Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RenAi

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

RenAi - Page 2 Empty Re: RenAi

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 11 2015, 22:36

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, gratulálok a... negyedik képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
RenAi - Page 2 Exp_bal0/0RenAi - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

RenAi - Page 2 Empty Re: RenAi

Témanyitás by RenAi Vas. Jún. 18 2017, 12:01

Ötödik képesség pályázat /40es szint/:

.: Seal :.
A pecsét amit Ai osztogat, akár a fegyverével /legtöbbször a megnövő kalapácsával (játékszínesítő elem)/ képes a játékos erejét/irányítását 10%-al növelni. Négy körönként vetheti be, és használhatja akár az ellenfelén is. Bosson is használható.

Kinézet:
Az a játékos aki megkapja, a talpa alatt világítani kezd a talaj, narancssárga színben, egy egy méteres kör alakú karimában, benne a kiosztott fegyver kinézetével. Ha kardal buffol, kard, ha kalapáccsal, kalapács ha pajzzsal, akkor egy pajzs.




Megrezzentem az üvöltésre, még én is holott tudom már, mi fog következni... félelmem beigazolódott és egy újabb és hatalmas víztömeg mosta a hajó fedélzetét. A Herion nevű miniboss, csak játszik velünk, mi pedig nem csak neki, de a vihar, valamint a tenger adta körülményeknek is teljesen ki vagyonuk szolgáltatva. De még így sem bántam meg, hogy eljöttem, sőt. A buffok jól jöttek a társaimnak, én pedig hogy ne sodorjon ki a víz a hajóról, oda erősítettem magam az egyik árbochoz. Meril látta hogy mire készülök, így segített is, és épp időben, hisz a hajó ismét jobbra dőlt a hullámok és a ránk zúduló víztömegtől. Megcsúsztam és még épp elkaptam a lány kezét, aki be is ütötte a fejét, hisz a hajó rakománya, a dobozok is ide-oda csúszkálnak. Pár hazatérés kristály villant, én pedig örömmel fogadtam, hogy van aki fel meri adni. Viszont így több feladat jutott nekünk. Akinek súlyemelése van, mindenki azon erősködött, hogy ballonszoljuk a hajó helyzetét a rakomány súlyával, nehogy felboruljon. Az első hullámban a közelharcosok támadták, szörny... csápjait, a második hullámban a miniboss száját kellett támadni, mert elkerülhettük a hullámokat, ha időben "befulladt" és nem tudott üvölteni. Elvesztettem az időérzékem, már nem tudom, mennyi ideje is harcolhatunk vele... pár perc? Fél óra, vagy egy óra is talán?... Bosszantó volt, mert nem csak egy életcsíkja volt, hanem még maradt kettő, az ötből, az emberek és a kitartás pedig fogyatkozik. Volt egy új képességem, amit leginkább egy harcban szerettem volna kipróbálni, mert még pontosan nem tudom, hogy is működik, de elővettem az egyik karácsonyi ajándékom, a kalapácsot amit felruháztam a képességgel, és Merilt egyszerűen lecsaptam vele, aki háborogva pillantott rám, én pedig zavartan vigyorogtam, hisz elsőnek semmi változást nem láttam, majd idővel feltűnt. A lány talpa alatt világított a talaj, egy nagyjából egyméteres átmérőjű kör karima, benne egy kalapács formával. Meril is csodálkozott majd egy megkapaszkodás után, lenyitotta a menüjét és hangosan meghálálta, majd még rápillantott a másik supportunkra, aki a találati esélyeket tudta növelni, tőle is kapott ajándékot, és támadott is, aminek eredményeként a már megcsupaszított két életből egy maradt csak. Vért izzadva, de győztünk, megkaptuk a jutalmunkat, és a tenger ismét csendes volt, a hajó nyugodtan imbolygott... mindenki visszatért a luxusépítmény nyújtotta kényelembe, én pedig attól félek... tengeribeteg lettem. Surprised
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
RenAi - Page 2 Exp_bal10/7300RenAi - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

RenAi - Page 2 Empty Re: RenAi

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jún. 24 2017, 16:46

Osu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
RenAi - Page 2 Exp_bal0/0RenAi - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

RenAi - Page 2 Empty Re: RenAi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.