Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Archastor Naviel VS Zhel T. Everett

3 posters

Go down

Archastor Naviel VS Zhel T. Everett Empty Archastor Naviel VS Zhel T. Everett

Témanyitás by Archastor Naviel Vas. Jan. 13 2013, 21:21

* Megérkeztem a harctérre. Félelem az arcomon? Sosem volt. A lelkemben? Nincs. Nem féltem. Tudtam jól, hogy olyannal állok szemben aki meg is ölhet és akkor mindennek vége lesz. De nem érdekelt. Előre megbeszélt küzdelem előre megbeszélt arénában. Harcolunk. Harcoltunk. Ahogy mentem oda tartásom egyenes volt, mint mindig. Hátamon kardom lelkemben pedig bátorság és erő tüze égett. Tudtam, hogy nyerési esélyem szinte semmi, de nem érdekelt. Ki álltam egy négyes szintűvel pedig tudtam mi fog történni de legalább nem félve galamb szívvel halok meg. Tudtam, hogy küzdeni fogok utolsó leheletemig ami nem fog sokáig tartani. Amikor megérkeztem a helyre ahol kezdetét vette a harc levettem kardom és vártam. Elcsendesült minden. Megpörgettem kardom és mosolyogtam. Teljes életes küzdelmet vívtunk így a végén az halt meg kinek meg kellett halnia. Arénában harcoltunk. Por és napsütés. Tökéletes volt. Sokaknak ez a játék volt a végzete és az admin által fel állított 100-as szint. Nem az elsőn akartam meghalni de nem is akartam elfutni. Ha megérkezett az ellenfél odaszóltam neki. *
-Hé te! Gyere harcolni! Életre halálra? Ez csak egy játék fiú!* Mondtam persze jól tudtam, hogy ez már nemcsak egy játék, jelenleg ez volt az életünk. Kicsit sem érdekelt, hogy mi fog történni. Sosem riadtam vissza sem a harctól sem pedig a haláltól. A harctól egy férfi nem fél a haláltól pedig mindenki azért fél mert nem ismeri. Én sem ismertem, de én nem féltem. Ha fiú kezdte a támadást Figyeltem és próbáltam elkerülni vagy kitalálni valamit amit lehet. Reméltem, hogy hagy nekem is ütés teret az ellenfél. *

// Ha a harc 1 körös akkor felvállalom érte a felelősséget. A karakter halálát is vállalom. //
Archastor Naviel
Archastor Naviel
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Jan. 09.
Age : 26
Tartózkodási hely : Kezdetek városa.. és ott is maradok jó ideig xdd

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Archastor Naviel VS Zhel T. Everett Exp_bal50/100Archastor Naviel VS Zhel T. Everett Exp_ures  (50/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Archastor Naviel VS Zhel T. Everett Empty Re: Archastor Naviel VS Zhel T. Everett

Témanyitás by Zhel T. Everett Csüt. Jan. 17 2013, 15:14

Zhel teljes harci díszben jelent meg az arénában. Igaz.. nem voltak hú de tápos felszerelései, egy-kettőt kivéve. A Minotaurus sisak eléggé feltűnő jelenségnek bizonyult és nem csak azért, mert két szarv díszítette. De mindegy is.. a szó szoros értelemben menő volt a sisak. Az arénába belépve már láthatta is az ellenfelét. Egy kezdő játékost… normális esetben nem állt volna ki ellene, de ő olyat tett amit nem lehetet megbocsátani. Magára vessen… előbb gondolkodni kellett volna és nem kinyitni azt a nagy és mocskos száját… Ez a fiúcska ugyanis megsértette Zhel egyetlen családtagját. A frissen felfedezett húgocskáját. Arcátlanság… még az is hatalmas bűn, hogyha más nőkkel szemben is megenged ilyen hangnemet, nemhogy Zhel T. Everett húgával szemben. Lassan komótosan lépkedett az aréna irányába.. nem siette el.. minek?? Csak egy laza párbajt vív.. semmi extra. Az arénába érve megállt szemben a fiúval.. lassan húzta ki kardját a hüvelyéből és meglendítette párszor..
- Megsértetted a húgomat… Nem beszélhetsz így egy családtagommal sem. Ezt nem lehet megbocsátani. Készülj hát a következményekre. – közölte a tényállást, hogy miért is fogja elpáholni az ellenfelét. Talán meg is öli, bár az még odébb van. Ayani azt kérte, hogy játszadozzon vele egy kicsit.. Nem érdemli meg a gyors halált, de a kékszemű nem az a játékos fajta. . Igaz Ayani kicsit butácska, meg perverz is, de akkor is Zhel utolsó megmaradt családtagja.. így meg kell őt védeni.. és nem csak a testét és szüzességét, de az úgynevezett becsületét is. Ez egy idősebb testvér dolga. Vagyis ezt olvasta, mert egykeként nőtt fel, így teljesen új neki ez a dolog.. de majd csak hozzá fog szokni egyszer. Amint az elenfele előtt állt, már ksi is hívta egy teljes életes küzdelemre. Nem is kellett sok neki.. amint ráklikkelt az elfogadásra megrohamozta a fiút.. sokkal gyorsabb volt nála Zhel.. Esélye sem volt a fiúnak. Két csaoás.. mindössze ennyi kellett neki. Villámgyors két csapás és a szemtelen kölyök már csak egy rakat pixel volt amit tova fújt a szél is.. Már csak egy rossz emlék maradt.....
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Archastor Naviel VS Zhel T. Everett Exp_bal114/150Archastor Naviel VS Zhel T. Everett Exp_ures  (114/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Archastor Naviel VS Zhel T. Everett Empty Re: Archastor Naviel VS Zhel T. Everett

Témanyitás by Cardinal Vas. Jan. 27 2013, 00:16

Az ellenfél eltűnt, így kérésre lezárom a küzdőteret. Zhel jutalma 5 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Archastor Naviel VS Zhel T. Everett Exp_bal0/0Archastor Naviel VS Zhel T. Everett Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Archastor Naviel VS Zhel T. Everett Empty Re: Archastor Naviel VS Zhel T. Everett

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.