Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urenei

Go down

Urenei Empty Urenei

Témanyitás by Urenei Szer. Jún. 30 2021, 18:18

Név: Urenei
Nem: Nő
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 21

Szint: 41
Exp: 6548
Arany: 2180

Kinézet:Megjegyzés, a maszkon IC vannak Lyukak a szemnek Very Happy
Karakter maszkban:
Alacsony termetű, Középhosszú fekete, általában kissé rendezetlen és kócos hajkoronával áldott meg az ég. Ezt a saoban is megtartottam, ellenben a szemem színével ami itt fakó fekete. Mindig is világos, érzékeny bőrű voltam ez szintén nem változott. Az arcomon lévő három barnás csík természetesen a játék egy kozmetikai eleme, ami szerintem cuki. A ruhatáram változó, a képpel ellentétben nem szoktam köpenyt hordani, ha tehetem a felszerelésem is módosítom, hogy ez ne látszódjon. A maszk viszont egy az egyben így néz ki, de nem hordom oldalt a fejemen. Az estek nagyrészében mindig az arcomon hordom.

Jellem:
Alapvetően nincs bajom az emberekkel. Elvagyok idegenek társaságában, nevetek velük ha kell, igyekszem kedvesen bánni velük, de az incidens után eléggé zárkózott lettem. Szívesen elcseverészek veled, támogatlak és felvidítalak, ha arra van szükség, de ne számíts arra, hogy barátok leszünk. Nem nagyon beszélek a személyes dolgaimról, vagy ha igen azok általában légből kapotttak. A legtöbb esetben kerülöm a feltűnést, ami különösen igaz ha már többen is vagyunk egy partyban. Ilyenkor inkább hagyok másokat érvényesülni. Nem vagyok az a kockáztatós, bátor hős sem, szeretem inkább a könnyebb végéről megfogni a dolgokat, már amikor ez sikerül. Sokszor inkább ártalmasabb.

Név: Rejtőzködés +
Típus: Permanens
Leírás: A rejtőzködés jártasságot egészíti ki egy extra tulajdonsággal. Azok, akiknek az észlelése alacsonyabb, minden esetben zöld színűnek látják az indikátorát, akkor is, ha az más színű. A képesség az indikátorhoz tartozó szabályokat nem módosítja. (Nem léphet be olyan céhbe ahol ez kitétel, az njk-k ugyan úgy megtámadhatják stb.)
Felszerelés:

Kezdő Ruha (felszerelt, +1 páncél)
2x Kezdő Kés (felszerelt 0,5 erő)

Tárgyak:
Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.
1x szóló zseton

Küldetések


Küzdőterek


Ajándékok

-

Pénzügy

Előtörténet ( + 14270 arany )
Jártasság vásárlások ( -14000arany)
pontgyűjtő (-50 arany)
pontgyűjtő(+100 arany)
Yuuki kari (+1860 arany)
Alap Pontok:
Élet: 10
Fegyverkezelés: 29
Erő: 29
Kitartás: 29
Gyorsaság: 99
Speciális képesség: 19
Urenei
Urenei
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2021. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.