Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anatole Saito vs King Chromwell

3 posters

Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 19 2013, 18:44

Harctér leírása: Kavicsos folyópart
A harcosok egy 5 méter széles és 15 méter hosszú porondra kerülnek a teleportálás után. A küzdőtér három oldalát magas sziklafal határolja, mely azonban nem sima, éles peremek és kiszögellések találhatóak rajta. A negyedik oldalon lassan hömpölygő, de méretes vízfolyam animációját fedezhetitek fel. A víz eleinte legfeljebb bokáig ér, egy ponton azonban hirtelen mélyül. Aki azon a ponton átlép és elmerül, az kiesett a küzdőtérről és elveszítette a párbajt. A harctér felülete tele van szórva kisebb nagyobb kövekkel-kavicsokkal, illetve elvétve kinyílt kagylókkal, mely nem csak egyenetlen felületet biztosít, hanem kellemetlenül vágja is a talpatokat.

Felszerelés:
Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Kristályok, potik nem használhatóak. Speciális képesség használható, jártasságok viszont nem!

Párbaj időtartama: 5 kör/fő (ha a bíró úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: 3 nap/fő

Bíró: Klein
Zsűri: Kayaba Akihiko, Klein, Egil

Anatole Saito
Élet: 9
Fegyverkezelés: 6
Erő: 9
Kitartás: 6
Gyorsaság: 6
Speciális képesség: 6

King
Élet: 2
Fegyverkezelés: 6
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 1
Speciális képesség: 8
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Anatole Saito vs King Chromwell Exp_bal0/0Anatole Saito vs King Chromwell Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Re: Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Jan. 22 2013, 12:04

Rendkívül váratlanul ért, hogy a selejtező körben, miközben javában harcoltunk, az ellenfelem egyszer csak minden előjel nélkül összeesett, majd mielőtt levonszolhatták volna a pástról, pixeljeire robbant a teste. Teljesen megdöbbentem, hiszen képtelenség, hogy annyit sebeztem volna rajta, hogy attól elveszítse minden életpontját. Ráadásul a torna szervezői állítólag ügyelnek arra, hogy senkinek se essen komolyan bántódása. Akkor mégis hogyan történhetett meg ez a sajnálatos eset? Lefagyva néztem magam elé, mikor elteleportáltak a helyszínről, vissza a magánszektoromba, így zsűrizés nélkül záródott le a küzdelmem. Most itt ülök összeroskadva, és hiába pörgetem vissza a párbajunk eseményeit, egyszerűen képtelen vagyok rájönni hol hibázhattam. Nem találok megoldást, egyetlen kapaszkodó pontot sem, amiből elindulhatnék. Aztán érkezik a szervezőktől egy koordinátor asszisztens, aki közli velem a szomorú hírt. A külvilágban minden bizonnyal lekerült a Nerve Gear sisak a fiú fejéről, így megszűnt létezni ebben a világban. Meghökkenek a hír hallatán és próbálom magam azzal nyugtatni, hogy nem hallhatott meg tényleg a fiú. Egyszerűen csak felkel az ágyából és megöleli a családját. Biztosan így kell lennie, Anatole ne pánikolj!
Szomorúság, remény és csalódottság érzete váltakozik bennem pillanatról pillanatra, mikor ismét megnyílik a kapu, mely a központi térre vezet. Szomorú vagyok, mert elvesztettünk egy kiváló játékost. Reménykedem, hogy nem ért véget az élete odakint, hanem várnak rá a megszokott mindennapok. De mégis bujkál bennem a csalódottság is, hiszen továbbjutásomat nem egyértelműen a győzelmemnek köszönhetem. Normális ez? Normális, hogy én azon kesergek, hogy nem fejezhettük be a küzdelmet, miközben az ellenfelem... meghalt? Ennyire magával szippantott volna ez a világ, hogy már nem is törődök mással, csak a pontokkal és az itteni diadallal? Szánalmasnak érzem magam, ahogy kilépek a kapun a közönség elé, viszont ők továbbra is éljeneznek és biztatnak bennünket, versenyzőket. Vajon hogy simították el Kazuto halálának esetét? Vagy egyszerűen csak mindenki más beletörődött abba, hogy ilyen váratlan esetek megtörténhetnek? Hogy bármikor megszűnhet a kapcsolat a sisak kreálta világ és az elménk között? Mások miért dolgozzák ezt fel könnyebben, mint én? Lehet azért, mert én még csak most láttam először egy játékostársam halálát? Túl sok kérdés ez egyszerre.
Egyedül Violeta viszontlátása hoz számomra felüdülést és megnyugvást. Most nem éljeneztetem magamat a közönséggel, most nincs nagy önreklámozó duma. Egyszerűen csak odasétálok a lányhoz és gratulálok neki a győzelméhez, és persze a harmadik társunknak is, aki nagy meglepetésre az az irdatlan magas fekete srác lett. Nem árulok el céhtársamnak semmit a küzdelmemről, egyszerűen csak hagyom, hogy az egymás sikere miatt érzett öröm átjárja a testemet. Ez fog majd erőt adni a következő küzdelemhez, s hogy folytassam a megszokott mederben ezt a tornát. Ha mindennek vége és diadalmaskodni tudok, a győzelmemet az elhunyt fiú tiszteletének fogom ajánlani. Ez a minimum...
Az eredményjelző táblán máris megjelenik a következő forduló beosztása. Az, hogy Vio és én is továbbjutottunk, elkerülhetetlenné teszi, hogy megmérkőzzünk egymással, de nagy megkönnyebbülésemre, legelőször nem vele kell megvívnom. Jót fog tenni nekem, hogy egy férfi ellen kell megküzdenem első körben, ráadásul nálam jóval nagyobb termete és sportos alkata azt az érzetet kelti bennem, hogy nem kell visszafognom magam. Tudom, hogy itt a pontok döntenek, de néha képtelen vagyok még erre átállítani az agyamat, s ez is egy ilyen eset most. Látom magam előtt, ahogy ez a nagy melák megragad és kettéroppantja a vézna kis testemet. Nyelek egy nagyot, majd mielőtt búcsúzhatnék Viotól, már tovább is teleportálnak. Szusszanhatok pár percet, amíg helyretehetem a gondolataimat és az érzéseimet, majd az új küzdőtérre kerülök. Innentől kezdve csak a párbajra és a győzelemre koncentrálhatok, minden más befolyásoló tényező megengedhetetlen számomra!
Nem is reménykedhettem volna ennél kellemesebb helyszínben, mint ahova teleportáltak bennünket. Mintha egy meditációs kazetta álomképébe keveredtem volna. Csordogáló víz a természet lágy ölén, kavicsos part, már csak a hawaii mintás strandgatyám és egy napozóágyon elfogyasztott limonádé hiányzik a tökéletes relaxációmhoz. Az ábrándít ki a víziómból, hogy a talpamat igencsak vágja valami. Nem fáj, de azért mégiscsak roppant kellemetlen és egy életpontot már veszítettem is. Hajjaj, miért kellett belerondítani az idillembe? Pedig már kezdtem volna ellazulni. Ráadásul itt áll tőlem nem messze az ellenfelem is, s az a méretes kasza a kezében valahogy nem illik a képbe. Ha még egy csuklyás köpeny is lenne rajta, tisztára úgy festene, mint a Halál. Próbálom elhessegetni a tévképzeteimet, majd köszöntöm a férfit.
- Anatole Saito vagyok, örvendek a szerencsének. Élvezetes küzdelmet kívánok és kérlek, ne fogd vissza magad! Győzzön a jobbik! Remélem nem veszed zokon, ha átadom a kezdeményezés jogát. - Azt hiszem ennyi kötelező mellébeszélés elegendő is, innentől kezdve domináljanak a tettek. Igaz, hogy jobban szeretek szövegelni, mint harcolni, de mostanra annyi bizonyítási vágy gyülemlett fel bennem, hogy legszívesebben én támadnék először. Ám higgadtnak kell maradnom és idomulva a korábbi elképzeléseimhez, felveszem a védekező állást az előttem lévő kagylót félrerúgva. Tesztelni akarom első körben, hogy mire képes az ellenfelem, hogy kielemezhessem a mozgását és az értékeit. Bakker, tényleg beszippantott ez a virtuális világ...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Anatole Saito vs King Chromwell Exp_bal10/5000Anatole Saito vs King Chromwell Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Re: Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by King Szer. Jan. 23 2013, 23:58

Kezem a kaszámra szorult. Meglepve pillantottam le rá, szemembe vakított a fegyver edzett acél része. Fogalmam sincs, hogy mikor került vissza hozzám. Végighúztam az élén az ujjamat, fogást váltottam rajta, a pengét vizslattam, de nem, sehol nem volt még csak nedves sem. Pedig tisztán emlékeztem a csobbanásra. Elképzelhetőnek tartottam, hogy egy másik fegyver került vissza a kezembe. Vagy tényleg ez az én eredeti pengém, és ez is olyasmi, mint ami furcsaságok a harctéren történtek velünk? – Tsh! – húztam fel az ínyemet, mint akinek valami gusztustalan került a szájába. – Nincs időm gyerekjátékokra. Holnap nekem futnom kell! – mondtam fennhangon magamnak. Bátorítás lett volna? Így próbálnám felszívni magamat? Igazából teljesen mindegy volt. Jól esett hallani a saját hangomat. Legalább az a régi maradt.
Tippem sem volt, hogyan kerültem ki én győztesen az előző küzdelemből. Nem tudtam, hol találom a pontozótáblát, hiába kerestem, sehol nem láttam a bírát, viszont az ítélet, hogy én vagyok a győztes, biztos volt, hiszen olyan hirtelenséggel kezdődött a pisissel a párbajom, amilyen gyorsan véget is ért, és a fejünk felett ott lebegett a kiírás. – Tényleg mint valami nyamvadt videojátékban – erősítettem meg a saját elképzelésemet mély torokhangon morogva.
Fogalmam sem volt, merre tartok, csak át akartam törni a tömegen. Egy blokkolóegység oldalát véltem felfedezni valamelyik beugróban, hát irányt váltottam, és az emberek áradatán keresztül arrafelé haladtam. Furcsa volt, hogy a tömeg nem ad utat maga között. Nem ismernek fel, nem lépnek oda hozzám, vagy éppen el tőlem. Újra felhúzta az ínyemet: zavart még valami ezen kívül. Undorral néztem körbe, amikor tudatosult bennem, hogy főleg tinikkel vagyok körülvéve. A legtöbb… embert? Karaktert? Játékost? – Hogy hívják ezek magukat? A legtöbbet nem becsültem többre húsz évesnél. Véznák, éretlenek voltak, pelyhedző szakállal, nevetségesen hatalmas fegyvert szorongatnak. Izgatottak. Felfordult tőlük a gyomrom!
Hallom, hogy valaki gratulál valakinek. Tekintetem úgy villan oldalra, mintha a pengémet suhintanám: ezek komolyan megünneplik azt, aki lenyomja a másikat? Meghökkenek, amikor látom, milyen nyomottság ül a fiún. Felém is szól. Nem tudom mire vélni, de a versenytársiasság nevében visszabiccentek. – Gratulálok én is – vetem neki oda a szavakat, amikre minden bizonnyal vágyik.
Soha nem fogok tudni hozzászokni ahhoz, ahogy kék pixelekbe öltözik körülöttem a világ, majd egy robbanással máshol találom magam. A való világ szabályai szerint egyből kapaszkodót keresek, oldalra nyúlok, de csak a levegőt markolom, a lábam megroggyan. – Huh! – szusszanok fel, mire végre helyére kerül minden a szemem előtt. Kihúzom magam, teleszívom tüdőmet a friss, páradús levegővel, mintha egy igazi gátfutás előtt állnék. Felkészülök arra, ami itt fog rám várni. Megint valami kölyök? Megint élet-halál küzdelem? Próbálok pontokat keresni az előző küzdelemből, amik feltüzelnek. A fájdalmat akarom felidézni, amikor a pengéjét belém vágta, de ahogy sebhely nem maradt utána, úgy a páni félelmen kívül másra sem emlékszem belőle.
Magára vonja a figyelmem, hogy hozzám beszél a srác. Legszívesebben bárhol máshol lennék, de nem itt, viszont ha már így alakult, hátrasimítottam azt a néhány hajköteget, ami a szemem elé hullott, és figyelmem a másikra irányítom. Kellemes csalódás a kora, de felhorkantok, ahogy üdvözöl.
Ósdi az, ahogy az arcod járatod, Főnök. Mégis hogyan kezdjek, he? – morrantottam. Védekezően emeltem magam elé a kaszát. Magam sem értettem, hogy mi történik, de éreztem, hogy valami megindul a kezem alatt, és a fegyver vágó élét pulzáló sárga fény futotta be. – … asz van már?! – Ott tartottam, hogy eldobom ezt a rohadt botot, de a mozdulattól mindenem meglendült: nem én mozgattam a lábamat, ami kirúgott, nem az én izmaim rántották magam elé a kezemet, hogy a levegőbe hasítsak a fegyverrel. Nagyjából egy métert ugrottam előre, mint valami jól elkapott rajtnál, és a távoli sziklafal ellen intéztem támadást, ami szikrákat, kődarabokat animált, és valamilyen üzenetet villantott az arcomba, mire visszakaptam a testem felett az irányítást.
Döbbenten fordultam hátra, oda, ahonnan indultam: megroppant héjak jelezték, hogy hol volt a rajt, és bizony útközben mintha hozzá se értem volna a talajhoz. Itt viszont már annyira közel értem a külső falhoz, hogy vízben álltam. Nem volt azonban természetes az érzés. Undorodva húztam fel az ínyem, és a lábaimat emelgettem, mintha valami mélységesen ostoba darutáncot adnék elő.
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Anatole Saito vs King Chromwell Exp_bal90/100Anatole Saito vs King Chromwell Exp_ures  (90/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Re: Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Jan. 25 2013, 12:58

Sosem tudtam mit kezdeni azzal, amikor az emberek ilyen "hú de laza", számomra pedig roppant mód bárdolatlan stílusban beszélnek. Egy pillanatra elgondolkozom, hogy én is engedek kicsit a sznobnak ható modoromból, főleg ha már ósdinak titulálták a hangnememet, de végül úgy döntök, hogy nem. Mégpedig azért nem, mert ezzel tudok a legjobban mások agyára menni. Egy küzdelem során ha már csak a szövegelésem is zavaróan tud hatni, az csak a malmomra hajtja a vizet. Az a "he" szócska az utolsó löket, azt hallva kissé kiráz még a hideg is.
Ugyanakkor elgondolkodtató a tény, hogy ez az óriás engem kérdezget a kezdés mikéntjéről. Ráadásul elég tanácstalannak tűnik, ahogy a kaszáját tartja maga előtt. Amit pedig ezután produkál, arra nem is találok megfelelő szót. Ugyanis ahelyett, hogy engem támadna meg, a fegyverét a mellettünk lévő sziklafajba vájja, majd döbbent arckifejezéssel fordul vissza, mintha azt se tudná hol van. Mi a csudát szívhatott ez a srác? Csak nem Sir Lewis a dealere? Az eddigieket pedig képes megfejelni még azzal is, hogy úgy tipeg a vízben, mint egy nagyra nőtt, idétlen madár. A következő produkciója az lesz, hogy elhajítva a kaszáját elkezd szárnycsapásokat imitálni a karjával? Csípőre tett kézzel, felvont szemöldökkel szemlélem végig a produkcióját, miközben hitetlenkedve magyarázatot próbálok keresni. Ennyire nem venné komolyan a tornát, vagy csak engem néz le? Esetleg tényleg annyira kezdő, hogy fogalma sincs arról, hogy a rendszer hogy működik? Áhh, az lehetetlen! Akkor nem nevezett volna be a viadalra nulla tapasztalattal, és nem nyerte volna meg az előző fordulót sem. Nagy hamiskártyás lehet ez a pasas, még majdnem engem is csőbe húzott, az előadása tényleg mesterien megtévesztő. Viszont ideje lenne végre komolyan venni ezt a viadalt.
- Örömömre szolgálna, ha abbahagynád a bohóckodást és nem néznél idiótának. Átlátok a taktikádon! - szólok felé magabiztosan, s szemernyi kétségem sincs afelől, hogy helyes az iménti gondolatmenetem. Ám legyen, kezdek én elsőként, ha már úgyis ezt akarja elérni. Mindkét kezemmel megragadom lándzsámat, majd minden sebességpontomat felhasználva egyenesen nekirohanok. A bokáig érő vízben, talpam alatt a kavicsos, iszapos talajjal kissé nehézkes a mozgás, hiányolom is a jól megszokott akrobatikámat, de a hullámzó patak újabb ötletet ad. Mikor már csak pár méternyi távolságra vagyok ellenfelemtől, próbálok úgy belerúgni a vízbe, hogy az rá, lehetőleg az arcába is fröccsenjen. Ha taktikám helyesnek bizonyul és sikerül megzavarnom a férfit, akkor a védelmén keletkező résbe próbálok a megfelelő időben beszúrni lándzsám hegyével.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Anatole Saito vs King Chromwell Exp_bal10/5000Anatole Saito vs King Chromwell Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Re: Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by King Pént. Jan. 25 2013, 16:19

A lábam elmerült a latyakban, és rohadtul undorító volt a cuppogás, ahogy emelgettem. Próbáltam volna kikecmeregni belőle, de kezdtem elveszíteni az egyensúlyérzékem, mert a sár nehezen engedett, én meg léptem volna ki. Az eredmény egy ügyetlen döccenés volt, cigicsikként elnyomott káromkodással, majdnem négykézláb vetődtem, ahogy igyekeztem tovább lépni. Nem rapestem az örömtől, hogy még az ellenfelem is kóstolgatott. Dühödt pillantást vetettem felé, de elég megalázó helyzetben voltam ahhoz, hogy két dagonyázás között ez inkább hasson szánalmasnak, mint fenyegetőnek.
És bejövős a taktikám? – reccsentem rá. Fogalmam sem volt, hogy mégis miről beszélhet. Nem tűnt zakkantnak, bár simán rávágtam volna, ha a való életben szembejön, hogy kocka. Nem lehet több egyetemistánál, és mivel nem látszott különösebben lazának ezzel a karót nyelt beszédmodorával, sem alfa hímnek a hülye stílusával, ezek után nem hinném, hogy több fantáziája lenne, mint ülni egész nap a gépe előtt és klikkelgetni. Egyáltalán nem tűnt különbnek a többi pubitól, akiket kinn láttam. Fiú volt ez is. Rohadt sok kan volt itt összezárva, nem hinném, hogy egészséges ez a fiatal fejüknek. Fel sem tűnt már, hogy miközben epésen nyeldekelek, mert forog a gyomrom ettől a sok szartól, amit itt láttam eddig, még vicsorgok is mellé erre a baromra, annyira undorítónak találom, hogy vele kell küzdenem. Küzdenem! Piha!
Megfeszült az állkapcsom, ahogy rohamozott, minden izom haptákba vágta magát rajtam, ahogy ez a srác nekilendült, hogy belém vágja a pengéjét. Belém! Mély levegőt vettem, éreztem, ahogy a ruha megfeszül az átlagosnál jóval nagyobb mellkasomon, és ezúttal egyáltalán nem zavart, hogy majdnem négykézláb tapicskolok a sárban, legalább annál jobban hasonlított az egész egy térdelőrajthoz, bár a fejemben már pörögtek a gondolatok, hogy a sár csúszni fog, így automatikusan toltam a lábam az első kődarabig vagy kagylóig, ami elég masszívnak tűnt sikeres támasztéknak.
Koloncnak éreztem otromba kaszámat, de a fenének se akartam elengedni, mert egyetlen lehetőségemnek éreztem, hogy valamilyen módon kárt tehessek esetleg én is benne, ha ez nem gladiátorviadal, ha itt tényleg nem folyik vér, ha a fájdalomra nem csak én nem emlékezek, ha ezek a pubik tényleg legfeljebb úgy hatolnak itt egymásba, a kis tini fantáziájukkal, hogy pengéjüket nyomatják orrba-szájba, akkor én sem leszek kevesebb!
Soha nem látott sebességgel közelít a fiú, pedig számíthattam volna erre, emlékezve az előző srácra is, de ki a franc gondol arra, hogy az ilyen hihetetlen dolgok megismétlődnek! Így szinte lehetetlen elkapnom a megfelelő pillanatot, amikor ki kell térnem, ha nem akarok találatot. Pont akkor rugózok ki, ahogy a másik megtorpan. Mire tudatosulna ez, és nyomoréknak titulálhatnám magam a hülyeségemért, hogy kiugrasztott, addigra a srác már felém is rúgja a vizet. Nevetségesnek tartom, amit csinál, kicsi csíra ő ahhoz, hogy ezzel megtörhesse a ritmusomat, sokkal nagyobb zavaró tényezők sem tudtak már kizökkenteni, de erre nekem ugrik. Ez már annál nagyobb, sőt rohadt nagy zavaró tényező! Kiszolgáltatott vagyok, láthatóan mérföldekkel lassabb, mintha egy aktuális speed tabletta dolgozna az ellenfelemben, én ezt komolyan nem értem!
Az sem érdekelne, ha egy darab baseballütő lenne a kezemben, bár akár egy vacak kis kézifegyverrel is kiegyeznék, csak szeretném védeni a támadását, és nem hagyni, hogy a húsomba vájjon. Saját magamat is megdöbbentem, amikor azt látom, hogy megint csak felfénylik a penge, a kezemben pedig úgy fordul a bot, hogy bár fényévekkel lassabb vagyok, mégis pont összecsattan a két támadás. Meg nem maradok utána a lábamon, úgy akad be a sarkam a latyak törmelékeibe, ahogy csak kell, és lök is hátra a lendület, hogy teljesen elmerüljek a térdig sem érő vízben, de ezek szerint... ezt kivédtem?!
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Anatole Saito vs King Chromwell Exp_bal90/100Anatole Saito vs King Chromwell Exp_ures  (90/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Re: Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Jan. 28 2013, 15:53

Először úgy fest, mintha térdre borulna, hogy nagyságom előtt tisztelegjen ezzel a furcsa gesztussal. Igazán hízelgő, de annyira azért nem vagyok nagyképű, hogy ilyesmit várjak el bárkitől. Aztán leesik, hogy méretes lábai elkezdtek süppedni a talpa alatt lévő iszapban. Ezt látva konstatálom magamban, hogy továbbra is mozgásban kell maradnom, mert ha túl sokat állok egy helyben, akkor én is így járhatok. Minél rövidebb ideig érintkezik a lábam a talajjal, annál kevesebb az esélye, hogy elnyelje bokáig a végtagom az "iszapszörny". A köves részeken igyekszem közlekedni, de félő, hogy itt meg az a veszély fenyeget, hogy megcsúszom. A fene vigye el, mozognom mégiscsak kell, nem állhatok egy helyben, maradok az eredeti gondolatmenetemnél.
Aztán ahogy egyelőre gond nélkül elérem ellenfelem, s próbálnék lecsapni rá, ő kilövi a testét a vízből, mint egy puskagolyót, majd nemes egyszerűséggel kivédi kaszájával támadó szúrásomat. Na ugye, mondtam én, hogy nem kezdő! Simán maga elé vonta fegyverét, a pengék fájdalmasan felsikoltva összecsattannak, s még a feléje fröccsenő víz sem tudta kizökkenteni. Lehet sikertelenségemhez hozzájárult az is, hogy félelmetes látványt nyújt ez a figura itt előttem. Barna bőre még inkább tónusosabbá teszi, ahogy azok a hatalmas izmok megfeszülnek a testén, s bár hiába vagyok pontokban egész erős, összehasonlítva saját alkatom az ellenfelemével, csenevész kis öngyilkos jelöltnek tűnhetek a közönség szemében. Mindenesetre annyit legalább sikerült elérnem, hogy az általam rá ható lendülettől dob egy hátast a vízben. Úgy döntök, hogy nem ugrok rá a kiszolgáltatott testére, mivel nem lenne túl férfias és sportszerű, ha kihasználnám a pillanatnyi hátrányát. Ráadásul könnyedén megeshet, hogy kaszáját beleállítja a hasamba, mielőtt elérhetném. Az is megfordul a fejemben, hogy kezet nyújtok neki, hogy felsegítsem és ismét egyenlővé váljon a küzdelem, de ennyire udvariasnak egy ilyen komoly harc közepette mégsem szabad lennem.
Így hát hátrálok pár lépést, de figyelmetlen vagyok és bekövetkezik az, amitől az imént is féltem. Egy nagyobb kő algás, iszapos felületén olyan könnyedén csúszik meg a lábam, hogy nincs alkalmam korrigálni a mozgásom. Úgy vágódok el én is a vízben, mint egy rajzfilmhős, esek-kelek itt, mint egy amatőr. Azt hiszem túlzottan is hozzászoktam az akrobatikám állandó használatához és nélküle igencsak suta vagyok. Mivel nagy valószínűséggel nálam hamarabb talpra kecmereg az óriás, ezért meg se próbálok talpra állni, hanem ügyesebbik bal kezembe egy tenyérbe illő követ veszek, hogy ha rám támad a férfi, akkor azzal dobáljam meg. Vagy még további kezem ügyébe kerülő kavicsokkal sorozzam meg (összesen 3 kavics, darabonként 1 HP-t vonnak le, ha betalálnak). Minden azon múlik, hogy párbajtársam miként cselekszik.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Anatole Saito vs King Chromwell Exp_bal10/5000Anatole Saito vs King Chromwell Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Re: Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by King Szer. Jan. 30 2013, 20:17

Ellepett a poshadt, iszapos víz, ahogy a lendület széles seggű kurvaként elfektetett, én meg felkészültem a krákogásra, arra, hogy a srác keze máris a torkomon lesz, biztosan megpróbál kinyírni, ezek a rohadt kockák itt mind ilyenek, a számba ömlik majd a sok mocskos animált szarság és programkódok meg forrásfájlok között lelem majd a halálomat, miközben a kis girnyó a mellkasomon térdel.
Ordítva emelkedek ki a felkavart, zavaros vízből, mert nem vagyok hajlandó tovább várni, hogy ez a piperkőc, satnya kis fiú nyomjon maga alá. Engem aztán nem fog így legyőzni, nem kerekedhet fölém, esélytelen, hogy ennyivel jobbnak higgye magát nálam, megmutatom majd én neki, hogy milyen is a néger tempó, és továbbra is bömbölve kelek fel a vízből, hogy rávethessem magam, úgy öljem meg, a saját két kezemmel, ahogy ez a nyomoronc akart megölni engem. Engem! Piha!
Azonban… sehol sincs a srác. Fel vagyok készülve az ütközetre, itt várom, remeg minden tagom, hogy a nyakát a kezembe kaparinthassam, biztos meglepődne, ha látná, hogy valaki itt olyat is tud, amihez nem kell fegyver, semmilyen méretű, semmilyen formájú, ehhez csak férfierő kell, igazi férfié, nem holmi nethálós barangolóé, hanem olyané, akinek helyén van a töke, húzott már magára nőt… és mégis hova a fenébe tűnt?
Nehezen, iszonyatosan nehezen veszem észre, hogy ő is a vízben landolt, nem áll össze a fejemben, hogy ez hogyan is történhetett. Haragom éppenséggel elpárologna, hogy átadja helyét az értetlenkedésnek, a megilletődöttségnek és netalántán még az emberbaráti szeretetnek is, arcomon épp kezdenének ellazulni az első izmok, eltűnnének a kidagadó erek a homlokon, az összefeszülő fogazattól kiugró járomcsont visszasüllyedne, amikor az első kő becsapódik. A megilletődöttség és az értetlenkedés is marad, viszont ezúttal egészen más táplálja őket, ahogy újra el is bődülök, ezúttal a fájdalomtól, ami mintha megint nem érkezne meg, hiába várok rá, hiába szeretném, hogy startpisztolya legyen a bennem felrobbanó adrenalinnak, nem, egyszerűen elmarad, mint korábban már többször is. Enyhe öröm lobban fel bennem, mert így legalább nem fogom érezni, ahogy felé török, és a kövek folyamatosan veszik le az életemet, de én csak gázolok felé a vízben, és a számok, amik pörögnek a szemem előtt, pontosabban látóterem bal felső szélében, hogy kilenc, nyolc, hét… azok csak a végső dong-ig múló idő, amikor győztest hirdetnek majd, minden egyes másodpercben egy szám mínusz, pont, ahogy a szívem is ver, és én leszek majd az a győztes!
Hihetetlen lesz, ha odaérhetek hozzá, ha lehetséges, hogy megragadjam a torkát, ha sikerül, hogy a kezem közé kaparintsam őt, és bár levegőt máris alig kapok, szánalmas, hogy mennyire is keveset bírok ebben a gyerekek által vezetett, önző és mocskos, undorító online világban, de annyit még meg fogok tenni, még ha a tüdőmet is köpöm ki közben, és sárízű minden csula, amit lenyelek, hogy nedvesítsem az ordítástól száraz torkomat, ahogy rávetem magam az ellenfelemre, hogy a víz alá nyomjam, elszorítsam a torkát, levegőt se kapjon, hadd fulladjon meg, ha már ezt a halált akarta nekem, engem akart így megölni, engem!, akkor most ellene fordítom a saját fegyverét, én fogom így kinyírni, teljes testemmel rá nehezedek, hogy ne menekülhessen!
Mi a franc bajod van, ember, mégis mi a franc bajod van?! Megpróbálsz kinyírni, igen, megpróbálsz kinyírni? Hát most tessék! – üvöltöm a képébe az igazságot, hogy most csak azt kapja, amit amúgy is megérdemel.
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Anatole Saito vs King Chromwell Exp_bal90/100Anatole Saito vs King Chromwell Exp_ures  (90/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Re: Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Jan. 30 2013, 22:50

Velem ellentétben ez a tagbaszakadt állat szusszanásnyi időt sem hagy nekem, kénytelen vagyok a kavicsok után nyúlni és azokkal megdobálni ellenfelem, hiszen más zavaró vagy eltántorító eszközt aligha vethetnék be. Az imént amúgy is ellőttem már a vizes trükköt, már akkor is sikertelenül. A rettegés ködös fátyla hull szemeimre, miközben pupilláim paradox módon kitágulnak a hitetlenkedéstől. Igaz, hamvában halt ötlet volt, hogy azt képzeltem, majd pár kődarabbal komolyabban megsebezhetem. Ám hiába csökken pontról pontra a HP-ja, megfékezhetetlenül tör felém, akár egy megvadult bika. Lelki szemeim előtt látom, ahogy fújtat és felöklel, vagy egyenesen felkoncol nem létező szarvaival.
Teljesen leblokkolok ahogy ordítva gázol felém, csak annyi lélekjelenlétem marad, hogy elkezdjek hátrafelé kúszni az egyre duzzadó vízben. Mire felocsúdhatnék, már meg is ragadja a nyakamat és fojtogatni kezd. Hiába kapok karjai után, hiába próbálok kétségbeesett, könyörgő tekintettel fennmaradni, fejemet pillanatokon belül a vízfelszín alatt találom. A meglepettségtől tátva maradt szám megtelik vízzel, s orromon keresztül is becsordul a kellemetlen folyadék, így mikor ismét a felszínre kerülök, önkéntelenül krákogni és prüszkölni kezdek. Igen, máris visszaránt, de csak azért, hogy az arcomba ordíthassa minden frusztrációját, amit valószínűleg nem csak én okoztam neki. Egyedül csak annyit érzékelek a külvilágból, hogy mázsás súlynak érzett teste az enyémre nehezedik és megállás nélkül üvölt, hogy ki akarom nyírni őt. Állítsák már le a küzdelmet! Nem hiszem el, hogy a bírák ezt tűrik! Életpontom másodpercenként csökken egyel, ahogy a férfi hatalmas vasmarkai leoldhatatlan béklyóként fonódnak a torkomra, én pedig levegőért kapkodok, mint egy partra vetett hal. Úgy tűnik a rendszer ezt a fogást nem ismeri el tényleges támadásnak, de mégis pontvesztéssel sújtja tehetetlenségem. Miért nem tudom egyszerűen csak letépni a kezeit magamról, miért nem tudom egyszerűen csak ellökni magamtól? Lehet erőpontjaim meghaladják az övéit, mégis pszichésen képtelen vagyok felülkerekedni a pillanatnyi kétségbeesésen. Átkozott szabályzat, súlyemelés nélkül itt fogok megdögleni!
Azonban nem érezik senki sem segítségemre. A bíró is kivár, hogy meg tudom-e oldani a helyzetet anélkül, hogy véget vetnének a küzdelemnek és kihirdetnék a párbajtársamat győztesnek. Talán már rám is számoltak, fogalmam sincs, egyszerűen megszűnt létezni a külvilág, nem hallok már egyetlen szurkolót sem. Csak reménykedni tudok abban, hogy mindezt Violetának nem kell végignéznie. A rémület az, ami ennyire megfagyasztotta a testemet, s hiába dolgozik bennem a túlélési ösztön és kapálózok eszeveszetten, az agyam egyre kevesebb oxigént kap, így fokozottan nehezebben tudok összpontosítani. Ki kell találnom valamit, mielőtt elájulok.
Mire kezdeném feladni, érzem, ahogy enyhül az óriás szorítása a nyakamon. Úgy tűnik fárad, nem győzi már szuflával. Vagy csak egyszerűen nekem magasabb a kitartásom. A kettő egy és ugyanaz, nem? Áh, képtelen vagyok tisztán gondolkozni. Valószínűleg csak pillanatok teltek el, de számomra egy örökkévalóságnak tűnik. Viszont meg kell ragadnom a kínálkozó alkalmat! Ösztönösen cselekszem, minden mozdulatomat az említett túlélési ösztön mozgatja, mikor is felhúzom a jobb lábamat és a férfit egy jól irányzottnak nem éppen mondható rúgással próbálom lefejteni magamról. Nem sebezni akarok mozdulatommal, egyszerűen csak azt kívánom elérni, hogy eltávolodjon tőlem és kezei eleresszék torkomat, hogy újra levegőt kaphassak. Én sem fogom már az ő karjait, ugyanis próbálom minden erőmmel elnyomni a fejét, hogy kezei, ha kell, tőből leszakadjanak, csak engedjen már végre a szorításból. Levegőt akarok végre kapni... - Levegőt... LEVEGŐT!


//A fojtogatás okozta életpont csökkenés King userrel egyeztetve.//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Anatole Saito vs King Chromwell Exp_bal10/5000Anatole Saito vs King Chromwell Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Re: Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by King Csüt. Jan. 31 2013, 00:22

Túl gyorsan futott ki az élet az ujjamból, majd a kezemből is, az izmok remegtek, éreztem az első görcsöket, ahogy még mindig próbáltam elszorítani a srác levegőjét, és nem hagytam nyugalmat neki. Nem könyörgött, nem rimánkodott, nem csinált ez semmit, reméltem, hogy legalább a bűneit bánja, és rájött már, hogy nem gyerekkel nem mafláskodunk.
Néha próbált menekülni, de ahhoz képest, hogy milyen erővel tudott rászorítani a kezemre, mintha meg se próbálta volna lehántolni magáról szorító öklömet, megerősítve abban a hitben, hogy ha más nem, hát tudat alatt ő is tisztában van azzal már, mennyire baromságot elkövetett ebben a játékban. Mert én felvilágosítottam. Én vagyok a fényhozó!
Csakis én, nigga! – üvöltöttem a képébe utolsó levegőmmel, mert ennyire futotta még tőlem, mielőtt lerúgott volna magáról, és ezúttal megint én terültem el a vízben. Én! A szusz kifogyott belőlem, egy pillanatra még levegő után akartam kapni, de már csak víz tódult be a számon. Krákogva könyököltem fel, remegő kezemre támaszkodva, de aztán éreztem, hogy nincs mit felköhögnöm, itt ez is meghazudtolja a valódi világot, ocsmány másolat csupán az egész. Beteges kamaszképzeletű lenyomata mindennek, ami normális!
A kaszám! – jutott eszembe, és próbáltam volna utána tapogatózni, de ha nem tartottam magam, kifutott a kezem alólam. Így is csak köveket és éles kagylóhéjakat tapintottam. A kezemet végigfutottam az egyiken, kellemetlen érzés csípett belém, hát visszahúztam. Újabb életpontom futott le. Bár láttam a vörös vonalat a tenyeremen, mátrixháló futotta be, de nem buggyant ki vér belőle. Döbbenten forgattam a szemem előtt, és vártam az első cseppeket, de nem, semmi nem történt.
Mozgást véltem felfedezni oldalról, így hát gyorsan négykézlábra álltam, hogy minél hatékonyabban tudjam felfedezni, merre hagytam a fegyverem. A víz felszíne fénylett, de amúgy se láttam volna át rajta, annyira felkavartuk birkózásunkkal. Reménytelennek láttam, hogy ráleljek, és amúgy is… minek is?
A tagjaimon iszonyatos fáradtság ült, mintha több órás edzésen lennék már túl. Legalább a térdem nem sajgott. Nagyon sok minden hiányzott a valóságból, néha azt vettem észre, hogy még ez is átszűrődik a rostán, és jól esne érezni, ahogy lüktet a lábam. Azt jelentené, hogy megint otthon lehetek. A saját világomban. Ahol futhatok. Ahol helyem van az emberek között. Ahol egyáltalán emberek, és nem pubertások között vagyok.
Menj innen, Főnök. Menj, ha jót akarsz! – Felé sem néztem, csak engedtem kicsit a gravitációnak. Mázsás súllyal húzott le. Elfeküdtem a vízen.
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Anatole Saito vs King Chromwell Exp_bal90/100Anatole Saito vs King Chromwell Exp_ures  (90/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Re: Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Jan. 31 2013, 01:32

Azt sem tudom, hogy hol a fegyverem. Azt is képtelen vagyok pillanatnyilag betájolni, hogy én magam hol helyezkedem el a küzdőtéren belül, illetve ellenfelem merre van hozzám képest. Egyetlen dolgot tudok csak tenni, levegőért kapkodok. Először hisztérikusan szívom magamba az oxigént, miközben az jut eszembe, hogy a légszomj is milyen zseniálisan élethű ebben a világban. Aztán igyekszem fokozatosan szabályozni a légzésem és hagyni, hogy a végtagjaim újra életre kapjanak. Azonban nem tudom maradéktalanul lenyugtatni magam, elmémet megmételyezi valami olyan földöntúli düh, amit még sosem éreztem ezelőtt. Arra sem hagyok magamnak időt, hogy megijedjek a saját viselkedésemtől, máris talpon vagyok. Érdemes volt kitartásra annyit pakolni, nem akadályoz meg holmi kifáradás abban, hogy tegyem a dolgomat az elgondolásaim szerint.
Mire két lábra állok és az egyre inkább sodró vízzel harcot vívok a talpon maradásért, aközben valamit magyaráz az a mocsok nekem, de addigra annyira felszívom magam, hogy fel sem fogom a szavak jelentését. Elég hülyén venné ki magát a helyzet, ha felállnék és csípőre tett kézzel azt mondanám neki, hogy "ejnye-bejnye, nem szép dolog fojtogatni". Inkább felmérem a helyzetet, s azt látom, hogy a vízen elfeküdve lazsál, mintha éppen a Bahamákon nyaralna. Azt hiszi ennyi volt? Azt hiszi kimúltam? Vagy hogy ilyen könnyen meghunyászkodom a nagysága előtt? Olyan nagyképű barom ez is, mint az összes nagymenő a gimiben. Akik csoportosan molesztálták a hozzám hasonló csenevész kölyköket, és jól helyben hagytak, csupán a móka kedvéért. Még az uzsonna pénzemet sem vették el, hiszen csak passzióból vertek meg, mert nem tetszett nekik, hogy össze tudok rakni két értelmes mondatot, vagy mert tisztességesen fel tudok öltözni, nem csak az aktuális divatot majmolva. Aki különc, azt sosem értik meg... Csak a külsőségeket látják és sosem képesek az álarcom mögé látni. De hogy hogyan is kapcsolódik mindez ide? Úgy, hogy ez a számomra félelmetes óriás azokat a végzősöket testesíti meg, akik semmibe vettek, akik lenéztek, akik kifigurázták a modoromat és a stílusomat, s akik minduntalan pépé vertek. Akkor sem sietett sosem senki a segítségemre, most sem szorulok rá. Megvannak a kellő pontjaim ahhoz, hogy bizonyítsam magamnak is: Nem használhatnak többé boxzsáknak!
Itt én lehetek az erősebb, a gyorsabb, a kitartóbb, nem pedig az, aki izmosabb és nagyobb nálam. Úgyhogy ezeket a valósághoz mért előnyeimet mind arra összpontosítom, hogy a természeti körülményekhez mérten a lehető leggyorsabban megközelítsem azt a vadállatot, aki az imént kis híján kiszorította belőlem a szuflát. Egyszerűen eluralkodik rajtam a tesztoszteron és a vérére szomjazom! Első gondolatra legszívesebben fognám és nekipasszíroznám a kőfalnak, majd addig ütném, amíg a bíró engedi. Nem mintha érdekelne már a verseny, annál itt már többről van szó - egy tinédzser sérelmeiről. Nálam béketűrőbb emberrel még nem találkoztam, s most ijesztő is az a vérszomj, ami eluralkodott rajtam, de muszáj csillapítanom a dühömet, vagy megkattanok. A kőfal helyett végül jobb ötletem támad. Feltett szándékom, hogy súlyemelés nélkül is a vízeséshez vonszoljam ezt a mamlaszt. Megragadom az egyik karját és minden erő és kitartás pontomat latba vetve megpróbálom a célhelyre vonszolni, hogy fejét a víz alá tarthassam. Bizonyára kapálózik, sőt akár meg is üt, de már azt se bánom, ha nulláig leviszi az életpontomat. Ha nem sikerül a vízesésig elvonszolnom, akkor nem marad más megoldás, a könyökhajlatomba kell szorítanom a fejét, miközben én magam a vízben térdelek. Hol van itt már a tisztességes, férfias küzdelem? Kit érdekel! Az imént megcsapott a halál szele! Majdnem én is arra a sorsra jutottam, mint az előző küzdőtársam! És mindezt azért, mert egy viselkedészavaros, tesztoszterontól és koksztól duzzadó baromarc nem tudta hogy hol vannak a határok...
Nekem viszont tudnom kell, hol vannak a határok. Nekem az eszemre és az ész érvekre kell hagyatkoznom, nem holmi állatias gyilkolási ösztönökre. Még azelőtt elengedem a nyakát //persze csak ha eddig eljutunk//, hogy igazán megérezhetné, milyen kínokat kellett átélnem nekem az imént miatta. Még azelőtt véget vetek az ámokfutásomnak, mielőtt én is az arcába ordíthatnék minden szitkot, mielőtt érezhetné a nem létező fizikai fájdalmat, mielőtt átélhetné, hogy mit tett velem, mielőtt levegő után kapkodna kínjában, mielőtt igazán kétségek között vergődne remélve a kegyelmemet. Megkapja anélkül, hogy kérnie kellene... én nem vagyok gyilkos!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Anatole Saito vs King Chromwell Exp_bal10/5000Anatole Saito vs King Chromwell Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Re: Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by King Szomb. Feb. 02 2013, 14:48

Letaglózott. Konkrétan kiszedte alólam a fáradság a lábamat, és ólomsúlyúnak tüntette fel a tagjaimat, mintha még az is komoly fáradságomba kerülne, ahogy a vízen elfekszem. Az izmaim égtek, de legalább nem lüktetett sehol csontba hatoló fájdalomgúc. Megfosztva éreztem magam mindattól, ami eddig meghatározott: a szívósságomtól, a fürgeségemtől, a mögöttem álló kemény edzésekkel, rengeteg fájdalommal és fogcsikorgató keménységű időszakokkal hirtelen egyetlen gombütés végzett. Mintha – baszki –, annyi lett volna csak, hogy nyomtak egy deletét az agyamra, amikor beregeltem. És az azóta lezárt terület, ahová nincs belépési jogosultságom. Ezektől a gondolatoktól csak még mázsásabbnak éreztem a tagjaimat, a teljes reménytelenség telepedett rám. Ki nem állhattam, egyszerűen rühelltem ezt az érzést. Én futni akartam!
Igazán elkellett volna egy masszőr. Lángoltak a tagjaim, bár az érzés mintha pillanatról pillanatra halványodott volna. Ezer éves beidegződés volt, ahogy a levegőt vettem ilyen állapotban. Teljes tüdőkapacitással, hadd feszüljön meg a borda, nyughasson a szív, pezsdüljön a véráram – van itt egyáltalán véráram? Eszembe jutott a vörös háló, ami vágás nyomán maradt a testemen, de vér nem buggyant ki. Francokat, itt talán még az sincs!
Így, hogy ez a furcsa víz is képes volt megtartani, fejem nagy részét áztattam, a rasztahajat nem sajnáltam, konstatáltam már, hogy nem jön az szét semmitől. Hallottam viszont, hogy a másik motoz: ez nem olyan volt, mint a lépések hangja, ez állandó zörej volt, hogy nem nyugszik a srác. A szemem csukva volt, mert én kidühöngtem magam, és reméltem, hogy tudja már, hol a helye. Csak intsenek már a bírák, hirdessenek eredményt, bánom is én, ki lesz a győztes. Legszívesebben egy joint…
Megragadta a karomat. Ahogy ujja rázárult, mintha satuval fogott volna rám. Biztos voltam benne, hogy kevés ahhoz, hogy átérje a bicepszemet, hiába a szálkás termetem, de erre akkorát rántott rajtam, amit nem tartottam lehetségesnek. Már megint felbukkant a kétségbeesés ezer szemű szörnye, minden tekintetét rám szegezte, a lelkemig látott, én meg utáltam érte, hogy itt vagyok ebben a szánalmas high-tech világban, és olyan félelmeket kell átélnem, hogy az életemért küzdök. Minden izmom görcsbe rándult, ahogy ellenkezni próbáltam, de nem dacolhattam azzal az erővel, amivel ez a srác rám szabadult. Fogalmam sem volt, hogyan tett szert hirtelen ekkora hatalomra, a torkom elszorult, levegőt nem kaptam, a nyakam nem fájt, de kellemetlen érzést sugárzott egész testembe, ahogy ráfogott. Ahogy a kőfalhoz szorított, ránk csorgott a víz, végigfutott az arcomon, átázott tőle mindenem, miközben mintha mégis száraz maradtam volna. A világ forgott körülöttem, ahogy ez a valóság röhejes logikájával törte és zúzta egy valódi világ fizikáját.
Hörögtem. Ez volt a legtöbb, amire képes voltam, miközben életpontjaim újra megindultak lefelé, lassan pörögtek, másodpárcszámlálónak is használhattam volna. A szívem kétszer is dobbant, mire újabb HP-t veszítettem.
Nem tudtam elüldözni egy gondolatot, folyton előre lopakodott, és azt mondta, hogy ez az egész baromság. Hogy valójában nem is fáj a torkom, hogy valójában csak fekszünk mind a ketten egy-egy ágyon, talán már kórházban, gépek között, és senki nem fojtogatja senki torkát. Akkor pedig...?
- Akkor is csak egy... - kezdtem bele, és én lepődtem meg a legjobban, ahogy recsegve-ropogva, de csak előbukkannak a szavak a torkomból. - ...kocka maradsz, Főnök. - Elsötétedett előttem a világ, ahogy az életszámlálóm kettőre, majd lassan egyre váltott.
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Anatole Saito vs King Chromwell Exp_bal90/100Anatole Saito vs King Chromwell Exp_ures  (90/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Re: Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 10 2013, 15:18

Még mielőtt nullára eshetne King élete, a duda megszólal, a környezet pixelekké esik és az elvesztett életetek visszatöltődik, miközben egy egyszerű porondon találjátok magatokat ismét, az aréna közepén. A közönség tombol a drámai harcot látva, egy része viszont fütyül, ők a fegyverek szikrázását várták, nem azt, hogy ölre mennek a párbajozók. A zsűri hosszas tanácskozásba kezd, a nézők és talán ti is egyre nyugtalanabbá váltok, hiszen a döntés elhúzódik. Ám végül, ha nehezen is, de megszületett az eredmény, melyet a bíró torokköszörülése jelez.

- Nem csak magatokat izzasztottátok meg, hanem minket is, fuh! Nagyon klassz harc volt! A győztes pedig nem más, mint...

...King! 233:232 arányban, egyetlen pont különbséggel!


King jutalma 35 xp és 50 arany, valamint további 8 xp a képessége nyomán. A szabályok értelmében Anatole üres kézzel kell elhagyja ezúttal a küzdőteret.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Anatole Saito vs King Chromwell Exp_bal0/0Anatole Saito vs King Chromwell Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs King Chromwell Empty Re: Anatole Saito vs King Chromwell

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.