Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayugai Mikoto

Go down

Ayugai Mikoto Empty Ayugai Mikoto

Témanyitás by Ayugai Mikoto Vas. Jan. 13 2013, 23:06


Név: Ayugai Mikoto
Nem: Férfi
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 19

Szint: 1
Exp: 10/50
Arany: 70

Kinézet: Hogy hogyan is nézek ki? Talán az a szó írná le neked a legjobban, hogy gengszter. Talán a ruházatom miatt, ami egy vörös kapucnis felsőből valamint egy átlagos fekete farmernadrágból áll, talán a külső megjelenésem miatt, a hosszú, vállig érő fehér haj, kidolgozott felső test és tetoválások az okai annak, hogy ha egy ember meglát, már a gengszter kategóriába sorol, de ha az ember mélyen belenézne sötétkék lélektükrömbe, akkor már lehet változtatna első benyomásán, de az is lehet hogy nem.

Jellem: Testfelépítésem, s kinézetemnél fogva az emberek kiskorom óta csínytevőként könyveltek el, s mindég rossz szemmel néztek rám mikor az utcákat jártam, pedig semmi okuk sem volt rá, mert bár családom nem volt, rossz fát a tűzre azelőtt még nem raktam. Az emberek megítélése azután sem változott, hogy idősebb lettem, s már-már a csínytevő helyett bűnözőként tekintettek rám. Bár ekkor már nem alaptalanul keringtek rólam a pletykák, ugyanis egy utcai bandához szegődtem, melynek díszes tagja lettem. Mindazonáltal elmondhatom magamról, hogy egy nyugodt, józan gondolkodású ember vagyok, akit társai és a csaták heve hajt előre.

.::Képességek::.

Dirty Slash//Piszkos Hasítás

A Dirty Slash tipikusan egy végső, kivégző mozdulat melyet csak akkor tud végrehajtani a használó, ha az ellenfelének kevés élete maradt, illetve fáradt. Egy alantas technikáról beszélünk mely az áldozata testfelépítését s annak gyengéit kihasználva szerez előnyt, hogy bevigye a végső csapást kimerült ellenfelébe. A technika akkor veszi kezdetét amikor a harcoló két fél (ember, illetve ember testfelépítésű ellenfél esetén) szemtől szemben áll egymással. Mikor az ellenfél megindítja következő támadását, a Piszkos Hasítás megteszi az első lépést ami abból áll, hogy egy határozott mozdulattal belerúgunk a földbe, melynek eredményeképp a felrúgott föld az ellenfél szemébe kerül, ezzel rövid időre megfosztjuk látásától. Ezt követően lép életbe a következő mozdulat, mely egy határozott térdelés, melyet az ellenfél gyomrába viszünk be. Ennek köszönhetően a test teljesen kiszolgáltatottá válik a számunkra, illetve a harmadik lépés számára, mely abból áll, hogy ellenfelünk mögé kerülünk, s két késünk segítségével lefejezzük az áldozatot. (A képességet csak akkor lehet használni, ha az áldozat élete kevesebb mint 20% [+1% minden egyes speciális képesség pont után])

Felszerelés:

2xKezdő Kés (felszerelt, 2x0,5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály
1x Mini Potion (+5hp)


Küldetések:

-

Küzdőterek

-

Ajándékok
+20 Exp Kayaba Akihiko


Pénzügy:

Előtörténet: +70 arany
Elköltött: -0
Összesen: +70
Ayugai Mikoto
Ayugai Mikoto
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jan. 12.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Ayugai Mikoto Exp_bal50/100Ayugai Mikoto Exp_ures  (50/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.