Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alicia vs Jin

3 posters

Go down

Alicia vs Jin Empty Alicia vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Hétf. Feb. 04 2013, 16:12

Korán reggel keltem fel, mint általában. A megszokás az nagy úr volt mindig is, ez ellen nem tehettem semmit, persze az is igaz, hogy volt olyan nap, hogy lustiztam egy kicsikét. Az mindig kijár, mint anno az eredeti világban a hétvégék. Bár itt az időérzékem nem a legjobb így csak akkor pihentem, ha úgy voltam vele, hogy simán belefér. Miután felkeltem megreggeliztem a fogadóban. Egy bő adagot kértem, amit persze gyorsan el is fogyasztottam, majd irány a város. Nézni akartam valami küldetést, hogy ne csak egyhelyben tevékenykedjek. Mirika-san minden bizonnyal meg is dorgált volna azért, ha nem csinálok semmit. Igaz nem olyan régóta voltam a céh tagja, de attól, még ez nem jogosított fel ara, hogy hanyagoljam a teendőimet. Útközben megejtettem egy cukrászdát és vettem egy rakat édességet a kis lurkóknak, akiknek mindig is szoktam és szétosztottam a szerencsétleneknek. Nagyon sajnáltam őket. Hamar el is osztogattam, majd mentem is, hogy megnézzem a hirdetéseket, de megint csupa olyan küldit raktak ki, amikhez több ember kellett volna, nekem meg ugye nem volt itt valami sok barátom és azoknak is megvoltak már az állandó partnereik. Tehát maradt a semmittevés. Mobot ölni nem volt valami jövedelmező. Alig fizetett pár aranyat és az exp-t sem szerették osztogatni haláluk után, talán ez volt a bosszújuk. Céltalan sétálásba kezdtem a kezdetek városában, de hamar rájöttem, hogy ez nem vezet semmire és inkább elhagytam a várost. Tudtam, hogy a közelben van egy mező, amint csak elvétve voltak mobok, amolyan pihenő zóna a városon kívül, persze nem volt védett, de kis esély volt arra, hogy pár agresszív állatka betámad. Mikor odaértem leheveredtem az egyik kisebb domb oldalára és csak pihentem. El kellett gondolkodnom pár dolgon. Valamit csinálnom kellene, hogy fejlődjek, mert Mirika-san kidob a céhből, az pedig nekem nagyon nem lenne jó,és nem szeretném őket magamra haragítani, na meg hátráltatni sem. Csak feküdtem ott a dombon a gondolataimba merülve.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Alicia vs Jin Empty Re: Alicia vs Jin

Témanyitás by Alicia Hétf. Feb. 04 2013, 20:48

Már-már élvezni kezdem a játékban töltött napokat. Nagy sajnálatomra, a macskám, Neko, eléggé hozzám nőtt. Nem úgy értem, hogy ez probléma lenne, de mégis egy program. A való világban nem ilyen lenne, sőt, lehet ott nincs is ilyen macska mint ez. Minden esetre, a készítők jól imitálták egy macskának a viselkedését. Csak az a dolog nyugtalanított, hogy mit fogok én csinálni nélküle, ha kijutok innen… Ma nagyon macskás kedvemben voltam, ezért két fülecskével rendelkező hajráfot vettem fel, és úgy indultam neki a nagyvilágnak. Az idő kint tökéletes volt. Mint mindig, Neko is jött velem. Lusta volt járkálni, mindig a vállamon gubbasztott, vagy épp a karjaimban pihent. A fejemen is szeretett fészkelődni, de az annyira nem tetszett nekem, borzos leszek tőle. Ruházatom most átlagos volt, szoknya, laza kis felsőrész, pont ahogy kell egy meleg nyári (virtuális) napon. Ismerkednem kellett. Mert még szinte senkit nem ismerek itt. Legalább is az ellenkező nem képviselőiből nem nagyon. Unalmas nap volt ez a mai. A városban sétáltam, de ekkor, mintha egy szivárvány ment volna át a fejemen, kitaláltam, hogy mit fogok csinálni. Fogócskázni! A cicámmal! Tökéletes ötletnek találtam a dolgot, ezért felkaptam hát a macsekot, és magyarázni kezdtem neki:
- Fogócskáááázzzuuuunkkk Nekooo~~~~! - :3
Neko megértette, hogy mit akarok tőle. Olyan volt mint egy ember, megértette, ha beszélnek hozzá. Persze nem mindig, ha nem akarta megérteni a dolgot, akkor rá se konyított. El is ugrott hát tőlem, és elkezdett futni, én pedig utána. Az emberek körülöttem hülyének nézhettek, mert egy macskával fogócskázni a város közepén, nem egyszerű dolog. Neko bemászott mindenhova, emberek közt, alatt, fölött, mindenütt. Nehéz volt követni a macsekot. De végül csak dűlőre jutottam ebben a macskajátékban, ki fogócskáztuk magunkat a városból. Addig-addig, míg ki nem értünk egy mezőféleségre. Ott folytatódott aztán a harc. Persze, a kis ördögmasina gyorsabb volt mint én, nem sikerült elkapnom. Egy domb felé vetette az irányt. De belassult egy kicsit, ezért én beleadva minden erőmet, a dombtetőn álló macskára ugrottam. De ő ügyesebbnek bizonyult, és elfordult, én pedig egy kicsit elszámoltam az ugróerőmet, és túlugrottam a domb tetejét. Röptömben, egy fiút pillantottam meg még esésem előtt. Pont úgy estem, hogy még mélyen, s romantikusan a szemébe tudtam nézni. Már amennyire romantikus lehet egy repülő lány, aki épp feléd tart. Na vajon mi a folytatás? Hát persze, hogy telibe trafáltam a srácot. Rá estem. De csak azt éreztem, hogy viszonylag puhára esek. Kicsit magamhoz térve, feküdve a fiún, mondtam neki:
- Sz-szia. Alicia vagyok.
Persze, fogócskázni nem szoknyásan fogócskáztam. A képességemmel a fogócska kezdetén megváltoztattam a ruházatom. Valami nadrágféleségre, mert szoknyába nem a leg illendőbb fogócskázni. Neko valahol oldalt megbújt a fűben, szinte éreztem, hogy a kisördög kacag magában.
Alicia
Alicia
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Alicia vs Jin Empty Re: Alicia vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Feb. 05 2013, 16:07

Már megint nem találtam semmit sem a küldetések között, amit egyedül el tudtam volna intézni. Az olyanokat már rég megoldottam és nem fizettek valami jól. Minimális arany és minimális exp volt a jutalom.. ezért tartok még mindig itt és szenvedek második szintem, mikor már láttam olyan karit is, illetve hallottam, hogy elérte a tízedik szintet. Csak egy nyúlfarknyit maradtam le tőle. De mindegy is, majd csak lesz valahogy, hiszen eddig is így volt és remélem a Voice hasznára is válik majd az, hogy csatlakoztam hozzájuk. Elhagytam hát a várost, hogy kissé nyugodtabb környezetben tudjak gondolkodni. Egy közeli mezőhöz mentem és ki is sajátítottam egy dombocskát, aminek kényelmes oldalán már kényelembe is helyeztem magam. A fű hosszú volt és puha… még azt is meg merném kockáztatni, hogy kényelmesebb, mint a saját ágyam. Egészen jó volt itt feküdni a domboldalon. Lágy szellő fújdogált és mellé a nap is kellemes meleget árasztott. Nagyon megnyugtató volt . Majdnem el is nyomott az álom, így a gondolkodásból nem sok lett. Pedig azzal a céllal érkeztem ide, hogy alaposan átgondoljak egy-két dolgot, de ezt akkor hanyagolnom kell. És persze vártam, hogy esetleg jön egy behívó a céh vezéremtől Mirika-santól. Hiába.. Egyelőre nem tartott igényt a szolgálataimra. Annyi baj legyen, lesz még alkalmam bizonyítani neki, jobban, mint amikor először álltam elé és fogócskáztunk. Nagyot ásítottam és már kész is voltam az alvásra. Tudtam, hogy nem szabad itt elaludnom, mert az életembe kerülhet könnyen. Ez most valahogy nem tudott izgatni. Mire elszenderedtem volna furcsa hangokat hallottam magam, pontosabban a domb mögül. Kisvártatva meg is jelent az egyik hangforrás egy csinos lányka személyében. Nem akár hogy.. meg is lepődtem Rendesen. Ugyanis majdhogynem repült a lányka.. tekintetünk találkozott egy pillanatra. Kék szemei és az én ép zöld szemem, majd tovaszállt. Végül pedig rajtam landolt. Köpni, nyelni nem tudtam hírtelen. Nagyon meglepett a dolog.
- Szia!- köszöntem vissza udvariasan.
- Engem Jin-nek hívnak- feleltem kissé zavarodottan. Nem nagyon mozdultam meg.. megvártam, míg leszáll rólam, bár nem mondhatnám, hogy nem volt kedvemre való a látvány. Mikor leszállt rólam, felpattantam és a kezemet nyújtottam neki, hogy felsegítsem.
- Jól vagy ??- kérdeztem és felsegítettem, ha elfogadta a segítségemet.
- Látványos belépő volt. Jól megleptél vele Alicia-san- mosolyodtam el végül. Ez egy roppant érdekes és emlékezetes belépő volt számomra. Az egyszer már biztos.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Alicia vs Jin Empty Re: Alicia vs Jin

Témanyitás by Alicia Kedd Feb. 05 2013, 18:47

Megdöbbentően nyugodtan fogadta a fiú a reakciómat. Higgadtnak, lazának látszott. Bemutatkozott nekem, és fel is segített a földről. A fene gondolta volna, hogy így lesz ez. A fiúra nézve, első benyomásom az, hogy tökéletes. Mindig összerakom ezt a képet magamban, mindig elhiszem egy fiúnak, hogy ő egy igaz férfi. S mindig, arra tudok gondolni, hogy ő jó, tökéletes. Szavakba nem lehet önteni ezt. Shakespeare megtette ezt, inkább idézem őt: „S mily remekmű az ember! Mily nemes az értelme! Mily határtalanok tehetségei! Alakja, mozdulata mily kifejező és bámulatos! Működésre mily hasonló angyalhoz! Belátásra mily hasonló egy istenséghez! A világ ékessége! Az élő állatok mintaképe!”
Én mindig ezt látom mindenkiben. Persze, aki rossz első benyomást kelt nálam, az el van vetve egy időre. Számomra, a legfontosabb az első szembenézés, az első mondat, amit kimond, az első mozdulata. Mind ez jelent, valamit számomra. A szemei szépek voltak, de igazán a szépsége nem érdekelt. Én se szoktam magam szépnek tenni a fiúk előtt, sosem sminkeltem ki magam ahhoz, hogy tetszek egy fiúnak. Mondjuk…. Egyszer volt egy alkalom, de inkább azt nem firtatom, mert a dolognak nem volt jó vége. Megtudtam hát a nevét: Jin. Szép név, rövid, és könnyű megjegyezni. Ez arra utal, hogy egyszerű személyiséggel rendelkezik ez a férfiú. Vegyük például az én nevem, Alicia, hosszú egy név, és lám, milyen egy komplikált egyéniség lennék én. A név sokat jelent egy embernek, sőt állatnak is az életében. Talán ez az a faktor, ami meghatározza a gondolkodásmódunkat egy életre. Elfogadtam a nyújtott kezet, és feltápászkodtam. Neko valahol oldalt barangolt. A fiú egy kérdést tett fel, majd mondta, hogy egy fantasztikus belépőt produkáltam.
- Köszi, jó vagyok. – mosolyogtam- Tudom, hogy fura egy belépő volt, én sem sejtettem arra, hogy egy fiú lesz a domb mögött. Amúgy a macskámmal játszottam fogócskát, és hát ő jött, én próbáltam elkapni, és és és és és és így sikerült a dolog…
De minek is magyarázom én ezt? Olyan, mintha zavarba lennék. Csak egy picit pirult el az arcom. Ez az első találkozásom egy férfival ebben a játékban, persze kettesben. És most érintettem meg először egy férfit. Teljesen realisztikusnak tűnt a teste. Nem tudtam, hogy mivel áljak elő. Ezért a két mutatóujjammal mutatva egymásra nyomkodtam egymásba őket. (Mint az animékben ha zavarba van valaki.) De hirtelen, mintha megvilágosodtam volna megint. Csak most, ez ilyen hirtelen jött hülyeség dózis. Fel is ajánlottam hát a fiúnak.
- Akarsz játszani? Mondjuk… Párbajozni egyet? Vagy van más ötleted? Ha már itt vagyunk, így ketten, akkor párbajozhatunk egyet…
Alicia
Alicia
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Alicia vs Jin Empty Re: Alicia vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Feb. 05 2013, 21:03

Kellemes, kora délutáni sziesztámat egy lány zavarta meg, de nem i akárhogy. Nem úgy, hogy fogta magát besétált a képbe. Az túl szokványos és egyszerű lett volna. Helyette ő inkább berepült a látómezűmbe, majd landolt a testemen. Pislogtam kettőt, hármat mire vissza tudtam neki köszönni. Elég.. khöm.. érdekes pózban feküdt rajtam.. Olyanban, amit nem szoktak csak így, hírtelen felvenni az emberek. Csak bizonyos alkalmakkor, de akkor általában maguk vannak a négy fal között. Ezért is jöttem egy minimálisan zavarba mikor láttam, hogy mivel is nézek farkasszemet. Nem ide illő gondolataimat próbáltam elhessegetni és ez sikerült is.. bár nem teljesen. Azt a tényt nem tudom megtagadni, hogy férfi vagyok és bevallom.. nem is akarom. Én nem tartozom a más csoportba. Az eredeti, egyesek szerint régimódi eszméket követem a szexuális beállítottságok terén. Nem ítélem el őket, de ha lehet, csak messziről barátkoznék velük. Nagyon messziről. Nem is az, hogy.. khöm.. utálnám őket, csak… undorodom.
Miután leszállt rólam Alicia-san, mert, hogy idő közben bemutatkoztunk egymásnak azonnal feltápászkodtam és segítettem neki is felkelni. Elfogadta a segítő kezemet, bár nem sértődtem volna, meg, ha nem teszi. Szíve joga eldönteni, hogy akar-e effajta testi kapcsolatot létesíteni. Találkoztam már olyan nővel, akinek nehezére esett megtűrni egy férfit. De ez a lányka nem közéjük tartozott. Szerencsére a lány jól volt, igaz erre rájöhettem volna abból is, hogy megnézem az élet csíkját, azonban az ilyet jobb személyesen tőle hallani.
- Ennek örülök!- feleltem mosolyogva. Alicia-san elmondta, hogy nem számított rám.. Való igaz.. a mezőn lustálkodni nem meg szokott.. Inkább csak az én szokásom volt.. és az is azóta, mióta ebben a világban vagyok. Előtte nem volt időm ilyesmikre.
- Én éppen csak pihentem itt egy kicsit. Olyan nyugis hely, távol a várostól- magyaráztam el, hogy miért is feküdtem ott, és rövidesen kiderült az is, hogy miért landolt rajtam.. Egy macska tehetett az egészről.
- Macska??- kérdeztem vissza és tekintetemmel kerestem a kis négylábú jószágot. A keresésemet a lány szakította félbe, méghozzá egy kéréssel, vagy inkább ajánlattal. Újfent meglepődtem egy kicsit.. bár a húgomtól már megszoktam, hogy játszani kellett vele, szinte mindig. Több választási lehetőséget is kaptam. Részemről egyértelmű volt a döntés, de azt hiszem.. rábízhatom
- Persze.. Én benne vagyok akár a játékban is. Amit te szeretnél. Úgy is csak unatkoztam itt. – majd ő eldönti, hogy miat szeretne.. egyiket sem fogom visszautasítani. Yua-nál se tudtam sohasem megtenni.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Alicia vs Jin Empty Re: Alicia vs Jin

Témanyitás by Alicia Csüt. Feb. 07 2013, 22:04

A fiú felettébb könnyen fogadta az ajánlatot. Már menni készültem, erre bumm, elfogadja az ajánlatomat. Igaz a párbajról nem mondott semmit… Most akkor nem tudtam, hogy mi, hol, merre és, hogy hány méter. Látszott rajta, hogy keresi a macskát valahol oldalt a fűben, gondoltam, megkönnyítem a dolgát.
- Ne keresd a macskát. Amikor kicsinál valamit, mindig eltűnik a látóhatárról.
Hát rendben. Azt mondta, hogy bármilyen játékban benne van, akkor játszunk le egy szimpla párbajt. Végül is, miért ne?! Intettem magam elé, s lekértem az egyetlen felszerelésem, a kardom. Még mindig nem értettem, hogy miért pont ilyen képességgel ajándékozott meg a játék? Talán ezért, mert tudta, hogy nem bírtam volna ki a páncélok hordozását? Mert azok olyan kényelmetlenek, hogy csak na. Miután lekértem a kardom az inventorymból, átváltottam valamilyen zártabb ruhára, amiben kényelmes harcolni. Persze a képességemet használtam, és természetesen úgy, hogy a ruha átformálódása közben, nem látszott ki semmi, ami zavarba hozhatta volna a fiút, vagy esetleges orvérzést okozhatott volna számára. Utáltam a slamposan kinéző kardomat, de hála újra a képességemnek, képes vagyok azt is átformálni. Hosszú éjjeleken gondolkodtam azon, hogy milyen legyen a kardom. Igazából egy csomó kardkinézet született meg bennem. De most egy kicsit combosabb, amolyan ijesztő kardra tettem a lelki voksomat. Ezért átformáltam a kardomat a képnek megfelelővé.
Alicia vs Jin Dmcconceptartdy5mg
A kardot elbírtam az egyik kezemben, de annyira jól nem tudtam forgatni. Mivel a fegyverkezelésem nem volt a szintek magaslatán. Ha szintet lépek, akkor tuti, hogy azt meg a gyorsaságomat fogom fejleszteni. Ez lesz a legjobb megoldás a jövőben, hogy ne legyek hátrányban a képességem miatt. Kis szépítkezésem után, a férfiúhoz szóltam újra:
- Na, akkor, gondolom benne vagy egy kis játékos párbajban . *Very Happy*
Ha mondott valamit, ha nem, én intettem magam elé. Szokásosan, legördült a kis menü, ott pedig a párbaj opciót választva, kihívtam az előttem álló fiút egy szépséges párbajra. Mivel játékos volt, ezért legyen fél életes. Az első sebződésig menő párbaj nem jó, az túl rövid lenne, az élet/halál típusú párbajt meg nem kedvelem. Nincs elég merszem ahhoz, hogy más ember kezébe adjam a sorsomat, főleg, ha az az illető az ellenfelem. Igazából, jól jönne egy igazi barát, akinek hihetek. De még, olyat nem találtam.
- Kezdődjön hát, a jááátééééék.
Mondtam neki, majd hátráltam tőle egy pár lépést, és a kardot felé szegeztem. Csak akkor, ha elfogadta a párbajra hívást, ha nem, mert ilyen is lehetséges, akkor ezt a cselekedetemet úgy kell venni, hogy meg sem történt.

//Akkor a kövi postodban már támadhatsz felém, ha gondolod Very Happy //
Alicia
Alicia
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Alicia vs Jin Empty Re: Alicia vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Feb. 09 2013, 16:47

Ismételten egy furcsa lánykával hozott össze a sors. Ő már a sokadik a sorban.. Valamiért folyton beléjük botlok… illetve ők botlanak belém. Mint Ai-chan.. ő a karjaimba eset, Alicia-chan meg csak úgy simán rám.. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ezekhez már hozzászoktam, mindazonáltal egyáltalán nem bántam a dolgot. Az ilyen fajta ismerkedésekből, eddig csak jó tapasztalataim voltak. Főleg Ai-channal kapcsolatban. Alicia-chan leszállt rólam, én pedig felsegítetem.. és már jött is a kérése, hogy játszunk valamit. Aranyos lány volt, nekem meg nem volt jobb dolgom, így semmi konkrét okom nem volt arra, hogy visszautasítsam őt. Közöltem vele, hogy belemegyek sok dologba, a döntést pedig ő rá bíztam. Közben tekintetemmel a korábban említett cicát kerestem, de a gazdája közölte velem, hogy fölösleges, mert valahol lapított.. bár furcsán fogalmazott a számomra..
- Kicsinál valakit??- kérdeztem vissza, mert ez igen érdekesen hangzott.. Talán nem is egy aranyos kiscicával, hanem egy vérengző vadállat cicabőrbe bújva?? Az még aztán fel tudta volna dobni a napomat… De az is lehetett, hogy Alicia-channak megbotlott a nyelvecskéje és azért mondta így.. de mind egy is.. a válaszát megvártam, majd csak figyeltem, hogy legördíti a menüjét és előveszi a felszerelését. A ruhája átformálódott, amire csak pislogtam párat… egy pillanatra becsuktam a szemem és megdörzsöltem, hogy nem-e képzeltem be a dolgot de nem. Minden bizonnyal ez Alicia-chan képessége, vagy ez is része a képességének.. ezt sosem lehetett tudni az elején.. legalábbis biztosra nem.
- Érdekes képességed van Alicia-chan- Ezek után pedig a normál kardjával is megcsinálta ugyan ezt. A kezdő kardból lett egy díszes, vagy inkább giccses darab. Bár lehet, csak nekem volt az.. én nem szerettem annyira az ilyen dolgokat, de a velem szemben lévő személy egy lány.. így alapból nem gondolkodhattunk hasonlóan, mármint ami az ízlést illette. Ebből már sejtettem, hogy párbaj lesz az a játék. Nem szerettem párbajozni korábban, de egy lány megmutatta, hogy nem csak a kemény harc van ezekben, hanem sok mókás dolog is.
- Ha azt szeretnéd Alicia-chan… akkor benne vagyok egy kis párbajban. – feleltem mosolyogva és vártam a kihívását, ami hamarosan meg is érkezett. Nem húzta az időt ő sem. Épp csak az imént találkoztunk, de már jött is a kihívás… érdekes lány, na meg aranyos is, így elnézve. A kihívást tehát elfogadtam és hozzá hasonlóan léptem pár lépést hátra, közben elővettem a fegyverem, ami egy hosszú bot volt. Igen.. Összehasonlítva az ő kardjával, igen csak egyszerű és unalmas darabnak tűnt… de ez engem, egy kicsikét sem zavart. Megpörgettem a fegyverem és felvettem egy védelmi állást. Nem támadtam… hölgyeké az elsőbbség… ennek értelmében Alicia-chanra vártam… a támadására.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Alicia vs Jin Empty Re: Alicia vs Jin

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 20 2013, 22:28

Ossu!

Kérésre zárom az inaktívvá vált küzdőteret. Jin jutalma a négy körre 5 xp és 20 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Alicia vs Jin Empty Re: Alicia vs Jin

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.