Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+1 fő... Aikon megszületik

Go down

+1 fő... Aikon megszületik Empty +1 fő... Aikon megszületik

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Jan. 17 2013, 02:41

- Látod valahol Regi?? – kérdezgetem a petem, de nemmel jelez… lehet nem kellett volna elvállalni ezt a küldetést. Az erdő olyan zugában járok ahol még előtte sosem és mindezt miért?? Hogy egy kis vizet vigyek egy titkos tóból, ami állítólag itt van valahol az erdő e komor és sötét részében. Szerencsére eddig az összes mobbal el tudtam bánni így még élek és virulok. Sérülések nincsenek.. fullon vagyunk, egyelőre. Eléggé rosszak a látási viszonyok.. igaz elég fény szűrődik be ahhoz, hogy ne essek orra, de nyomasztó a légkör. Reginald sem tud szabadon szárnyalni a sűrű lombkoronák miatt, így ágról-ágra repked és keresi az említett tavacskát. Már vagy három órája barangolunk ebben a nyomi erdőben.. erdő?? Ez már majdnem egy dzsungel. Hatalmas gyökerek és fák össze vissza.. már csak a liánok hiányoznak és kész is a dzsungel. Az mondjuk érdekes, hogy a fák egyre nagyobbak és nagyobbak, de a mobok száma meg folyamatosan csökken.. már-már alig látni egy-egy megvadult jószágot, aki a husimat akarja. Furcsa.. roppantul furcsa, de ez nekem csak jó nem?? Hogy nincs több ellenséges mob, sőt sima sem. Regi időközben már a vállamra szállt és így folytatom a már így is hosszú és fárasztó utamat. Kitudja mennyi ideje járkálok már itt, mire egy fényforrásra leszek figyelmes.. még szép, hogy megcélzom, hiszen ahol fény van ott jó dolgok szoktak történni.. kivéve az ufo-s filmekben, mert ott aki a fény felé megy annak lőttek. A csúnya undi űrlények átvizsgálják minden porcikáját…. Borzalom lehet. A fényforrás egy mini tisztás volt egy tavacskával a közepén, aminek a vize valamilyen megmagyarázhatatlan okból erősen fénylett.. Körülnézek, de semmi furcsa… ilyenkor egy bölcs ember csapdát sejtene.. kár, hgy nem vagyok az..
- Mázli… a fárasztó sétát leszámítva ez könnyebb, mint gondoltam – felelem, majd odalépek a tó vizéhez… ebből kell nekem vinni az öreg nyanyó njk-nak aki a küldetést adta.
- Nah.. ezzel meg is volnánk…- elraktam az üvegcsét és már indulni is készülök..Készülnék, ha valami nem kapta volna el a lábamat.
- Mi a…..??!!- szavam elakadt, mert a lábam egy gusztustalan kéz ragadta, meg ami kinyúlt a vízből… sőt, ha ettől nem rezeltem volna eddig be akkor attól, hogy körülöttem mindenhol, minden négyzetméterem minimum egy zombi kaparja ki magát.
- ÁÁÁÁÁÁÁ……. Eressz el.. nesze..nesze..- taposom meg a lábamat foglyul ejtő kezet, majd menekülni próbálnék. Össze-vissza cikázok a büdi testek között. Reginald beveti magát és támadja a mozgó hullákat. Jó párat le is szed, de ezek csak jönnek és jönnek.. menő… ha nagyobb szintű lennék tuti ide járnék farmolni de így.. itt lelem a halálom?? Semmi közönség, éljenzés csak foszló undorító, gusztustalan, szagos hullák??. Komolyan.. már az jár a fejemben, hogy elkezdek sikítozni, mint egy kislány.. hátha megsajnálnak, vagy megijednek.
- Az anyudat azt- könyökölök meg egy foghíjas hullát, aki meg akart harapni.. Nem bírok velük.. itt a halál.. nemek kapáltak, kész vége.. Nem éneklek több dalt.. de miért?? Miért én?? Még Regit is elkapták és harapdálják, hiába gyógyítja magát.. a végtelenségig ez nem megy.
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááá…….. Teleport kristály??- hatalmas üvöltésem közepette jut eszembe egy fontos dolog ami megmentheti még az életem, mert már egy pár zombi harapdálja a vállam és lábaim.. sőt.. valamilyen női zombi a nyakam pécézte ki magának.. Ez van.. még a zombi lánykáknak is bejövök. Villámgyorsan hozom elő a panelt míg szabadon tudom mozgatni a kezem.. előveszem a kristályt és teleportálok Horunka falujába… ahhoz az álszent nyanyihoz.
- Huhh… élek..ÉLEK… ezaz..- örömködök a földön fekve.. nem is érdekel, hogy ciki amit csinálok.. most még nem, majd később mikor vissza hallom.. De akkor megjön a tagadás.. minden okés. Mikor ki örömködtem magam felkelek és megindulok az njk-hoz aki a küldit adta… ha jk lenne akkor felképelném.. de így..
- Helló nyanyi itt vized, add az exp-t meg az aranyat- kicsit talán bunkó vagyok vele, de ez van.. njk és majdnem meghaltam miatta. A jutalmon csak pislogok.. egy tojást kaptam semmi mást.. egy nyavalyás tojást, semmi exp semmi pénz… ajajj.. Regi is pipa, de nem támad az engedélyem nélkül.. és városban is vagyunk,meg nem játékos karakter.. így nem éri meg az időt és energiát.. főleg ezek után.
- Menjünk haza Reginald.. pihenjünk…- ránk is fér.. túl sok minden történt velünk a mai nap. Reggel indultam el most meg már késő délután van.. ideje aludni. Haza teleportálunk, majd felcsörtetünk a szobánkba és irány az ágy.. a tojást elővettem.. Megnéztem.. kik volt sötétkék csíkokkal.. hmmm.. majd reggel megesszük…- Azzal el is nyom az álom.
- Hmm.. nyugi regi.. már fent vagyok..- másnap reggel van és Regi kelt fel, mint mindig mikor Juu nincs velem.. Gonosz madár.. Felülök az ágyban és nyújtózkodom egy picikét.
- Na lássuk csak.. mit lehet csinálni ezzel a tojással..- felelem, de mikor ismét a kezembe veszem azt.. megreped.. majd szinte szétrobbant és egy állatka pillázott rám már a tojás helyén..
- He??- értetlenkedek kicsit.. meg sem fordult a fejemben, hogy ez egy pet tojás. Azthitem csak egy lehet mindenkinek.. Ez a macskaszerű pet nekem dörgölőzik és már dorombol is.. két kezemmel megfogom és az arcom elé emelem fel..
- Hmm.. szóval már ketten vagytok..- mondom Regire nézve aki szintén nem érti a helyzetet. Ez a kék macskaszerű valami.. hát.. elég bénának néz ki..
- Hmmm… lássuk csak.. de puha vagy..- nyomogatom mint egy labdát.. olyan mintha csontjai sem lennének.. tiszta menő.. simán elmegy párnának.
- Hmm.. mi legyen a neved második pajti?? Hmmm… lássuk csak.. pici vagy.. kék… és még aranyos is egy bizonyos szinten.. Hmmm..- ezek a tulajdonságok megtalálhatóak egy jól ismert személyben akit nagyon kedvelek..
- Aikon… igen ez leszel… - a macska ugrál örömében.. tetszik neki, na nem mintha lenne választása.
- És mit tudsz Aikon??- az értékeit megnézve semmit.. a harcban nem nagyon veszem neki hasznát.. hát igen.. béna pet.. de mielőtt lebénáztam volna hangosan, átalakult egy párnává. Ami ugyan olyan kék mintás volt mint ő és pislogott rajta minkét szeme, de akkor is párna.. majd egy ébresztő órává, végül pedig egy esernyővé,mert látta, hogy kint esik az eső..
- De menő *.*- már be is lopta magát a szívembe ez a csöppség… tuti sok lány odalesz érte… és hasznos is ez a kis képesség.. és.. igen.. talán én vagyok eddig az egyetlen idomár akinek két pete van… még hírnevet is hozhat a konyhára is ez a lurkó.
- Nos Aikon.. üdv a kis családunkban..


_________________
+1 fő... Aikon megszületik 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.