Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twister Biliárd és Póker Club

+25
Tachibana Makoto
Akito
Cearso
Danee
Enheriel
Hayashi Yuichi
Chancery
Szophie
Morrigan
Shukaku
Kazuma
Askr
Tetsuko Jin
Kusumi Ayani
Halász Alex
Hinari
Kayaba Akihiko
Kyuushiro
Aidor
Ryuninji Ren
Mirika
Anatole Saito
Tatsuki Ranmaru
Peter Worker
Rosalia
29 posters

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Aidor Vas. Jún. 23 2013, 20:20

[Billiárd]
Ismét egy bravúros lövés! Remek, ez már a... hanyadik is?
És nem csak az ellenfelemnek, nekem is! Most mind a ketten ennyire bénák vagyunk vagy csak megbuherálták ezt a masinát? Biztos ami biztos, benéztem alá, de semmi, persze ez még nem kizáró tényező. Fogtam  a dákót és ismét ütöttem. Váratlanul ért de ellenfelem hamarabb unta meg a csendet mint azt vártam volna tőle. És ami még váratlanabb volt kiszúrta a mesém egyik gyenge pontját, persze nem nehéz, de kevesen veszik rá a fáradtságot, hogy gyanakodjanak, az indoka meg... az elég gyenge. De ez még nem változtat azon a tényen, hogy veszélye a kérése és el se utasíthatom. Nagyon ügyes, de rajtam nem fogsz ki, ha te így akkor én inkább nyílt lapokkal játszok. Persze ez nem azt jelenti, hogy elismerem, hogy nem íjász vagyok, csak annyi, hogy feltárom előtte azokat a tényeket amiknek egyértelműnek kell lenni-e azok számára akik csak egy kicsit is úgy gondolkodnak mint én.
Azt sajnos nem tehetem. És ha rám hallgatsz te se tedd ha csak nem leszel olyan erős, hogy nyugodtan felvágj a felszereléseddel. Tudod a tudás hatalom, és akinél a tudás van az a harcban is előnyben van. Most még vígan  biliárdozunk és remélem még sokat fogunk de holnap lehet, hogy már élet halál harcot vívunk. Nem ismerjük a másikat, ne fedd fel előtte a titkaidat, mert lehet, hogy egy álnok portyázó akinek a szemében csak egy újabb célpont vagy! Mind ketten kezdők vagyunk, ezért erre figyelj oda, itt ahol már sok a magas szintű sokkal kiszolgáltatottabak vagyunk. Persze az utolsó mondathoz ismét odaraktam ugyanazokat a hazugságra utalójeleket, nehogy ez buktasson le.
Ezt egy barátomtól halottam akit hamarabb engedett be a játék, sajnos meg halt szerencsétlen... bár ő mondta mégis csak olyannal osztott meg bizalmas információkat akivel nem kellet volna, rossz emberben bízott. De én tanulok a hibájából! Ezért nem mutatom meg az íjam, se a páncélom, kitudja, ha nyomozol utánuk vagy látl már olyat meg tudhatod a bónuszuk értékeit ami még önmagában nem jelent nagy veszélyt de ha szerzel még néhány jó információt veszélyesé válik én mondom!
Rögtönzéshez képest, egész jó lett, büszke lehetek magamra még akkor is ha ezzel volta kép meghazudtoltam a saját őszinteségem, de egy bizonytalan ember még mindig jobb a magabiztosnál.

Na de vajon, hogy sikerült az ütés, sajnos nem figyeltem oda...

Pont: 6
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal1278/1300Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Aidor Vas. Jún. 23 2013, 20:21

// dobni elfelejtettem pedig azt is kéne XD//
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal1278/1300Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 23 2013, 20:21

The member 'Aidor' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Aug. 13 2013, 12:47

[10. boss meeting]

A kupakanácsra meghívva: Mirika, Hinari, Peter, Ren, de csatlakozhat más is (kivéve pirik nyíltan Razz ), nem zárt körű

A szokásos köszöntések és formaságok után minden kertelés nélkül vágok bele az infók sorolásába, mikor megérkeznek azok, akiket a szokott helyre invitáltam. Ha összedugjuk a fejünket, talán többre megyünk a taktikát illetőleg, mint hogy otthon egyedül a kanapén gubbasztva agyalnék a továbbiakról.
- Alaposan utána jártam az utóbbi hetekben ennek a tízeskének. Előre szólok, hogy a pletykák igazak, tényleg fel kell kötni a gatyót. Két stat adatot sikerült összemazsolázni a bossról: kitartása 5 fölött van, de ami ennél fontosabb, hogy az ereje 10 és 20 közötti, ergo nagy szükség lesz Aira, Peterre, arra a Voicos lovag srácra és én is tudom tartani egy ideig a bosst. Heelerek is jól jöhetnek. - Kis szünetet tartok, hogy reagálhassanak erre, aztán következhet a fekete leves.
- A bossnak 3 fázisa van, viszont maga a főellenség csak a 3. fázisban fog megjelenni. Az előtte lévő két fázisban a segítői lesznek, akiknek viszont boss funkcióik vannak, tehát nem hatnak rájuk azok a kristályok és mérgek, amik alapból hatnának. - Azonban a végére tartogattam azt az infót, ami a leginkább felboríthatja és befolyásolhatja a jövőbeni taktikánkat.
- Az egyik infó szerint, idézem: "Ekheros megsebzéséhez vagy egy íjásznak kell használnia a lélek nyilat vagy egy harcművésznek kell átlépnie az elkárhozott lelkek világába." Na most kezdjük ott, hogy én arra számítottam, hogy I. Bunmei lesz a szintfőnök. IV. Bunmei a 3. boss volt, III. Bunmei a 7. boss, II. Bunmei egy miniboss, akire lassan fél éve vadászom. A Bunmeinek a "legenda" szerint az első 10 szint nagy mobjai, ergo nem lennék meglepve, ha maga I. Bunmein lenne a 10. boss, az említett Ekheros pedig az első vagy a második fázisban előjövő segítő lenne. Egy a lényeg, harcművészekre és íjászokra lesz szükség, s valószínűleg arra, hogy mi is átadjuk majd a köreinket nekik. Én igyekszem meggyőzni a két íjász ismerősömet és Violára is számítok. Hinari, Yurihime is készen áll? Várom a további javaslatokat a taktikát illetőleg!

boss infók:
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal10/5000Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Peter Worker Kedd Aug. 13 2013, 13:38

Nem vettem részt mostanában a közösségi életben, eltűntem. Féltem, megszólják, ám még nem tették ezt szóvá nekem, minek nem kicsit örültem. Hisame a háttérbe feküdt, kértem korábban, hogy ne zavarja a mostani beszélgetést és szerencsére jól viselkedett. Vagyis mondjuk inkább úgy, hogy jól viselkedett velünk, hisz a pultos már messze földön átkozta nevét. No mindegy, a vállamat vonva fordultam vissza az asztalhoz.
- Az erő tíz és húsz között? Viselnem kell a megváltót! A kitartása öt fölött? Most talán érni fog valamit a magas kitartásom. A szörny csak a harmadik fázisba fog megjelenni? Apróság, mindig is türelmes voltam.  Íjászok és harcművészek? Úgy  a szeme közé köpöm én azt a nyilat és állítom bele művészi mozdulatokkal a késem, hogy csak na! – legalábbis ezt mondaná a határozott, magabiztos Peter, de én nem ő voltam.
- Az erő tíz és húsz között? Első sorba fognak küldeni, megint sokat üt, míg én keveset. A kitartása öt fölött? Lassan fog fáradni, masszív egy dögöt kapunk. A szörny csak a harmadik fázisba jelenik meg? Mi lesz az első kettőben akkor? Íjász és harcművész? Nincs íjász, nincs harcművész. – ezt mondanám én, ha őszintén szólnék most, de az nem sok jót segített volna.
- Hát ez siralmas. – konstatáltam egyszerűen, majd tartottam némi szünetet, hogy újra átgondoljam – Ja, az. Ha ilyen erős és ilyen kitartó, úgy remélhetőleg lassú lesz. Kik gyorsak, talán többször tudják majd ütni, de csak talán. Reméljük azért nem lesz magas mindegyik pontja, hisz kell valami gyengéje legyen, ugye? – már - már ebben sem voltam biztos igazából, de mindegy is.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal2601/2700Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Aug. 13 2013, 13:53

- Tartok tőle, hogy ami a kitartást és a sebzést illeti, már amit megtudtam róla, az csak a bossra lesz érvényes. S így akkor a segítők statpontjairól nem tudunk semmit, csak azt, hogy azt a bizonyos Ekherost íjász és harcművész tudja sebezni. Az sem elhanyagolható részlet, hogy nem tudjuk mi is pontosan a lélek nyíl és az elkárhozott lelkek világa... Abban tudok csak reménykedni, hogy a segítőknek nem lesznek segítői, ergo nem kell csapatokra bomlanunk és megosztanunk az erőnket. - Van azonban egy sokkal kényesebb téma, amit kénytelen vagyok felvetni. Sóhajtok egy nagyot, majd belekezdek a mondandómba.
- Felmerült bennem egy olyan kérdés, hogy küldjünk-e be egy felderítő csapatot? Nem túl szimpatikus húzás bedobni csalinak pár játékost, de... ehh, én magam sem tudom. Nyilván információt első kézből tudunk szerezni, ugyanakkor Mirikával korábban már beszélgettünk egy elit team létrehozásáról is. Azért nagyon faramuci a helyzet, mert nem tilthatjuk meg igazság szerint senkinek sem, hogy részt vegyen a harcban, és arra sem kötelezhetjük őket, hogy vegyenek burkot és igenis jöjjenek. Hogy látjátok ezt a helyzetet?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal10/5000Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Halász Alex Kedd Aug. 13 2013, 14:22

- Szabad itt egy hely?
Nos, igen. Valahogy így állítottam eléjük. Anatole, az elmaradhatatlan minden lében kanál céhvezér, és egy ismeretlen srác pettel, kissé arrébb. Kék haja olyan elképesztő volt, aztán eszembe jutott, hogy mintha céhtag lenne, és a szépségversenyen találkoztunk is. Elég megszeppent volt ahhoz képest, hogy férfi létére ki mert állni. Ha férfi vagy és mégis ilyenre adod a fejed, legalább légy ambíciózusabb. Nem mondom, hogy úgy mint én, te de azért nah.... jah és egyszer elém állt azzal, hogy ktzzunk. Mondtam, hogy ok....végül mégis megegyeztünk egy döntetlenben. Vicces kt volt az biztos.
A kérdés azért felmerülhet most mindenkiben, főleg két céhvezér barátunkban, hogy mi a jó fészkes fenét keresek itt. Egy okom van rá, egy nagy, és sok kicsi. Első, hogy a szerencsétlen informátorom miatt kihagytam a kilencedik bosst, pedig ha erre nem is, arra biztosan akartam volna menni.
Tízes boss, és azt rebesgetik, hogy erős lesz. Nem akarok még egyszer úgy álldogálni a fronton, mint egy birka, és nézni ki a fejéből, meg lődözgetni. Jó, hogy íjász vagyok, de talán ha tudom mi folyik körülöttem hasznosabb is lehetek. A nyolcadik boss átka az volt, hogy nem volt tudomásom semmiről, csak lőttem a nyilakat és egy álomszerű élmény volt az egész. Még egyszer ezt nem akarom.
Hát ezért vagyok itt.
- Úgy tudom a tizedik bossról van szó....
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal5187/5300Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Mirika Kedd Aug. 13 2013, 15:19

Örültem, hogy láttam Petert, tiszteltem a srácot, jó benyomást tett rám vezetőként és amúgy is jó fejnek bizonyult, még ha hamisítatlanul pasiból is volt. Hiányoltam is mostanában, és nem csak őt, de akiket rajta kívül szívesen láttam volna újra, már nem láthattam. Most gondterhes arccal gubbasztottam a székemen a szokásos taktikai megbeszélésen, melynek témája igen, a 10. boss volt. A hírhedt tizedik. Nii-chan bele is vágott a kiselőadásba, legalább neki voltak infói. Én sikertelenül jártam, amikor megpróbáltam halászni a zavarosban.
- Én attól tartok, hogy az elkárhozott lelkek világa azt jelenti, egy harcművésznek ki kell esnie a harcból. A léleknyíl nem tudom, mi lehet, de lehet, hogy hasonló a jelentése - közöltem a meglátásomat, elhúzva a számat. Nagyon nem ízlett ez az infó, és a sebzés is elég vészesnek tűnt. Ráadásul a segítők ellen mérgeket sem lehet használni, lassan semmi értelme nem lesz nekik így. Eh...
- Van még Ayanit leszámítva healerünk? Ismerek valakit, aki le tudja másolni mások képességét, és ha meg tudnám osztani vele, hogy milyen képességek között válogathat, az nagy segítség lenne - jegyeztem meg óvatosan, megtartva Jin inkognitóját. Emlékszem, a srác eléggé kényes erre a specre, nem tudom kinek tűnt fel múltkor, hogy az én képességemet használta.
- Én mindenképp szeretném látni a saját szememmel is a bosst, szóval ha felderítőket küldünk, akkor is ott leszek. Sokat tudunk, de ha három fázis van, akkor tudhatnánk még sokkal többet is. Szerintem nem rossz ötlet a felderítők beküldése, de akkor annak a csapatnak az infószerzés kell legyen a célja, és ha valaki bajba kerül, annak azonnal ki kell teleportálnia, vagy segítenünk kell a kiteleportálását egy switchel. Így nem csalik lennének, és egyébként is próbálkozhatunk akárhányszor. Felderítőnek tankok, gyógyítók, supportok, jó megfigyelők alkalmasak, lényeg hogy minél tovább jussanak és tisztában legyenek vele, hogy nem a győzelem cél ezúttal - osztottam meg a véleményem a felderítőcsapatról. Az elit tízfős csapatról nem beszéltem inkább, nem akartam senkit sem kizárni, de ha az alacsonyabb szintűek akadályoznak minket, akkor nem lesz más választásunk, mint kihagyni őket. Egyelőre azonban az infószerzés, aztán egy komoly próbálkozás fullos csapattal jó ötletnek tűnt.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal11225/10500Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Aug. 13 2013, 17:20


Megkaptam az üzenetet én is, hogy megbeszélés lesz, hát ez van, engem csak nem hagyhatnak ki belőle, mert én vagyok a frontember \o/ Vagyis rendelkezem egy csomó olyan képességgel, ami jól jöhet még egy ütősebb boss harcon, nem úgy, mint a z ez előttiin. Rém gyenge volt az a boss, szinte szánalomra méltó, veeeh, nem is járatom rajta az agyam többet, csak elálmosodom. Elsőként érkezem és egyből leheveredek a pulthoz és kérek egy laza koktélt, amit eliszogatok itt addig, míg a többiek tanácskoznak. Egyre többen érkeznek és mint általában, Saito ragadta meg a szót és szövegel a megszerzett infókról, majd mindenki hozzászól, aki akar. Én egyelőre nem mondok semmit sem, nem lenne értelme, mert többnyire csak találgatás az egész, az meg nem tuti. Mikor viszont meghallom, hogy lesz csali csapat, megfordulok a príma, forgós bárszéken.
- Nem fog menni. Randim van, szóval ezt oldjátok meg nélkülem. – osztom meg velük ezt az információt és kortyolok egy nagyot a fincsi italomból, majd hátradőlök és könyökömet a pultnak támasztom. Azért, ha már eljöttem, kellene valami értelmes dolgot is hozzátenni a megbeszéléshez.
- Hehh.. szerintem így találgatni tréééé… a felderítő csapatba csak gyors dps-es kellene, akik minél rövidebb idő alatt kaszálnak jó nagyokat és pár rendes tank, akik őket védik. A Support karik csak hátráltatnák őket ( elveszik a köröket a dps-ektől, többször jön a boss ) Gyorsan kell darálni, nincs mese – kerekedik fel a kocka énem… hát igen, az évek meg a rutin.
- Ezek mellett egy erősebb harcművészt, és/vagy íjászt is vinni kell, h lecsekkolják azt az Ekheros-t – és jöhet egy újabb korty.
- A leghasznosabbak a dps-tank és tank-support hibridek lennének.

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal6382/6500Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Hinari Kedd Aug. 13 2013, 23:50


Lewis… valamiért egy ideje eltűnt. Ez pedig már a nem is tudom hányadik bossmegbeszélés, amire helyette hívnak engem, bár azt meg kell hagyni, szinte az egyik legfontosabb a sok közül. Tizedik boss… ha igazak a hírek, ezúttal esélytelen lesz, hogy elsőre legyőzzük, így nagyon kíváncsi vagyok, a többiek, a nagy stratégisták vajon milyen tervekkel fognak előállni. Sokan nem vagyunk egyelőre, bár aki fontos, az már itt van.

A pultnál ücsörgő idomárt nemes egyszerűséggel ignorálom, helyette leülök Anatékhoz, persze előbb köszönés meg miegyéb, ami ilyenkor illik, azonban nem tudom leplezni a feszültségem, így az elején inkább csöndben maradok. Aggasztóak az információk, párszor bólintok ugyan, de eközben végig azon agyalok, hogyan lehetne megoldást találni minderre. Alex közbelépésére csak elmosolyodok, furcsa őt itt látni, de örülök annak, hogy íjászként erősíti a bandát… íjász… egy pillanatra összeszorul a gyomrom, arra gondolok akinek még itt kéne lennie, de már soha nem lehet. Egy sóhajtás után visszaáll a rend, már amennyire, így újra az elhangzottakra tudok koncentrálni.
- Az elkárhozott lélek jelentheti a piros vagy éppen narancs indikátort is – vetettem közbe – szóval lehet, hogy egymást is kell sebeznünk, vagy rosszabb. Bár nem tudom, ezzel lehet-e bármi célja Kayabának – tettem még hozzá, elgondolkodva a lehetőségeken. Az biztos, hogy ide taktika kell, lévén anélkül nem győzhetünk, de vajon a játék tervezője beletett-e karaktereket meghatározó, ámde szükséges lépéseket a folyamatba? Eggyel több ok, amiért ki kell vinnünk a játékot. De… csak nem kényszeríthet rá, hogy szembe menjünk az elveinkkel… vagy mégis?
- Ami pedig a felderítőcsapatot illeti, támogatom Mirika ötletét, és én is szívesen mennék. A képességem lehetővé teszi a bizonyos fokú alkalmazkodást, és ha hazatérő kristályt alkalmazunk, még a burokra se kell sokat költeni. Persze bőven elképzelhető a hirtelen halál, de ezt a kockázatot vállalnunk kell. Viszont egy íjász vagy harcművész mindenképpen szükséges a hatékony információszerzéshez, nélkülük fölösleges bemenni.
Általában nem szoktam ennyit beszélni, főleg nem egy ilyen találkozón, de most úgy éreztem, mindent meg kell osztanom velük, amire gondolok és még nem hangzott el. Renre továbbra se reagáltam, Anat kérdésére viszont összeráncoltam a homlokom – Írhatok neki egy pü-t, és akkor biztosan fog jönni ő is – mondtam. Még nem szoktam hozzá ehhez a szervezősdihez a céhen belül, de ha Pánci nincs, én meg itt vagyok, akkor Yuri biztosan nem fogja rossz néven venni, ha ezúttal én kérem meg…
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal29686/10100Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Aug. 14 2013, 11:27

- Persze, ülj csak le - Leplezetlen meglepettséggel fogadom Alex érkezését, ugyanakkor egy gonddal kevesebb. Őt már nem kell meggyőzni arról, hogy csatlakoznia kellene a bossharcra. A hallottak alapján pedig tisztában is lehet most már azzal, hogy mekkora jelentősége lesz a részvételének.
- Magyarul azt mondod Ren, hogy illenék nekem és neked is ott lenni a felderítő csapatban dps-tank-ként, te mégsem jössz... - Nem is tudom miért vagyok meglepve. Őszintén szólva én magam is dilemmázok, hogy menjek-e a felderítő csapatba. Mert egyrészt mégiscsak nekem kellene ismertetni az infókat, másrészt Vio ugyebár harcművész, nem is gyenge harcművész. Mi van már? Most a célegyenesben szállt inamba a bátorságom?
- Van abban valami, amit Hinari mond, s ez esetben az lenne a leglogikusabb, ha Viola engem sebezne meg... - Valóban ez tűnik a legkézenfekvőbbnek, hogy ha arra van szükség, hogy narancs indikátorral lehessen csak sebezni a bosst. Mi biztosan nem fordulunk egymás ellen és nem tör ki feszültség a csapatban sem, ha valaki más miatt kellene besárgulnia. - Ugyanakkor úgy hiszem, hogy az elkárhozott lelkek világa az a zóna lesz, amelyben a boss tartózkodni fog. S ide csak a harcművészek tudnak majd belépni. Akkor sem lennék meglepve, hogy ha a harcművészek is magukhoz tudnák venni a lélek nyilakat, mert mint tudjuk, ők használhatják más kasztok fegyvereit. Szóval belépne egy harcművész a léleknyilakkal az elkárhozott lelkek zónájába, mindezzel megtisztítva/megáldva a területet és sebezhetővé téve a bosst. Lehet üres találgatás mindez, de én ezekere a következtetésekre jutottam. - Egyre inkább azt érzem, hogy nem maradhatok ki a buliból. Ott kell lennem, s a saját szememmel látni a történteket. Ugyanakkor féltem Violetát, féltem egyedül a boss karmai közé küldeni, még akkor is, ha minden életmentő kütyüvel felvértezem. Ezt kettőnknek kell megbeszélnünk, a döntés innentől kezdve rajta áll.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal10/5000Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Mirika Szer. Aug. 14 2013, 14:26

Hátradőltem és karba tett kézzel elgondolkoztam. Hinari-chan teljesen logikus dolgot mondott, de Anat értelmezésében is volt valami. Nem tetszett ez az egész, gyűlöltem az ilyen rébuszokat. Rejtvények, pfff... Egy MMO-ba nem gondolkodni járnak az emberek ˇ^ˇ
- Ez baromi idegesítő, miért nem lehet tisztán fogalmazni, bakker? >.> - mérgelődtem halkan. Túl sok volt a lehetőség, ahány ember, annyiféleképpen értelmeztük azt az egy nyomorék mondatot. Most próbálgassuk végig? Milyen sorrendben? Nyilván a zónás lenne a legkockázatmentesebb, azért egymásra támadni, meg feláldozni valakit az nagyon cinkes. Remélem Nii-chan ötlete lesz a nyerő...
- Randi? Jó vicc Rolling Eyes Szükségünk van rád is, Ren - néztem rá hűvösen és komolyan a srácra, nem voltam vevő most az ökörségeire. Nem, nem hagyom hogy felhúzzon, éppen elégszer tette már meg.
- Violára szükségünk lenne mindenképpen. Láttam valamelyik harcon egy másik harcművészt is, akivel összefutottam a Pengék Táncán is, bár ő nem volt valami erős akkor. Asszem mintha JL-es lenne, sőt tuti. Íjásznak pedig itt van Alex, meg esetleg szólhatnánk az íjásztorna győztesének, Esu-channak is - soroltam az eszembe jutó lehetőségeket. Az igazi persze Ranmaru lenne, de ő már... :/ Felsóhajtottam és feszülten beletúrtam a hajamba. Sose volt még ilyen rossz érzésem bossharc előtt, pedig az eddigieket mindig megoldottuk valahogy, és most mégis óvatoskodunk. Azonban jobb félni, mint megijedni.
- Szóval akkor felderítünk vagy nekimegyünk elsőre is rendesen? Ezt mindenképp fontos eldönteni - Bocsátottam echte szavazásra, hogy haladjunk is valamerre és ne csak egy helyben toporogjunk, a lehetőségek felett lamentálva. Nem volt mindegy, milyen lesz a hozzáállásunk.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal11225/10500Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Aug. 14 2013, 15:50

- Én csupán annyit mondtam, hogy milyen felállásban lennék benne, a döntést rátok hagyom.. - vonom meg a vállam, majd kortyolok egyet fincsi italomból.  Majd ők eldöntik, hogy mit is szeretnének és hogyan. Én magam a találgatásba nem folyok bele. Nem igazán izgat, előbb utóbb úgy is kiderül. Ha felderítőket küldenek akkor  nekik nem céljuk a győzelem, csak el kell jutniuk addig a kritikus részig, hogy beszámoljanak róla.
- Mellesleg én Dps-tank-Support keverék vagyok Cool- ezt nem sokan tudták eddig, így jól teszem, hogy megosztom velük, na meg sosem árt, ha fényezi magát picit az emberke.  Miri-chan és Anat tudnak eddig a második képességemről, a harmadikról pedig még ők sem…  
- Dehogy vicc… ott ül a partnerem  - mutatok egyenesen Hinari-chanra. Biztos szégyellős, ezért nem mert odajönni hozzám. Egész jó show-t nyomtunk mi le múltkor a Nova-n. Majd meghallom, hogy ő is akar menni, pedig tudomásom szerint nem jeleskedik semmiben sem…  Szóval olyan darálóba való…
- Ez nem ér Hinari-chaaan, már úgy beleéltem magam.. vacsi, séta haza, meg a többi mesébe illő jelenet – igen mesébe, de akkor minimum +18-as . Túl nagy a feszkó, oldani kell egy kicsit, ami az én specialitásom, na meg az is, hogy elérjem az ellenkező hatást, szinte mindenhol…   De vissza a témához… Látom nem sokan nőttek még fel a feladathoz és mintha meg sem hallották volna Miri-chan szavait.
- Miri-chan az ismerősöd bármilyen képességet le tud másolni? – kérdezem, mert nekem nem egyértelmű, csak épp hogy meg lett említve az az ismerős.
- Hát úgy tűnik, hogy ez nem a titkolózások ideje…. – mondom mosolyogva és kiiszom poharam tartalmát.
- Az első a Soundwave, amit már ismertek. Jó messzire lehet vele reptetni embereket, na meg magamat is. – kacsintok Miri-re aki már megtapasztalta ezt
- A második a Guardian Angel, amivel mások helyett tudom beszedni a sebzést, míg az én hp-m 20%-ra nem esik. Jelen pillanatban négy embert tudok így bevédeni.  – párszor már használtam bosson, de csupán két emberen, abból az egyik meg sem érdemelte Razz
- A harmadik meg az Absorb, képes vagyok az engem ért támadások elnyelésére és ezzel magamat gyógyítani Cool…. hát ennyi – nem bánom, hogy megtudja mindenki, nincs szükségem kt-kon a meglepetés erejére, elég kemény vagyok így is.  
A skillek elárulva, a senpai példát mutatott, már csak a többiekre várok. Már korábban leadtam a  voksom, rögtön az elején.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal6382/6500Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Hinari Csüt. Aug. 15 2013, 00:20


Roppantul idegesítő.
Először oda se figyel, majd közli a véleményét, a szokott stílusában, de persze a munkából nem venné ki a részét, nem kockáztatna. Annyira jellemző… Most meg hazudozik itt össze vissza. Pfff. Mélyen beszívtam a levegőt, és igyekeztem továbbra se figyelni rá, még a végén azt hinné, hogy komolyan érdekel. Helyette inkább Alex arcát nézegettem fél szemmel, vajon mit szól ezekhez, de aztán hamar rájöttem, hogy ennek nincs itt az ideje. Persze nem mondom, hogy nem voltam kíváncsi az idomársrác reakcióira is. Sóhajtottam. Miért nem tudja legalább a tizedik bosst komolyan venni?
- Hmmm, remélem Anatnak lesz igaza – feleltem elgondolkodva, továbbra se méltatva egy szóra se az imént történteket. Ez egy megbeszélés, magát égeti, ha gyerekeskedik, aki pedig ismer legalább annyira, mint a jelenlévők, az pontosan tudja, hogy én meg ő a világért sem… - Al, remélem jössz majd – fordulok a fiú felé, folytatva az előző témát – Minél több játékos kell a két említett kasztból, hiszen nem tudjuk, ez az Ekheros hányadik fázis, lehet, sokan el se fogunk jutni odáig – nem biztos, hogy információértékű volt, amiket megemlítettem, de igyekeztem felnőni kicsit hozzájuk. Aztán Ren tovább beszélt, ezúttal azonban értelme is volt a mondandójának. Jó kis képességek, egyikkel már volt alkalmam találkozni is… azonban nem gondolhatják komolyan, hogy én is csakígy megosztom velük. Nem, inkább csendben is maradtam, egyszerűen nem tartozik rájuk. Vagyis nem mindenkire – sandítottam a bárpult felé.

- Nos, mivel – ahogy mondtad is – nem tilthatjuk meg senkinek, hogy részt vegyen, ha akar, így máris borulna az optimális felállás, szóval ezt kár tervezgetni – húztam el én is a szám egy kicsit – Viszont mehet élesben is, bár igazából akárhogy is döntünk, én mindenképpen maximális erőbedobással fogok küzdeni. Ahogy ti is… – mosolyodtam el. Furcsa volt Lewis elveit kimondani, nem tudom, mennyire illett a számba ez, mivel, bár mindigis így gondoltam, kimondani sohasem mondtam még ki. Akárhogy is, a szerepem tisztázott, a képességeimben pedig megbízok… olyan nagy baj nem lehet belőle. Remélem…
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal29686/10100Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Aug. 15 2013, 06:52

- Hát ha jön mindenki a "felderítésre" - kezeimmel imitáltam a macskakörmöt - és senki sem akar meghalni közben, akkor azt hiszem ez a kérdés meg is lett válaszolva. Mint ahogy Hinari is mondta, a maximumot adom és asszem adjuk is. Felderítés, mi a végsőkig elmegy, vicces megfogalmazás.
Bár tény, hogy sokan úgy gondoljál, hogy lesz pár fölösleges ember, kik inkább hátráltatnak, én mégsem aggódtam olyan nagyon emiatt.

Azt mondják, hogy jó megfigyelő vagyok, ami az embereket érinti. A Hiii - Ren páros érdekesen alakult. Nem kellett volna foglalkoznom vele, de őszintén sajnáltam a lányt. Hát gondoltam segítek rajta, vagy teszek valami olyasmit.
- Hiii, - hajoltam közelebb hozzá - a lányod majd szeretne találkozni veled valamelyik este. - mosolyogtam és gondoltam Hisamére. Reméltem egy lányos Anyuka tán valamelyest visszataszítóbb, mint egy nem lányos.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal2601/2700Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Aug. 15 2013, 14:13

A jetik legifjabb, legfejletlenebb félresikerült tagja próbálkozik, de elég gyengén. Én skilles vagyok ilyen téren 8)Hinari-chan és az anyaság? Persze, majd, ha Sai szegény lesz, Mirika meg apáca.  A kérdés eldőlt, eldöntötték a többiek, hát ez van. A döntés, az döntés, még akkor is ha rossz. Csak azért, mert felderítő csapatna neveznek egyet, még nem lesz az, de én ezzel már nem foglalkozom. Elmondtam, amit erről a témáról akartam, tehát ennyi.
- Akkor megvolnánk. – felkelek a székről és nagyot nyújtózkodok. sok értelme nem volt eljönnöm, de mindegy, legalább ittam egy fini koktélt.  
- Ezt kihagyom.  20. szint ide vagy oda, a jelenlétem lényegtelen lenne - szerintem ezzel a csapattal nem menne majd sokra, de próba-szerencse. Lehet, hogy van köztük olyan, aki elér a következő fázisig, vagy az utolsóig.
- Van jobb dolgom is, mint áldozati bárányt játszani. Mondjuk készülök az igazi csatára. Potit főzök, kristályt iratok meg ilyenek. Ha valakit érdekel, van jóféle nagy potion receptem, 40 hp-s – ezzel végeztem is.  Már potit főzetni is jöhetnek hozzám, bár lowság lenne a bárányoknak adni belőle.
- Azért sok szerencsét a felderítőknek, de a hősök korán halnak.. – egy laza megjegyzés a végére, mindneki úgy fogja fel, ahogy akarja, részemről ez cask egy jó tanács. Akkor irány Shizu-chan… lehúzkodjuk zöldségekkel….  Kilépek az ajtón, de valamit elfelejtettem o.O . Visszasopánkodok a terembe és lenyomok egy cuppanós puszit Hinari-channak, lesből támadás forever \o/
- Majd találkozunk Wink Sayonara– ezután iszkiri, mielőtt a Szőke Démon haragja a nyakamba zúdulna és kilapítana….  
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal6382/6500Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 15 2013, 16:31

Kyuushiro: Kezdő *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (+1 erő)
Aidor: Rövid Akarat Potion (+1 élet két körig +10 HP-t gyógyít)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Aug. 19 2013, 00:22

Gyors léptekkel vágok át a városon. 1. próbálkozásunk miatti késést próbáltam behozni, szóval kapkodtam a lábaimat. Összedobtam egy gyors PM-et és elküldtem minden frontharcosnak, és még jó pár 10 szint közelében lévő játékosnak. Miként megérkezek lihegve szólok a jelenlévőkhöz. Mivel nem találtam oda elsőre így úgy hiszem mások bőven megelőztek.
- Na emberek... szereztem 4 infót a bossról, és ha tudok még szerzek párat. Az 1. az, hogy a teremben a kristályok másként működnek. Én a mi általunk hozottakra gondoltam, de lehet hogy a teremben lévőkre gondolnak. Gondolom ez eddig logikus mit jelent. A 2. az hogy egy Merkher nevű mob védi az egyik burkot, ám sajna a színt nem tudom. A Zöld burok alatt található egy kastély. Úgy gondolom itt található a Bunmei, vagy ha nem ő az, akkor ismét egy segítő.Utoljára annyit kaptam, hogy a boss ügyes. Ez gondolom logikus, hogy sok Fegyverkezelés ponttal kell számolnunk. Személyszerint én azt javaslom, hogyha most sem járunk sikerrel, akkor már csak kisebb csapatokba próbálkozzunk, mert így az összes embernek el fog fogyni a burka. Illetve ehet nem Marcanggal kéne kezdenünk.... Esetleg egy íjásznak kéne meglőni, és talán így szerzi meg a lélek nyilát.... Viszont én sosem voltam jó stratégiás, szóval...
Ezután átadom a szót a többieknek.

Spoiler:
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal3819/4100Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Aug. 19 2013, 22:56

Anatole invitálása nélkül is leült volna, de jól esett a gesztus. Ez a srác valójában roppant tapintatos, mint egy francia úriember. :roll:Talán tudja is ezt magáról, nem hiába öltözködik úgy mint egy múltszázadbeli főmágnás. Nah de nem ő a téma, hanem a boss, plusz nem is áll rosszul a kovácson az a sok hacuka. Persze ő fel nem venné őket.
Ren szónoklata terelte el csapongó gondolatit. Azon járt az agya, ami eddig elhangzott.
Ha jól érzi, most ő >mint íjász< fontos lehet. Ez a tény azonban nem töltötte el büszkeséggel, inkább óvatosságra intette, mert ez kiváltság, és felelősség. Nem szeretné, ha rajta múlna a boss legyőzése, és végül elbukna.
Ez utóbbit nagyon nem szeretné.
Aztán Ren barátunk belefűzte >amúgy elég idegesítő és gyáva beszédébe< Hinari nevét.
~Nani ittendayo!?!?! ~
Előbb Hinarit kereste meg a tekintetével, majd Renre küldött egy gyilkos pillantást. Azonban mégse szólhatott bele.
Ez egy boss megbeszélés, akárhogy is véli fősztárolónk, nem a magánügyeinket kéne kitárgyalni itt. Ám volt még egy oka annak, hogy nem szólalt meg ez ügyben.
Nem tudta pontosan, mi is történt Hinari és az énekes között, ami pedig ropantúl bosszantotta.
Ám a lány megszólalt, és teljes meglepetésére őt várta a bossharban.
Rámeredt zöldjeivel, majd azok a zöldek rá is mosolyogtak.
- Számíthatsz rám Hinari chan. ^^
Aztán újra némaságba burkolózott. Csak figyelt némán, és nem szólt közbe. oldják meg ahogy gondolják, nem azért jött ide, hogy helyettük legyen vezér. Mert hát ezt alapból a céhvezérek és a régebbi frontharcosok szokták összehozni.
Most is csak információ miatt van itt, jah és ha már Ren ilyen nyíltan megosztotta velük a képességét, akkor azért, hogy ő is segítse ezzel (legalább) a szervezést.
Kisebb köhögéssel szakította meg a beszélgetés folyamatát, mikor beállt egy pillanatnyi csend.
- Én is rendelkezem egy olyan képességgel, ami hasznos lehet a bossnál.
Ha tudom aktiválni, elérhetem, hogy kiessen egy körből legalább.
Habár akkor támadni nem fogok tudni, és ha több körig tartom fent, akkor egy, vagy két körig pihennem kell.
Attól függ, hogy teljesen lemerítem e a Kitartás pontjaim.

Ennyi ő befejezte mára. Aztán Ren is lelépett, majd Ayani ( a darázsról) újabb híreket hozott. Ő még nem lép le, ha még van mit megbeszélni, de beszélni már csak akkor fog, ha kérdezik.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal5187/5300Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Mirika Kedd Szept. 10 2013, 17:16

10. boss, csapó négy. Frusztráló volt az újabb kudarc, hiába éreztem úgy, hogy minden tudunk már a kristályokról, csak beleköpött a levesünkbe egy hülye részlet. Rájöttem, mi volt a hiba, de akkor is, ennyire nem lehet bonyolult ez a harc. Azok a nyomorult kristályok minden marhaság után ránk robbannak >.> Szóval ott ültem és szorongattam a kezemben a poharamat olyan erővel, hogy elfehéredtek az ujjaim is. Alig tanultunk valami újat ebből a kísérletből, és ez cseszettül zavart. Az is idegesített, hogy miután annyira jónak tűnt a taktikánk, végül ez lett a vége, de főleg az, hogy nem látjuk a fényt az alagút végén. Hányszor kell még nekifutnunk? >.>
- Legközelebb minél egyenlőbb arányban kell elhelyezkedünk a kristályok alatt, de a fekete alá a lehető legkevesebb embert kell vezényelnünk így is, az a legrosszabb a három közül - szólaltam meg végül, és felnéztem a többiekre is, akik eljöttek. Nem tudom ők hogy voltak vele, de az én lelkesedésem szépen tovaszállt, amilyen biztatóan festettek az előjelek, most annyira sötét és homályos volt az egész.
- Jin, miután kiteleportáltunk, sikerült még valami infót szerezni? - néztem rá a fiúra, hála a rengeteg életének megint ő bírta a legtovább. Bíztam benne, hogy sikerült kipróbálnia valamit, legyen az bármi, csak kerüljünk végre közelebb ahhoz a zöld gömbhöz, amit Mekher és Makhor őrizget. Biztos halálra unják már magukat Rolling Eyes Meglepetésemre azonban az a visszafogott harcművész csajszi is felemelte a kezét.
- Anou... nem tudom, hogy segít-e, ha elmondom, de miután megérintettem azt az agyart... Eltűnt körülöttem minden és mindenki, még a kristályok is. Azt hiszem találkoztam Ekheros-samával, csak már nem volt alkalmam megtámadni. Szörnyen röstellem, sajnálom Embarassed - fejezte be a mondókáját lehajtott fejjel motyogva, én viszont élénken figyeltem rá, majd magamba mélyedtem. Nem látta a kristályokat sem? Dafuq?
- Elkárhozott bigyó, mi? Aha, akkor legalább ez a rejtély megoldódott. Ha egyedül kell legyőznöd, az húzós lesz :/ - sóhajtottam fel, de a feszültség nem igazán akart eltávozni tőlem, továbbra is merev vállakkal, az italt görcsösen szorongatva gondolkodtam. Mit fog még hozni ez a harc? :/
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal11225/10500Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Szept. 10 2013, 17:39

A tízedik boss harmadik próbálkozása megint egy nagy kudarc volt, még annak ellenére is, hogy mennyire jól meg lett szervezve.  Megint én maradtam egyedül a végén és ki kellett teleportálnom. ez már a második alaklom számomra, aminek nagyon nem örülök. Mintha haszontalan lennék.
Utam szinte egyből a besúgóhoz vezet, kinél elverek egy kisebb vagyont, hogy segítsek a többieken némi információval.
Az információk értelmezése után, számomra már világos, hogy mi volt az egésszel a hiba. Esélyünk sem volt eddig továbbjutni, ezt meg kell osztanom Mirika-sannal és a többiekkel is.
eljött a következő gyűlés ideje, alig volt egy kis pihenő, de nem számít, tovább kell jutnunk, és ehhez szükséges a 10. boss likvidálása.
Beérve köszöntök mindenkit, majd helyet foglalok. Mirika-san ragadja magához a szót először, bár sok újjal nem szolgál.
- Hai! – válaszolok a kérdésre. Van pár információm, amik nagyon hasznosak, bár nem a bossharcban szereztem őket. 
- A besúgótól sikeresen szereztem pár értékes információt – mondom ezt mosolyogva, majd belekezdek.
- A legfontosabb, hogy Marcang mindaddig újjászületik, míg a három kristály létezik. a Kristályok pedig csak akkor pusztulnak el, ha Ekheros elpusztul. – legörgetem a menümet és megkeresem az infóimat, hogy átküldjem őket Mirika-sannak.
- Tehát Yuir-sanra kell hagyatkoznunk, és az íjászokra. A támogató képességeket rajtuk kellene használni, én magam több képességet is tudok használni egyszerre, és másolni is tudom másokét – ez nem a titkolózások ideje, nem gondolhatok csak magamra, ezzel segíteni akarok, még ha közben magamnak ártok is.
- Mirika-san, átküldöm az információkat, amiket szereztem… - már megy is, egy gombnyomás és készen vagyunk a művelettel.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal2110/2300Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Hinari Szer. Szept. 11 2013, 13:19


Komoran dőltem hátra a székben, gondolataimba mélyedve, miközben a többiek beszéltek. Néha kortyoltam egyet az italomból, de nem tudtam elfelejteni a sorozatos kudarcokat, amikkel az utóbbi időben szembenéztünk. Ezúttal többen jöttünk el a megbeszélésre, mint eddig, itt volt Hime is és az a lovag, akiről Mirika egy korábbi meetingen beszélt. Sóhajtottam, és összeráncoltam a homlokom, amikor a harcművész lány felszólalt. Egyetértettem a Voice vezetőjével, egy így sehogyan sem lesz egyszerű. Hime ügyes volt, de vajon elég lesz ez Ekherossal szemben? Tudtam, hogy tudja gyógyítani magát, azaz a nován még tudta… de hogy nem segíthetünk neki egyáltalán…? Jin szavaira is figyeltem, az információk, amiket megszerzett, mindenképpen hasznosak lesznek, a képességei meg főleg. Előredőltem a székben, ajkaimat szólásra nyitottam, majd tekintetem összefutott Rennel, így inkább nem mondtam semmit. A gondolat azonban nem hagyott nyugodni, így végül mégiscsak elkezdtem beszélni, habár eleinte halkan. A szituációhoz nem illett a hangoskodás.
- Ha Himének át lehetne adni a buffokat valahogyan, vagy át tudná ő venni… - sajnos nem tudtam, ezt hogyan lehetne megvalósítani, voltak olyan képességek, amik a többiekre hatottak, az Element Absorb azonban nem tartozott ezek közé. És ha meg is lehetett volna oldani, nem tartozott a frontosokra, még akkor sem, ha ezzel a céhtársamat segíthettem volna. Bár a lovagfiú nem tűnt olyannak, mint aki kihasználná az ismeretet, az idomársrácban azonban egy cseppet sem bíztam – Nos, nekem van buffolós képességem, de csak önmagamat tudom… - folytattam kis szünet után, egy halvány mosolyt megeresztve Anat felé, aki már tapasztalhatta ezt a boss előtti párbajunkon – Viszont egy próbát megérhet, Element Absorbnak hívják, a működését meg majd elmondom vagy leírom később – fordultam Jinhez, egy bocsánatkérő mosolyfélével tudatva vele, hogy azért az óvatosság, mert van, akinek nemigen mondanám el – és intettem is Ren fele, hogy mégjobban megértsék a dolgot. Nem tehettem róla, hiába a tizedik bossról volt szó, nem szívesen terítettem ki a lapjaimat a társaságnak, habár egy kivételtől eltekintve azért többé kevésbé megbíztam bennük, ám az az egy is bőven elég volt nekem. A mondandóm után hátradőltem, és vártam a többiek reakcióját, illetve a további taktikázást.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal29686/10100Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Szept. 11 2013, 15:26

Egy újabb kudarc…. remek. Pedig ezúttal volt valami csapatmunka szerűség, de ennek ellenére sem jutottunk előrébb. Lecsaptuk azt a marcangot, de feltámadt… aztán meg hírtelen majdnem mindenki megmurdelt…. tiszta gáz volt az az egész.
A következő megbeszélésre igencsak kelletlenül érkezem, valahogy nincs kedvem ehhez az egészhez. A többiek fejlődhetnének már, hogy menjünk is valamire…
Miri-chan kezdi a beszédet, majd átveszi tőle a félszemű és érdekes információkat mond. Nah, ez már valami, talán végre lesz is ebből az egészből egy szép kis bossgyakás.
Az egyetlen probléma ezzel az, hogy csak Himécske ment át abba a mit tudom én mibe, így rá kell támaszkodnunk. Hmmm.. nehéz ügy lesz, de csak sikerül..
- Én meg tudom védeni Himécskét egy darabig – mondom mosolyogva és persze ki is húzom magam.. dagad a mellkasom a büszkeségtől. Már csak az a kérdés, hogy hogy bírom majd Ekheros, Marcang és a kristályos esetleges sebzéseit… Azt hiszem főzőcskéznem is kell majd egy kicsit.
- Az én képességeimet már tudjátok… - igen, én az előző gyűlésen már elmondtam, mind a hármat. ha jól emlékszem, akkor talán én voltam az egyetlen.
Nincs olyan képességem, mely nagy segítség lenne, persze a Guardian-on kívül, de azt már közöltem velük nemrég.
Mindezek után Hinari-chan ragadja magához a szót  és beszél kicsit a képességéről. Neki buffja van, ami talán jó lesz, talán nem, de mást nem nagyon tudunk meg. A jelekből ítélve velem van valami baja. Az az intés nagyon, de nagyon nem tetszik nekem. Mintha az lenne minden vágyam, hogy az ő képeségét megismerjem -.-" Csak tudnám mivel érdemeltem ki ezt a fajta bánásmódot. Veeeeh, lehet az a baja, hogy most elfelejtettem puszit adni, vagy mi? Azt majd később pótolom, de nem most. Ha ennyire nem akarja, hogy itt legyek, ám legyen…
- Úgy látom nemkívánatos személy lettem hírtelen mondom mosolyogva, majd felkelek.
- Úgy tűnik nincs szükség a szakértelmemre. Sok sikert a továbbiakban – intek és elindulok kifelé. Jobb dolgom is van ennél
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal6382/6500Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Mirika Szer. Szept. 11 2013, 17:13

Meglepetten meredtem Jinre. Ez a srác futószalagon szállította a meglepetéseket, előbb azzal, hogy járt a besúgónál, majd azzal, hogy bevallotta a képességét, amit annyira szégyellett o.O Múltkor még ködösen is fogalmaztam emiatt, de akkor így most már nincs értelme titkolózni, hogy ő volt az, aki miatt a speceket firtattam. Kisvártatva üzenet formájában meg is kaptam az infókat, nem kevesebb mint nyolc adalék állt a levélben, többségük hasznosabb volt, mint az a hat, amit én kaptam. Szemét, biztos nem csípi a csinos lányokat >.> Lehet csaj rejlik a köpeny alatt, azért adott a fiúnak sokkal hasznosabb dolgokat? Pedig annyira nem is szépfiú, legfeljebb a szemkötője miatt tűnik vagánynak Rolling Eyes Felsóhajtottam és a harcművész lányra néztem. Jól láthatóan meg volt szeppenve, hirtelen minden tekintet rá összpontosult. Rajta múlik a sikerünk? Ez így cinkes lesz :/
- Ha jól rémlik te tudsz a saját pontjaidból áldozni, ugye? Vagy valami ilyesmi volt... - kérdeztem rá arra, amit motyogott a bossterem előtt, mire ő bólintott - Akkor ha felbuffoljuk Jint és ő lemásolja a képességeteket... - töprengtem hangosan, miközben Hinarira is ránéztem, hogy tudja, róla is szó van - El kell találnod Ekherost elsőre, remélem vágod - tettem hozzá újra a bögyöskére tekintve. Most már csak átjutunk ezen a fázison, a kutyafáját neki! Remélem ezekkel az infókkal megbirkózunk vele. A többi fázisról viszont nem tudunk sokat, de legalább ezen a tájon is van új infó.
- Ha az első fázison túljutunk, újabb két segítő fog ránk várni. Makhorról annyit tudunk, hogy körönként kettőt gyógyul, Mekher pedig visszasebzi a támadóját két ponttal. Az infó úgy fogalmaz, hogy végleges halálnál ki fog dobni egy kést, szóval lehet hogy kell valami kondíciót teljesíteni ahhoz, hogy legyőzzük őket. Talán számít a sorrend, ez esetben Makhorral kéne kezdeni, még ha az a kevésbé kifizetődő is - dörzsöltem gondterhelten a homlokomat. Idegesít, hogy ennyire homályban tapogatózunk, de nincs mit tenni, már ezek az infók is értékesek - Nii-chan, úgy tűnik összefuthatsz I. Bunmeijel is :3 - mosolyogtam rá Anatra. A róla szóló infóból semmi értelmeset nem tudtam kihámozni, szóval egyelőre nem szóltam róla, de ha harc közben odajutunk, mindenképp tudatni fogom velük ezt a gyors manőveres dolgot.
- Ren, te meg nem tudom ezt honnan veszed, de maradj... kérlek - pattantam fel a fiú után és megfogtam a felsője ujját. Sértődöttnek tűnt, láttam már elégszer ezt a fajta mosolyát és hangsúlyát ahhoz, hogy tudjam. Remélem nem én mondtam valamit, vagy nem az a baj, hogy nem ő lesz a főszereplő, hanem a JL tagjai meg Jin.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal11225/10500Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 08 2013, 15:37


11-es bossmegbeszélés
Hivatalosak rá: Anat, Miri, Pete, Askr


Már jópár hét eltelt, mióta legyőztük a hírhedt I. Bunmeit, és jópár esemény is, mik engem változtattak meg egy kissé. Hiába szoktam meg lassan a céhvezérséget, annak minden gondjával együtt, továbbra is kényelmetlenül fészkelődtem a székben, miközben arra vártam, hogy megérkezzenek a többiek. Furcsa volt, hogy ezúttal én hívtam őket, s bár ettől a 11. bosstól nem tartottam annyira, mint az előzőtől, azért a helyzet megkívánta a megbeszélést. Askr itt volt velem, egyelőre megkértem rá, hogy ne mondja el útközben, amiket megtudott, nem akartam rögtön téves következtetéseket levonni a mondandójából, arról már nem is beszélve, hogy Mirika valószínűleg jobban fogja értelmezni, vagy Anat. Sóhajtottam, és belekortyoltam az üdítőmbe, csend telepedett ránk, nem szóltam, Hope is biztos érezte a feszültséget rajtam. Zavartan meredtem magam elé, pedig őt figyeltem volna, próbáltam leplezni a pírt az arcomon, bár nem tudtam, hogy amiket Hati mondott akkor, azt vajon tudja-e az idomárja: igyekeztem a démonfarkas ábrázatából kiolvasni a válaszokat, ám mindeközben lekötött az izgulás és a szavak előre megfogalmazása, amit majd mondani fogok a csapatnak. Új volt nekem ez az egész, de minden erőmmel azon voltam, hogy kihozzam belőle a legtöbbet.
- Örülök, hogy eljöttetek – néztem végig a társaságon, amint mindenki jelen volt, persze a szokásos üdvözlés, biccentés, puszi meg hasonlók se maradt el, a könnyed beszélgetés viszont nem az volt, mint amire képes lettem volna ebben a helyzetben – Nos, azért hívtalak titeket, mert Askr megtudott egypár lényeges információt a következő szintfőnökről, és gondoltam érdemes lehet átbeszélni, mielőtt nekimegyünk – folytattam, a fiúra pillantva közben, egyfajta megerősítést várva tőle – Illetve ha valamelyikőtök tud bármi egyebet, minden információ segíthet – tettem még hozzá, hiszen eddig is volt példa hasonlóra. Miután befejeztem, tekintetemet Askr felé fordítottam, (egyszerre próbálva felvenni és megszakítani vele a szemkontaktust, ami, valljuk be őszintén, roppant furcsa érzés volt), és kíváncsian vártam a részleteket.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_bal29686/10100Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 3 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.