Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meredtih White

2 posters

Go down

Meredtih White Empty Meredtih White

Témanyitás by Meredith White Hétf. Dec. 31 2012, 14:30

Név: Meredith White
Kinézet: Nagy, kék szemek. Hosszú, vörös, göndör haj. Szeplős arc. Ártatlan arckifejezés. Szelíd mosoly. Csodálkozó tekintet. Törékeny testalkat. Kicsiny mellek. Vékony csípő. Formás, „tenyérbe illő” fenék. 170 körüli magasság.

Meredtih White Bravemeridabyangeldust1
Jellem:
Kíváncsi természet, kevés dologtól fél igazán. Bár kíváncsi, nem ostoba, hogy neki szaladjon a lehetetlennek, csak inkább szereti megismerni az ismeretlent.
Kedves, nyugodt, udvarias.
Normális családban nőtt fel, így nem volt oka elzárkózni másoktól, nem volt oka, hogy magába forduljon, ugyanakkor nem szereti a feltűnést, zavarba jön, ha középpontba kerül.
Szereti a szépet, és a valóvilágban művészeti iskolába jár, járt. Imád rajzolni, bár rajzait mutogatni nem szereti. Nem akarja látni a megjátszott örömöt az emberek arcán, miként túl sok érzelemmel közlik vele, hogy milyen szép a rajza. Nem hiszi, önkritikus a tehetségét illetően.
Barátkozik, ha úgy adódik, de nem szeret kezdeményezni.
Hóbortja, hogy nem néz az emberek szemeibe, vagy csak nagyon ritkán, a miértre majd talán valaki választ kap.
Kaszt: Lovag
Képesség: Fegyvere, vagy pajzsa láthatatlanná válik, kivéve számára.

Történet: Egyke gyerekként nem szenvedtem hiányt soha semmiben sem, de mindig vigyáztak rám, hogy ne legyek elkényeztetve, mint egy hercegnő. Soha nem voltam „plázacica” és soha nem is vágytam rá. Jól éreztem magam, úgy ahogy voltam, és jól érzem máig magam a bőrömben. Egyesek szépnek tartottak, mások a „vörhenyes” jelzővel illettek. Az ő dolguk volt, sosem figyeltem az ilyenekre és így nyugodt napjaim voltak mindig is, még nem egyszer egy új játék érkezett a boltok polcaira. Nerve Gear. Körül rajongták és hát miért ne alapon én nekem is ki kellett próbálnom azt. A szüleimet kérve, ők megvették nekem az évben már sokadik születésnapi ajándékként. A játék különleges volt. Meglepődtem a valósághű világon és választottam magamnak a lovag kasztot. Képzelgéseimben mindig is hőstettekről ábrándoztam, miként milliókat mentettem meg cselekedeteimmel hősies lovagként.
Emlékeztem vissza, hogy a testnevelés óráimon mennyiszer estem hanyatt egy labdában, rúgtak fejbe vagy estem össze a gyengeségem miatt, de mindez most nem számított, minthogy egy játékban voltam. Legalábbis ezt reméltem.
Miután Kayaba Akihiko közölte velünk a tényeket, kétségbe estem.
- Ó, jaj. Most mi lesz? – emeltem tenyereimet a számhoz és kaptam meg a választ másoktól. Zűrzavar. Félni kezdtek az emberek és volt is okuk rá. Hogy én féltem e, azt nem igazán tudtam eldönteni, még csak a meglepődés fázisában voltam. Igazából nem tartottam rossz ötletnek megismerni e világot, de aggódtam, hogy a kinti világban próbálkoznak és le akarják venni rólam a sisakot.
Követtem csoportokat a szétszéledés közepette, de egy társasághoz sem csapódtam hozzá. A kezdetek városát biztonságosnak nyilvánították, így valamelyest megnyugodtam.
- De innen merre? Nem jó ez így. – sóhajtottam nagyot és tátva számat forgolódtam körbe.

Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Meredtih White Exp_bal791/800Meredtih White Exp_ures  (791/800)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Meredtih White Empty Re: Meredtih White

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 03 2013, 15:20

Szia!

Szép lett, elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit az alapra, azaz:
Élet: 3
Fegyverkezelés: 0
Erő: 0
Kitartás: 2
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (felszerelt, +1 erő) <- kérlek ezek közül csak egyet válassz, majd azt tüntesd fel adatlapodon
Kezdő Pajzs (felszerelt, +2 páncél)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Nyomás adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz [url=https://swordartonline.hungarianforum.com/t10-jelentkezes]küldetésre. Very Happy
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.