Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shoraiko

2 posters

Go down

Shoraiko Empty Shoraiko

Témanyitás by Shoraiko Szer. Aug. 01 2012, 15:31

~ Adatlap

Név: Nakamura Shoraiko „Shira”
Nem: Lány/Nő
Kaszt: Harcos
Kor: 17

Kinézet: Hosszú, hullámos, szőke haja van, ami körülbelül leér a combjáig. Ritkán szokta feltűzni, és, ha igen akkor a baloldalra, egy lófarokba. Egy árnyalatnyival sötétebb szemei, amivel általában unottan, vagy vérszomjasan néz. Átlagosnál, magasabb testalkattal bír, és szintén átlagos testsúly. Büszkélkedhet egy homokóra alakkal is, amivel igencsak kitűnik a tömegből. Ruháit megválogatja, törekszik a harmóniára.

Jellem: Shoraiko egy olyan ember, aki több jellemmel is rendelkezik Jelenleg „csak” kettőt lehet megkülönböztetni, az egyik az alapjáraton kedves, barátságos, ártatlan kislány, míg a másik – Shira - az agresszív, dühkitörésekkel rendelkező, néha-néha pszichopata viselkedéssel. Tudnak egymásról, és tudnak egymással kommunikálni is. Általában Shora a dominánsabb, ám sokszor, nem tudja visszafogni Shira-t aki, kitör, és jó ideig, nem adja vissza a vezető szerepét.
Bővebben a Wiki-n: Disszociatív személyiség


~ Képességek
Szárnycsapás
Amikor ezt a képességet használom, akkor nagyobbakat tudok ugrani, és rövid (max. 5 másodpercig) ideig fent tudok maradni a levegőben.

~ Előtörténet
Viszonylag jó módú családba születtem bele, és, mint később kiderült, én lettem volna a harmadik gyerekük, csak elődeim meghaltak. Apukámat üzletemberként dolgozott, és a cégnél folyton áthelyezték. Egész Japánt bejártuk, legalábbis ahova apu munkahelye elért. Folyton egyedül voltam, nem voltak barátaim se, maximum pár hétre, mert folyton utaztunk. Azokkal is egy ideig leveleztem, de abba maradt. Ekkor kezdett kialakulni bennem egy ember, aki teljesen más volt. Mivel törékeny voltam kiskoromban előszeretettel kerültem mások céltáblájává. Hagytam, hogy kigúnyoljanak, próbáltam nem foglalkozni velük, de nem ment. Egyszer megelégeltem ezt, már roppant dühös voltam rájuk, amikor hirtelen nem én mozgattam magam. Nem tudtam hangosan megszólalni, és, mint említettem mozogni sem. Roppantul megijedtem. Ugyanúgy láttam, mint eddig, és sorba vertem el azokat, akik szekáltak engem. Amikor szétvertem őket, nem hittem a szememnek. Tudtam már jól, hogy nem én voltam. Ezután megszólaltam, és döbbentem vettem észre, hogy akaratom ellenére teszem ezt. Bemutatkoztam, és magamhoz beszéltem. Azt mondta, hogy Shira-nak hívják, és egy másik személyiség, na meg, hogy most jól elmegyünk bunyózni, mert ahhoz van kedve. Sebekkel mentem haza, immáron az én irányításom alatt. Először megrémültem, majd féltem végül rettegtem, a másik személyiségemtől. Sokat beszélgettünk, végül eltűrt maga mellett, ám én mind végig, féltem tőle. Sokszor vette már át úgy a testünk irányítását, hogy éppen barátságosan beszélgettem valakivel. Azután az illető meg örökre meggyűlölt engem, mert nem tudott Shira-ról. Aki persze agresszivitásával örökre megutáltatta velem azt az embert. Ez így ment jó sokáig, amikor megelégeltem. A megtakarított pénzemből vettem egy MMORPG-t, hozzá egy konzolt, átadtam a testünket Shira-nak, hogy vezesse le a játékba az agresszivitását. Sikerült. Végre nem történt, hogy átvette csak úgy a vezetést, és kezdett bele értelmetlen bunyókba. Ezek után MMORPG-kre kellet költenem a pénzemet, mivel Shira annak a mániákusa lett. Egymás után falta a játékokat. Egyik nap boldog volt, mikor kiderült, hogy kiadnak valamilyen játékot. Szó szerint könyörgött, hogy vegyük meg, a konzollal együtt! Sword Art Online. Így hívták a játékot. Mázlista voltam, mivel az utolsók között kaptam, a Nerve Gear-rel egyetembe. Megtettem az utasításokat, amelyet a gép mondott, majd Shira megcsinálta amiket kellet. Nem szoktam odafigyelni, amikor játszik épp, ezért volt ismeretlen számomra az egész dolog. Shira közben izgatottan mesélte, hogy mit miért és hogyan. Elmondta, hogy a kedvenc kasztja a harcos. Általában azzal szokott lenni, mivel szerinte az, az egyik legerősebb kaszt, és "könnyű" vele tombolni, mint például egy mágussal, ami ebben a játékban nem lehetett megtalálni. Amikor beléptünk, lenyűgözött az egész világ, vagyis töredéke, amit láttam. Shira-t nem érdekelte, csak a harc, harc és harc. Amikor elfáradt, és átadta a helyet, döbbenten vettem tudomásul, hogy itt ragadtunk. Nem találtam a kijelentkezés gombot, pedig mindent átkutattam! A Kezdetek Városába rohantam, hogy jelentsek az adminnak. Amikor megjelent és elmondta, hogy vagy itt pusztulunk, vagy végig visszük a játékot, akkor azt hittem ott kapok sokkot. Plusz még ott volt, hogy, ha leveszik a fejünkről a Nerve Gear-t akkor is kaput. Roppantul dühös lettem. Én nem akarok itt ragadni! Én élni akarok a normális világban! Reménykedek benne, hogy a szüleim nem lesznek kedvesek, és nem jönnek be a szobámba, és ráncigálják le rólam azt a rohadt Nerve Gear-t! Shira persze örült az egésznek. De, jó egyeseknek…
Shoraiko
Shoraiko
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shoraiko Empty Re: Shoraiko

Témanyitás by Asuna Szer. Aug. 01 2012, 15:49

Örülök, hogy megérkezett az oldal első Harcosa! ^^
Az előtörténetedben nem találtam semmi hibát, sőt..élveztem is az olvasást! Ezért is döntöttem úgy, hogy: ELFOGADOM!

Harcosként az alappontozásod:

Élet: 1
Fegyverkezelés: 0
Erő: 3
Kitartás: 1
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Ezen kívül még tíz pontot eloszthatsz, segítséget itt találsz, és itt oszthatod el a pontjaidat. Ezen kívül kapsz egy felszerelést (+2 páncél) amit alapból felszereltnek veszünk, és egy hazatérés kristályt is, amikben a már felfedezett városokba utazhatsz gyorsan, és ezen kívül egy Kezdő Fejszét amit ugyszint felszereltnek veszünk (+2 erő, -1 gyorsaság), és egy mini potiont ami HP-t tölt fel akár harc közben is.

Természetesen 1.szinten kezdesz, 10/50 exp-vel. A kezdő tőkéd 70 arany.

Készíts adatlapot, és mehetsz is játszani! (sőt, kötelező!) Very Happy
Asuna
Asuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.