Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jakushi Ishiro

2 posters

Go down

Jakushi Ishiro Empty Jakushi Ishiro

Témanyitás by Jakushi Ishiro Szer. Aug. 01 2012, 23:19

Név: Jakushi Ishiro
Nem: Férfi
Kaszt: Állatidomár
Kor: 19

Kinézet: Az átlagnál magasabb, szálkás testalkatú fiatalember. Haját igen gyakran festeti a szivárvány minden árnyalatára. A játék kezdetén éppen zöld volt. Homlokán egy szürke fejpánt látható, amivel távol tartja a haját a szemétől. Bal fülében két apró, vastag karika fülbevaló található. Bal felkarjára egy medve mancsnyoma van tetoválva.
Az öltözködését tekintve a figyelmetlenség a kulcsszó. Nagyjából képes mindent magára cibálni, színtől, fazontól és mintától teljesen eltekintve.
Arcán gyakran látható mosoly. Szeme minden újdonságra felragyog.
Ishi mozgássérült, ezért a játékon kívül mindig kerekesszékben ülve lehet vele találkozni.

Jellem: Alapjában véve pozitív srácnak mondható. Első pillantásra mindenkihez kedvesen viszonyul. Azonban, ha valaki kihúzza nála a gyufát már nem számíthat vidám szavakra. Nem kimondottan szeret konfrontálódni, ilyenkor is inkább mosolyog és hamar ott hagyja a delikvenst.
Szeret barátkozni. Igen könnyen megkedvel és úgyszintén meg is kedvelteti magát a környezetében lévőkkel. Akik közel állnak hozzá, azokkal sokkal több dolgot megoszt saját magáról, mint az idegenekkel.
Sok Sao játékossal ellentétben nincs problémája az ellenkező nemmel való kommunikációval. Ugyan olyan jól kijön a lányokkal, mint bárki mással.

Képességek

Képmás: A képesség következtében több, a társammal teljesen megegyező fantázialényt teremt. Ezek képtelenek valódi sérülést okozni áldozatuknak, azonban igen komolyan képesek megzavarni őket. A támadások amik érik őket nem haladnak át rajtuk, beléjük ütköznek és porfelhővé avanzsánlja őket.

Előtörténet

Sosem volt túl sok gondom az életben… egészen a balesetemig.
A felsőközéposztály közepén láttam meg a napvilágot. Édesapám, mint általános orvos, anyám pedig háztartásbeliként tengette kicsiny életét. Családunk negyedik gyermeke vagyok. Három bátyám van, ami nem mindig volt a legszebb álom. Egy sportos, egy zseni és egy művész. Mindent lefedtek, így nekem nem maradt semmi. Én lettem a levegőben lógó kis negyedik.
Mindig is nagy szabadságot kaptam. Már egészen kisgyermekkoromban megtehettem nagyjából mindent. Nem volt akadály meglógni az iskolából, elcsenni egy két cukorkát a boltból. Még ha rajta is kaptak, semmi következménye nem volt a dolgoknak. Mit mondjak? Apámat és anyámat teljesen lekötötték a bátyáim szép eredményei, a legifjabb gyermekökre így nem jutott idejük. És ez jó is volt így. Szabadon szórakozhattam.
Minél idősebb lettem annál jobban kezdtek érdekelni a lányok, az alkohol és nem lenne értelme letagadnom, néha a kábítószer is bejátszott. Tudtommal három lányt ejtettem teherbe, majd koptattam le őket a semmibe. Nem tudom, hogy ezek összjátéka, vagy éppen a pechem következménye volt e, de egy átmulatott éjszaka után egy részeg sofőr felhajtott az útra és elgázolt engem, néhány barátom társaságában. Csak én éltem túl. Viszont szép árat kellett fizetnem minden addig elkövetett bolondságomért. Eltört a gerincem, így deréktól lefelé teljesen megbénultam.
Ez két éve történt. Azóta teljesen megváltozott az életem, és én magam is. Az addig oly hűséges barátaim elszállingóztak mellőlem. A gondtalan, bulizós életnek vége szakadt. Nem volt más választásom, belevetettem magamat a játékok világába. Itt megismerhettem új embereket, akik még nem nyomták rám a bélyegüket. Nemrégiben így akadtam rá a Nerve Gear-re és az általa reklámozott Sword Art Online nevezetű játékocskára. Hogy egy teljesen virtuális világ? És csak az agyam kell hozzá? Teljesen fellelkesültem, így talán megtapasztalhatom újra a mozgás örömét.
A kiadás napján beszereztem hát a konzolt. Sokat segített a kiszolgáltatott helyzetem, egy nyomoréket előszeretettel engednek előre az emberek a sorban. Boldogan vittem hát haza a játékot és a megadott időpontban szinte az elsők között csatlakoztam fel rá. Az első dolog az volt, hogy megéreztem az arcomon a szellőt, a második pedig hogy megmozdítottam a nagylábujjamat. Felhőtlen örömujjongásban törtem ki, magamra vonva nem kevés körülöttem álló személy furcsálkodó tekintetét. A következő amire emlékszem az, hogy csak rohanok. Egész nap csak futottam, nem harcoltam semmivel, nem annak nem ez volt az ideje. Alkonyatkor álltam meg, hogy egy cseppet kifújhassam magam. Ekkor lettem figyelmes valami furcsaságra egy bokor pereménél. Egy nagyobbacska tojás volt. Sötétszürke, szinte már feketébe hajló alapon világosabb szürke foltokkal tarkítva. Csodálkozva vettem a kezembe, majd a tárgyaim közé süllyesztettem.
Amikor valami furcsa erő magával ragadott és visszateleportált engem a kezdő helyszínre. Eszem ágában nem volt még kilépni, addig nem amíg nem rogyok össze a fáradtságtól. Furcsa mód engem nem ütött szíven annyira a játékmester bejelentése, mint a legtöbb embert. Itt végre járhattam. És ha ennek az az ára, hogy le kell gyaknom néhány szörnyecskét akkor rendben, benne vagyok.


Jakushi Ishiro
Jakushi Ishiro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jakushi Ishiro Empty Re: Jakushi Ishiro

Témanyitás by Asuna Szer. Aug. 01 2012, 23:47

Szóval Jakushi Ishiro. Üdvözöllek az oldalon! ^^

A karaktered nagyon elnyerte a tetszésemet. Nagyban játszhatott benne az is, hogy én nagy állatidomár-fan vagyok, szóval eleve jó eséllyel indultál. A minimális szómennyiség meg van, helyesírási hibákat csak egy-kettőt találtam, a tartalom pedig egyenesen lenyűgözött, szóval nem is húzom tovább a szót: ELFOGADOM!

Azonban a játék kezdete előtt el kell készítened az adatlapodat, amit itt tehetsz meg. Persze ez még nem minden. Ajánlom, hogy végezd el a pontozásod, amihez erre a linkre kattintva találhatsz segítséget. Az állatidomár kaszt alap pontozása pedig így néz ki:

Élet: 2
Fegyverkezelés: 0
Irányítás: 3
Kitartás: 0
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Az alap pontokra oszthatsz további tíz pontot és hogy mire szeretnél rakni, azt ezen a linken jelentheted be.

Mint minden kezdő játékos, Te is kapsz kezdő felszerelést:

Kezdő Állatidomár Kés (felszerelve) - bónuszt nem ad
Kezdő Ruha (felszerelve, +2 páncél) - ez viszont mint látod, +2 páncélt

Hazatérés Kristály - azokba a városokba, ahol már jártál, ennek az itemnek a segítségével visszateleportálhatsz
1x Mini Potion (+5hp) - ez viszont vissza ad neked harc előtt, alatt, vagy akár után +5 életet

Óh, de majd elfelejtettem. Mivel állatidomárt indítottál, ezért még nem fejezhetem be. A tojásodból, amit találtál egy démonpárduc bébi kelt ki, ami a 9. számú pet. (fekete párduc, aki képes nagyon mély hangon beszélni, azonban ha harcol a szemei vörösen izzanak) Az első támadását majd egy pályázat formájában kell benyújtanod, amiről leírást itt találsz. A kikelését pedig az első játékodban kell lerendezned.

Mivel egy új fajt is felfedeztél, ezért a megszokott 70 arany helyett, most 170 arannyal kezdesz. Ugyanis egy démon faj miatt +100 aranyat kapsz.

Jó szórakozást a játékhoz! ^^
Asuna
Asuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Jakushi Ishiro Empty Re: Jakushi Ishiro

Témanyitás by Jakushi Ishiro Szer. Aug. 01 2012, 23:54

Köszönöm szépen Smile Bele is vetem magamat az írogatásokba! Very Happy

_________________
Élet: 4 (+2)
Fegyverkezelés: 0
Irányítás: 6 (+3)
Kitartás: 1 (+1)
Gyorsaság: 1 (+1)
Speciális képesség: 3 (+3)
Jakushi Ishiro
Jakushi Ishiro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jakushi Ishiro Empty Re: Jakushi Ishiro

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.