Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nomad vs Jin

3 posters

Go down

Nomad vs Jin Empty Nomad vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Szer. Feb. 27 2013, 18:43

Egy új nap virradt és én frissen és üdén pattantam ki az ágyamból. Feltűnően boldog voltam… de olyannyira, mint még soha. Még mindig új volt nekem ez az egész. Eddig azt hittem , hogy amit a nénikém meg egy pár lány csak könyvből olvasott sorokat idéztek nekem, puszta kitalációt és nem mást. Ki hitte volna, hogy mégsem csupa kitaláció?? Hát én már megtapasztaltam, hogy minden egyes szavuk igaz volt. Van amit saját magának kell megtapasztalnia az embernek és csak azután hiszi el. Ez majdnem olyan mint a hiszem, ha látom szöveg, csak itt érezni kell. Jókedvem határtalan volt és ezt látták a körülöttem lévők is. Persze mindig mosolyogtam, most azonban érezhető volt a különbség. Több dolgot is elhatároztam, köszönhetően Ai-channak. Eddig a babérjaim ültem és nem csináltam semmit. Elvoltam pár gyerekkel itt a biztonságban. Egy-két egyszerű küldin vettem csak részt egy kevés aranyért és exp-ért. Ez mától meg fog változni. Nem ülhetek tétlenül miközben Ai-chan és a céhem tagjai is sorra vállalják fel a nehéz és még nehezebb küldetéseket. Eldöntöttem… fejlődni fogok. Méghozzá rohamléptekben. Egy kiadós reggeli után persze. A fogadó étkezdéjére mentem és kértem egyből egy dupla adag reggelit. Még az étvágyam is megjött. Tényleg másszínben látom most a világot.. úgy érzem, hogy majdnem bármit meg tudnék tenni jelen pillanatban. Reggeli után már fogtam is magam és elindultam nézni valami küldetés félét. Sajnálatos módon nem jártam sikerrel… Még mindig nem voltam elég nagy szintű ahhoz, hogy elmehessek egy jól fizető kis kalandra. Elkeseredni viszont nem tudtam és nem is akartam. elmentek az arénába… sosem szerettem a pvp-ket… Nekem exp- kellett.. és küldetés híján már csak ez jutott az eszembe.. félretettem a nézeteim egy jó időre. szerencsémre nem voltak sokan.. így kivártam míg felszabadult egy küzdőtér és odasétáltam, majd vártam, hogy valaki csatlakozzon hozzám… Remélve, hogy nem ijednek meg a szemkötőm láttán.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Nomad vs Jin Empty Re: Nomad vs Jin

Témanyitás by Nomad Vas. Márc. 10 2013, 22:09

A reggelem ugyan olyan unalmasan telt mint általában, ennek hála nem volt különösebben változatos a kedvem sem. A fogadó étkezdéjében is, a változatosság kedvéjért a szokásosat választva, csendben elmajszolom reggelimet, miközben lehunyt szemek mellett, hallgatom azt a fehér zajt, amit egy újabb kötekedősebb kedvű játékos okoz mellettem. Miután befejeztem a reggelimet, csak kérdőn tekintek az alakra, mintha eddig észre sem vettem volna, hogy ott van, bár ebben van némi igazság, hiszen nem nagyon tűnt fel, csak hogy közelebbről hallom a morajlásokat, és hangosabban. Aztán hagyva, hogy az unott arckifejezésem visszafoglalja helyét, csak elsétálok mellette, és elhagyom a fogadót. Lassan elballagok az első küldetéstábláért, hátha találok valami érdekesebbet, vagy olyat amit megérné elfogadnom. De sajnos erről is le kell mondanom ismét, mivel nekem megfelelő nemigazán akad. Vagy szintben, vagy fizetségben. Jobb híján, a fejlődés érdekében az arénák felé veszem az irányt, hátha találok egy ellenfelet aki hajlandó kiállni ellenem. Illetve, hátha találok valakit, aki ellen lenne is értelme kiállnom. Mert olyan küzdelembe én sem, szeretek belemenni, amiről azonnal lehet tudni, hogy veszíteni fogok. Ahogy nézelődök, valahogy csak sikerül véletlenül kiszúrni, hogy az egyik éppen felszabaduló küzdőtérre magányosan sétál be egy játékos. Egy kicsit még elidőzök figyelve, hogy csatlakozik-e valaki hozzá, vagy valóban egyedül jött-e ide akárcsak jómagam. Miután kinézelődtem magam, és még mindig nem csatlakozott hozzá senki, szép lassan elindulok hozzá, hogy a küzdőtérre belépve rákérdezhessek, egy esetleges párbajra.
- Jöhetek?
Tömör, de lényegre törő, és reményeim szerint érthető kérdésemet teszem fel a szemkötős illetőnek, hátha megfelelek én is egy párbaj erejére, és nem csak egy igencsak megkéső társára kell várnia.
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nomad vs Jin Empty Re: Nomad vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Hétf. Márc. 11 2013, 12:19

Megelégeltem már a várakozást és eldöntöttem, hogy a tettek mezejére lépek.. Így is tettem mikor ma délelőtt elindultam exp szerző kőrútra… hát túl sok sikerrel nem jártam… vagyis inkább semmilyennel ezért az aréna felé vettem az irányt… Persze, hogy voltak páran itt.. mint minden nap… Végül is érthető… Jómagam is azért jöttem ide, mert a fejlődésnek egy másik módja a pvp…. A párbaj, melyet annyira nem szeretek, ám mostanában mégis rákényszerülök… Kell az exp ez nem volt vitás sohasem, csak eddig nem nagyon tettem érte.. pár laza küldi és ennyi.. kész. Leültem a nézők közé, mert éppen foglalt volt minden párbajtér.. és csak vártam…. gondolkodtam egy-két dolgon, na meg persze róla és igen róla is… Hamarosan felszabadult egy a küzdőterek közül. Kaptam az alkalmon és le is sétáltam oda, hogy lefoglaljam magamnak. Türelmes voltam mindig is, de azért jóból is megárt a sok. Mikor odaértem csak vártam, hogy megjelenjen egy ellenfél, ki éppen nem nézett le annyira, vagy nem ijedt meg szemkötőm látványától. Elég sok idő telt el… majdnem tíz perc mire jelentkezett valaki.
- Természetesen…- feleltem mosolyogva.. örültem, hogy akadt egy párbaj társam… Aki egy fiú volt… nem lehetett valami idős… kasztját sem tudtam megállapítani, a szintjét meg főleg. De nekem mindezek ellenére megfelelt a fiú.
- Tetsuko Jin vagyok.. örvendek.. - mutatkoztam be illedelmesen és a kezem is nyújtottam, hogy megejthessünk egy férfias kézfogást. Amint ez megtörtént pár lépést hátráltam is, majd előhoztam a menümet, hogy intézhessem a kihívást.
- Fél életig megfelel ugye??- kérdeztem meg a biztonság kedvéért. Másféle párbajt amúgy sem vívhatok, mert a céhem szabályai tiltják és én a szabályokat BETARTOM. Ha igent mondott, akkor már ment is a kihívás, mit csak el kellett fogadnia.. A felkészülési idő alatt felöltöttem magamra harci felszerelésemet. Fegyveremet megpörgettem magam előtt, majd két kézzel szorosan ráfogtam és ellenfelemre meredtem. Jó szokásomhoz hűen most sem támadtam.. ilyen téren nem voltam az a kezdeményezős fajta, hacsak nem volt rá valami különösebb okom, ami miatt kivételt tettem. Ez idáig ez nem sokszor fordult elő. Nem támadtam.. csak vártam és figyeltem ellenfelem, nehogy valami csúnya meglepetést okozzon…
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Nomad vs Jin Empty Re: Nomad vs Jin

Témanyitás by Nomad Kedd Márc. 12 2013, 08:25

A magányosnak tűnő fickóhoz besétálva hamar rákérdezek a párbajra, bár eléggé tömören, de ezzel láthatólag nincsen gond, hiszen így is megértette szándékomat. Bár egy küzdőtéren nem olyan nehéz kideríteni, hogy mit is akarhat a másik, ha egyedül vagy az egyiken. A bemutatkozás részét én valahogy szívesen hanyagoltam volna, de ha már ő hajlandó volt rá, valahogy nekem is csak meg kéne tennem.
- Nomad.
Lassan csak-csak felfog tűnni ellenfelemnek, hogy nem vagyok az a bőbeszédű fajta. De engem ez a része nem is zavar túlzottan. Eddig legalábbis sohasem okozott gondot a számomra. A kézfogást elfogadom, majd én is hátrébb lépek pár lépést, aztán türelmesen várok ameddig menüjében matat, aztán rákérdez az egyik párbajlehetőségre amire csak biccentek egyet. Abból az okból kifolyólag, hogy ha vesztek, ha nem most már akkor is kellene egy kis tapasztalatpont, hogy szép lassan én is elkezdhessek fejlődni. Amikor magára ölti felszerelését ez a részlet máris biztos lesz számomra. Nem csak abban leszek ennek köszönhetően biztos, hogy jóval erősebb nálam, de a szintje is biztosan magasabb. Kicsit furcsán érzem magam, ahogy teljes felszerelésben látom, én pedig úgy vagyok ahogy most is. Csak az a gyenge bőrpáncél van rajtam, és a kések. Na de nem problémázok sokat ezen. Egy egyszerű vállrándítással letudom a már szemmel látható erőkülönbséget, és elindulok felé miután időztem egy kicsit, hogy támad-nem támad. Ha elég közel érek hozzá megpróbálok bevinni egy találatot, pontosabban megpróbálkozok egy szúrással oldala felé, másik késemmel pedig blokkolni ha ő támadna. Ha elég nagy szerencsém van, és betalál, de ha nem akkor is megpróbálok pár lépéssel továbbhaladni, de közben megfordulok, hogy ne a hátam mögött legyen ellenfelem.
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nomad vs Jin Empty Re: Nomad vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Szer. Márc. 13 2013, 15:36

A kihívást elintéztem azzal, hogy besétáltam egy felszabaduló küzdőtérre, jelezve ezzel azt, hogy én magam készen álltam egy összecsapásra. Már csak egy ellenfél kellett ahhoz, hogy célomat elérhessem. Pár perc várakozás után egy vállalkozó jellemű, fiatal fiú jelent meg és szűkszavúan jelezte, hogy szeretne kiállni ellenem. Természetes,hogy belementem, majd illedelmesen be is mutatkoztam és még kezet is fogtam vele. Nem utasította vissza, tehát nem a bunkó fajtába tartozott. egyszerűen csak nem szeretett sokat beszélni. Ezért hanyagoltam is a bőbeszédű énemet. A párbajt fél életig vívjuk.. ezt lebeszéltük, elfogadtuk mind a ketten. A kihívás megtörtént én pedig máris kutakodtam a felszereléseim között, hogy magamra ölthessem a megfelelő darabokat belőle. Ellenfelem nem így tett.. megmaradt a kezdő felszerelésénél. Ebből rá is jöttem, hogy nincsenek jobb felszerelései, vagy csak visszafogja magát. Találkoztam már ilyen emberekkel. Mikor az idő lejárt, nem támadtam… hagytam, hogy ő kezdeményezzen. Ezzel csupán az volt a szándékom, hogy felmérjem képességeit, amiket persze tudok. Azonban itt is fen áll a a lehetőség, hogy visszafogja magát. Semmi sem volt biztos.. Árnyharcos játékossal még nem találkoztam sohasem, ebből kiindulva a harcstílusukat sem ismerem. Mindent amit tudok róluk azt is a leírásokból és szóbeszédekből szedtem össze. Nomad, mert, hogy így hívták a fiatalembert támadott. Úgy döntöttem, hogy hagyom magam… legalábbis ami az első támadását jelenti. Közeledett felém… én nem távolodtam, majd kaptam is egy szúrást a jobb oldalamba. Három ponttal csökkentette a páncélértékemet ez a támadás. Nem állt szándékomban visszatámadni… még.. így megvártam, míg kicsit eltávolodott tőlem, és ismételtem megpörgettem a botomat.
- Szép támadás. - Feleltem mosolyogva. Most rajtam volt a sor. Elkezdte felé rohanni, miközben fegyveremet hol jobbra, hol ballra pörgettem meg, hogy még kiszámíthatatlanabb legyen. Mikor elég közel értem hozzá, lendítettem a botomat jobbról, egyenesen a jobb térde felé. Az tűnt a legvédtelenebb pontnak jelen helyzetben.. Szerintem legalábbis. Támadásom sikerétől függetlenül eloldalazok onnan.. kicsit messzebbre, de nem veszítem el szem elől.

Hp: 60/60
Páncél: 6/9

Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Nomad vs Jin Empty Re: Nomad vs Jin

Témanyitás by Nomad Vas. Márc. 17 2013, 08:54

Miután betévedtem a fiúhoz, és feltettem neki rövidke kérdésemet, mire az bele egyezett a párbajba. Nagyon úgy néz ki, hogy nem csak én érkeztem egyedül ide abban a reményben, hogy majd itt találok egy ellenfelet magamnak. Igaz ezt a párbaj indításakor valamilyen szinten már meg is bántam, hiszen nem szeretem túlzottan azokat a küzdelmeket, amikor nem sok esélyem van első ránézésre sem. Pedig most ez a helyzet áll fent. Hiszen míg készülődhettünk, ellenfelem felöltötte magára felszerelését amivel máris jobban, bár nem biztos, hogy olyan sokkal, de mégis fontos páncélpontokkal gazdagodva bírta növelni védelmét. Míg számomra egyenlőre nincs más lehetőség, mint az alapfelszerelés amivel kezdtünk. Az indítást követően nem támadott rám, ezzel átengedve számomra a kezdeményezés lehetőségét. Nem habozok túl sokat, hogy megpróbálhassak bevinni egy találatot, ami nagyon úgy tűnik, hogy sikerült is. Bár elég erős érzésem van azzal kapcsolatban, hogy ellenfelem szándékosan hagyta, hogy felmérhesse legalább a sebzésemet. Miután eltávolodtam ellenfelemtől mosolygós megjegyzését mintha csak elengedném fülem mellett ugyan olyan unottan, és hidegen nézek ellenfelemre mint egészen eddig, és mint bárki másra is itt. Ebben a játékban. Habár jobban belegondolva igazából egész eddigi életemben amióta az eszemet tudom mindenkire ugyan így néztem, és nem sokan láthattak eddig mosolyogni. Még családom sem túl sokszor. Ellenfelem is támadásba lendül miután hátrálni tudok egy kicsit, és miközben fegyverét egyszer az egyik, majd a másik oldalon megforgatja rohan felém, nem nehéz megmondani, hogy majdnem háromszor olyan gyors mint amilyen sebességgel én képes vagyok futni egyenlőre. Amikor meglendíti botját, térdre rogyok, hogy megpróbálhassam hárítani a keskeny botot, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Ellenfelem támadása betalál, bár nem a térdemet találja el, azért így is ugyan akkora sebzést okoz a számomra. Belegondolva a dolgokba, ebben a világban nem nagyon érdemes úgy gondolkozni néha mint a valóságban, hiszen itt azzal, hogy eltalálja valaki a lábunkat legrosszabb esetben is, csak a földre zuhanunk, viszont mivel fájdalmat nem érzünk nem kell amiatt aggódni, hogy nem fogjuk tudni rendesen mozgatni utána végtagunkat. Ellenfelem támadásának köszönhetően elvesztem mind a két páncél, és még négy életerőpontomat, így hamar bebizonyosodik, hogy a következő támadása sikerén múlik, hogy milyen hamar nyeri meg ellenfelem a harcot. Miután ellenfelem eloldalazott mellőlem felállok, és ismét felé indítok, hogy most közvetlenül szemből próbálhassam meg megtámadni. De nem hanyagolva egyik késemet sem, szép sorban próbálom mindkettővel megvágni. Míg jobb kezemben lévővel egy jobbról balra tartó felfelé ívelő átlós vágást kísérlek meg hátha felragyog az a számomra oly kedves másokon látott vörös csík, ha párbajozok velük. Közvetlenül ezt követve, hogyha előző támadásomat tudja is blokkolni, a bal kezemben lévő késsel egy szúrást kísérlek meg gyomra irányába, hátha így nehezebben tudja védeni támadásomat. Miközben szúrok már fordulok is balra, hogy nagyjából kartávolságra legyek így ellenfelemtől, aztán hátrébb ugorva, vagy inkább mondjuk úgy, hogy balrább? Bár ez nem valami értelmes egy szó. Na mindegy. Maradjunk abban, hogy arrébb ugrok abba az irányba, mint amerre fordultam is, hogy kis távolság legyen köztünk, aztán megpróbálok pár lépést még hátrálni mielőtt nekem támadna.

HP: 11/15
Páncél: 0/2
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nomad vs Jin Empty Re: Nomad vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Márc. 19 2013, 21:21

Érdekes fiúval hozott össze a sors megint. Jóval gyengébbnek tűnik, mint én, ezt meg is tapasztaltam. Alacsonyabb szintű és mégis ki mert állni ellenem. Nos az is elképzelhető, hogy nem vágta le elsőre a szintünk közti különbséget, mert akkor még nem is volt rajtam a felszerelésem. Az csak később derült ki, mikor már elfogadta a kihívásomat. Nos, legalább nem lépett vissza akkor sem. Ez kis tiszteletet érdemel, és csak remélni tudom, hogy az erősebb moboknál nincs ennyi mersze. Kicsit sem mindegy, hogy az ember bátor, vagy ostoba. Oly sokszor találkozik ez a két szó, két fogalom és kísértetiesen is hasonlít egymásra. Na de ráérek ezen töprengeni, nem is tudom, miért ilyen felesleges gondolatmeneteken jár az eszem egy párbaj kellős közepén. Javíthatatlan vagyok. Hagytam a fiút, akinek a neve Nomad, hogy támadjon elsőnek. ezt meg is tette. Engedtem had találjon el, ezzel fel is mértem a sebzését. Nem valami sok, de ez van. egyes szinten nekem ennyi sem volt. támadásommal eltaláltam. Életben sem bővelkedett. Talán ő is az a kiegyensúlyozott játékos, aki az elején mindenre rakott egy kicsit, aztán majd később fogja eldönteni, hogy mit, merre, hogyan és hány méter. Én magam is ebbe a kategóriába tartozom. Nem állt szándékomban hamar legyőzni a fiút. Én nekem se jönne be, ha két ütésből lecsapnának. A kedvem is elmenne a pvp-ktől, de örökre. Nomad újra támad, kicsit hátrálok, de ennyi. Kései, mert ezúttal mind a kettővel támadott, betaláltak. Egy kis cselt azonban bevetettem. Botommal észrevétlenül lesújtottam a bokám környékére, ezzel több sebzést okozva magamnak. Így a páncélomnak lőttek és az életem is megfogyatkozott egy kicsikét. Nem átverésnek szántam ezt a lépésemet. Az emberek olyanok, hogy kell nekik valami, ami lendületet ad nekik. A sikeres támadás, és az eredményesség ezekre tökéletes. Talán ezzel a lépésemmel sikerült elérnem nála valamit, vagy esetleg nem úgy sült el, ahogyan az beterveztem?
- Hohóóóó! Egész ügyes vagy- dicsértem meg a srácot és újfent megpörgettem a botom. Még mindig nem támadtam, de azért megindultam felé, hogy azt higgye mégis. Nem akarom sokáig húzni ezt az egészet, de egy picike még belefér az időmbe. amúgy sem terveztem mára semmit. Csak vártam, hogy legyen valami, ahogyan lett is.

HP: 54/60
Páncél: 0/9
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Nomad vs Jin Empty Re: Nomad vs Jin

Témanyitás by Nomad Szer. Márc. 27 2013, 14:20

Sajnálatomra kissé, de mégis sikerült egy már vesztes csatába bonyolódnom, ami bár nem életre-halálra megy, de mégis kényelmetlen kicsit. Viszont, ha már belekezdtem nincs visszafordulás. Az indítás jelző után belevetem magamat a harcba, és én támadok elsőnek, ha már ellenfelem nem teszi meg. Nem nagyon sikerül sebeznem, amin nem is csodálkozok túlzottan, hiszen eléggé gyenge vagyok még. És a kezdetekkor nem éppen a legalkalmasabb pontelosztást választottam ki magamnak. Miután eltalál eléggé lemegy az életem, viszont szerencsémre több mint a fele megmarad, de a következő tuti, hogy leviszi több mint fele életemet. Amikor megint megindulok sikeresen betalál mind a két találatom, és még némi plusz sebzést is kap a srác amikor próbálja láthatóan észrevétlenül, eltalálni a bokáját saját botjával, szerencsétlenségére viszont pont akkor pillantok lefelé, hogy a bot alsó részét kibírjam kerülni, ha az én lábamat támadná. Miután eltaláltam, és ő is saját magát, csak hátrébb szökkenek, majd pár lépést még hátrálok, közben késeimet védekezően magam elé emelve. Amikor tesz egy megjegyzést ügyességemre, csak megrázom a fejemet, és tőrömet szorítva kinyújtom a mutató ujjamat, és a bokája felé mutatok.
- Véletlen láttam.
Tekintetem ugyan olyan fagyos, mint korábban is volt amikor elkezdődött az egész. Nem látszódik semmilyen érzelem az arcomon csak az unott nézésemet láthatja. Igaz nem is nagyon mások az érzéseim. Kissé zavaró, hogy megpróbált így átverni, de azért megértem a gondolat menetét azt hiszem. Talán pont azért csinálta, hogy kicsit biztasson engem, és ne vegye el a kedvemet a párbajoktól. Ahhoz valójában késő, ugyanis sohasem volt különösebb kedvem az ilyen párbajokhoz miután kiderült, hogy meghalhatunk, viszont a fejlődésnek ára van.

HP:11/15
Páncél:0/2
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nomad vs Jin Empty Re: Nomad vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Pént. Ápr. 05 2013, 14:15

Egy nálam gyengébb, vagyis inkább tapasztalatlanabb játékossal párbajozok most. A gyenge nem túl jó kifejezés, nem mindenki tud ugyan úgy fejlődni, főleg azon nem akik még nem léptek be egy céhbe sem. Nem is veszem ellene teljesen komolyan a harcomat. Alaposan visszafogom magam és engedem, hogy támadjon. Egyszer már eltaláltam, ebből tudom, hogy élete rendkívül kevés, nem valami sokat rakhatott rá. Még egy támadás tőlem és vége is ennek a párbajnak. Az szerintem túl nagy szégyen? Vagy megaláztatás? Nem itt tudom mire gondoltam hírtelen, de csak állok, és újfent nem csinálok semmit, hogy megtámadhasson. Így is tesz és mind a két késével bevisz egy sikeres találatot. Egy trükköt is bevetek, hogy több sebzést levigyen, mint amennyit valójában. Botommal saját magamra támadok. Egy kis önbizalom soha sem árt. A támadása végeztével hátraugrik, én pedig kapok az alkalmon és megdicsérem. Sajnálatos módon észrevette a kis trükkömet.
- Hehe! Attól tartok lebuktam- zavartan nevetgélek és vakargatom a tarkóm. Hát nem nagyon jött be a tervem. Talán visszafele sül el az egész. Az arcára nézve fogalmam sincs, hogy mit gondolhat, vagy érezhet. Azt viszont tudom, hogy én az ő helyében sértésnek érezném az efféle bánásmódot. Ajajj, ezért nem akartam én lebukni ezzel.
- Gomene- kérek elnézést a tettemért, majd készülök a támadásra. Ezúttal nem fogom vissza magam, belehúzok. Egyenesen megindulok felé és a fegyveremmel próbálom meg gyomorszájba vágni őt, majd hírtelen fordítok rajta egyet és a másik végével az arcát célzom meg. Semmi visszafogás, teljes erőm és gyorsaságom beleadom a mostani támadásomba. Éppen eléggé megsértettem már az ellenfelem ahhoz, hogy tovább játszadozzak vele. Nem érdemel ilyet, jogosan dühös rám, ha az egyáltalán.

HP: 54/60
Páncél: 0/9
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Nomad vs Jin Empty Re: Nomad vs Jin

Témanyitás by Cardinal Szomb. Ápr. 27 2013, 19:34

Ossu! Very Happy

Inaktivitás miatt a párbajt kérésére lezárom. A rövidség okán jutalmatok 15 xp és 40 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nomad vs Jin Empty Re: Nomad vs Jin

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.