Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sakamoto Rin

2 posters

Go down

Sakamoto Rin Empty Sakamoto Rin

Témanyitás by Sakamoto Rin Pént. Aug. 03 2012, 01:38

Adatlap

Név: Sakamoto Rin
Nem:
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 16

Kinézet: Törékeny vékony testalkattal rendelkezik, így alig ha hihető el róla, hogy belevaló harcos. Haja fekete színű és derékig érő. Szemei gyönyörű barnák. Mellei hát… kicsik ^^’ Bőre kissé sápadt, de ne annyira.
Testmagassága 159 cm és ehhez párosul 48 kg-ja.

Jellem: Igen kedves és barátkozós jellem. Szeret új emberekkel ismerkedni így nem egyszer megesik, hogy ha megakad, valakin a szeme mindenképp szóba elegyedik vele és megpróbál összeismerkedni vele. Ám harcban már egyáltalán nem kedves és nem kegyelmez annak, aki rátámad függetlenül attól, hogy ki az.
Jóformán nem fél semmitől és senkitől így attól, se ha erősebb ellenféllel kerül szembe. Egyetlen dolog, amitől fél az a rovarok.
Oh, és még valami, ha ragaszkodsz, az életedhez ne hozd szóba semmilyen formátumban a mellméretét, mert azért harap^^

Képességek

Árnyrezdülés: A képesség aktiválásakor a kései pengéit vöröseslilás aura veszi körül. Ha a két penge egyike is érintkezik az ellenfél fegyverével vagy testével, akkor az egész testén egy bizsergés/vibrálás fut végig majd ezután egy támadás elejéig képtelen eltalálni Rint még akkor is, ha közvetlen előtte áll és nem védekezik ellene, illetve nem próbálja meg elkerülni.
A képességet lévén hogy két pengéje van, kétszer tudja egymás után bevetni (egyszer az egyikkel majd a másikkal) viszont utána fél órát várnia kell, hogy újra bevethesse.
A képességet nem lehet úgy használni, hogy egyszerre érinti meg ellenfelét mindkét fegyverrel, hogy aztán egymás után két támadás ne találjon be.

Előtörténet

Nos, család… Hát a családomról azt kell tudni, hogy igazából nincs és nem is volt családom. Na, jó ez talán egy kicsit túlzás hisz van egy anyám viszont őt nem igazán láttam egész eddigi életemben. Ha láttam is, akkor legtöbbet csak képen vagy a technika fejlődésének köszönhetően webkamerán keresztül. Hát igen, anyám egy igen elfoglalt személy, ha japánban is volt egy két napig, akkor sem tudott velem foglalkozni annyit-amennyit szerettem volna. Mindig csak az a fránya munka így hát jómagam általában egyedül voltam. Igaz ott voltak a cselédek az öreg komornyik ám bármennyire is kedvesek voltak velem és mentették meg az életem a gonosz bogaraktól még sem tudtam rájuk úgy gondolni, mint a családomra.
Nos, az anyagi hátteremre kitérve még annyit, hogy igen gazdag ˝családból˝ származom – de gondolom ez már leesett mindenkinek… ha nem hát…
Mivel, hogy pénzem mindig volt, ha kellett, ha nem. Iskoláim mind átlagosak voltak tehát nem azok a sznobképző vackok ahová a többi pénzes szülő járatja a gyerekeit. Én magam akartam ez és anyám nem is ellenkezett. Általánosban és gimnáziumban is hamar barátokra leltem, akik mind szerethetők voltak és nem érdekelte őket, hogy gazdag vagyok. Egyben ők voltak azok is, akik becsábítottak az MMORPG-ék világába is. Már az elején megtetszett ez a szerepjátékfajta. Persze útközben sok más játékot is kipróbáltam de egyik sem ment annyira mint a billentyűzetes egeres változat. Na meg kiváltképp tetszett, hogy az karakteremnek magam szabhattam meg a mellméretét^^
Nem voltám olyan könnyű az életem a barátnőim dagadó kebleihez képest, nos, az enyémek*elvörösödik zavarában*…. hát szóval az enyémek elég kicsikék voltak és sajnos még azok is. De most ne is erről beszéljünk. Vissza a történethez úgy sem érdekel most senkit a mellméretem.
2022-őt írtunk mikor is bejelentették, hogy két nap múlva 10.000 példány SAO játékot és hozzá tartozó Nerve Gear konzolt hoznak forgalomba. Amint ez megtudtam a barátaimmal azonnal összeszedelőzködtünk és már aznap letáboroztunk a legközelebbi bolthoz ahonnan biztosra tudtuk, hogy árusítani fogják a játékot. Minden egyes nap ott vártunk éjszaka felváltva álltunk őrséget, hogy nehogy valakinek eszébe jusson beelőzni minket. Végül a városi kempingezésünknek Tokió utcáin meg lett az eredménye. Mind megvehettük a saját játékunkat. Aznap még vidáman elköszöntünk egymástól és hazamentünk, hogy üzembe helyezhessük a játékot, hogy a megadott időben felcsatlakozhassunk.
Az avatáralkotást ne bíztam a véletlenre. A karakterem magas volt - nem úgy, mint én -, nagy keblekkel – ugyan csak nem bővelkedtem/bővelkedem bennük. Az egyetlen, amiben hasonlítottunk az a haj és szemszínem, na meg a kissé sápadt, de mégsem túlságosan színű bőröm. Végül már csak a kasztválasztás maradt, amit gyorsan megoldottam azzal, hogy kiválasztottam az Árnyharcost. Ugyan is ez az egyetlen kaszt, amiről nem sejtettem, hogy mit tud.
Amit végre a játéktérre kerültem teljes izgalom és ámulat fogott el. A kidolgozott épületek, tájak minden olyan valósághű volt, hogy alig hittem el. Ám ez a csodálat nem tartott sokáig. Becsatlakozásom után egy órával ugyan is a felfedező utamat egy kényszerített teleport szakította félbe majd az ég vörössé vált. Az égen nem sokkal ezután megjelent egy csuklyás fazon, akiről utóbb kiderült maga a játék megalkotója. Mikor közölte velünk a tényt, hogy nem tudunk kijelentkezni magam is meglepődtem és azonnal megnyitottam a menüsoromat. Igazat mondott nem volt ott a „Kijelentkezés” gomb. Ám nagyon nem ijedtem meg, ahogy azon se, hogy meghalunk, ha a játékban elfogy az életünk azon viszont, hogy a karakterem ugyan azt a deszka külsőt kapja meg mint, amilyen én vagyok már annál inkább.
Szóval így állunk. Itt vagyok egy magam ugyan is a sok pánikba esett személy között sajnos nem leltem rá a barátaimra így most kénytelen vagyok egyedül túlélni ebben a valósághű mesterséges világban.

Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Sakamoto Rin Exp_bal1000/1000Sakamoto Rin Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Sakamoto Rin Empty Re: Sakamoto Rin

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 03 2012, 01:51

Szia!

Az előtörténetedben nem találtam súlyosabb hibát, néhány kisebb elgépelésen kívül. Mellesleg mindent tartalmazott, ami egy előtörténetbe kell, így elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit az alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 2
Erő: 0
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0
Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod ki.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

2xKezdő Kés (felszerelt, 2x0,5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.