Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata 2021] 5-ös csapat

4 posters

Go down

[Kazamata 2021] 5-ös csapat Empty [Kazamata 2021] 5-ös csapat

Témanyitás by Kirigaya Suguha Pént. Jan. 07 2022, 22:37



Résztvevők:
Angelika Katharina
Rikomono

Mindegyikőtök csendesen töltötte a napját. Nemsokára karácsony, ami vagy jókedvvel, vagy egyéb érzelmekkel tölt el benneteket, de a többség számára nagyon várt. Úgy tűnik azonban, a karácsony szelleme nem jár át mindenkit. Akár alszotok, akár nem, miután ágyba kerültetek nagy eséllyel az a tervetek, hogy pihentek egyet. Ahogy közeledik az éjszaka csúcspontja, egyszerre csak tompa nyomást éreztek mellkasotokon, mikor pedig kinyitjátok szemeteket, egy vörösen izzó szempár mered rátok. Védett övezetben jártok, de a tekintet  mintha a lelketekbe bámulna. Akárhogy is, nagy eséllyel mindannyiótoknak feltűnik, hogy a lény furcsa kis karja a mellkasotokba merül. Nem csak hozzátok ér, hanem konkrétan belenyúl a mellkasotokba és ott, ahol belétek ér, a testetek felszíne hullámzik, mintha csak egy pocsolyába nyúlna. Képtelenek vagytok mozdulni, de még felkiáltani se tudtok. Csak meredni, ahogy a kis lény kivesz valami csillogó dolgot belőletek. Majd furcsa, visszhangos, ugráló intenzitású hangjával ennyit mond:
- MiÉrT fElEjTetL eL?
Majd mint aki jól végezte dolgát, teste elhalványul és eltűnik. Végül képesek vagytok megmozdulni és ha megtapogatjátok magatok, láthatjátok, hogy a hullámzás is megszűnt. Viszont, ami a legszokatlanabb, a térképetek egy véletlenszerű pontján (mindkettőtöknek ugyanott) egy fényes pont jelenik meg, de se leírás, se küldetés, se semmi nincsen hozzáfűzve. A ti dolgotok rájönni, vajon mi a fene folyhat itt.

Feladat: Érkezzetek meg a helyszínre. A helyszínt szabadon rátok bízom.
Megjegyzés: Aki részt vett a tavalyi karácsonyi eventen, felismerheti a lényekben az ottani furcsa dobozkák kissé ijesztő, sötét változatát, ami mintha fekete, szurokszerű vért könnyezne.

Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Kazamata 2021] 5-ös csapat Exp_bal10/10[Kazamata 2021] 5-ös csapat Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 5-ös csapat

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Jan. 20 2022, 03:56

Hogy mélyen aludtam volna? Nem. Nem igazán. Aki mások hátába szúrja a késeit, az egy idő után megtanul felszínesen aludni, hogy időben reagálni tudjon arra, ha épp az ő torkát akarják épp elvágni. Ez egy ilyen világ, nem mintha panaszkodnék emiatt, én is az ölsz, vagy megölnek elvét követem, szóval ezzel nincs semmi gond.
Azzal viszont annál több van, hogy mikor nyomást érzek a mellkasomon és felnyitódnak a szemeim, egy pillanatra teljesen ledermedek. És nem csak átvitt értelembe. Bármit is akartam csinálni, a testem nem engedelmeskedett és hiába ellenkezte a kis doboz szörny egyszerűen belenyúlt a mellkasomba és kivett valamit, hogy aztán eltűnjön a picsába. Mikor végre képes voltam megmozdulni, egy jó ideig szitkozódtam, amíg az ideg ki nem ment belőlem, aztán pedig azonnal ellenőriztem a felszerelésemet és az egyéb dolgaimat, hogy nem tűnt el valamim, bár nem túl sok minden tudott volna eltűnni. Konkrétan szinte semmim sincs.
Mivel semmim sem változott, utána a menüm egyéb részét ellenőrizve (hisz a semmiért a franc se hinné el, hogy ez megjelent) ellenőrizve felfedeztem a kis fénygecit, ami egy koordinátát jelölt. Jobb életem nem lévén, és mivel az agyam olyan szinten fel van kúrva, hogy csak na, el is indulok rövidesen a célállomás felé. Most nagy eséllyel úgy se tudnék visszaaludni. Bármi is legyen ott, ahova tartok, ha nem ad rövides magyarázatot arra, hogy mi okozta ezt a szart, akkor, ha kell egyesével sebezve rúgom szét a pofáját. Ha ez kell ahhoz, hogy kinyissa a száját a akkor ezt csinálom. Ha a helyszínre érve esetleg nincs még jelen senki, akkor magam próbálok rájönni a dolgok nyitjára.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Kazamata 2021] 5-ös csapat Exp_bal75/1500[Kazamata 2021] 5-ös csapat Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 5-ös csapat

Témanyitás by Rikomono Kedd Feb. 01 2022, 16:31

Én komálom a horrort, filmben is meg játékban is. Már ha van társaság is. Nem azért, mert félnék egyedül, hanem mert szeretek jót röhögni azokon, akik félnek tőle. Viszont nézni valami horrort, az tök más kávéház, mint átélni. És amikor éjjel felébredtem, és szembenéztem azzal az izével, ami belenyúkált a mellkasomba, az minden volt, csak vicces nem. Álomnak egy pöppet túl realisztikus volt - már ha egyáltalán lehet realisztikáról beszélni ilyenkor -, de a saját nyugalmam érdekében úgy fogtam fel a dolgot, hogy álom volt, mert ha nem, az kibaszottul para.
Mivel a térképemen kiszúrta a szememet az a cucc, ezért nem volt túl nagy wasistdas kitalálni, hogy a játék azt akarja, menjek oda. Úgyis mindjárt itt a karácsony, asszem van is valami hagyomány, hogy ilyenkor fényes pontokat követnek az emberek. Szóval odaslattyogtam, arra számítva hogy kapok pár jump scare-t az arcomba, de csak egy csaj volt ott. Egy vörös darab. Sose láttam még, de csak ő lehetett az, aki nem hagyott aludni. Nem?
- Cső! Mit akarsz? Pénzt? Vagy csak olyan kurva viccesnek tartod hogy beparáztatsz embereket? Mert velem megszívtad, tesó! - karoltam át a vállánál fogva, és már villant is a késem. Gondoltam megmutatom neki, milyen klassz hűvös tud lenni egy penge a nyakon, de ha esetleg ficánkol, akkor nem baj, ha a vére is elered.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2021] 5-ös csapat Exp_bal12783/10100[Kazamata 2021] 5-ös csapat Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 5-ös csapat

Témanyitás by Strea Hétf. Ápr. 04 2022, 09:24


- MiÉrT fElEjTetTéL eL? - kérdezi a doboz és most én is ^^"
Beszéljétek meg, folytatjátok-e a játékot, vagy lehet-e zárni Smile
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Kazamata 2021] 5-ös csapat Exp_bal0/0[Kazamata 2021] 5-ös csapat Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 5-ös csapat

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 17 2022, 22:15


Nos, úgy látom, hogy itt sem történt változás, így a játékot lezárom.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Kazamata 2021] 5-ös csapat Exp_bal0/0[Kazamata 2021] 5-ös csapat Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2021] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2021] 5-ös csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.