Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[VM] Békatanya

4 posters

Go down

[VM] Békatanya Empty [VM] Békatanya

Témanyitás by ZexCeed Vas. Júl. 17 2022, 22:08


Küldetés: Békatanya
Körök száma: 5 kör.
Résztvevők: Shota; Ozirisz

Sorrend: Ozirisz; Shota (2 nap/ fő a határidő)



Yoss Fiatalok! Íme egy rátok szabott küldetés. Békanyálas jó szerencsét!





Talán csak a véletlen sodort ide titeket, esetleg szánt-szándékkal jártok erre, de a végtelen virágmező közepén egy új látvány fogad. Egy náddal benőtt annyira nem is kicsi tó. Mellette pedig egy tanácstalannak tűnő njk figyel fel rátok. Amint megpillant titeket le is szólít, közelebb csalva magához. Feltűnhetett, hogy a lány kissé szokatlan külsővel rendelkezik, mintha béka vonásokkal lenne megáldva.
Eru~ Hallatja a brekegő hangját.
- Megkérhetlek titeket valamire? A lapulevelek alatt ikrák rejtőzködnek, kérlek hozzátok ide nekem. Cserébe pedig ezek a számotokra értékes kacatok a tiétek. - Azzal kinyújtja a nyelvét és megcsillan rajta néhány nyálban úszó növény, olyasmi mint amire szükségetek lehet. A nyelvét vissza rántja és várakozón pillant a közvetlen mellettetek lévő tóra. Ha elindultok még egyszer utánatok szól.
- Ohh! És persze az kapja a többet aki a legtöbbet és leghamarabb hozza ide nekem. - Megejt egy groteszk mosolyt, majd utatokra enged.

Ha jobban megnézitek a tavat, nem tudjátok megtippelni annak mélységét, hisz algás, zavaros vize elrejti az alját. A tetején asztallap nagyságú tavirózsák és annak levelei lebegnek. Talán egy embert is elbír. Összesen 9 ilyen levelet találtok, egymástól másfél-két méter távolságra.

Feladat:
Egy körben akár 3 levelet is meg tudtok ugrani. A verseny indul. Gooood luck.

Határidő: Ozirisz Julius 20. (Szerda)


A hozzászólást ZexCeed összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 20 2022, 20:16-kor.
ZexCeed
ZexCeed
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 165
Join date : 2016. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Zabuta

Vissza az elejére Go down

[VM] Békatanya Empty Re: [VM] Békatanya

Témanyitás by Ozirisz Szer. Júl. 20 2022, 11:51

Már az alapozás megtörtént a Kezdetek Városában: két korsó sör és némi rövid után Shotával fejünkbe vettük az ötletet, hogy szétnézünk a huszadikon valami könnyebb küldetés reményében. És persze nekem még ott volt az is, hogy akkor már útbakanyarítjuk a "növényárust" is, elvégre a "speciális növénytasakok" is igencsak fogyásnak indultak az elmúlt hetekben. Mindenesetre nemsokára már a virágmezőn voltunk, és egy igencsak furcsa dologgal szembesültünk - Hümm... Az ugye a múltkor még nem volt ott? - kérdeztem Shotát, kissé bizonytalanul a messziről először csak nádasnak látszó tavacskát. - Legalábbis nekem nem rémlik, hogy itt lett volna az a tó... - majd kíváncsiságtól vezérelve odasétáltunk. Biztos van rá valami magyarázat, de hiába törnénk a fejünket, csak akkor tudunk többet, ha mi magunk is megnézzük.
A tóhoz odaérve viszont egy különös lányka szólított le - Küldi a láthatáron - kommentáltam vigyorogva Shota felé is az egyértelműt, majd a megbízónknak is válaszoltam - Rendben, rajta leszünk!
Szóval ikrákat kell gyűjteni a levelek alól. Nem tűnik nehéznek, bár a tavat elnézve, valami nem egészen stimmel. A mélységét például képtelenség megállapítani, és nem csak azért, mert zavaros.
Először egy vödröt vettem elő az inventoryból, amibe majd gyűjteni fogom az ikrákat. Majd igencsak bizonytalanul, de megpróbáltam átlépni-ugrani az egyik tavirózsa levelére. Elvégre elég nagy, remélhetőleg elég erős. Különben is mi a francnak tenne ide bármelyik fejlesztő ál-tavirózsát, csak hogy lásson minket csobbanni és bosszankodni?
Mindenesetre ha sikerült simán átjutnom, akkor szép óvatosan megvizsgáltam a levél szélét, betapogatva-benyúlva alá, van-e alatta ikra, melyik oldalán van - ha van - nagyobb mennyiség. Amennyiben találtam valamit, úgy megpróbáltam "kibányászni". Vagy a levél szélét próbáltam felhajtani, és onnan belefejteni a vödörbe. Ha pedig ez az út nem volt járható, úgy a vödör száját húztam végig a levél alatt, reménykedve, hogy az ikrák is belekerülnek. A felesleges víz nagyját pedig leöntöttem róla.
Amennyiben nem találtam az első levélen, úgy előbb léptem-ugrottam át a következőre, ellenkező esetben csak akkor, ha már leszüreteltem.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[VM] Békatanya Empty Re: [VM] Békatanya

Témanyitás by Shota Csüt. Júl. 21 2022, 11:22


Shota - amióta kicsit helyrerázódott az élete - sosem ivott annyit, hogy ne tudjon magáról vagy ne legyen tökéletesen tisztában a környezetével, ez a helyzet azonban olyannyira bizarr volt, hogy a harcművész elkezdett kételkedni benne, hogy ez a békacsaj most tényleg itt gubbaszt-e előttük, vagy csak beképzeli az egészet. Egyvalamiben azonban biztos volt: bármilyen gazok is csöpögtek kifelé a csajszi szájából, azokból, hát, nyugodtan elviheti Ozi a többet. Vagy akár az egészet is, bár ha már félrészegen küldetéseket teljesít (és nem mellesleg szüksége is van növényekre a régóta tervezgetett tierlépéseihez), azért üres kézzel nem tervezett távozni.
- Hát, csobbanj be és ha hideg a víz, valószínű valóban itt a tó - vigyorgott rá a haverjára és eszébe jutott egy másik, hidegvizes történet, majd rögtön el is sötétült az arca. Bosszúsan beletúrt a hajába, azután inkább ő maga is bólintott ennek a fura lánykának és a feketehuszár nyomába eredt ikrákat gyűjteni. Elnézte egy darabig a társát, hogy Akrobatika nélkül milyen mutatványokkal próbálkozik (és legfőképpen, hogy milyen sikerrel), majd elmosolyodott és felszerelte az Angyal Lándzsát. Minek itt ugrálni meg egyensúlyozni, ha repülni is lehet, nem igaz? A fegyvere ráadásul elég hosszú volt ahhoz, hogy a tavirózsák mellé szállva bőven be tudja alájuk illeszteni a lándzsa hegyét és Súlyemeléssel óvatosan feljebb emelve a lapulevél szélét megnézni, hogy egyáltalán van-e rajta ikra és ha igen, mennyire erősen tapad. Először a tőle balra lévőhöz kanyarodott (#3-as) és ha talált alatta ikrát, fél kézbe fogta a levélszélt tartó fegyvert - egészen a hegye közelében fogva rá a rúdra, hogy közel legyen - majd a másik kezével belemarkolt a zselészerű csomagba és ha képes volt rá, már tette is el azt az inventoryjába.
Ha nem tudta elpakolni, kénytelen volt keríteni ő is egy tárolóedényt, ám mivel vödör nem volt nála, egy hatalmas söröskorsót választott e célra. Ezek után pedig haladt tovább, először a négyes-, majd a kilences levelet véve célba.


Aktív dixi: Scroth

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[VM] Békatanya Empty Re: [VM] Békatanya

Témanyitás by Strea Vas. Aug. 28 2022, 11:29


A küldetést mesélői inaktivitás miatt lezárom. Jutalom 1 körért nem jár.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[VM] Békatanya Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[VM] Békatanya Empty Re: [VM] Békatanya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.