Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája

+2
Dr. Hannibal Dan
Allen Dante
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Szer. Márc. 20 2013, 18:32

Egyetlen egyszer sikerült eltalálnom a szörnyecskét, az egyik késemmel, akkor nagy ordítást hallatott, ami nekem nagyon nem tetszett. Befogtam a fülecskémet, és gyorsan hátrébb húzódtam. Pár pillanatig csukott szemmel álltam, és ekkor arra lettem figyelmes, hogy nekem támad a bestia. Nagy sikítással próbáltam elugrani előle, úgy, hogy még a ruhám épségével sem törődtem.
- Hát így állunk? Ha már miattad bepiszkoltam magam, nehogy kárba vesszék a fáradozás.. - mondtam ekkor drámai hangon, mert teljesen ideges lettem. Mint egy nagy és bátor kislány, neki iramodtam, és megtámadtam ellenfelemet újra. Reméltem, most betalálok mindkét fegyveremmel.
~ Bántani foglak szörnyecske, de ez csakis a te hibád lehet.. ~ mormogtam gondolatban, miközben nagy csatakiáltással a szárnyába kapaszkodtam, és a mellébe próbáltam döfni a késecskéimet.
- Halljam csak megint azt a fájdalmas ordítást, drága szörny!

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 20 2013, 18:32

The member 'Lizzy' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája

Témanyitás by Tengoku Kurohime Csüt. Márc. 28 2013, 21:22

Próbáltam határozottsággal teletölteni szívemet, próbáltam arra sarkallni magamat, hogy csak előre. Ez egy egyszerű szörny, a való életben fognám magam és elfognám valamivel és kiengedném a szabadba... vagy hívnék valakit aki ért ezekhez a repkedő dögökhöz. Persze itt azért egészen más, mivel ez egy jóval termetesebb példány. Itt nem intézhetem el egy egyszerű segélykéréssel, illetve nem kaphatom el egyszerűen csak úgy, itt ha nem koncentrálok hamarosan elkap és elrágcsál mint egy csirkecombot..illetve, eltűnök mielőtt még észbe kapnék, s akkor semmi értelme nem volt az áldozatának. Mikor rá gondolta, mikor meglibbent emlékeimben szikrázó, pompázó fehér haja, egyenesen lángolni kezdtek a szemeim, majd ismét a repkedő fenevadnak vetettem magam. A vérszívó nem tűnt túl mérgesnek, vagy izgatottnak, szinte elkönyvelte magában, hogy simán kivégez, de én nem adom a bőröm oylan könnyen.
~ Ha ezt a szörnyet se gyűröm le...Geniust hogy tudnám, hogy tudnám Riho-t megbosszulni? Ez a bőregér csak egy egyszerű akadály, tovább lépek rajta és tovább száguldok feléd...
Úgy tettem, mintha felfelé ugranék, s ő arra is mozdult, hogy elkaphasson, de aztán, hirtelen alá csúsztam, s kardommal megpróbáltam felsérteni a hasát. Mikor kikerültem alóla, felálltam, de nem láttam, hogy megtudtam-e sebezni. Néztem, s vártam, hátha lentebb csökken a pontja.

_________________
[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Tumblrmdecyzdz6f1rx0mwl
Tengoku Kurohime
Tengoku Kurohime
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

http://avengersfrpg.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 28 2013, 21:22

The member 'Tengoku Kurohime' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája

Témanyitás by Allen Dante Pént. Márc. 29 2013, 19:44

[off]A dobálgatásnak vége, most inkább jöjjön valami olyasmi ami kicsit jobban megdolgoztat benneteket Twisted Evil [/off]

Miközben ellenfeleitekkel küzdötök, a katakomba ismét megremeg, ami jóval erősebb az előzőnél, így aki nem rendelkezik, akrobatika jártassággal az szépen a fenekére esik. Oh, mielőtt meg megijednétek, hogy ezekben a védtelen pillanatokban az ellenfeleitek rátok támadnának és szétmarcangolnának, ne aggódjatok, mert egytől egyik pixelekre esnek, amint néhány törmelék rájuk esik, bár még örömködni nincs itt az idő, mert ha nem siettek ti is így jártok, egyszóval, futás. A földalatti labirintus tartogat még csapdákat, de a rengéseknek köszönhetően már aktiválódtak, vagy tönkre mentek, így meglepetésben nem nagyon lehet részetek. És mielőtt bárki pánikba esne, hogy merre is kéne mennie, csak azt tudom mondani, hogy csak egy út van mindig számotokra, mert a többit a törmelék beterítette, ez jó vagy rossz számotokra, nektek kell megítélni. A menekülésetek addig tart, míg egy hatalmas ajtón át nem vetődtök, amit a törmelék beterít, persze mindannyian más-más ajtón érkeztek meg. Amint sikeresen átjutattok rajta, egy sötét helységben találjátok magatokat, de nem kell sokat vakoskodni, mert fáklyák lobbannak fel, és nem is akármilyen színben. Teljesen kék fényárban úszik a terem, igen kék lángok. A terem oszlopokkal van kitámasztva, és az egyik oldalán egy hatalmas több mint három méteres ajtó ágaskodik, ami első ránézésre olyan masszívnak tűnik, hogy a kinyitása esélytelennek tűnik. Az ajtó két oldalán egy-egy hatalmas kősárkány áll, és őrzik a kaput. Félni nem kell, csak szobrok. Postotok addig tartson, hogy megpillantjátok egymást és a teremközepe fele kezdtek el menni (csak induljatok meg, még ne érjétek el).

Még valami, a postotokat azzal kezdjétek, hogy még éppen a támadótokkal viaskodtok, és közben kezdődik a rengés.
Nomad, mivel kockadobásos részből maradtál ki, ezért nem kell azt pótolnod.

Határidő: 3 nap/fő (légy szíves tartsátok be)
Sorrend: Nomad, Kurohime, Lizzy, Daizo (amennyiben a soron következő nem ír, megkérem a következőt, hogy írjon, így sem áll majd a küldetés)

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Kedd Ápr. 02 2013, 15:41

Épp siekresen bevittem egy támadást az aranyos kis denevérnek, aki egy gombóccá gömbölyödött össze ekkor. Nagyon kis aranyos volt, és annak is örültem, hogy sikerült egy támadásom. Egyszerűen szuper ügyi vagyok.^^ Ekkor megremegett a föld, megint. Én pedig a popimra estem, megint. ű
- A fene ebbe a helybe már! Mindig elesek miatta!! - morgolódtam. A denevérkére néztem, akit egyszerre csak fejbe talált egy hatalmas kő. Nem tudtam, sírjak-e miatta, vagy kinevessem, ekkor viszont elpixeleződött. Szegény, szegény denevér. Itt volt az ideje, hogy én is odébb álljak, mert azok a kövek egyre inkább hullottak a plafonról. El is kezdtem minden erőmből futni, meg szaladni, aztán meg rohanni. Közben ide-oda ugráltam a törmelékek elől.
- A fene, a fene, a fene!!! - kiáltoztam. Ahogy így szaladgálok, akármikor el akarok fordulni valamerre, mindig pont akkor betemetődik a járat. Végül mégiscsak kiértem egy terembe, vagy mibe, épp időben, mert akkor mögöttem lehullott az összes kő, és betemette a járatot.
- Milyen egy omladozó hely ez? - kezdtem volna bele a hisztibe, de ezt megzavarta az, hogy rájöttem, tejes sötétség vesz körül. Jobb ilyenkor csendben maradni, mert ki tudja, milyen fenevadak nem esnek rám. Ezek után pedig elmaradhatatlanul "felkapcsolódtak" a fáklyák. Jéééééé, ki gondolta volna. Viszont most gyönyörűséges kéken izzottak, egyszerűen mesés fényt kölcsönözve a teremnek. Megpillantottam két szépen faragott sárkányt is, melyek egy hatalmas nagy, szépen faragott ajtót fogtak közre. Meg észrevettem másik embereket is magam mellett.
- Hali! - intettem feléjük bizalmatlanul. A küldetések akkor jók, ha egyedül van az ember. Így sehogy sem jó ez az egész! Nem szeretem ha mások vesznek körbe, mert ők bánthatnak. Persze az is lelhet, hogy majd segítenek nekem, de erre van épp most a legkevesebb esély. Jajj nekem! Bizalmatlanul a fal mellé húzódtam, és onnan figyeltem az eseményeket.

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája

Témanyitás by Allen Dante Pént. Ápr. 19 2013, 20:27

[off]Nos, Lizzy egyelőre egyedül folytatod tovább, de ha a többiek is visszatérnek, akkor lehetőségük van a pótlásra, persze az 500 szavas minimummal.[/off]

Ahogy a kék fények áradatában álltok, hirtelen újra remegni kezd a padló, de most a rezgés meg sem közelíti az előzőket, és közben egy morajt is hallotok, ami a hatalmas ajtó felől jön. Ugyanis az ajtó kitárul és alakot figyelhettek meg, aki felétek közeledik. Szándéka egyelőre ismeretlen, így akár azt is feltételezhetitek, hogy meg akar ölni, de akár meg is bízhattok benne. Ha úgy döntötök, hogy rátámadtok, akkor egyszerűen kikerülné a támadásotokat és egy laza mozdulattal a földhöz vágna. Figyelem ez itt nem védett terület, szóval csak csínján a sérüléssekkel Wink Végül a terem közepére ér. Egy alig a húszas éveibe lépett férfiról van szó, akinek fekete haja kitakarja a homlokát. Ruházata elegáns, sőt inkább alkalmi megjelenésű, vagy pontosabban, olyan mint egy komornyiké. Majd szemügyre vesz mindannyitokat, és megszólal.
- Hm, úgy látszik nem csak én vagyok az egyetlen, aki ezt a küldetést elvállalta. A nevem Felix, örvendek a találkozásnak. -azzal meghajol előttetek.
Egyelőre csak ezt tudjátok meg tőle, így ha bármilyen kérdés felmerül bennetek azt nyugodtan tegyétek fel neki, mert lehet, hogy tud néhány dolgot erről az útvesztőről.

[EDIT]Pontosítanék, ebben a körben nincs a 250-es szó limit, mert nem biztos, hogy tudtok erre annyit írni, de akinek pótolnia kell, annak az előző kör miatt a kötelező előző körös 250-es limitnek szerepelnie kell.[/EDIT]
Sorrend: most nincs
Határidő: április 26.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája

Témanyitás by Nomad Szomb. Ápr. 20 2013, 17:49

Ahogy küzdök ellenfelemmel Próbálok néhány újabb csapást mérni arra, viszont ez nem olyan egyszerű, hiszen nem csak, hogy gyors, de még a talaj is elkezd remegni, minek hatására padlót fogok, de mielőtt felpattanhatnék a pókra is rázuhan pár törmelékdarab, és agyonnyomja. amikor sikerül felkelnem, és a pók pixeljeire esik, gondolatban elhúzom a számat amiért nem nagyon kaptam érte így semmit, viszont nincs sok időm ezzel foglalkozni, hiszen a törmelék továbbra is potyog, még jó, hogy miközben talpra szökkentem sikerült megragadnom a felborult, de még működő lámpást, és azzal a kezemben kezdek el rohanni, annak a tudatában, hogy mögöttem már rég bezáródott az út. ahogy futok ide-oda mozog a lámpás fénye a falakon, és csak lépteim zaja visszhangzik megállás nélkül. A játék gondoskodik róla, hogy amikor elágazáshoz érnék csak az egyik irányba tudjak futni, mert a másik betemetődött már addigra, vagy éppen akkor temetődik be előttem. Amikor már nagyon záporoznak a törmelékek, egy sokkal nagyobb kaput pillantok meg magam előtt. Megpróbálom megszaporázni lépteimet, de az utolsó néhány lépés helyett csak előre vetődök, hogy aztán ismét a talajról kászálódhassak fel. Alig, hogy ismét talpon vagyok, az egész terem kékes fényárban kezd el úszni, amikor az eddig megszokott színű lánggal égő fáklyák helyett, most kék lánggal égnek. Mintha csak a tengeren partra sodródott fákból készítenénk tábortüzet. Csak sokkal intenzívebb. A terem egyik oldalán egy hatalmas kapu van, mely mellett két hatalmas kősárkány terpeszt. Mögöttem, és mint ahogy sikerül észrevennem még néhány ember mögött amin érkezünk kapuk mindegyike beomlik. Szép lassan elindulok a terem közepe felé, és az addig kezemben szorongatott lámpásra tekintek, ami az utolsó ugráskor eltört, és kialudt. Tekintetem visszavándorol a terem közepére amerre tartok, és egyben a hatalmas kapu felé, miközben bal kezemet hirtelen oldalra lendítve elengedem a törött, és immár hasznavehetetlen lámpást, ami egy hangosabb csattanással ér földet. Amikor egy kislány köszön, csak szemem sarkából vetek rá egy pillantást, és megállok nagyjából félúton a terem közepe, és a fal között, majd onnan szemlélem a hatalmas kaput. Ismét elkezd remegni a föld, de sokkal kellemesebben, gyengébben, mint eddig, és valami morajlani kezd. Amikor kinyílik a kapu egy alak formálódik ahogy felénk halad a sötétből, majd mint kiderül egy férfi az fekete hajjal, és komornyik öltözetben. Eleinte elkezd magyarázni, aztán meghajol, viszont én ezzel ellentétben továbbra is halott tekintettel figyelek rá, közben néha rálesek a többiekre is.

[off] Bocs a késlekedésért. Közbejött pár dolog, de próbálok írni újra rendszeresen Smile [/off]
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Hétf. Ápr. 22 2013, 16:41

Elmerengtem a kék fény csodálatosságában, ahogy megtöltötte a sötét termet a halovány szín, ahogy megvilágította a rémült, vagy értetlen arcokat. A ruhám is fakó lila árnyalatban úszott, pedig alapból rózsa szín volt, a kezemen végignézve is kéken fénylett a bőröm. Bámulatos. Hirtelen hangokat hallottam egy járatból, így oda kaptam a fejemet. Nagyon megijedtem, így megfordult a fejemben, hogy megtámadom, még amíg van erre lehetőségem, de ezt végül elvetettem, Csak görcsösen szorongattam a kezemben a két kést, és hátra léptem egyet. Hátamat mereven neki szögeztem a köveknek, és reméltem, hogy ő nem egy ellenség. Ő is barátságos, mint a többiek, akik körülvesznek. Legalábbis egyenlőre barátságosnak tűntek, ugyanis még nem támadtak rám, kihasználva az alkalmat, hogy én egy kicsi lány vagyok, illetve félhomály van. Ahogy közeledett, jobban szemügyre tudtam venni. Egy jó kiállású férfi volt, ruhája sok mindenre engedhetett volna következtetni, de inkább szolgaként tudtam volna elképzelni, mint üzletemberként. Mire középre ért, szavai meggyőztek arról, hogy szándékai nem támadóak, így már sokkal nyugodtabban mertem közeledni felé. Bár a késeimet így sem raktam el, magam mellett tartottam őket, egyszerűen csak leeresztettem már a kezemet.
- Csókolom! - köszöntöttem félénken. - öhmm.. Akkor mindenki úgy jutott ide, hogy a temetőnél a ronda házba bement, aztán ott le egy valami barlangba, ahol jöttek a csontvázak, meg minden, aztán ide? - kérdeztem bizonytalanul.

/Akkor ugye nem kell 250 szó?/

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 27 2013, 21:49

A mesélő inaktívvá vált és mivel nem szeretném a többi mesélőt terhelni, ezért a küldetést lezárom. Aki be akarja fejezni a történetet, az az élményekben megteheti, de természetesen nem kell.

Jutalom: 60 exp 60 arany (Bónuszt kaptatok a küldetés ideje miatt, hiszen elég sokáig ment már.)

Lizzy: Növénylátás: 1->9, 6 Vörös Pitypang, 5 Tövisgyökér, 3 Barna Gomba, 4 Faeno Levél, 2 Kis Tövisgyökér
Potion/Méregfőzés: Gyenge Speciális Méreg Recept, Gyenge Lénygyengítő Méreg Recept

Nomad: Növénylátás: 5->13, 7 Barna Gomba, 5 Tövisgyökér, 2 Vörös Pitypang, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 2 Faeno Levél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Kaszás Katakombája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.