.
– Nyolcvanhetes. - motyogtam félálomban. Értetlenül nézett rám.
– Mindegy… - Pár perc alatt aztán összeszedtem magam, és miután felöltöztem és megreggeliztem a kezemet nyújtottam a segítőm felé. Felmászott a nyakamba hogy együtt vegyük nyakunkba a várost. A fogadó ajtaján kilépve pedig, beszélni kezdtem az érdeklődve sziszegő pethez.
– A mai egy különleges nap! Tudod miért?
– *sziszegés*
– Ez a harmadik napom itt mióta felébredtem. A hármas, pedig egy különleges szám. - magyaráztam a főtér felé lépkedve. - A mai lépésünk pedig, nagy fontossággal bír majd a későbbiekben. Ma belépünk egy céhbe. Mégpedig a legjobba. - jelentettem ki magabiztosan. - Már csak meg kell találni…

Már egy ideje elmúlt dél de még volt hátra bőven a délutánból. Megérkeztünk. Egy céh kapuja előtt álltam. Ez lesz az, amit keresek. Minden jel azt súgja, hogy ez lesz a megfelelő. A legerősebb és leggazdagabb céhek, közé tartozik. Rendszeres résztvevői a boss ütéseknek és gyűjtik a különleges embereket. Az alapján, amit eddig kiderítettem róla, ez a legesélyesebb.
– Na idefigyelj! Nyolcvannyolcas szabály! A céh vezére könnyen meglehet, hogy a mi vezérünk is lesz. Tehát semmi orrharapás és láb alatt tekergőzés! Világos? - néztem bele az orrom előtt lebegő kék szempárba. Sziszegve indult el hogy feltekeregje magát a fejem tetejére, mire elkaptam a fejét és az orrom elé toltam ismét.
– Emlékszel a hetvenhármasra? A nyak szabad, a fej tilos! Maradj a helyeden, különben megjárod. - figyelmeztettem, aminek nyugtalan tekergőzés lett az eredménye.
Könnyen sikerült bejutni és nemsokára már a vezér ajtaján kopogtattam. Amint nyílt az ajtó egy hevenyészett meghajlás után belekezdtem.
– Jó napot! Anatole Saito? A céhbe csatlakoznék.

_________________
Violeta és Anatole lakrésze Tumblr_mqbmoiIHQD1s2v7j5o1_500
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Aug. 09 2013, 16:24

Vendég érkezett.
Szokott ilyen máskor is lenni, nem újdonság, hogy átugranak az ismerősök. Pláne, ha már valaki kóstolta Vio főztjét, no akkor egyre többször kívánkozik élvezni a vendégszeretetünket. Én meg csöppet sem bánom, ha időnként van más asztaltársaságunk és ápolhatjuk a baráti avagy üzleti kapcsolatainkat. Ez a vendég azonban eltért a megszokottaktól. Egyrészt nem volt közeli ismerős, másrészt kerek perec azzal a szándékkal érkezett, hogy csatlakozhasson a céhemhez. Erre is volt már példa, de számomra mindig is furcsa kicsit, ha valaki ennyire nyíltan kiteríti a kártyáit és kinyilatkoztatja a szándékait. Persze mit kerteljen... lehet igaza van. Mégis én azért jobb szeretem körbejárni az udvariassági köröket, még ha felesleges körök is azok időnként. Vagy hát annyira mégsem. Hisz mi más alapozza meg egy embertárs iránt érzett szimpátiát, ha nem az, hogy beszélgetünk, megismerjük egymást és akadnak közös témák is.
S erre most mind illenék sorra kerülnie, hiszen nem szokásunk csak úgy felvenni valakit. Sőt, ami azt illeti, az utóbbi időben egymagam nem is toboroztam, mindig kikértem a céhtagok véleményét is. Úgy hiszem ez a demokratikus szavazási rendszer szükséges ahhoz, hogy ne váljak önkényúrrá. Az nem állna jól, na meg én is dönthetek rosszul, és különben is jó érzés, mikor élvezhetem a céhtagjaim támogatását. Ha meg nem, hát azt is kénytelen vagyok elfogadni.
- Üdvözletem, igen, én vagyok. És kit köszönthetek a te személyedben, úrfi? - engedem be a fiatalembert a lakrészembe, s zöld indikátora megnyugtató látványt nyújt. A piros indikátorosok ellen felszereltettem egy riasztórendszert, ez azonban képtelen a sárgákat szűrni és természetesen azok is túlcsúsznak a rostán, akik bár zöld indikátorosok, de mocskos dolgokba ártják bele magukat. - Foglalj helyet! Hozhatok valami hűsítőt? Bizonyára jólesne ebben a nagy melegben. - Megengedek magamnak egy barátságos mosolyt, majd ha elfogadja az italt, akkor hozok is valami hideget a konyhából mindkettőnknek. Nem kerülte el eddig sem a figyelmemet a petje, azonban Aldo heves reakciója még inkább emlékeztet arra, hogy egy kígyó van a lakásban. Macsekom ugyanis hisztérikus tempóban iszkol be a hálószobába, amint meglátja az albínó hüllőt. Most nincs időm a kislányos idétlenkedéseire, úgyis tudom, hogy a küszöbnél megbújva fog sandítani kifelé.
- Szóval, ha nem bánod, akkor előbb kikérdeznélek kicsit és aktiválnám ezt a hangfelvevő kristályt is, hogy a többiek is tájékozódni tudjanak majd rólad, mikor szavazásra kerül sor. - Lehelyezem az asztalra a kristályt, de egészen addig nem aktiválom, amíg nem kapom meg az egyébként haloványan ismerős idegentől a beleegyezését. - Mondanám, hogy mesélj magadról, de az olyan sablonos, vannak ám kérdések a tarsolyomban. Szóval miért pont az Artes? Egyáltalán mit tudsz rólunk, ami miatt minket választottál potenciális céhként? Másokat is megkörnyékeztél? Kezdés képen legyen elég ennyi.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Ayato Hironori Pént. Aug. 09 2013, 19:50

Az ajtó kinyílt és Anatole Saitoval találtam szembe magam. Az az úrfi igazán kimaradhatott volna a mondatából. Bökte a csőröm. Olyan lekicsinylően hangzik… Végül is lenyeltem a dolgot. Még nem ismer és egy erős céh vezetője. Megengedheti magának, hogy így beszéljen egy ismeretlennel, aki a küszöbén ácsorog.
– Ayato Hironori vagyok… - még be sem fejeztem de a vállamon csüngő csúszómászó már bele is sziszegett a nevembe. - ő pedig a petem, Ureusz. - böktem hüvelykujjal a kígyó felé. Éreztem, hogy kicsit nyugtalanul izeg-mozog bár ez nála normális idegenek közelében. A céhvezér közben beljebb invitált és hellyel kínált, amit el is fogadtam.
– Egy kis frissítőt elfogadok, köszönöm. - válaszoltam egy kisebb mosollyal. Amíg elment az italokért addig én gyorsan körbepillantottam a helyiségben. Látszik, hogy a pénzzel nincs annyi gondjuk, mint másoknak, akiknek még egy fogadóra sincs elég. Most hogy egyedül maradtunk a helyiségben Ureusz is kicsit jobban magára talált és már csusszant volna le a nyakamból, hogy egy kis felfedezőútra induljon de, gyorsan elkaptam a nyakát.
– Maradj nyugton. - mondtam neki szinte suttogva. Talán a macska érdekelte volna de, úgy meg aztán főleg nem engedhetem szabadon. Még az hiányzik, hogy terrorizálni kezdje itt nekem. Jobb lesz, ha egyelőre szépen a helyén marad. Közben Anatole is visszatért két pohárral a kezében és már bele is kezdett.
– Csak nyugodtan. - mondtam kicsit meglepve, mikor letette a kristályt. Ilyen tárgyról se hallottam még eddig. Nem túl előnyös, ha az embert majd egy évre lefagyasztják. Viszont ami ez után jött arra már fel voltam készülve. Sejtettem hogy minimum kikérdeznek, mielőtt döntenek a felvételemről. Meghallgattam a kérdéseket aztán kicsit elgondolkodva, elkezdtem megválaszolni őket.
– Amennyit hallottam az alapján az Artes lenne a megfelelő céh a számomra. Úgy tudom, hogy a céhbe különleges embereket gyűjtenek, és hogy a tagjai aktívan részt vesznek a szintek megtisztításában. A jelenlegi szintemmel sajnos ebben még nem tudok jelentősen segíteni de, úgy gondolom, hogy a megfelelő céhhel a hátam mögött képes lennék utolérni a frontot, és aktívan részt vehetnék a bossharcokban. Az elsődleges célom hogy a lehető leggyorsabban teljesítsük az összes szintet és ebben én is részt, szeretnék venni. Más céheknél eddig még nem jártam. Egyelőre az Artes tűnik a legjobb választásnak de, ha itt elutasítanak, akkor valószínűleg másokhoz is ellátogatok. - elhallgattam és vártam a válaszát.

_________________
Violeta és Anatole lakrésze Tumblr_mqbmoiIHQD1s2v7j5o1_500
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Aug. 09 2013, 23:22

A lakásban mint mindig, tisztaság és rend honol. A berendezés nem túl hivalkodó, de annál inkább elegáns. Látszik, hogy gondos női kezek tartják karban a holmikat és az egész belső teret kellemes virágillat lengi be. A nappali, ahol most helyet foglalunk egy ülőgarnitúrából és az előtte lévő dohányzó asztalból áll, a háttérben hatalmas ablakok, melyek a gondozott kertre nyílnak rá, s felőlük friss, üdítő szellő érkezik, ami szerencsére felkavarja a helyiségben uralkodó nyári hőséget. Az asztalkára helyezem a tálcát, rajta a poharakkal és egy kancsó további frissítővel. Egy félbehagyott könyv és némi macskaeledel leledzik még az asztalkán, a könyv maga a játékosok guide bookja, amit egy év elteltével is gyakran forgatok, tanulmányozok, a nasi pedig persze Aldoé. Viola éppen a városban intézi a dolgát, a boltban pedig nyersanyaghiány miatt pangás van, a rendeléseket meg Mito is fel tudja venni, így nincs más dolgom, mint otthon lézengeni a macskám társaságában.
Figyelmesen végighallgatom a fiatalember válaszait, s miközben a hangfelvevő kristály dolgozik, magamban kielemzem a hallottakat, s megfigyelem Ayato mimikáját, beszédstílusát és persze a petjét is. A neve nem ismerős, lófrál még ilyen vezetéknévvel más is, bár az szimpatikus, hogy a teljes nevén mutatkozott be, nem valami kocka nicknéven. A stílusa nyugodtnak és magabiztosnak tűnik, s az elmondottak alapján úgy tűnik tisztában van önmagával. Minden egyes játékost becsülök, aki szeretne a frontra jönni és velünk együtt harcolni a kijutásért. Az meg pláne dicséretes és közénk való erény, hogy fejlődnie szeretne, a lehető leggyorsabb ütemben, s köztudott, hogy ehhez a legelőnyösebb alapokat, anyagi hátteret és felszerelést nálunk talál. A mondandója minden téren klappol, s ilyenkor merül föl az emberben, hogy valami biztosan hibádzik, hisz túl szép, hogy igaz legyen. Vajon azt mondja-e, amit hallani akarok, vagy valóban így is gondolja? Vajon csak a pénzünk és a hírnevünk kell számára, hogy felkapaszkodjon rajtunk, vagy egyenértékű csapattárssá is válhatna?
- Hmm, értem. És mit gondolsz, miért illenél közénk? Ismersz egyáltalán valakit közülünk? Na meg mivel tudnál a céh hasznára válni? Mi az erősséged, mi a gyengeséged esetleg, amiben segítségre szorulsz, mármint az alacsonyabb szinteden kívül? Megkérdezhetem a szintedet és mi okozta az eddigi lassabb ütemű fejlődésedet?  
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Ayato Hironori Szer. Aug. 14 2013, 21:13

Szépen válaszolgattam a feltett kérdésekre, aztán elhallgattam a folytatást várva. Az arcát figyeltem. Nem szokásom túlzottan odafigyelni másokra de ő mégiscsak lehet, hogy a jövőbeli céhvezérem lesz, így nem árt odafigyelni. Nem sokat tudtam kiolvasni az arcából de amit eddig láttam az tetszett. Olyan amilyennek lennie kell, kellően tárgyilagos, és nem sieti el a döntést. Látszik, hogy minden szót alaposan megrág. Az előttem álló pohárért nyúltam és belekortyoltam kicsit. Fél kézzel félresöpörtem a pohár felé szaglászó petet majd ismét Anatolenak szenteltem a figyelmemet, aki újabb kérdéseket tett fel. Egy kisebb mosollyal kezdtem bele az újabb kérdések megválaszolásába.
– Elég ambiciózusnak és különlegesnek érzem magam, ahhoz hogy az egyik legjobb céhbe kérjem a felvételemet. - talán azt nem kéne még megemlítenem, hogy többet érek bárkinél, aki a céhhez tartozik. A végén még lehet rossz néven, venné a dolgot. Végül kicsit komolyabban folytattam. - A céhből eddig még senkihez nem volt szerencsém, ahogy másokhoz se nagyon. Ez a harmadik napom a játékban. Egy évig sztázisban tartott mielőtt beengedett volna. - komorodott el a hangom. - Kayaba ellopott tőlem egy évet és sokaktól még többet is. Fel akarok jutni a századik szintre, hogy a szemébe nézhessek, és kérdőre vonhassam ezért. - elhallgattam és pár másodpercre lesütöttem a szemeimet, míg elűztem a sötét gondolatokat. Nincs itt az ideje, hogy ezen rágódjak. Ismét felnéztem rá és folytattam. Még nem válaszoltam minden kérdésre.
– Az erősségeim és a gyengeségeim… - mondtam kicsit elgondolkozva. Kézenfekvő kérdés mégse gondolkoztam el rajta korábban, hogy mit válaszolhatnék rá. - Szeretem kézben tartani a dolgokat, és ha szükséges irányítani azok menetét. Előfordul, hogy mások ezt rossz néven veszik. Többnyire nem az a fajta vagyok, aki vakon a dolgok sűrűjébe vág. Jobban szeretek a háttérből irányítani. Azt hiszem ez a tulajdonságom vezetett végül a kasztom kiválasztásához is. Talán kicsit gyorsnak tűnhet, hogy alig két nap után már egy erősebb céhet keresek meg a csatlakozási szándékommal de, mivel egy éves lemaradásban vagyok másokkal szemben ezért a lehető leggyorsabban, kell intéznem a dolgaimat, ha azt akarom, hogy hasznom is legyen. - Ezzel a magam részéről ezt a szakaszt is befejezettnek nyilvánítottam és elhallgatva vártam az újabb kérdéseket.

_________________
Violeta és Anatole lakrésze Tumblr_mqbmoiIHQD1s2v7j5o1_500
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Aug. 14 2013, 22:56

- Tehát ha felveszlek, akkor kezdjek félni, hogy a postomért fogsz versengeni velem? - Őszintén elmosolyodok és csöppet sem gúnyolódóan nevetem el magam. Tetszik nekem a srác magabiztossága, ugyanakkor nem szabad könnyelműnek lennem és a beszélgetést sem szabad elbohóckodni. Tudod Anatole, most a komoly, megfontolt céhvezér szerepében tetszelegsz. Amikor a sztázisról beszél, igencsak meglepődöm. Sose hallottam még ilyesmiről, s igencsak sajnálatos eset. Elég vacak érzés lehet mindent az elejéről kezdeni és belecsöppenni egy javában működő, zakatoló, épülő világba semmihez sem értő újszülöttként.
Ügyesen kikerülte a válaszadást arra, hogy mi a gyengéje. Tulajdonképpen a nem válasz is jó válasz. Megtanultam anno én is, hogy állásinterjúkon is olyan hátrányt kell mondani, ami tulajdonképpen más nézőpontból előny is. Az általa említett enyhe fokú irányításmánia lehet egy ilyen dolog, s ez bennem is megvan. Amíg nem jön elő a két dudás nem fér meg egy csárdában effekt, addig minden rendben lehet. Ráérek majd akkor fogni a fejem miatta, de nem hiszem, hogy puccsra készülne bármikor is. Még gyenge, s mikor erős lesz, mi még erősebbek. Ráadásul csak rajtunk áll, hogy jó csapatjátékost nevelünk-e belőle. Rennél ez egyelőre nem igazán működik, talán ez a srác kevésbé lesz kemény dió, viszont hasonlóan hasznos társ a harcban és célunk megvalósításában.
- Az már nyilvánvalóvá vált előttem, hogy miért van szükséged ránk. Jól mérted fel a terepet, úgy vélem mi nyújthatjuk számodra a legtöbbet. Erős és ambiciózus céh vagyunk, minden, amire csak vágyhatsz ahhoz, hogy bepótold az egy évet. Ugyanakkor nem válaszoltál egy fontos kérdésemre: Mivel lennél hasznára TE a céhnek?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Ayato Hironori Csüt. Aug. 15 2013, 16:07

Elmosolyodtam, ahogy felvetette a céhvezéri posztért való versengés lehetőségét.
– Egyelőre megelégszem a második hellyel is. - válaszoltam hasonló komolysággal vagy inkább komolytalansággal. Persze a második helynél alább nem adok de, nem tervezem felborítani a céh életét. Egy erős céhre van szükségem a hátam mögött, nem egy olyanra, ahol folyamatos belső harcok vannak. Az alapján, amit megtudtam, ilyen téren nem hiszem, hogy problémák lesznek. A többi még egyelőre kérdéses de minden egyes elpazarolt nappal távolabb kerülök a fronttól így nincs túl sok időm kutakodni. Bízom a megérzéseimben.
– Sajnos ígéreteken kívül még nem sok mindent tudok felajánlani. Felszerelésem és pénzem csak annyi van, ami a kezdéshez járt így egyelőre ebben nem tudok a céh hasznára válni. Persze amint sikerül pénzhez jutnom akkor már anyagilag is hozzájárulhatok a céh növekedéséhez. Addig viszont legfeljebb a jelenlétemmel növelhetem a céhet. Ezen kívül attól függ, hogy a céh mit vár még el tőlem? - álltam meg ismét. Fontos kérdés ez, hiszen még az is lehet hogy túl magasak az elvárásaik az én ízlésemnek. Ha abból indulok ki amennyit, tudok, akkor nem hiszem de, céhtagokkal nem beszéltem, mások pedig mondhatnak amit akarnak, vagy amit épp hallanak. Így azért az információim se feltétlenül a legbiztosabbak. Nem szeretném azért, hogy túlságosan megkössék a kezem. Vannak még homályos foltok. Viszont erre való egy ilyen beszélgetés. Bármikor felállhatok, és elnézést kérve elsétálhatok, ha valami nem tetszik és ez fordítva is igaz. Ki kell színezni a sötét foltokat, és majd kiderül mi lesz a végeredmény. Karjaimat összefonva kényelmesen hátradőltem miközben Anatolet egy pillanatra sem tévesztve szem elől vártam, mit mond.

_________________
Violeta és Anatole lakrésze Tumblr_mqbmoiIHQD1s2v7j5o1_500
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Aug. 25 2013, 02:18

Az utóbbi időben azt kezdtem el érezni, hogy a frontharcos triónkon kívül a többi céhtag a babérjain csücsül így egy esetleges új tag, aki ráadásul olyan eltökélt, mint ez a férfiú, talán fel tudná kavarni az állóvizet, nem csak magát, hanem a céhet is elindítaná a további fejlődés útján, s továbbmegyek: esetlegesen a lébecoló céhtagokra is ösztönzőleg hathat, hogy egy full kezdő milyen gyorsan beéri őket. Persze ehhez az is kell, hogy az Ayato által elhangzottak ne csak üres szavak legyenek, hanem közös erővel megtöltsük azokat tartalommal is.
Tovább ízlelgetem a fiatalúr beszédét. A stílusával kapcsolatban továbbra is azt érzem, hogy kifogástalan, kiművelt. Ez vagy hosszú évek alatt kidolgozott meggyőző beszéd, amin nem lát át az sem, aki gyakorlott a retorikában, vagy pedig valóban azt mondja, ahogyan gondolja is a dolgokat, mindemellett még megfelelő formába is önti a szavai által.
- Ami a felszerelést illeti, amiatt kár aggódnod. Minden tagnak biztosítok megfelelő fegyvert és ruházatot. Egyetlen kikötésem, hogy a céh logójával ellátott köpenyt kell viselned, ha harcba indulsz, elsősorban a fronton való egységes megjelenés érdekében. Továbbá van egy céhes kitűzőnk is, ezt szintén illik viselni. Pénzre jelenleg nincs szükségünk, sőt én biztosítanék neked egy kezdő tőkét, amiből a másodlagos jártasságaidat finanszírozhatnád. Gondolkoztál esetleg azon, hogy milyen foglalkozás illene leginkább hozzád? Én magam páncélkovács vagyok, az éllovas idomárunk potifőző, a többi tag nyersanyagbeszerző. Én a helyedben fegyvergyártáson és/vagy kristályíráson gondolkoznék, mindkettő passzolna a profilunkba. A céh azt várja el tőled, hogy a tagoknak ingyen biztosítsd az általad gyártott felszerelést, vagy beadd közösbe a fölös nyersanyagokat. Ebből az alapból tudjuk egymást segíteni és bizonyára a többiek is biztosítanának számodra nyersanyagokat is, továbbá nekem is megvannak a kapcsolataim beszerzőkkel. Mérlegeld ezt kérlek, nem muszáj most azonnal döntened. Másrészről hadd legyek annyira kíváncsi, hogy érdeklődhessek a saját és a peted képességét illetőleg. Tapasztalni fogod majd, hogy a tagjaink egytől egyig különleges emberek, s biztosíthatlak, a képességeik is igen hasznosak. Legyen szó akár az én pénzbónuszos extra skillemről, vagy a kedvesem teleportációjáról. - Na lássuk, sikerül-e kiugrasztani a nyulat. Ha most a bizalmába avat, az sorsdöntő lesz. Aztán ha kamuzni próbál, egy emlékfelidézéssel úgyis utánajárhatok a mögöttes dolgoknak.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Ayato Hironori Vas. Szept. 08 2013, 16:39

Mikor elhallgattam ismét rajta volt a sor, hogy válaszoljon a kérdéseimre, és újabbakat tegyen fel nekem. Hátradőltem - talán a kelleténél kicsit váratlanabbul - amitől Petem megbillent a nyakamban és egy elégedetlenkedő sziszegés kíséretében helyezte magát újra kényelembe a nyakamban. Pillantásra sem méltattam. Most az előttem ülő céhvezéré volt a figyelmem és reméltem a Petem továbbra is, szépen nyugton marad, mint eddig.
Figyelmesen hallgattam és vártam a soromra. Amikor a céh logó viseléséről beszélt csak enyhén bólogattam. Ez alap dolog, nem nagyon lepett meg. Viszont amikor a másodlagos jártasságokról kezdett beszélni számomra ismeretlen vizekre evezett, ami zavart de egyelőre nem adtam hangot a tapasztalatlanságomnak. Ahogy láttam ebben a játékban mindent leegyszerűsítettek. A főzés is szinte csak pár gombnyomásból áll így feltételezem a kovácsolásnál, sem kell órákig kalapálni a vasat. Talán ezzel megyek valamire. Végül rátért a képesség kérdésre, ami végül is logikus. Nem árt ismerni a körülötted lévők képességeit. Viszont kicsit ez is kényelmetlen volt. Amennyire én tudom a képességek mindenkinek egyediek és nem feltétlenül hasznos dolog világgá kürtölni mindent. Nem nagyon van takargatnivalóm de, azt sem szeretném, hogy a tapasztalatlanságomat használja ki valaki. Mondjuk az eddigiek alapján, nem hiszem, hogy hátsó szándékai lennének ráadásul kapásból két képességet el is árult nekem, amiből az egyik a sajátja. Összeszedtem a gondolataimat, és ismét beszélni kezdtem.
– A logót természetesen hordani fogom és a felszerelést is, elfogadom. Viszont a másodlagos jártasságok… - egy pillanatra elhallgattam, majd folytattam. - Nos a jártasságok terén megint csak kiütközik a tapasztalatlanságom de, gondolom, nem jelentene különösebb gondot, mondjuk a fegyverkészítés megtanulása. Úgy gondolom, tudom majd teljesíteni ezen a téren az elvárásokat amint bele tanultam. - remélem, nem kell a játék kijátszásáig az üllő fölött görnyednem, mert akkor kilépek. Elhajtottam a kellemetlen gondolatot és rátértem a következő kérdésre. - Szóval képességek. A petem képessége elég egyszerű és azt hiszem nem túl kirívó egy kígyó esetében. A harapásával gyengítő mérget tud juttatni az ellenfelébe, ami a harc végéig csökkenti az erejét. Az enyém már talán különlegesebb bár az sem túl bonyolult. Hipnózis segítségével rá tudok venni másokat, hogy végrehajtsanak kisebb feladatokat a legjobb tudásuk szerint. Röviden ennyi lenne. - fejeztem be, és várakozón fürkésztem Anatole arcát. Kérdés hogy vajon kielégítőnek találja-e az eddigi válaszokat vagy más is érdekli talán?

_________________
Violeta és Anatole lakrésze Tumblr_mqbmoiIHQD1s2v7j5o1_500
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Szept. 13 2013, 00:27

Megnyugtató, hogy a céhjelvény és egyebek miatt nem akadékoskodik. Számomra ezek fontos apróságok, bár biztos vagyok benne, hogy mások számára ez nem bír akkora jelentőséggel. Ami pedig a kovácsolás témát illeti, a fegyverkészítés beleillik a profilunkba, s a kételyeit igyekszem valamelyest eloszlatni.
- Nem állítom, hogy nincsenek melós napok, amikor sokat kell kajtatni a nyersik után, vagy hirtelen megsokasodnak a megrendelések, de szerintem hamar rákapsz majd az ízére. Nekem nagy szenvedélyemmé vált a páncélkovácsolás és remek érzés, amikor igaz, hogy csak pár gombnyomás és ütés révén, de megelevenedik a vas az üllőn és pillanatok alatt elkészül egy mestermű. Ha szeretnéd, akkor segíthetem a saját boltod beindítását, vagy társulhatsz az enyémbe is, ha túl nagy falatnak érzed egy saját bolt vezetését.
Fél percnyi szünetet hagyok mondandómban, amíg végiggondolom, hogy megbeszéltünk-e mindent. Úgy hiszem igen, még a képességekre is sikerült kitérnünk. Elégedetten hümmögök a skillek jellemzését hallva. Különleges képességek. Egy leendő újabb különleges tag? - Rendben. Azt hiszem végeztünk is. A hanganyagot megmutatom a többieknek is és még a napokban értesíteni foglak, hogy mikor találkozzunk újra ez ügyben. Részemről annyit mondhatok, hogy meggyőztél és a pozitívumok mellett eltörpülnek a negatívumok, ráadásul a céhemet annak idején pont azért alapítottam, hogy a hozzád hasonló kezdőket felkaroljam. Kezdés képen itt van 200 arany, vegyél belőle másodlagos jártasságokat. A többiről pedig beszélünk sikeres felvétel alkalmával. Jelzek,amint tudok, addig is teszteljük a türelmed. - Elvigyorodok, s azt hiszem részemről ezzel lezártnak is tekinthetem a beszélgetést. persze ha még maradna szívesen, és beszélgetne mondjuk a kinti életéről, vagy más egyébről, abban szívesen partner vagyok. De úgy hiszem, még vannak lépcsőfokok, amiket meg kell lépnünk a kölcsönös bizalom és megnyílás érdekében.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Ayato Hironori Vas. Szept. 15 2013, 23:01

Időigényesnek hangzik a másodlagos jártasság dolga de, az adott szavamat már nem vonom vissza. Majd beszorítom az egyéb teendőim közé. Ennyit azért még megtehetek.
– Rendben. - adtam rövid választ. Majd míg Anatole szünetet tartott megittam a maradék frissítőmet majd mikor ismét megszólalt letettem a poharat az asztalra. Fel vagyok véve. Könyveltem el magamban. Nem lepett meg a dolog hisz számítottam rá. Még egy kis pénzt is adott a jártasságaimhoz. Úgy tűnik a nélkül is rájött a szerencséjére, hogy nyíltan kinyilatkoztattam volna az igazi valómat. Elégedetten bólogattam és egy kisebb mosoly is kiült az arcomra. Minden a tervek szerint.
– Nekem aztán végtelen a türelmem. - mondtam még mindig mosolyogva ahogy felálltam a székemről.
– Nos ha nincs más, akkor én megyek is. Sok dolgom lesz még a mai nap folyamán az időt, pedig sajnos nem irányíthatom kedvemre. Viszont azt hiszem a közeljövőben, még találkozunk. Addig is, a viszontlátásra!
Miután kiléptem az ajtón el is indultam, hogy elvégezzem a következő feladatomat. Be kell szereznem két jártasságot. Elégedetten vakargattam meg a petem állát.
– Látom végre sikerült egy kis engedelmességet beléd nevelnem. Holnap viszont a tied lesz a munka neheze. - vigyorogtam gonoszan a hirtelen megdermedt pet szemeibe nézve. - Mégis mit képzeltél? - váltottam vissza a szokásos stílusomra. - Te csak henyélsz, míg én rohangászok a városban? Holnap én fogok ücsörögni, és te fogsz rohanni. A kudarc, pedig elfogadhatatlan. Tehát készülj fel alaposan. - peckesen lépkedtem tovább a célom felé, de Ureusz valahogy már nem tűnt olyan vidámnak, mint pár perce. Annyi baj legyen…

_________________
Violeta és Anatole lakrésze Tumblr_mqbmoiIHQD1s2v7j5o1_500
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 18 2013, 16:46

Anatole Saito: Futópajzs (+6 páncél +3 gyorsaság)
Ayato Hironori: Életlen Katana (+2 erő +1 fegyverkezelés +1 gyorsaság)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Violeta és Anatole lakrésze Empty Re: Violeta és Anatole lakrésze

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.